CsodaCsiga Flap
2024. prilis 25.   cstrtk   Mrk, Ajncska, Izmael   
Flap ·  · Chat · Tvirat · Trskeres · Kpeslap · Frum · Weblapok ·  · Levelem · Webem · Naplk · BANK
Regisztrci · Kapcsolataim · Trsaim ·  · Bulikpek · MMS ·  · Jtk · Horoszkp · Linkek · Hirdets · Radi

CsodaCsiga > Frum > Álláskeresõ csigáknak > "e-joy"
J BERS
oldal: /0
sor: idrend:
e-joy
 21  galibaba Nekem tetszik!
0  
2009-08-24 10:34:29 

Kedves Jasmin!Engem érdekel az e-cigi buisniss, én is látok benne fantáziát.Sajnos az a link nem nyilik meg, amit megadtál.Szeretnék többet megtudni a vállalkozásotokról, hogy indultatok el? Webshop? Hogyan lehet nekikezdeni? Kérlek válaszolj, ha gondolod megadom a privi e-mail címemet! Válaszodat elõre is köszi.Még nem láthattál ezeken a frumokon,új vagyok.Már három napja látogatok ide, de még csak most engedett be a fórum.Üdv.

 20  swallow Nekem tetszik!
0  
2008-01-25 13:09:59 

Vagy mi van?????)))))))))
Most nézem meg jobban, hiszen itt a mari hónaljárról van szó??????????????????????((((((((((((((((

 19  swallow Nekem tetszik!
0  
2008-01-25 13:08:58 

Majd a nyáron nem fogok dohányolni, mert jönnek a denevérek!!!
A lakásban dem bagózunk, a batmanoktól meg félek( ttalán egyetlen lény a világon a pókon kívül), aztán leszokás lesz, keményen!!!!

 18  Jasmin Nekem tetszik!
0  
2008-01-25 06:16:14 

A páromat a legjobb barátja fél éve még kiröhögte, "mit szívsz, töltõtollat?" most már rendelni akar, mert látja, hogy a páromnak sikerült letenni a cigit. Isten malmai lassan õrölnek, de egyre nagyobb sikere van az e-bagónak.

 17  Jasmin Nekem tetszik!
0  
2008-01-25 06:13:58 

Kedves Nesca, igazad van amikor úgy gondolod, hogy nehéz segíteni azon az emberen, aki azt vágja a képedbe, hogy tõle ugyan senki ne vegye el az utolsó élvezetét. Sok ilyen van. De hála istennek nem mindegyik bagós ilyen, sokan keresik a lehetõségeket és a segítséget a leszokáshoz.

 16  Jasmin Nekem tetszik!
0  
2008-01-25 06:09:48 

Kíváncsi leszek, hogy 2009.01.01-tõl mit csinál a sok dohányos, amikortól majd nem lehet rágyújtani étteremben, kocsmában, meg szinte sehol. Mi pl ezért is bízunk az "elektromosbagó" sikerében.

 15  swallow Nekem tetszik!
0  
2008-01-12 17:07:45 

8.-ra

Most nagyon szégyenkezve bevallom, hogy dohányzom!!!!

De!!!!!!!!!!!!!

Amit írtál, az engem is mélységesen felháborít, amikor a kismama tolja a hasát, esetleg a a babakocsit, vagy a gyereket húzza, hogy a szájában lifeg a dekk!!!!

Sõt!! Odáig is elmerek menni, hogy soha, semmilyen körülmények között nem gyújtok rá az utcán, valamint olyan lakásban, ahol nem dohányoznak!!! Még akkor sem nagyon, ha, bagóznak, mert tartom tiszteletben a magánalakot.
Én sem a lakásban bagózkokodok, hanem az erkélyen, és ilyen télen nincs igazán kedvem kimenni, tehát marad jobbára a dohánymentesség! ))))

 14  Nesca Nekem tetszik!
0  
2008-01-12 15:43:53 

Kedves Wolfy! Ezek szerint én nem RÓLAD beszéltem:) Egy dohányfüstös helyen töltött éjszaka után pedig igenis légszomjam volt, ezt éppen úgy elhiheted, mint ahogy elhiszem én is a te kulturált dohányzásodat:)

 13  Nesca Nekem tetszik!
0  
2008-01-12 15:41:41 

Kedves jasmin. Nem beszéltem utálatról. Untoleranciáról beszéltem, egyszerûen irritál némely dohányos ember pofátlansága, nemtörõdömsége. Ez korántsem utálat. Segíteni neki? Olyan embernek, akinek esze ágában sincs leszokni a dohányzásról, miben tudsz segíteni? Becsukod a szemed amikor szívja?

 12  Wolfy Nekem tetszik!
0  
2008-01-12 15:38:26 

Nesca. :) Azt azért nem nevezném dohányzásnak, ha valaki hetente, havonta sunyiba "elkocázott" egy-egy cigit és nem hinném hogy annyira tönkretette a tüdõdet, hogy futni sem bírtál. Én több, mint tíz évet cigiztem és soha sem fulladtam, pedig a harmadikon lakunk és mindig lépcsõzök. :P Igen vannak "pofátlan dohányosok" sajnos, de nem kellene általánosítani, mert megsértõdök :D Én személy szerint készítettem álló-hamutartót a lépcsõházunk bagósainak és akkor még magamnak is, hogy ne keljen (lehessen) eldobni a csikket. Ha lehamuznak, erkélyedre dobják a csikket és rádfújják a bagófüstöt, nos az tényleg felháborító, de nem azért teszik, mert bagósok, hanem mert nem tudnak kulturáltan viselkedni. Ugyanúgy látok eldobálva más szemetet is. Na de ezt hagyjuk, más topicba tartozik.
Jasmin. :)
Én soha sem voltam idegbeted a cigihiánytól. :) Már említettem, akarat kérdése az egész. Mellékesen az ember az érzelmein is az akaratával tud uralkodni. :P Na de kinek a pap, kinek a papné. Vegyen mindenki mittudomén milyennevû elektromosbagót és éljen soká szõkekapitány:)

 11  jasmin Nekem tetszik!
0  
2008-01-12 14:42:43 

Kedves Dudka, valóban nem pótolja teljesen a cigit, de a párom szerint kb 80%-ban helyettesíti. Én azért örültem neki, mert a párom nem volt idegbajos, mint akkor, amikor más eszközzel akart leszokni. de a döntést, hogy leteszi a cigit, így is meg kellett hoznia... Tehát nem szabad teljes egészében azt várni, mint a cigtõl.

 10  jasmin Nekem tetszik!
0  
2008-01-12 14:38:55 

Kedves Nesca, én sem dohányoztam soha, és én is utálom a sok pofátlan bagóst, aki nem veszi észre magát, és olyan helyen dohányzik, ahol nem kéne. De rájöttem, hogy nem utálni kell, hanem segíteni neki! Már persze, ha hagyja.

 9  jasmin Nekem tetszik!
0  
2008-01-12 14:35:24 

A páromnak viszont sikerült leszokni az e-joyjal a cigirõl, ezért is vágtunk bele a forgalmazásába. Elég sokat eladunk, de ezzel sincs 100%-os leszokási arány. Vannak vásárlóink, akik a napi 2 dobozt le tudták csökkenteni napi 3-5 szálra. De sokan leszoktak! Egyetértek azokkal, akik azt mondják, hogy az a legjobb, ha elnyomja az utolsó szálat, és kész! Az ilyen akaraterõhöz csak gratulálni tudok! De sajnos sok ember van, aki az élet egyéb területein sikeresen helytáll, határozott erõs egyéniség, de nem tudja letenni a cigit. Az ilyen embereknek az e-joy egy jó lehetõség lehet...

 8  Nesca Nekem tetszik!
0  
2008-01-12 13:58:23 

Kedves Wolfy! Igen, eszetlentinédzser-koromban kipróbáltam, sõt a bulikkal együtt is járt némi büdösbagó elszívása. Viszont semmiféle jó érzést nem adott nekem, csak azt hogy pár kilométer lefutása is nehézségekbe ütközött.
Miért vagyok - és leszek egészen ezek megváltoztatásáig - untoleráns? Mert az autóbuszmegállóban a képembe fújják a füstöt gátlástalanul, az erkélyünkre hamuznak sõt, néha cigaretta-csikket is találok, holott nálunk senki nem dohányzik. Az utca tele van - pláne az ezen alkalmakra létesített szemetesek környéke - eldobott cigaretta-csikkekkel. Szóval a dohányosok milyen mértékbe toleránsak velünk, nemdohányosokkal szemben? Aztán amikor meglátok egy gyermekét sétáltató anyukát, aki egyik kezével a kisgyermek kezét, másikkal a cigarettát fogja, hát.... Szóval felháborít. De ugyanilyen szinten az alkoholizmus és a drogok is. Mert ezek mellékhatását is megszenvedik azok, akik nem élnek a szerekkel.

 7  tirex Nekem tetszik!
0  
2008-01-12 11:54:40 

13 év dohányzás után, igaz ez már 15 éve volt a 3. beszólással értek egyet.

 6  Dudka Nekem tetszik!
0  
2008-01-11 21:48:22 

Nekem volt szerencsém kipróbálni az e-cigit.:)

Mi a tapasztalatom?

Az, hogy nem helyettesíti azt az érzést, amit akkor érzek, amikor egy normális cigarettát szívok el.
És elvileg azért szívom el, mert valamiért jól esik, és elvileg az e-cigi marketingje valahogy úgy szól, hogy mindenkinek megfelelõ erõsségû patront tudnak hozzá adni, ami elvileg ugyanazt az eredményt kéne produkálnia a test felé, mint a normál cigi, csak káros mellékhatások nélkül.

Igen ám, de nekem e-cigi szívás közben-után is az volt az érzésem, hogy muszáj rágyújtanom egy normális cigarettára.

Szóval, nekem nem vált be.

 5  leila Nekem tetszik!
0  
2008-01-11 21:46:43 

A 2-es hozzá szólással egyetértek.( én napi 2doboz után szoktsm le egyik napról a másikra 11 évvel ezelõõtt és azóta nem gyújtottam rá.)

 4  Wolfy Nekem tetszik!
0  
2008-01-11 21:17:37 

Nesca. Dohányoztál valaha? Nem? Köszönöm minden volt dohányos és jelenleg dohányos nevében az észrevételeidet. Igen igazad van a cigi büdös, de erre én azt mondtam. Büdi, de jól esik. Viccet félretéve, azért maradjunk toleránsok a dohányosokkal szemben. :) Én az ilyen-olyan csodatapaszokra és csodaelektromosbigyókra reagáltam.

 3  Nesca Nekem tetszik!
0  
2008-01-11 20:27:34 

Mint antidohányos és a dohányzással szemben antitoleráns én is hozzászólok. Szerintem szokjatok le, és érezni fogjátok az illatokat, az ízeket és sokkal, de sokkal tisztább lesz a környezetünk. Szóval LE A CIGIVEL! Csak így simán. Mert a cigi marhára ciki! (na meg pláne büdös, és rákot okoz, meg az árát tekintve szerintem luxus is)

 2  Wolfy Nekem tetszik!
0  
2008-01-11 18:12:11 

Mint volt dohányos (Középerõs 1dboz/nap) hozzászólok.
Pofonegyszerû a dolog! Vagy leteszed vagy nem a cigit. Ennyi! Aki már helyettesíteni akarja elektromos cigivel, tapasszal stb, nos az nem is akarja letenni. Tudom...tapasztalatból...:) Na pá

 1  Jasmin Nekem tetszik!
0  
2008-01-07 21:11:01 

Ha érdekel benneteket egy olyan mlm lehetõség, amely nem táplálékkiegészítõrõl szól, nincs havi kötelezõ vásárlás, 3500000 embert érint Magyarországon, kézzelfogható, látványos termék, amelyet könnyû bemutatni... nos akkor katt ide: http://e-dohanyzas.info

oldal: /0
sor: idrend: