CsodaCsiga Főlap
2026. június 13.   szombat   Antal, Anett, Antigoné, Antos, Grácia, Netta, Tóbiás   
Főlap ·  · Chat · Távirat · Társkereső · Képeslap · Fórum · Weblapok ·  · Levelem · Webem · Naplók · BANK
Regisztráció · Kapcsolataim · Társaim ·  · Buliképek · MMS ·  · Játék · Horoszkóp · Linkek · Hirdetés · Radió

CsodaCsiga > Fórum > KLUB > "Legszebb babĂĄk klubbja!"
ÚJ BEÍRÁS
oldal: /10
sor: időrend:
Legszebb babĂĄk klubbja!
 323  Suzy Nekem tetszik!
0  
2010-09-19 11:45:36 




kis manĂłka mĂĄr pĂĄr nap mulva betĂślti az elsĂľ ĂŠletĂŠvĂŠt.... :)

 322  Suzy Nekem tetszik!
0  
2010-03-10 19:45:58 





kincsem mĂŠg pĂĄr hĂłnapja :)
swalcsek aranyos a babuci:)
mĂĄsok is rakjanak fel Ăşj kĂŠpeket a kismanĂłkrĂłl:)

 321  swalcsek Nekem tetszik!
0  
2009-10-12 13:55:07 

CsodaszĂŠp, Suzy! ))))))))))))))))))))))
Itt van ĂścsĂŠm szĂźlĂśttje is, a kisebbik.))

 320  Suzy Nekem tetszik!
0  
2009-10-12 11:00:31 

grr szĂłval asszem NEM lĂłgunk ki a sorbĂłl :DDD

 319  Suzy Nekem tetszik!
0  
2009-10-12 10:59:47 



Csatlakozunk az itteniekhez :) asszem logunk ki :DD

 318  Shane Nekem tetszik!
0  
2008-06-30 13:40:09 

HiĂĄba mamikĂĄm az anya mindig a biztos :)
Ez azthiszem lĂĄtszik :D :P

 317  swallow Nekem tetszik!
0  
2008-06-30 12:17:12 

Leila, ebben igazad van! ))))
Ám, amikor ilyen drågasågokat låt az ember, folyton eszÊbe jut, bezzeg, amikor az enyÊm...................))))
AztĂĄn hipp ĂŠs hopp, fel is nĂľnek! ))))))))))))))))

Egy szĂł, mint hĂĄrom: gyĂśnyĂśrĂť! ))))) Csak, mĂŠg mindig nem tudom, ki az apja! DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

 316  leila Nekem tetszik!
0  
2008-06-29 22:59:42 

GyĂśnyĂśrĂť ez a gyermek!( Ugye mi nem ĂśregszĂźnk csak a gyerekek nĂľnek).

 315  szallito35 Nekem tetszik!
0  
2008-06-29 12:17:38 

Mit nekem kĂĄnikula:))))))

Én vagyok a helyi vagány:))))

 314  Shane Nekem tetszik!
0  
2008-06-22 17:19:49 

DrĂĄgĂĄm Te nem vagy szĂĄzas!!!
De a gyerek tĂśkĂŠletes :)

 313  padre Nekem tetszik!
0  
2008-06-22 16:05:19 

Xalli te ĂĄlllat:D:D:D:D

 312  [szallito35] Nekem tetszik!
0  
2008-06-22 14:54:24 

HEHE...tiszta apja:)))))
csak a nasi:))))

meg a pia:))))

 311  swallow Nekem tetszik!
0  
2008-06-15 11:42:46 

MĂŠg mindig gyĂśnyĂśrĂť, mint a szĂźlei sesem lesznek! DDD

 310  szallito35 Nekem tetszik!
0  
2008-06-14 22:21:01 

HĂĄt most mit is mondjak:)))))az ĂŠn fiam:))))))

 309  Wolfy Nekem tetszik!
0  
2008-01-11 18:04:12 

Nymfa kedves!
Ha kiengedjĂźk ĂśsszetĂśri az Ăśsszes leĂĄny szĂ­vĂŠt a vĂĄrosban. :D:D:D

 308  europa Nekem tetszik!
0  
2008-01-11 14:12:32 

Wigi ĂŠs Lilli ĂŠn is okt. 23.-ĂĄn szĂźlettem., csak pĂĄr ĂŠvvel korĂĄban.
Nagyon szĂŠp kis baba. Ja amugy nekem ezen a napon lett mĂĄsodszor pozitĂ­v a tesztem.

 307  mirabell Nekem tetszik!
0  
2008-01-11 12:03:59 


ĂŠn kisfiam...egy ĂŠvesen...
2006.11.07.-ĂŠn szĂźletett..ĂŠdes...ĂŠletem ĂŠrtelme!:)

 306  nymfa Nekem tetszik!
0  
2008-01-10 16:39:52 

WolfykĂĄm!!! Ezt a gyĂśnyĂśrĂť gyermeket miĂŠrt tartjĂĄtok ketrecben?:-DDDDD Rossz volt? :-)))

 305  Wolfy Nekem tetszik!
0  
2008-01-10 16:30:09 

Nyolc hĂłnaposan kiswolfy. :)


 304  Wolfy Nekem tetszik!
0  
2008-01-10 16:27:16 

Eszem meg, kicsi wigi! :) Tiszta apja. :) Gratula nektek. :)

 303  marien Nekem tetszik!
0  
2008-01-10 12:45:27 

Pici ĂŠletkĂŠk..szeressĂŠtek Ăśket nagyon!

 302  Lilli Nekem tetszik!
0  
2008-01-10 12:36:12 

Egy legĂşjabb:))

 301  Shane Nekem tetszik!
0  
2007-11-11 07:24:46 

SZebbnĂŠl szebb babĂĄk! GyĂśnyĂśrĂťek mind! Csak gratulĂĄlni tudok mindenkinek :)) hĂĄtha tĂśbbek is kedvet kapnak a babĂĄzĂĄshoz ;)

 300  wigi Nekem tetszik!
0  
2007-11-10 21:18:46 

Norbi ĂŠs anya alszik :)

 299  swallow Nekem tetszik!
0  
2007-11-10 08:39:23 



Öcsim kislánya, akit még magamhoz sem ölelhettem a távolság miatt! ((

 298  Shane Nekem tetszik!
0  
2007-11-07 19:39:17 

Kukucs:
http://weberdaniel.uw.hu/

 297  marien Nekem tetszik!
0  
2007-10-31 16:44:28 

cuppa a kis kopasz fejebùbjàra, ĂŠrtelmes szĂŠp arcocska

 296  topi77 Nekem tetszik!
0  
2007-10-31 11:24:28 

 295  Ery Nekem tetszik!
0  
2007-10-26 13:04:16 

GratulĂĄlok a babĂĄbkoz, nagyon gyĂśnyĂśrĂťsĂŠgesek :)))) Igaz az enyĂŠm mĂĄr 7 ĂŠves, de nem sokĂĄra ĂŠn is csatlakozom a clubhoz. KĂ­vĂĄnok mindenkinek sok egĂŠszsĂŠget ĂŠs boldogsĂĄgot.

 294  Shane Nekem tetszik!
0  
2007-10-26 12:57:11 

DrĂĄga barĂĄtaim Lilli ĂŠs Wigi! Itt is nagyon nagyon gratulĂĄlok nektek Norbihoz. GyĂśnyĂśrĂť kis prĂźcsĂśk. Legyen nagyon sok ĂśrĂśmĂśtĂśk benne. Sok puszi nektek.

oldal: /10
sor: időrend: