CsodaCsiga Főlap
2024. április 19.   péntek   Emma, Gerold, Kocsárd, Kunó, Malvin, Timon   
Főlap ·  · Chat · Távirat · Társkereső · Képeslap · Fórum · Weblapok ·  · Levelem · Webem · Naplók · BANK
Regisztráció · Kapcsolataim · Társaim ·  · Buliképek · MMS ·  · Játék · Horoszkóp · Linkek · Hirdetés · Radió

CsodaCsiga > Fórum > CsodaCsiga > "Milyen a problĂ©ma megoldĂł kĂ©pessĂ©ged?"
ÚJ BEÍRÁS
oldal: /0
sor: időrend:
Milyen a probléma megoldó képességed?
 7  Hetedik Nekem tetszik!
0  
2011-12-01 18:24:19 

:))) kettes :) Igen, jellemzõ!

 6  katyi   válasza saslik hozzászólására (5) Nekem tetszik!
0  
2011-12-01 17:12:42 

Ránézek...és az 1-es!
de szerintem ez nem passzol rám!
vagy igen?
nem vagyok, határozott szerintem egyáltlán nem..... persze vannak elveim, amihez ragaszkodom, méghozzá szigorúan, de mondjuk nem szeretek egyedül vásárolni! nem tudok dönteni, és sokszor megbánom! de ez mostanában van inkább.... szerintem attól, hogy olyan nehezen nyögök ki valamit, és ettõl megkeseredik rögtön az egész :-(
nagyon nem jĂł ez Ă­gy
:-(

 5  saslik Nekem tetszik!
0  
2011-12-01 16:00:16 

Ezt a tesztet nekem találták ki??:)))))
a 2-es tökéletesen rám szabták:))))))))

 4  swalcsek Nekem tetszik!
0  
2011-12-01 10:29:16 

Hát, megkerestem elõször a megoldásokat.))))
Egyik sem illik rám.))))))))))
Hol van az enyém, amint hisztis öt percig?
Hol van, akinek inkább a feje törik be, de nem hajlik a dereka? )))

 3  Suzy Nekem tetszik!
0  
2011-12-01 09:09:33 

a 3. választottam és nem illett rám:)

 2  csoda Nekem tetszik!
0  
2011-11-30 19:22:54 

Elsõ benyomásra a 4.
Kis gondolkodás utána a 2. sem vetettem el.

 1  harmat Nekem tetszik!
0  
2011-11-29 23:30:13 



1.
Ha valami mélyen felháborítja, akkor ez annyi energiát ad neki, hogy drámai helyzeteket képes megjeleníteni, hatalmas összecsapásokra képes. Ha elragadtatja magát, érzelmei úgy indulnak meg, mely mindent és mindenkit megsemmisítenek. A probléma hamar véget ér részérõl, és az esetek nagy százalékában gyorsan el is felejti az egészet.

2.
Gyorsan feldolgozza a problémáját, ami nagyon hamar el is tûnik részérõl. Mert addig beszéli ki magából a gondjait, amíg már nincs is mirõl beszélnie, és észreveszi, hogy sem haragot, sem csalódást, sõt semmit sem érez az üggyel kapcsolatban.

3.
Az õ megoldása a probléma elfojtása, nem feldolgozása, ami történhet, könnyekkel esetleg olyan eszközökkel, ami az elmét kábulatban tartják. A vitatkozó erejének erõssége abban áll, hogy sosem hagyja abba a vitatkozást, amíg a célját el nem érte. Folyton mondogatja a maga igazát.

4.
Megkeresi mindig a problĂ©ma forrását, Ă©s azt remĂ©li, hogy Ă­gy majd megoldja teljesen a problĂ©mát. De ez sosem sikerĂĽl, mert a problĂ©mán kĂ©pes Ă©vekig is rágĂłdni. Nem szereti a konfliktusokat, a harcot, Ă©s ha mĂ©gis valamilyen összeĂĽtközĂ©s alakul ki, akkor õ Ă©rt ahhoz, hogyan nĂ©zze a másikat levegõnek. És mindezek mellett, kĂ©pes teljesen hallgatásba mĂ©lyedni, várva, hogy a másik fĂ©l, mikor kezdemĂ©nyez, egy bĂ©kĂĽlĂ©st. És ha a másik „beadja ” a derekát nagyon hamar megenyhĂĽl a szĂ­ve.

oldal: /0
sor: időrend: