CsodaCsiga Főlap
2024. április 20.   szombat   Tivadar, Aladin, Dejte, Odett   
Főlap ·  · Chat · Távirat · Társkereső · Képeslap · Fórum · Weblapok ·  · Levelem · Webem · Naplók · BANK
Regisztráció · Kapcsolataim · Társaim ·  · Buliképek · MMS ·  · Játék · Horoszkóp · Linkek · Hirdetés · Radió

CsodaCsiga > Fórum > Ego.csiga > "EWING-KĂ“R A YOUNG KORBAN"
ÚJ BEÍRÁS
oldal: /0
sor: időrend:
EWING-KĂ“R A YOUNG KORBAN
 8  zizike Nekem tetszik!
0  
2007-02-26 21:10:43 

tudjátok az a baj az emberekkel,hogy nem látnak tovább a saját problémájukon!!Sokan kiakadnak hétköznapi dolgokon pedig szinte már természet feletti amit maga az EMBER kibír sokkal többre vagyunk képesek mint ahogy azt mi hisszük Szandra a bizonyítéka !!!!!!!!!!

 7  clown Nekem tetszik!
0  
2007-02-23 14:56:39 

Én is Zizike üzenete alapján találtam a blogra....elõször nem akartam megnyitni sem......majd megnyitottam..és nem tudtam becsukni...
Visszanéztem a kislány fotóit......lepergett elõttem ha velem vagy valamelyik családtagommal történik hasonló én hogy viselem..magam vagy a történéseket....
Belegondoltam nekem lenne-e erõm s kedvem naplót írni...és lenne-e erõm ÉLNI egyáltalán.....ismerve magam nem tudom..küzdenék-e mint ahogy küzdött ez a kis mosolygós törékeny kislány.......
Beleolvastam a naplóhoz füzött kommentekbe is.........döbbenet némelyik okoskodó kommentáló........inkább ne szólalt volna meg némelyik...............
Egy biztos........csak az tudja mit élt át az a kislány .....és a családja...aki hasonló tragédiával találkozik a saját sorsa révén...

Elolvastam......és azthiszem ilyenkor szoktam belegondolni mélyebben...hogy az ami most természetes.....eszünk, alszunk, van hajunk, létezünk, dolgozgatunk és egyáltalán ÉLÜNK.....ez NEM IS OLYAN TERMÉSZETES......inkább kiváltság.....és nem igazán becsüljük meg............a saját kis nyavajás ÉLETÜNKET ....eléggé....
Szandra már jó helyen van egy másik dimenzióban , másik Világban...............ez az egy biztos.......

 6  kobi Nekem tetszik!
0  
2007-02-23 09:15:47 

én a nagy baj bekövetkezése másnapján találtam ra a blogra.
Sajnálom.Nagy egyéniség lehetett...
Nyugodjon békében

 5  sziszi30 Nekem tetszik!
0  
2007-02-23 07:45:12 

Elolvastam az egészet.
Nem nagyon találok szavakat...

 4  ditke Nekem tetszik!
0  
2007-02-15 08:43:08 

Rendszeresen olvasta Szasza blogját. És mint annyian drukkoltam neki, imával gondolatokkal...sajnos nem sikerült neki, a kór erõsebb volt. Hõsies küzdelme a betegséggel minden ember számára példaértékû.

 3  barbi74 Nekem tetszik!
0  
2007-02-14 20:51:52 

Én is ajánlom,hogy olvassátok el.Mennyi kitartás és élniakarás volt benne,nagyon megindító.

 2  zizike Nekem tetszik!
0  
2007-02-14 13:32:18 

http://ewing.blogol.hu/?d=2007-2

 1  zizike Nekem tetszik!
0  
2007-02-14 13:27:27 


Tegnap ellött hajnalban egy 16 éves bajai kislány sok-sok szenvedés árán eltávozott tõlünk...
Életének utolsó 12 hónapja alatt blogot írt és ezzel ezreket döbbentett rá, hogy bár az életben vannak rossz dolgok, de koránt sem azok a legrosszabbak amiket mi annak hiszünk...
http://ewing.blogol.hu/?d=2007-2
olvassátol el minnél többen,hogy minnél többen tanulhassanak egy olyan kislánytól, aki számunkra elképzelhetetlen poklokat járt meg, hogy szenvedései ne vesszenek el nyomtalanul a múlt ködében és minnél többen tanulhassunk tõle... megértésed elõre is köszönöm.

Szandra nyugodj békében

oldal: /0
sor: időrend: