CsodaCsiga Főlap
2024. április 26.   péntek   Ervin, Klétus, Peregrina   
Főlap ·  · Chat · Távirat · Társkereső · Képeslap · Fórum · Weblapok ·  · Levelem · Webem · Naplók · BANK
Regisztráció · Kapcsolataim · Társaim ·  · Buliképek · MMS ·  · Játék · Horoszkóp · Linkek · Hirdetés · Radió

CsodaCsiga > Fórum > CsodaCsiga > "Válassz egy kĂ©pet, Ă©s megmondom milyen vagy!"
ÚJ BEÍRÁS
oldal: /0
sor: időrend:
Válassz egy képet, és megmondom milyen vagy!
 12  dallam Nekem tetszik!
0  
2011-12-07 09:31:48 

vĂ­zzzzzzzzzzz-pszt !!!!!

 11  katyi   válasza katyi hozzászólására (7) Nekem tetszik!
0  
2011-12-01 17:14:04 

nem tudok pĂłkerezni :-DDD
de a 7. bejegyzésben én leírtam, hohy milyen vagyok, bemutatkoztam igazán :-D

 10  saslik Nekem tetszik!
0  
2011-12-01 15:54:52 

Nahát!! a 4-es illik rám:)))))))))

 9  swalcsek   válasza katyi hozzászólására (8) Nekem tetszik!
0  
2011-12-01 15:00:32 

Amennyiben tudsz pókerezni, tökélestes!! ))))

 8  katyi   válasza katyi hozzászólására (7) Nekem tetszik!
0  
2011-12-01 13:40:18 

stimmel rám a felhõk?
szerinted?
:-)

 7  katyi   válasza csoda hozzászólására (6) Nekem tetszik!
0  
2011-11-26 12:06:42 

választásom? hát persze, hogy a felhõk!

mondjuk pókerezni nem tudok, és póker pofát sem tudok vágni :-(
ha én örülök? azt mindenki látja rajtam :-)
ha meg szomorĂş vagyok? akkor azt is!
pedig mindĂ­g szerettem volna olyan titokzatos lenni, meg olyan meghatĂłan sĂ­rni, hogy belegebedjen aki megrĂ­katott....
de az sem megy nekem, mert ha sírok? az olyan brühühûûûûzés, mint egy gyerek :-DDDD
megdagad az orrom és piros leszek, és ha lehet még randább, mint különben, tehát senkit sem tudok meghatni!!!!!!
ha meg örülök? háááát? akkor még többet beszélek, mint különben... és rengeteget nevetek :-)
aztán vannak még az örömkönnyek... na... ott elég nehéz kitalálni, hogy örömbõl vannak-e vagy mibõl, de egyre gyakoribbak!

 6  csoda Nekem tetszik!
1  
2011-11-25 18:44:40 

2. Tûz - ez vonzotta a tekintetemet.

 5  dudka Nekem tetszik!
1  
2011-11-25 18:26:59 

Én a levegõt választottam. Eltekintve a pókerezéstõl - amit nem játszom - jórészt minden stimmel.

 4  babylon   válasza babylon hozzászólására (2) Nekem tetszik!
0  
2011-11-25 18:25:01 

Ui: Annyiban nem hasonlítok a Föld-re,hogy nem ordítok bármilyen indulat is kavarog bennem. Próbálom ép érvekkel megoldani az ilyen eseteket.

 3  swalcsek Nekem tetszik!
0  
2011-11-25 18:23:40 

A felhõket választottam, vagyis a levegõt.
Azt, hogy mennyire illik rám, inkább az engem ismerõk döntsék el! ))

 2  babylon Nekem tetszik!
1  
2011-11-25 18:22:29 

4.Föld:
Nem szereted az elvont dolgokat, általában két lábbal állsz a talajon. Számodra a tettek és az eredmények a legfontosabbak. Mindemellett csodálatra méltó a türelmed, nagyon nehezen lehet kihozni a sodrodból, persze néha belül fortyogsz, és ha elszakad a cérna nálad, akkor mint egy földrengés, olyan pusztítással tör ki belõled az indulat. Erõsséged, hogy következetes vagy. Gyengéd, pedig, hogy csakis a saját hibáidból tudsz tanulni, de számodra ez sem okoz problémát, mert tudod, hogy akadályok nélkül nincs fejlõdés.

 1  harmat Nekem tetszik!
3  
2011-11-25 16:16:56 



1.VĂ­z:
Színes egyéniség vagy, aki képes nap, mint nap más arcát mutatni a világnak. Rendkívül gazdag a fantáziád, és mélyen átérzed mások lelkivilágát, nagyon empatikus vagy. Legnagyobb hibád, hogy sokszor látod rózsaszínben a világot, mintha egy rózsaszínû lencsén keresztül néznéd a világot. Ezért is van az, hogy szereted a dolgokat pozitívan látni, és optimistán fogod fel a rossz dolgokat is. És pontosan ezek a tulajdonságok azok, ami miatt a legmeggyõzõbben tudsz füllenteni, mert saját változatod az igazságról, sokkal jobban hangzik, mint a többieké.

2.Tûz:
Bármibe is fogsz, hatalmas lelkesedéssel és önbizalommal teszed azt. Képtelen vagy hideg fejjel gondolkodni, azonnal és spontán adod mindenki tudtára a véleményed. És ha még rossz kedved is van, az biztos, hogy minden probléma nélkül belegázolsz mások lelkivilágába. Ha valamilyen döntéshozatal elõtt állsz, azt gyorsan teszed, a megérzéseidre, benyomásaidra hallgatva, és bizony sokszor van, mikor utólag, már bánod a döntésed.

3.Levegõ:
Tökéletesen tudsz kommunikálni mindenkivel, a legtöbb emberrel szót is értesz. Igazi társasági lény vagy, elegáns, vicces, szórakoztató, akinek jól felvágták a nyelvét. Ha vitára kerül sor, általában tiéd az utolsó szó joga. A pókerben is jól játszik, hisz a trükkös blöfföléshez kiválóan értesz.

4.Föld:
Nem szereted az elvont dolgokat, általában két lábbal állsz a talajon. Számodra a tettek és az eredmények a legfontosabbak. Mindemellett csodálatra méltó a türelmed, nagyon nehezen lehet kihozni a sodrodból, persze néha belül fortyogsz, és ha elszakad a cérna nálad, akkor mint egy földrengés, olyan pusztítással tör ki belõled az indulat. Erõsséged, hogy következetes vagy. Gyengéd, pedig, hogy csakis a saját hibáidból tudsz tanulni, de számodra ez sem okoz problémát, mert tudod, hogy akadályok nélkül nincs fejlõdés.

oldal: /0
sor: időrend: