CsodaCsiga Főlap
2024. április 23.   kedd   Béla, Héla   
Főlap ·  · Chat · Távirat · Társkereső · Képeslap · Fórum · Weblapok ·  · Levelem · Webem · Naplók · BANK
Regisztráció · Kapcsolataim · Társaim ·  · Buliképek · MMS ·  · Játék · Horoszkóp · Linkek · Hirdetés · Radió

CsodaCsiga > Fórum > Tudomány > "GrafolĂłgia-Ă­rás elemzĂ©s"
ÚJ BEÍRÁS
oldal: /0
sor: időrend:
Grafológia-írás elemzés
 13  szultana   válasza Lionlady hozzászólására (12) Nekem tetszik!
0  
2010-07-11 09:15:23 

Végül is nem maradtatok le semmirõl, csak az a különbség, hogy ez a dolog most már fizetõssé vált. Ugyanis csak ebbõl élek és sajnos a jelenlegi világban nekem sem adnak semmit ingyen. Számlát is adok annak, aki kéri. Ha bárkit érdekel a dolog, részletek priviben.

 12  Lionlady Nekem tetszik!
0  
2010-07-10 22:10:22 

Oh de kár, hogy lemaradtam a felhívásodról Szultana, én is adtam volna írásmintát, mindig is érdekelt, mit hámoznak ki belõle :-)

 11  vakhangya   válasza szultana hozzászólására (10) Nekem tetszik!
0  
2010-07-10 21:35:38 

Igen, - nem olvastam valószínûleg. Eccer csak azt vettem észre, hogy nem vagy, nincs naplód... ((((

 10  szultana Nekem tetszik!
0  
2010-07-10 07:31:48 

Köszönöm, aranyosak vagytok. Most talán lesz több idõm is Csigázni. Eddig többféle ok miatt is hanyagolnom kellett az itteni jelenlétet. Üdv nektek :)

Hangyusz, a felhívás nyilvános volt, biztos csak nem vetted észre. Örömmel elemeztem volna az írásod!

 9  vakhangya   válasza Hetedik hozzászólására (8) Nekem tetszik!
0  
2010-07-09 23:54:16 

Üdv megint ! Régen hallottam felõled!
Gratulálok a vizsgádhoz! Tõlem ugyan nem kértél, - de nagyon szívesen adtam volna (adok) írásmintát: Meg aztán ki is lennék rá váncsi, hogy mit árulnak el rólam a hieroglifáim...
Remélem, nem tûnsz el, - hiányoztál !!!

 8  Hetedik   válasza szultana hozzászólására (7) Nekem tetszik!
0  
2010-07-09 22:08:10 

:)))
Gratula!!!
Hajahuja azóta elszállt mint a szó, az írás meg marad! :DDDD pont ahogyan a latinok ezt megjósolták anno :D

 7  szultana Nekem tetszik!
0  
2010-07-09 11:45:24 

Nagyon, nagyon kedves, segítõ Csiguszok! Örömmel jelentem Nektek, hogy a grafológiai tanfolyamot 07.02-án sikeresen, Jeles (5-ös) eredménnyel befejeztem.
Nem gyõzöm hangsúlyozni, mennyire sokat segítettetek az írásmintáitokkal!!!! Végtelenül hálás vagyok nektek, mert ez egy nehéz tanfolyás volt és nélkületek nem sikerült volna! Mindenkinek hatalmas, cuppika :))))

 6  szultana Nekem tetszik!
0  
2010-01-20 10:07:12 

Köszi, Hetedik :)))

 5  Hetedik Nekem tetszik!
0  
2010-01-20 09:45:12 

Szultana!
Gratulálok! :) Sok sikert!
Hajahuja, te meg nézz utána, hány területen használják a grafológiát, aztán imádkozhatsz az Atyaistenedhez, hogy mégiscsak téged kíméljen meg! :D
:PPP
Azért azt ugye nem vártad, hogy ide scannelje be mindenki a kézírását elemzésre... ugye?
Megint ledõlt a kerítés, basszus! :DDD

 4  szultana Nekem tetszik!
0  
2010-01-20 09:17:01 

Szegény hajahuja, nagy baj lehet a te fejeddel! Távcsiról, emailról nem hallottál még?
Nos, közlöm veled, hogy több, mint 50 írásmintát kaptam, és már majdnem készen vagyok a szakdolgozattal. Remélem erre élvezel, mert másra aligha!

 3  hajahuja Nekem tetszik!
0  
2010-01-19 12:55:35 

Jól elbeszélgettél magaddal!!!
Atyaisten, ment meg a barmoktĂłl!!

 2  szultana Nekem tetszik!
0  
2009-10-08 08:12:02 

Mindenkinek nagyon szépen köszönöm, aki megtisztelt a jelentkezésével. :) Most azt szeretném kérni, kicsit szüneteltessétek a távcsizást, mert már annyi jelentkezõm van, hogy hónapokra elég lesz a feldolgozandó anyag.
Ha ezzel a mennyiséggel végeztem, akkor majd szüneteltetjük a szünetet, oké? Még egyszer köszi :)))

 1  szultana Nekem tetszik!
0  
2009-10-06 13:21:56 

Kedves Csigatársak!
Szeretném a segítségeteket kérni. Grafológiát tanulok, az idén fogok végezni. Szakdolgozatomat készítem és írásmintákra lenne szükségem. Ha valaki úgy érzi lenne kedve egy próbához, kérem, keressen meg priviben.
A témával kapcsolatos kérdésekre szívesen válaszolok.Köszönöm.

oldal: /0
sor: időrend: