CsodaCsiga Főlap
2024. április 26.   péntek   Ervin, Klétus, Peregrina   
Főlap ·  · Chat · Távirat · Társkereső · Képeslap · Fórum · Weblapok ·  · Levelem · Webem · Naplók · BANK
Regisztráció · Kapcsolataim · Társaim ·  · Buliképek · MMS ·  · Játék · Horoszkóp · Linkek · Hirdetés · Radió

CsodaCsiga > Fórum > CsodaCsiga > "KAMU REG.-ek"
ÚJ BEÍRÁS
oldal: /0
sor: időrend:
KAMU REG.-ek
 17  varakozo Nekem tetszik!
0  
2013-04-30 10:55:07 

Kérek, egy adminisztrátort, hogy vegye fel velem a kapcsolatot.
Elõször nem nyilvánosan szeretnék beszélni vele.
Késõbb majd mindent leírok ide is mindenki okulására.

 16  silence Nekem tetszik!
0  
2013-03-07 05:08:53 

A bereg is egy arctalan reg...

 15  csoda7   válasza bereg hozzászólására (1) Nekem tetszik!
0  
2013-03-06 22:35:00 

Mire gondoltál konkrétan bereg? Miért nyitottad ezt a fórumot, mi a véleményed neked errõl?

 14  morena   válasza silence hozzászólására (6) Nekem tetszik!
1  
2013-03-06 13:28:12 

Ez tulajdonképpen elszomorító... nagyon unalmas élete lehet annak, aki ilyen dolgokban éli ki magát, s mindemellett irigy és önzõ is lehet... Én azért szeretek ide járni, mert mindenki kedves és teret ad nekem, nem akarnak bepofátlankodni a személyes szférámba, valamint mindenki annyira "enged be" engem is, ameddig neki nem kellemetlen. Panaszkodhatok, nem bírálnak, sõt megértenek, tanácsot adnak és felvidítanak. Szeretlek Titeket, kedves embereket! :)
Aki pedig hamis néven stb. bánt itt másokat, s fõleg arctalanul, feltételezem a való életben is ugyanilyen szánalmas személyiséggel rendelkezõ ember lehet, hiszen mind olyanok vagyunk, amilyen képet itt közlünk magunkról. (Tehát én kicsit zakkant vagyok, sajnos. :D)

 13  swalcsek   válasza ohkisleany hozzászólására (10) Nekem tetszik!
0  
2013-03-06 07:11:56 

:))))))))))))))

 12  Leona   válasza precious hozzászólására (4) Nekem tetszik!
0  
2013-03-05 12:39:47 

Ezt a Hibák a Csigán forumba ird meg systemnek!

 11  csoda7 Nekem tetszik!
0  
2013-03-04 21:07:18 

Óh nem kell. Eleget szenvedek a sok kisebbrendûségi komplexustól szenvedõ emberektõl azért én is, akik a saját hibáikat rám nyomják. És igen, van az a pont, amikor egy névtelen, kamureges is addig mocskolódik, hogy képes felhúzni az embert. Na én ekkor szoktam elengedni ezt a témát és attól, hogy valakinek köd szállta meg az agyát, attól még én maradok normális.
Megoldás? Nem tudom jó dolog-e ha a rendszergazda kezdi el büntetni ezeket, mert mi alapján? Szerintem ezt minden embernek magának kell kezelni. Én ellenem már itt is fogtak össze néhányan, na és kit érdekel?

 10  ohkisleany   válasza csoda7 hozzászólására (9) Nekem tetszik!
1  
2013-03-04 18:40:03 

csodállak, Csoda :)...

 9  csoda7 Nekem tetszik!
0  
2013-03-04 16:38:29 

... mert ez egy szórakoztató portál. Ignoráljatok!

 8  ohkisleany   válasza silence hozzászólására (6) Nekem tetszik!
0  
2013-03-04 16:27:11 


alapból nem értem... miért van ilyesmire szüksége bárkinek is ???

 7  csoda7 Nekem tetszik!
0  
2013-03-04 15:53:01 

Ige, ezt aláirom, de az azért internet, ennek tudatában kezeljük a rágalmazásokat is. Névtelen, arctalan. Nehezebb az eset, ha egy melóhelyen megy a spicliskedés, igaz?

 6  silence Nekem tetszik!
1  
2013-03-04 14:33:05 

Kamu azt jelenti ál, vagy hamis, vagy nem létezõ.. namármost valaki a saját nevével regisztrál, és azzal él itt közösségi életet az a nómális az az általános.. Azonban akadnak olyanok akik másnak adjáki magukat mint amik valójában.. Például egy ötvenes férfi huszonéves nõnek, és azzal a "kamureggel" szédít másokat... Vagy akad akinek hat nyolc kamu regisztrációja van, és gyalázkodik összeugraszt barátokat, hazudik, megpróbál beleszólni az életedbe,, tönkretenni a kapcsolataidat..
A gonoszságnak sunyiságnak olyan elképesztõ mélységei vannak, hogy normális gondolkodású ember el sem tudja képzelni..
Elõbb utõbb azért kiderül, hogy egy egy nicknév mögött valós személy áll-e vagy kamu...

 5  csoda7 Nekem tetszik!
0  
2013-03-04 12:03:59 

Mivel ezeket valós emberek nyitották, és van oka neki, hogy miért, attól hogy még nem látogatják sokáig... nem értem, hogy egy regisztrációs oldal mitõl lehet KAMU? Egyáltalán valaki világosítson már fel, hogy kinek mit jelent ez a szó: KAMU. Szerintem ez nem is létezik, ilyen nincs! Kamu-hazugság? Mindenkinek más az igaza. ???? Várom a válaszotokat, hogy mi evvel a probléma?

 4  precious Nekem tetszik!
0  
2013-03-04 10:44:54 

A csiga szabályzatban van egy olyan feltétel, hogy minden hónap végén végigfut egy takarító program, mely törli a táviratokat (ami szükséges azt mentsd el) ugyanakkor a 90 napig nem látogatott regisztrációt is a program automatikusan törli.
EZ MIÉRT NEM MÛKÖDIK???

 3  Leona Nekem tetszik!
0  
2013-03-04 07:39:09 

Felesleges volt...mindenhol ez van :D:D

 2  bereg Nekem tetszik!
0  
2013-03-04 04:54:03 

Néha, a különbözõ társkeresõkön
különbözõ megoldásokkal találkozhatunk.


A korábbiakban már olvashattunk valakikrõl,
akik rendszeresen megcsinálták azt, hogy csak beregisztráltak;

aztán eltûntek a fenébe.



Kár is volt nekik írni.

 1  bereg Nekem tetszik!
1  
2013-03-03 20:03:26 


Gondoltam,
nyitok neki 1 fĂłrumot.


oldal: /0
sor: időrend: