CsodaCsiga Fűlap
2024. jķlius 19.   pťntek   EmŪlia, Aurťlia, Eperke, Morella, Rubina, Rufina, Szederke, VarsŠny   
Fűlap ·  · Chat · TŠvirat · TŠrskeresű · Kťpeslap · Fůrum · Weblapok ·  · Levelem · Webem · Naplůk · BANK
RegisztrŠciů · Kapcsolataim · TŠrsaim ·  · Bulikťpek · MMS ·  · JŠtťk · Horoszkůp · Linkek · Hirdetťs · Radiů

CsodaCsiga > Fůrum > √Āll√°skeres√Ķ csig√°knak > "e-joy"
ŕJ BEÕRŃS
oldal: /0
sor: idűrend:
e-joy
 21  galibaba Nekem tetszik!
0  
2009-08-24 10:34:29 

Kedves Jasmin!Engem √©rdekel az e-cigi buisniss, √©n is l√°tok benne fant√°zi√°t.Sajnos az a link nem nyilik meg, amit megadt√°l.Szeretn√©k t√∂bbet megtudni a v√°llalkoz√°sotokr√≥l, hogy indultatok el? Webshop? Hogyan lehet nekikezdeni? K√©rlek v√°laszolj, ha gondolod megadom a privi e-mail c√≠memet! V√°laszodat el√Ķre is k√∂szi.M√©g nem l√°thatt√°l ezeken a frumokon,√ļj vagyok.M√°r h√°rom napja l√°togatok ide, de m√©g csak most engedett be a f√≥rum.√údv.

20  swallow Nekem tetszik!
0  
2008-01-25 13:09:59 

Vagy mi van?????)))))))))
Most nézem meg jobban, hiszen itt a mari hónaljárról van szó??????????????????????((((((((((((((((

19  swallow Nekem tetszik!
0  
2008-01-25 13:08:58 

Majd a nyáron nem fogok dohányolni, mert jönnek a denevérek!!!
A lak√°sban dem bag√≥zunk, a batmanokt√≥l meg f√©lek( ttal√°n egyetlen l√©ny a vil√°gon a p√≥kon k√≠v√ľl), azt√°n leszok√°s lesz, kem√©nyen!!!!

18  Jasmin Nekem tetszik!
0  
2008-01-25 06:16:14 

A p√°romat a legjobb bar√°tja f√©l √©ve m√©g kir√∂h√∂gte, "mit sz√≠vsz, t√∂lt√Ķtollat?" most m√°r rendelni akar, mert l√°tja, hogy a p√°romnak siker√ľlt letenni a cigit. Isten malmai lassan √Ķr√∂lnek, de egyre nagyobb sikere van az e-bag√≥nak.

17  Jasmin Nekem tetszik!
0  
2008-01-25 06:13:58 

Kedves Nesca, igazad van amikor √ļgy gondolod, hogy neh√©z seg√≠teni azon az emberen, aki azt v√°gja a k√©pedbe, hogy t√Ķle ugyan senki ne vegye el az utols√≥ √©lvezet√©t. Sok ilyen van. De h√°la istennek nem mindegyik bag√≥s ilyen, sokan keresik a lehet√Ķs√©geket √©s a seg√≠ts√©get a leszok√°shoz.

16  Jasmin Nekem tetszik!
0  
2008-01-25 06:09:48 

K√≠v√°ncsi leszek, hogy 2009.01.01-t√Ķl mit csin√°l a sok doh√°nyos, amikort√≥l majd nem lehet r√°gy√ļjtani √©tteremben, kocsm√°ban, meg szinte sehol. Mi pl ez√©rt is b√≠zunk az "elektromosbag√≥" siker√©ben.

15  swallow Nekem tetszik!
0  
2008-01-12 17:07:45 

8.-ra

Most nagyon szégyenkezve bevallom, hogy dohányzom!!!!

De!!!!!!!!!!!!!

Amit √≠rt√°l, az engem is m√©lys√©gesen felh√°bor√≠t, amikor a kismama tolja a has√°t, esetleg a a babakocsit, vagy a gyereket h√ļzza, hogy a sz√°j√°ban lifeg a dekk!!!!

S√Ķt!! Od√°ig is elmerek menni, hogy soha, semmilyen k√∂r√ľlm√©nyek k√∂z√∂tt nem gy√ļjtok r√° az utc√°n, valamint olyan lak√°sban, ahol nem doh√°nyoznak!!! M√©g akkor sem nagyon, ha, bag√≥znak, mert tartom tiszteletben a mag√°nalakot.
√Čn sem a lak√°sban bag√≥zkokodok, hanem az erk√©lyen, √©s ilyen t√©len nincs igaz√°n kedvem kimenni, teh√°t marad jobb√°ra a doh√°nymentess√©g! ))))

14  Nesca Nekem tetszik!
0  
2008-01-12 15:43:53 

Kedves Wolfy! Ezek szerint √©n nem R√ďLAD besz√©ltem:) Egy doh√°nyf√ľst√∂s helyen t√∂lt√∂tt √©jszaka ut√°n pedig igenis l√©gszomjam volt, ezt √©ppen √ļgy elhiheted, mint ahogy elhiszem √©n is a te kultur√°lt doh√°nyz√°sodat:)

13  Nesca Nekem tetszik!
0  
2008-01-12 15:41:41 

Kedves jasmin. Nem besz√©ltem ut√°latr√≥l. Untoleranci√°r√≥l besz√©ltem, egyszer√Ľen irrit√°l n√©mely doh√°nyos ember pof√°tlans√°ga, nemt√∂r√Ķd√∂ms√©ge. Ez kor√°ntsem ut√°lat. Seg√≠teni neki? Olyan embernek, akinek esze √°g√°ban sincs leszokni a doh√°nyz√°sr√≥l, miben tudsz seg√≠teni? Becsukod a szemed amikor sz√≠vja?

12  Wolfy Nekem tetszik!
0  
2008-01-12 15:38:26 

Nesca. :) Azt az√©rt nem nevezn√©m doh√°nyz√°snak, ha valaki hetente, havonta sunyiba "elkoc√°zott" egy-egy cigit √©s nem hinn√©m hogy annyira t√∂nkretette a t√ľd√Ķdet, hogy futni sem b√≠rt√°l. √Čn t√∂bb, mint t√≠z √©vet cigiztem √©s soha sem fulladtam, pedig a harmadikon lakunk √©s mindig l√©pcs√Ķz√∂k. :P Igen vannak "pof√°tlan doh√°nyosok" sajnos, de nem kellene √°ltal√°nos√≠tani, mert megs√©rt√Ķd√∂k :D √Čn szem√©ly szerint k√©sz√≠tettem √°ll√≥-hamutart√≥t a l√©pcs√Ķh√°zunk bag√≥sainak √©s akkor m√©g magamnak is, hogy ne keljen (lehessen) eldobni a csikket. Ha lehamuznak, erk√©lyedre dobj√°k a csikket √©s r√°df√ļjj√°k a bag√≥f√ľst√∂t, nos az t√©nyleg felh√°bor√≠t√≥, de nem az√©rt teszik, mert bag√≥sok, hanem mert nem tudnak kultur√°ltan viselkedni. Ugyan√ļgy l√°tok eldob√°lva m√°s szemetet is. Na de ezt hagyjuk, m√°s topicba tartozik.
Jasmin. :)
√Čn soha sem voltam idegbeted a cigihi√°nyt√≥l. :) M√°r eml√≠tettem, akarat k√©rd√©se az eg√©sz. Mell√©kesen az ember az √©rzelmein is az akarat√°val tud uralkodni. :P Na de kinek a pap, kinek a papn√©. Vegyen mindenki mittudom√©n milyennev√Ľ elektromosbag√≥t √©s √©ljen sok√° sz√Ķkekapit√°ny:)

11  jasmin Nekem tetszik!
0  
2008-01-12 14:42:43 

Kedves Dudka, val√≥ban nem p√≥tolja teljesen a cigit, de a p√°rom szerint kb 80%-ban helyettes√≠ti. √Čn az√©rt √∂r√ľltem neki, mert a p√°rom nem volt idegbajos, mint akkor, amikor m√°s eszk√∂zzel akart leszokni. de a d√∂nt√©st, hogy leteszi a cigit, √≠gy is meg kellett hoznia... Teh√°t nem szabad teljes eg√©sz√©ben azt v√°rni, mint a cigt√Ķl.

10  jasmin Nekem tetszik!
0  
2008-01-12 14:38:55 

Kedves Nesca, én sem dohányoztam soha, és én is utálom a sok pofátlan bagóst, aki nem veszi észre magát, és olyan helyen dohányzik, ahol nem kéne. De rájöttem, hogy nem utálni kell, hanem segíteni neki! Már persze, ha hagyja.

9  jasmin Nekem tetszik!
0  
2008-01-12 14:35:24 

A p√°romnak viszont siker√ľlt leszokni az e-joyjal a cigir√Ķl, ez√©rt is v√°gtunk bele a forgalmaz√°s√°ba. El√©g sokat eladunk, de ezzel sincs 100%-os leszok√°si ar√°ny. Vannak v√°s√°rl√≥ink, akik a napi 2 dobozt le tudt√°k cs√∂kkenteni napi 3-5 sz√°lra. De sokan leszoktak! Egyet√©rtek azokkal, akik azt mondj√°k, hogy az a legjobb, ha elnyomja az utols√≥ sz√°lat, √©s k√©sz! Az ilyen akarater√Ķh√∂z csak gratul√°lni tudok! De sajnos sok ember van, aki az √©let egy√©b ter√ľletein sikeresen helyt√°ll, hat√°rozott er√Ķs egy√©nis√©g, de nem tudja letenni a cigit. Az ilyen embereknek az e-joy egy j√≥ lehet√Ķs√©g lehet...

8  Nesca Nekem tetszik!
0  
2008-01-12 13:58:23 

Kedves Wolfy! Igen, eszetlentin√©dzser-koromban kipr√≥b√°ltam, s√Ķt a bulikkal egy√ľtt is j√°rt n√©mi b√ľd√∂sbag√≥ elsz√≠v√°sa. Viszont semmif√©le j√≥ √©rz√©st nem adott nekem, csak azt hogy p√°r kilom√©ter lefut√°sa is neh√©zs√©gekbe √ľtk√∂z√∂tt.
Mi√©rt vagyok - √©s leszek eg√©szen ezek megv√°ltoztat√°s√°ig - untoler√°ns? Mert az aut√≥buszmeg√°ll√≥ban a k√©pembe f√ļjj√°k a f√ľst√∂t g√°tl√°stalanul, az erk√©ly√ľnkre hamuznak s√Ķt, n√©ha cigaretta-csikket is tal√°lok, holott n√°lunk senki nem doh√°nyzik. Az utca tele van - pl√°ne az ezen alkalmakra l√©tes√≠tett szemetesek k√∂rny√©ke - eldobott cigaretta-csikkekkel. Sz√≥val a doh√°nyosok milyen m√©rt√©kbe toler√°nsak vel√ľnk, nemdoh√°nyosokkal szemben? Azt√°n amikor megl√°tok egy gyermek√©t s√©t√°ltat√≥ anyuk√°t, aki egyik kez√©vel a kisgyermek kez√©t, m√°sikkal a cigarett√°t fogja, h√°t.... Sz√≥val felh√°bor√≠t. De ugyanilyen szinten az alkoholizmus √©s a drogok is. Mert ezek mell√©khat√°s√°t is megszenvedik azok, akik nem √©lnek a szerekkel.

7  tirex Nekem tetszik!
0  
2008-01-12 11:54:40 

13 év dohányzás után, igaz ez már 15 éve volt a 3. beszólással értek egyet.

6  Dudka Nekem tetszik!
0  
2008-01-11 21:48:22 

Nekem volt szerencsém kipróbálni az e-cigit.:)

Mi a tapasztalatom?

Az, hogy nem helyettesíti azt az érzést, amit akkor érzek, amikor egy normális cigarettát szívok el.
√Čs elvileg az√©rt sz√≠vom el, mert valami√©rt j√≥l esik, √©s elvileg az e-cigi marketingje valahogy √ļgy sz√≥l, hogy mindenkinek megfelel√Ķ er√Ķss√©g√Ľ patront tudnak hozz√° adni, ami elvileg ugyanazt az eredm√©nyt k√©ne produk√°lnia a test fel√©, mint a norm√°l cigi, csak k√°ros mell√©khat√°sok n√©lk√ľl.

Igen √°m, de nekem e-cigi sz√≠v√°s k√∂zben-ut√°n is az volt az √©rz√©sem, hogy musz√°j r√°gy√ļjtanom egy norm√°lis cigarett√°ra.

Szóval, nekem nem vált be.

5  leila Nekem tetszik!
0  
2008-01-11 21:46:43 

A 2-es hozz√° sz√≥l√°ssal egyet√©rtek.( √©n napi 2doboz ut√°n szoktsm le egyik napr√≥l a m√°sikra 11 √©vvel ezel√Ķ√Ķtt √©s az√≥ta nem gy√ļjtottam r√°.)

4  Wolfy Nekem tetszik!
0  
2008-01-11 21:17:37 

Nesca. Doh√°nyozt√°l valaha? Nem? K√∂sz√∂n√∂m minden volt doh√°nyos √©s jelenleg doh√°nyos nev√©ben az √©szrev√©teleidet. Igen igazad van a cigi b√ľd√∂s, de erre √©n azt mondtam. B√ľdi, de j√≥l esik. Viccet f√©lret√©ve, az√©rt maradjunk toler√°nsok a doh√°nyosokkal szemben. :) √Čn az ilyen-olyan csodatapaszokra √©s csodaelektromosbigy√≥kra reag√°ltam.

3  Nesca Nekem tetszik!
0  
2008-01-11 20:27:34 

Mint antidoh√°nyos √©s a doh√°nyz√°ssal szemben antitoler√°ns √©n is hozz√°sz√≥lok. Szerintem szokjatok le, √©s √©rezni fogj√°tok az illatokat, az √≠zeket √©s sokkal, de sokkal tiszt√°bb lesz a k√∂rnyezet√ľnk. Sz√≥val LE A CIGIVEL! Csak √≠gy sim√°n. Mert a cigi marh√°ra ciki! (na meg pl√°ne b√ľd√∂s, √©s r√°kot okoz, meg az √°r√°t tekintve szerintem luxus is)

2  Wolfy Nekem tetszik!
0  
2008-01-11 18:12:11 

Mint volt doh√°nyos (K√∂z√©per√Ķs 1dboz/nap) hozz√°sz√≥lok.
Pofonegyszer√Ľ a dolog! Vagy leteszed vagy nem a cigit. Ennyi! Aki m√°r helyettes√≠teni akarja elektromos cigivel, tapasszal stb, nos az nem is akarja letenni. Tudom...tapasztalatb√≥l...:) Na p√°

1  Jasmin Nekem tetszik!
0  
2008-01-07 21:11:01 

Ha √©rdekel benneteket egy olyan mlm lehet√Ķs√©g, amely nem t√°pl√°l√©kkieg√©sz√≠t√Ķr√Ķl sz√≥l, nincs havi k√∂telez√Ķ v√°s√°rl√°s, 3500000 embert √©rint Magyarorsz√°gon, k√©zzelfoghat√≥, l√°tv√°nyos term√©k, amelyet k√∂nny√Ľ bemutatni... nos akkor katt ide: http://e-dohanyzas.info

oldal: /0
sor: idűrend: