CsodaCsiga Flap
2024. prilis 26.   pntek   Ervin, Kltus, Peregrina   
Flap ·  · Chat · Tvirat · Trskeres · Kpeslap · Frum · Weblapok ·  · Levelem · Webem · Naplk · BANK
Regisztrci · Kapcsolataim · Trsaim ·  · Bulikpek · MMS ·  · Jtk · Horoszkp · Linkek · Hirdets · Radi

CsodaCsiga > Frum > Ego.csiga > "Mi a LEGKORÁBBI gyerekkori emlékképed? "
J BERS
oldal: /0
sor: idrend:
Mi a LEGKORÁBBI gyerekkori emlékképed?
 9  astellan Nekem tetszik!
0  
2008-09-14 10:22:39 

Hehe:D
Nekem az amikor vittek nõvérem ballagására.Nem lehettem szeirntem 4 éves.Arra emlékszem hogy alig láttam ki az autó ablakán,és néztem a tornyokat azért,mivel még csak a csúcsukat láttam :)
Akkoriban valamiért nagyon megmaradt bennem ez az emlék

 8  swallow Nekem tetszik!
0  
2007-03-20 06:19:41 

Azért vannak vidám emlékképeim is ám!!

Pl. Történt, hogy a barátnõmre az öcsijét, rám meg Erát, a hugomat bízták megõrzési/védelmezési célzattal!
Mi, a Marival nagyon akartunk volna játszani a többiekkel az éppen épülgetõ házak izgalmas falai között, és a két "pisis" õrületesen útban volt.
Gondoltunk egy nagyot, adtunk nekik enni-inni és bezártuk Mariék tyúkudvarába õket, hogy egy negyed órácskát ellesznek nélkülünk.

Az irtózatos ordibálásra a szomszéd figyelt fel,és kiszabadíotta a túszokat!
Röpke három óra múlva mi is elõkerültünk, és nem találtuk a tesókat! ))

Hogy, utána mit kaptunk, azt inkább nem írom le! DDDDDDDD

 7  clown Nekem tetszik!
0  
2007-03-19 23:50:30 

SW...........szépen írtál errõl................

 6  swallow Nekem tetszik!
0  
2007-03-19 08:26:49 

Ez a kép örökké velem marad, amikor láttam, hogy az orvos vizsgálja, és legyint!
Aztán gyertyát gyújtottak a mellkasán, és nem értettem, hogy miért sír mindenki.....................((
Utána meg azt nem értettem, hogy miért szomorú feketében járnak-kelnek, és hol van az imádott nagyapám, aki bármilyen fáradtan jött is haza a munkából, mindig volt ideje egy kis bolondozásra! )
A nagyanyámat az õrületbe kergette azzal, hogy sikítóversenyt rendezett közöttünk! ))))

Arra is melékszem, hogy egyszer nagyon csúnyán leégett a napon a szõlõben. Hámlott a bõr a hátán, lepedõnyi darabokban.

Én meg ültem a derekán, és óvatosan szedegetem le róla, miközben õ a fáradtságtól elaludt!

Egyedül dolgozott a családjára, hét gyereket nevelt fel, illetve nevelt volna, ha a kaszás el nem ragadja idõ elõtt!! (((

 5  clown Nekem tetszik!
0  
2007-03-17 21:19:17 

4, Sw. Szomorúan szép ...Emberi életkép......szomorú mint történet és szép..hogy visszaemlékszel olyan korai emlékekre....:-)

 4  swallow Nekem tetszik!
0  
2007-03-17 18:50:16 

Sajnos nekem elég szomorú az elsõ maradandó emlékképem!! ((
Imádott nagyapám hirtelen meghalt, és éppen ott voltunk négyen, unokák, "csomagmegõrzõben" !
Nagyanyám hazaküldött, hogy szóljak az anyunak, azonnal jöjjön, mert nagy baj van! Elindultam hazafelé, csak éppen érdekes dolgok voltak útközben, és 200 méternyi utat meg is tettem vagy három óra alatt.......... Két éves voltam!!! ((

2. Lökött!!!!!!!!!! DDDDDDDDDDDDDDD

 3  clown Nekem tetszik!
0  
2007-03-15 18:38:00 

2.:-))))))..."bolondddddddddddddddddddddd":-)))))))

 2  cool Nekem tetszik!
0  
2007-03-15 18:28:59 

Hát .... Nos.. Erre azt szokták mondani, h én arra is emlékszem, h faterom épp... szal...izé..önkizett, és a bátyám azt mondta, h "Öcskös most kapaszkodj meg vagy sosem lesz belöled ember:D:D:D:D

 1  clown Nekem tetszik!
0  
2007-03-15 13:56:38 

Ha visszagondolsz...mennyi idõs korodig tudsz visszaemlékezni és mire?...
Nehéz ám, hiszen sokmindent a szüleinktõl hallottunk magunkról...és nem biztos, hogy emlékszünk rá...csak hallomásból...

...én arra emlékszem, hogy egy év körüli lehettem....igen korai emlék..és beleharaptam egy karácsonyfa üvegdíszbe....emlékszem ahogy nyúlok érte...ahogy beleharapok.és ahogy anyám porszívózza a számat..megúsztam:-)

oldal: /0
sor: idrend: