CsodaCsiga Főlap
2024. május 3.   péntek   Tímea, Irma, Horác, Juvenál, Maura, Ténia   
Főlap ·  · Chat · Távirat · Társkereső · Képeslap · Fórum · Weblapok ·  · Levelem · Webem · Naplók · BANK
Regisztráció · Kapcsolataim · Társaim ·  · Buliképek · MMS ·  · Játék · Horoszkóp · Linkek · Hirdetés · Radió

CsodaCsiga > Fórum > AutĂł - motor > "Minden ami kocsi..."
ÚJ BEÍRÁS
oldal: /0
sor: időrend:
Minden ami kocsi...
 6  szivtipro Nekem tetszik!
0  
2010-03-04 21:46:18 

Ti tudtok trabantul?
Tram-taram.tam tam taram.....

 5  edinacska Nekem tetszik!
0  
2010-03-04 21:24:11 


/A>
Precizitás:))

 4  swallow Nekem tetszik!
0  
2008-11-05 09:14:30 

Fáradj el a büntibe!! DDDDDDDDD
Nem értem! Annyi értelmetlen fúrum nyílik, miért pont ez nyomja a bögyödet, Air??

 3  cubalibre Nekem tetszik!
0  
2008-11-05 09:08:17 

kedves airman, dehogynem..ha végignyálkáztam volna a 2006-os év fórumait:))))
de azért nem dõlt össze a világ mert nyitottam egy új fórumot ugye?:DDDDD

 2  airman Nekem tetszik!
0  
2008-11-04 20:23:48 

1 cubalibre

ez a fórum nem lett volna megfelelõ számodra?

FĂłrum > AutĂł - motor > Tuningolt autĂłk 63 skorp yurumi 2006-11-30 17:55:15

 1  cubalibre Nekem tetszik!
0  
2008-10-03 11:52:33 

Sziasztok, nem találtam megfelelõ fórumot ennek a témának, igy gondoltam nyitok egyet, ahová az érdekességeket lehet tárazni.
Remélhetõleg nem csak nõk fognak ide tévedni:DDD
Ezt most kaptam egy kedves ismerõsömtõl e-mailben, élmény volt olvasni, ajánlom nektek is, bár kicsit hosszúkás:DDDDD

"Kalapács alá kerül a csehszlovák autóipar egyik utánozhatatlan remekmûve, egy 198-ös évjáratú Skoda 120L típusú személygépkocsi.

Az autó néhány kisebb, és számos nagyobb invesztíció árán játszi könnyedséggel szalonállapotúvá varázsolható. Az elmúlt évtizedben karosszériája máig divatos, bicolor (gyanúsokker-pézsmabarna) fényezést kapott. A dukkózás egyhangúságát antikolt foltok oldják, melyek mind megjelenésükben, mind anyagszerkezetükben rozsdafoltokra emlékeztetnek. A jobb elsõ-oldalsó irányjelzõ sporadikus mûködése inkább biztonságtechnikai, mintsem esztétikai szempontokat figyelembe véve okozhat múló hiányérzetet. Sajnálatos módon az elmúlt napokban egy megszállott gyûjtõtárs a jobboldali visszapillantó tükröt eltulajdonította, ennek pótlására az árverés lezártáig feltételezhetõen már nem lesz mód.



A jármû enteriõrjének kialakítását a kor követelményeinek megfelelõen - mindenféle hivalkodó nagyzolást mellõzve - egyszerre jellemzi a puritanizmus és a praktikusság. A mindkét irányba több száz fokkal elforgatható bakelit kormánykerék, vagy a márka védjegyévé nemesedett pálcaváltó, amellett, hogy a rendszerirányítás nélkülözhetetlen részei, divatos retro atmoszférát teremtenek. Az egyszerûségében is ízléses, fekete, polivinyl üléshuzatok tisztítása és karbantartása különleges szakértelmet nem igényel.

Az autó, meglett kora ellenére igen kiváló motorikus jellemzõkkel bír. A városi közlekedésben való részvételhez nélkülözhetetlen 50 km/h-s sebességet még csapadékos napokon is játszi könnyedséggel éri el néhány perc alatt, 112 km/h-s végsebessége pedig nem csak a lakott területen kívüli közlekedésre teszi alkalmassá, de a hozzáértõ autóbarátok elismerõ csettintését is kiváltja. A menetkész állapot elérése a nemrégiben cserélt akkumulátornak köszönhetõen még gyakorlatlan úrvezetõk számára sem jelent kihívást. A típusra jellemzõ motorhûtési probléma megoldását ízlésesen implantált marmonkanna teszi könnyed ujjgyakorlattá.



Mivel az autĂł egyes alkatrĂ©szeinek kidolgozása során – igen elõrelátĂł mĂłdon –önmagátĂłl

lebomlĂł alapanyagok is felhasználásra kerĂĽltek, ezĂ©rt a benzintank bekötõ csövĂ©n sĂłhajnyi hiátus keletkezett. Bár ez a jelensĂ©g – a kakaĂłvaj, illetve az etilvanilin kicsapĂłdásához hasonlĂłan – az autĂł Ă©lvezeti Ă©rtĂ©kĂ©bõl semmi nem von le, az önerõbõl törtĂ©nõ elindulásnak adhoc jellegĂ» gátját jelenti.

A gépjármû forgalmi engedélye bizonyos adminisztratív lépések elmaradásának következtében pillanatnyilag csak dekorációs szereppel bír, ám a zöldkártya további fél évig tartó érvényessége ékes bizonyítékát szolgáltatja annak, hogy a jármû napjaink igen szigorú környezetvédelmi elõírásainak is maradéktalanul megfelel"

oldal: /0
sor: időrend: