CsodaCsiga Flap
2024. prilis 20.   szombat   Tivadar, Aladin, Dejte, Odett   
Flap ·  · Chat · Tvirat · Trskeres · Kpeslap · Frum · Weblapok ·  · Levelem · Webem · Naplk · BANK
Regisztrci · Kapcsolataim · Trsaim ·  · Bulikpek · MMS ·  · Jtk · Horoszkp · Linkek · Hirdets · Radi

CsodaCsiga > Frum > CsodaCsiga > "NAPLÓÍRÁS, AVAGY MILYEN ÉRDEKES LENNE, HA MINDENKI SZÁMÁRA OLVASHATÓAK LENNÉNEK A NAPLÓKHOZ ÍRT HOZZÁSZÓLÁSOK......."
J BERS
oldal: /1
sor: idrend:
NAPLÓÍRÁS, AVAGY MILYEN ÉRDEKES LENNE, HA MINDENKI SZÁMÁRA OLVASHATÓAK LENNÉNEK A NAPLÓKHOZ ÍRT HOZZÁSZÓLÁSOK.......
 35  katyi   vlasza zsizsu17 hozzszlsra (34) Nekem tetszik!
0  
2017-07-24 14:21:41 

höhöööö....
milyen érdekes lenne, ha mondjuk többen... sokkal többen írnánk naplót!
nem az a lényeg, hogy olvasható-e más számára a komment,,, hanem hogy legyenek olvasható naplók.....
vagy ti nem szeretnétek olvasgatni?
pedig jó az!
még a sajátomat is sokszor visszanézegetem.... nemhogy a másét!
szóval Csiguszok, írásra fel! mert aki távcsit tud írni, tud , tudna naplózni is!

 34  zsizsu17 Nekem tetszik!
0  
2009-09-24 15:37:41 

Nagyon ritkán írok velem kapcsolatos dolgokat a naplómba... (gondolom a többi beírásomhoz fûzött megjegyzés nem érdekel senkit sem, mivel csak poénokra való reagálások)...

S nagyon nem szeretném, ha az ahhoz kapcsolódó beírásokon csámcsognának egyesek...

A beírásaim néhány embernek érthetõek, másnak nem, s szeretném, ha ez így is maradna :)

 33  mpviky Nekem tetszik!
0  
2009-09-21 20:04:51 

szerintem az nem publikus :)

 32  katyi Nekem tetszik!
0  
2009-09-07 07:14:34 

Én sem szeretném ha nyilvános lenne a komment! Hiszem az olyan személyes, mint a távcsi.....

 31  silence Nekem tetszik!
0  
2009-09-06 18:28:34 

Ámen!
Ez azt jelenti ebben az olvasatban, hogy csatlakozom az elõttem szóló véleményéhez... :-))
A naplóírás különös betegség...
Talán azt próbáljuk elõször megmutatni magunkból ami láttatni szeretnénk, de egy idõ múlva ez elmúlik..
Késõbb már inkább a hangulatoké a fõszerep.. bár többfajta napló van... Az a hat-hét amit én elolvasok egyedi ízû csak az adott naplóíróra jellemzõ, és én szeretek ezekben a naplókban néha kicsit "leparkolni"....

 30  Dudka Nekem tetszik!
0  
2009-09-06 14:14:11 

Én az eredeti felvetésre reagálnék, ami már csak azért is furcsa lesz talán, mert itt a fórumozás általában nem errõl szól... (petit szarkazmus.:P)

Szerintem nem lenne jó nyilvánossá tenni. Nem azért, mert az izgat a legjobban, hogy ki mit olvas a kommentablakomban. Inkább azért, mert valahol megköti a kommentelõ kezét...
Egy nyilvánossá tett kommentablakba már javarészt cenzúrázott komment kerülne így, hiszen az írója a többiek szemével fogja nézni a saját írását: "Ez és ez vajon mit fog szólni, ha ezt és ezt írom..?" Na, már mást ír, mint egyébként szeretne...

Bonyolult dolog ez, nyilván hosszú vitát lehetne errõl folytatni, de én meghagynám a kommentelést annak, ami most: a kapcsolat helye a naplóíró, és a kommentelõ között. És ehhez vajmi kevés köze legyen másoknak.

 29  Joker Nekem tetszik!
0  
2009-09-06 10:19:59 

Miért bántjátok egymást!!!!!!!!!!!!!!?????????? Ha valamelyikünk bajban van, és nem tudtok neki segíteni, akkor miért rúgtok még eggyet belé???????
(( Már BOCSÁNAT, de én úgy érzem, hogy egymás baján csemegésztek!!!!!!! )) Szívbõl örülök, hogy nektek nincs semmi problémátok!!!!!

 28  Lionlady Nekem tetszik!
0  
2009-09-01 14:42:21 

Én még naplót sem vezetek. Egyrészt, nem kötöm mások orrára a magánéletemet, érzéseimet (azt nálam ki kell érdemelni), másrészt meg nem érdekel más véleménye :)bocsi, ha nagyképûnek tûnök, de ez a módszer bevált, lényegesen kevesebb bántást kapok, így is ver a sors :)

 27  swalcsek Nekem tetszik!
0  
2009-08-27 19:14:42 

Jó vanna, ennek a fórumnak is sanyi! DDDDDDDDDD

 26  katyi Nekem tetszik!
0  
2009-08-27 18:10:40 

hát meg befagyna a feneke!! :-DDDDDDDDDD

 25  swalcsek Nekem tetszik!
0  
2009-08-27 17:54:35 

Hó és hideg, mi lenne? )))

 24  katyi Nekem tetszik!
0  
2009-08-27 17:43:06 

Nyáron? még csak - csak:-DDDD és télen? télen mi lesz??????

 23  swalcsek Nekem tetszik!
0  
2009-08-27 17:08:08 

Árnyasom!!
Szöcske nem vesz ruhát, ellenben meztelenül olvassa a komentyeket! )))))))))))))))

 22  arnyjatek Nekem tetszik!
0  
2009-08-27 16:06:17 

Szocske bocs de ezt nem értem... inkább fizetnél itt is és járnál meztelenül?
Vagy megelégszel, hogy a naplókat olvashatod, és nem érdekel a hozzá írt kommentár, csak ne kelljen fizetni?

 21  szocske Nekem tetszik!
0  
2009-08-27 07:47:34 

Árny, ezt mondta nekem is a török a piacon amikor számlát kértem a ruháimról :DDDD
BRRRRR !!! Akkor inkább járok meztelen...:D

 20  arnyjatek Nekem tetszik!
0  
2009-08-27 07:36:34 

S gondolom azok az oldalak fizetõs oldalak... Hisz valamit valamiért...

 19  mary5 Nekem tetszik!
0  
2009-08-24 11:13:36 

arnyjatek...bocsi csak egy ötlet volt,mert hogy más oldalon van ilyen....de köszi:))

 18  arnyjatek Nekem tetszik!
0  
2009-08-24 11:09:14 

Mary5 programozástechnikailag elég nehéz kezelni egy ilyen adatbázist... Azért ilyenkor erre is kellene gondolni :)

 17  arnyjatek Nekem tetszik!
0  
2009-08-24 10:59:22 

Katyi a válasz egyszerû :) Személyes ismerettség által :) S mivel így érdekes emberekké váltak, olvastam a naplójukat... A barátaimat mindet ismerem személyesen :) Haverjaimat is... úgy mellesleg :D

 16  mary5 Nekem tetszik!
0  
2009-08-24 10:33:26 

azért van aki eldöntse hidd el nekem:))

az nem jó?...hogy legyen olyan lehetõség választhatok ...kik olvashatják el és azok láthatják hozzászólást is...(mindenki,barátok,haverok)....ellenségek nem!!!!:))

 15  napraforgo Nekem tetszik!
0  
2009-08-24 10:07:33 

Vergõdj Katyi, mint hal a vízben!!:)))

 14  katyi Nekem tetszik!
0  
2009-08-24 09:38:34 

De....ki dönti el, hogy értelmes vagyok-e, vagy vergõdök a nagy semmin?
szerintem néha értelmes vagyok, néha vergõdök.......ebbõl is egy kicsi, meg abbból is egy kicsi :-DDDDDD
és milyen alapon, ha el sem olvas?
egy elfajzott! :-DDDDDDD

 13  szocske Nekem tetszik!
0  
2009-08-24 09:32:48 

El vagy fajozódva Katyalin és kész!:)
Még ilyet!
Lehet, hogy értelmes naplóírásokat szívesen olvasnak az emberek? :)
Naugye!
Aki meg a nagy semmire vergõdik a naplójával, azt nem kell olvasni és kész:)

 12  katyi Nekem tetszik!
0  
2009-08-24 07:55:27 

Csak egy kérdésem lenne!
A barátaid és az ismerõseid, hogyan lettek a barátaid?
Mert nekem igenis azt hiszem a naplómon keresztül........is......
persze ez nem egy olyan napló, minha mondjuk egy füzetbe írnám, mert az egész másmilyen.... az csak az enyém, azt nem is illik elolvasnia senkinek....... de ezt? és véleményt írni hozzá? azt is elfogadom, sõõõõt ... sokszor, illetve legtöbbször jól is esik!
Csak én vagyok egy ilyen elfajzott? :-DDDDDDD

 11  arnyjatek Nekem tetszik!
0  
2009-08-20 19:50:43 

Csipofogo hidd el, csak a barátaim, ismerõseim naplóit olvasom, és azokhoz szoktam néha hozzászólni. Ahhoz pedig rajtunk kivül senkinek semmi köze :) Akinek ez a rendszer nem tetszik, vannak blogoldalak, ahol kiélvezheti kiváncsiságát...

Nagybetû - ne kifogást keressünk... vannak szabályok a neten, azt kellene betartani ;)

 10  csipofogo Nekem tetszik!
0  
2009-08-20 19:22:12 

Ja még valami, nem látjátok, hogy a mi micikénk öreg, mindenhol nagybetûkkel ír mert csak azt látja szegényke !!

 9  csipofogo Nekem tetszik!
0  
2009-08-20 19:20:17 

Rancika, Makrancika. kellett ez neked?
Most jól megaztmondták Neked.
No meg a "amackomici" is kapja rendesen.

Ejnye lányok, csak felvetettek valamit, amire ti úgy ugrotok, mint kutya a csontra.

A napló magunkna írásával viszont egyet értek.

Olvasatok el egy párnaplót, majd meglátjátok, hogy bátran vesz a naplóíró a szájára másokat.

Én nem olvasok szennyeket, mert az PASIHOZ méltatlan cselekedet,
Ti meg elõzõ hozzászólok, vajon miért féltek a nyivánoságtól?

 8  arnyjatek Nekem tetszik!
0  
2009-08-20 19:09:26 

Már bocs, de olyan hülyeségekkel foglalkoztok... Ezért kár volt egy új fórumot nyitni... meg pláne nagybetûvel... az kiabálásnak számít a számítógép világában...

Itt nem az a szokás, hogy elolvasd a megjegyzéseket... szerintem ez éppen így a legjobb :D Kiváncsiskodj máshol :D


 7  makranci Nekem tetszik!
0  
2009-08-20 18:13:55 

Naplóírás !
Na igen.
De, ha a napló nyílvános. Ez különbõzõ kérdéseket tesz lehetõvé.

Mert ugye gondoljuk végig, ha én naplót írok ugye azt magamnak teszem, nem mutagotom senkinek. olyan bensõséges dolog.
Ebben az esetben érthetõ, hogy a megjegyzés is titkos. Na de , ha nem nyilvános a napló akkor nem tudok megjegyzést írni hozzá.

Ha nyíivános a napló akkor miért ne lehetne a megjegyzés is nyivános.

Sok irodalmi portál van ahol hasonló hozzászólási lehetõség van, és mindenhol, nyilvános. Hiszen a tulajdonos megosztja másokkal a gondolatait. akkor, véleményezni is szabadon lehet.
Amit magán alapon szeretnék közölni, nem szertném, hogy mások is tudják, azt meg , közlöm táviratban , levélben, társkeresõ üzenetben.

Legalább is én is úgy gondolom.
Dehát mint nickem is mutatja, szeretek ellent mondani másonak !

Üdv csigukák

 6  bambulina Nekem tetszik!
0  
2009-08-20 17:55:14 

Szerintem az nem lenne jó, ha nyílvános lenne. Jó így, hogy csak a napló "tulajdonosa" számára látható. Végülis úgyis neki szól...

oldal: /1
sor: idrend: