CsodaCsiga Flap
2024. mrcius 28.   cstrtk   Gedeon, Johanna, Gida, Ixion, Janina, Kapisztrn, Katapn, Szixtusz   
Flap ·  · Chat · Tvirat · Trskeres · Kpeslap · Frum · Weblapok ·  · Levelem · Webem · Naplk · BANK
Regisztrci · Kapcsolataim · Trsaim ·  · Bulikpek · MMS ·  · Jtk · Horoszkp · Linkek · Hirdets · Radi

CsodaCsiga > Frum > Sport > "Albert Flórián"
J BERS
oldal: /0
sor: idrend:
Albert Flórián
 3  csinszka   vlasza sziamiau hozzszlsra (2) Nekem tetszik!
0  
2011-11-24 21:52:45 

Azért. mert a magyar sajtóban csak az a hír, aminek szenzációjellege van. Ha lehet valamire, valakire rosszat mondani, vagy feltételezni legalább, akkor már címlapsztori vagy vezércikk, vagy vezetõ hír lehet a Helyi Téma valamelyik szennylapjában, vagy valamelyik szennycsatorna átlagon aluli mûsorában.

A Helyi Téma alatt a sok bulvárlapot értem, amit sajnos sokan megvesznek:(

A jóság, a becsület, a kitartás, a kiváló szaktudás, a hozzáértés nem hírértékû manapság. Az sem, ha valaki csak teszi a dolgát a legjobb tudása szerint.


 2  sziamiau Nekem tetszik!
0  
2011-11-14 08:17:43 

Nyitó topikomat egy naplóbejegyzésembõl másoltam ide, pont Flóri "bácsi" - bár Õ tiltakozna ez ellen -, temetésének másnapján. Aktualitásából ma sem vesztett semmit. Ne piszkálják és ne vizsgálgassák a halálának körülményeit, mert ez már méltatlan egy "Aranylabdás"-hoz. Miért nem lehet tiszteletben tartani egy EMBER (így, csupa nagybetûvel) méltóságát?

 1  sziamiau Nekem tetszik!
0  
2011-11-14 08:14:40 

Elment ismét egy nagy bajnok: Albert Flóriánt eltemették tegnap.
Szomorú és fájdalmas, hogy mint egyetlen egy magyar Aranylabdás nem kaphatta meg azt a végtisztességet, amit a Puskás Öcsi bácsi.
Ja?! Hogy a Flóri nem disszidált? A szíve tényleg a Fradiért és Magyarországért dobogott? Most (megint) bebizonyosodott, hogy csak azok kapnak méltó elismerést, akik disszidáltak (elárulva a hazájukat, testvéreiket, honfitársaikat), majd hazajöttek és mint, akik jól végezték dolgukat besöpörték az elismeréseket. Varga Zoltánnal is így vagyok. Disszidált, visszajött, elismerték, és most õ is ott nyugszik a Bazilikában, mint a Puskás.
Félreértés ne essék: NEM VAGYOK PUSKÁS-ELLENES! De disszidens-ellenes igen. Mert, aki egyszer elhagyta ezt az országot, az döntött. Válaszott egy másik hazát. Mindenkinek szíve-joga. De azok, akik itthonmaradtak, azoknak is kijárna ugyanaz az elismerés, megtiszteltetés és temetési szertartás.
Ki tudja, hogy hol van eltemetve: Budai, Hidegkúti, Zakariás, Kocsis, Czibor, Bozsik és a többiek? Mert nélkülük nem lett volna a Puskás sem az, aki.
Albert sem kissebb egyéniség. És az õ társai közül sincsenek már velünk sokan. A még élõket jobban meg kellene becsülni. NE A TEMETÉSEN JUSSON ESZÉBE AZ ÁLLAMI VEZETÉSNEK SEM, hogy milyen nagy egyéniségek voltak, pl.: Kû Lajos, Páncsics Miklós, Novák Dezsõ, Fazekas László, Göröcs János, Farkas János, Géczi István, Bene Ferenc, .... és bocsánat, hogy nem soroltam fel mindenkit.
A még élõknek adjunk bizalmat és munkalehetõséget. NE HOZZUNK KÜLFÖLDI SZAKVEZETÕKET EZERSZERES PÉNZEKÉRT!

oldal: /0
sor: idrend: