CsodaCsiga Főlap
2024. április 26.   péntek   Ervin, Klétus, Peregrina   
Főlap ·  · Chat · Távirat · Társkereső · Képeslap · Fórum · Weblapok ·  · Levelem · Webem · Naplók · BANK
Regisztráció · Kapcsolataim · Társaim ·  · Buliképek · MMS ·  · Játék · Horoszkóp · Linkek · Hirdetés · Radió

CsodaCsiga > Fórum > SzĂĄmĂ­tĂĄstechnika > "HP Color Laserjet CM1017 multifunkciĂłnĂĄlis szines nyomtatĂłhoz software"
ÚJ BEÍRÁS
oldal: /0
sor: időrend:
HP Color Laserjet CM1017 multifunkciĂłnĂĄlis szines nyomtatĂłhoz software
 2  Com Nekem tetszik!
0  
2013-12-30 18:48:05 

Szia.

Scanner rĂŠszhez tudok hozzĂĄszĂłlni.

Nem tudom, hogyan akarsz scennelni, de ha az elsĂľ scennered akkor lehet nem jĂłl ĂĄllsz hozzĂĄ.
Én ugyanis úgy szoktam csinálni, hogy fogok egy egyszerû képszerkesztõ programot. Esetemben ez a Paint szokott lenni XP.
Gondolom a Win7be is van alapbĂłl valami.

Megnyitom a Paintet, felsĂľ menĂźsor, FĂĄjl, ĂŠs azon belĂźl KĂŠpolvasĂłbĂłl vagy fĂŠnykĂŠpezĂľgĂŠpbĂľl... ĂŠs ott lehet mindenfĂŠlĂŠt beĂĄllĂ­tani a scennelĂŠshez.
Ehhez a mĂťvelethez szinte nem is kell semmilyen program a nyomtatĂłhoz. Mert minden a kĂŠpszerkesztĂľ programon belĂźl tĂśrtĂŠnik.

 1  cato Nekem tetszik!
0  
2013-12-30 06:43:48 

Kedves barĂĄtaim.
Vettem egy ilyen kis csodåt, hasznålt, az eladónakj mår nem volt meg a telepitólemeze. Áååå nem Êrdekes mas mår mindent le lehet tÜlteni az internetrþl.
No, itt van a problĂŠmĂĄm: Nyomtatni mĂĄr tudok, (de csak fekete/fehĂŠren) de nem mĂźxik a scanner rĂŠsze sem.
OperĂĄciĂłs rendszerem Windows 7, 32 bit, (Ultimate)

Ha van valakinek, kĂŠrem segitsen.

Imre -- cato

oldal: /0
sor: időrend: