CsodaCsiga Flap
2024. prilis 26.   pntek   Ervin, Kltus, Peregrina   
Flap ·  · Chat · Tvirat · Trskeres · Kpeslap · Frum · Weblapok ·  · Levelem · Webem · Naplk · BANK
Regisztrci · Kapcsolataim · Trsaim ·  · Bulikpek · MMS ·  · Jtk · Horoszkp · Linkek · Hirdets · Radi

CsodaCsiga > Frum > Meztelen.csiga > "játékok"
J BERS
oldal: /0
sor: idrend:
játékok
 9  Sanga Nekem tetszik!
0  
2006-02-16 19:47:07 

Bamala, mellébeszélsz! mond + mellik az a 10 százalék és máris segítettel, mert csak azt fogják átnézni.

 8  bamalama Nekem tetszik!
0  
2006-02-16 19:31:30 

Én nem akartam bántani senkit sem, a hangnem kritizálását talán a chaton kellene kezdeni,nem véletlenül hónapok óta nem csetelek. Segitenék nagyon szivesen de akkor nem játszhatom többet. Márpedid minden este tv helyett ez a szórakozásom, mivel egy nivós játék!Változatlanul az a véleményem 90%a a kérdések-válaszok jó volt, a maradékot kéne szürni.Ha bármiben tudnék segiteni,nagyon szivesen! Akik csinálják,mielöbbi sok sikert!

 7  swallow Nekem tetszik!
0  
2006-02-16 13:17:05 

Ez, igazán nem ért meg egy topikot! Fõleg akkor nem, ha bántani akarod azokat az embereket, akik a szabadidejüket áldozzák , többek között a te szórakoztatásodra is !!!

A szegénységi bizit most te kaptad! :-((

 6  Albundy Nekem tetszik!
0  
2006-02-16 11:33:36 

Bamala!
Ha jáccani akarsz, beszállsz, szarakodsz, kivizsgálod, korrigálod, segítesz. Nem hõbörögsz, teszel is valamit!

 5  Sanga Nekem tetszik!
0  
2006-02-16 08:16:54 

Bamala, miért nem szállsz be Te is "szarakodnI"??? ha kritizálsz vmit az 1 dolog (könnyû dolog) node úgy kritizálni hogy +oldást is ajánlasz, picit babrásabb, pedig szerintem ez utóbbi vinné elõre a dolgokat! (és nem csak itt, hanem az élet minden területén!)

 4  tridio Nekem tetszik!
0  
2006-02-16 07:24:52 

Ginger! :))) egyetértek! ((*J*))

 3  ginger Nekem tetszik!
0  
2006-02-16 07:23:01 

Kedves bama!

Egyrészt már létezik a Kvíz játékkal kapcsolatosan téma. Lásd :
http://www.csodacsiga.hu/cgi-bin/forum/szovegek.pl?tema=0622
Másrészt talán a beírásod szinvonalát is mérlegelni lehetne mielõtt a Mehet gombra klikkelsz.
Nagyon beszólnék most, de inkább megyek szarakodok tovább a kvízkérdésekkel, hogy mielõbb kedvedre szórakozhass esténként... (bazzeg)

 2  nymfa Nekem tetszik!
0  
2006-02-16 07:09:19 

Bamalama tartok tõle, hogy a beírás hangneme nem sokat segít a kvízjáték visszaszerzésében:-(((

 1  bamalama Nekem tetszik!
0  
2006-02-16 07:04:31 

meddig szarakodtok még a kvizkérdések vizslatásával?Amellikre panasz van,kivizsgálod,korrigálod! Fogjátok fel ,hogy rengeteg csiga esti szórakozását vettétek el. Muszáj aszinvonalcsökkentés?ADJÁTOK VICCA A KVIIIIIZT!!!!!!

oldal: /0
sor: idrend: