CsodaCsiga Flap
2024. mjus 3.   pntek   Tmea, Irma, Horc, Juvenl, Maura, Tnia   
Flap ·  · Chat · Tvirat · Trskeres · Kpeslap · Frum · Weblapok ·  · Levelem · Webem · Naplk · BANK
Regisztrci · Kapcsolataim · Trsaim ·  · Bulikpek · MMS ·  · Jtk · Horoszkp · Linkek · Hirdets · Radi

CsodaCsiga > Frum > Autó - motor > "Forma-1 funoknak ideeee"
J BERS
oldal: /2
sor: idrend:
Forma-1 funoknak ideeee
 60  swallow Nekem tetszik!
0  
2007-08-04 17:24:52 

Pacsi, Andikám!!!!!!! ))))))))))))))))))))))
Szerintem itt már nem a játékról szól a verseny, hanem a bevételrõl !!!!
ha, én ülök a volánnál, senki ne magyarázza meg, mikor kell visszavenni a gázpedálról a lábamat!!!!!!!!!!!!!!!
Amúgy is, mi az, hogy itt a nagyokosok döntenek, amikor, éltükben nem mentek egy kört sem!!!
Igaz, én sem, de, anno a férjes koromban ralliztam, tudom, mirõl szól a mutatvány!

 59  orgona Nekem tetszik!
0  
2007-08-04 17:12:28 

hát én nem vártam volna, a gázpedálon az én lábam van, nem a csapatfõnöké, na és ha elsõ lettem volna, akkor mit mondott volna a nagyokos csapat :))

 58  swallow Nekem tetszik!
0  
2007-08-04 16:35:38 

Bár, az interjú alapján a csapat utasította, hogy várjon!!!
Akkor is!!!!!!!!!!!!!!!!!(((

 57  swallow Nekem tetszik!
0  
2007-08-04 16:34:45 

Tudom, hogy errõl szól a játék, mármint, hogy, ki a jobb!
Ez, akkor sem volt tisztességes a gyerekkel!!!!!!!!!!!!!!!!!!((((((((((((
Alonso egy bunokó, meg a csapat is, ha, ezt hagyja!!!

 56  DanMac Nekem tetszik!
0  
2007-08-04 16:03:56 

Cumit kapot Hamilton Alonsotol hiszen csak 2 pont az elõnye csak Alonsoval szemben....bár nem hiszem h erre ment a játék....de akkor is szép cumi volt:PPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPP

 55  swallow Nekem tetszik!
0  
2007-08-04 15:32:49 

Teljesen fel vagyok háborodva, hogyan lehet ennyire szemét a csapat, és a dög Alonso a Hamiltonnal??????????????(((((((
Tisztán látszott, hogy Alonso nem akar indulni a boxból 10 másodpercig, holott, ne emondja senki,hogy nem látta, a csapattársa ott vár mögötte!!!!!!!!!!!!!

 54  swallow Nekem tetszik!
0  
2007-07-08 14:05:04 

Na, a Massa is jól startol ma!!!((((
A rohadék életbe! (((((((

 53  airman Nekem tetszik!
0  
2007-01-28 19:43:28 

tök jó ez a topic 2006-03-23 07:50:43 után 10 hónappal 2007-01-28 19:29:41 kor meg született a kovetkezõ beírás:DDD
megvárom a követklezõt is :DD

 52  jason Nekem tetszik!
0  
2007-01-28 19:29:41 

szerintem albers most bajnok lesz hajrá mindenki más fúúúúúúúúúúúúúúúúúújjjjjjjjjj

 51  swallow Nekem tetszik!
0  
2006-03-23 07:50:43 

Ráfogják a szélre, mindenre, de szerintem minden pálya ad magára valamennyit, ha azt akarja, hogy náluk is rendezzenek ezek után is futamot! De ezt talán a nagytudású ,drága embertõl kell megkérdezni, aki közvetíteni szokott! :-DD

 50  DanMac Nekem tetszik!
0  
2006-03-22 22:34:30 

Agyonra tisztitott aszfalt?????Bahreinben ezt mér nem tudták?:P

 49  DanMac Nekem tetszik!
0  
2006-03-22 22:33:32 

Go Rosberg Go:)

 48  daw Nekem tetszik!
0  
2006-03-22 21:00:09 

persze nyugodtan le lehet engem is sutyerákozni de attól még nem túl izgalmas sport mert nem olyan nagy dolog az igaz hogy G erõ hat a pilótára de attól az még agyonra tisztított aszfalt út,és nem murva meg kavics.az elsõ 10 kör után nem is igazán változatos csak köröznek meg kimennek a boxba tankolni,hja meg motor meghibásodás miatt -mostmár egyre inkább mert már nem V10-es mocik vannak hanem V8-asok-kiesik egy pár versenyzõ.meg a nagy schumacher aki a király már nem olyan nagyfiú mert visszafogták alóla a járgányt már nem is olyan király,nem hinném hogy a pilóta volt a tökéletes,inkább az autó.na de bocsánat hogy leírtam a véleményem...

 47  swallow Nekem tetszik!
0  
2006-03-20 07:04:37 

Massa elõtt le a sapkával! Esályesnek látom, sajna Vebi kiesett motorhiba miatt! Az gondoltam, hogy a Renault is megteszi a magáét! Én Schumi-rajongó vagyok, de már nem róla szól az egész! Kicsit uncsi volt, hogy zsinórban elindult a Ferrari, és onnatól nem volt, mit nézni, nem volt kinek szurkolni! A Kis "Keke" is jó lesz, akárki meglássa! A vér nem válik vízzé! :-))))

 46  juddy Nekem tetszik!
0  
2006-03-19 17:52:55 

Igazad van én is szurkolok a kicsiktõl a nagyokig minden szimpi emberkének. A mostani csapatból nagyon sok tehetséges srác van, szerencsénkre:))) Tavaly is tök mindegy voltm hogy melyik lesz a világbajnok, egy volt a lényeg, a sablonosság megszünt (értem itt Sumi zsinórban aratott gyözelmeit). És jöttek újak, akikre nagyon kíváncsi leszek.
Barichellotól már nem várok sokat, elszúrta a dolgait nálam azzal, hogy ennyire belement a másodhegedûs szerepébe.

 45  Folane Nekem tetszik!
0  
2006-03-18 17:56:10 

Juddy :) Cirka 6 éve vagyok F1-fan :D Eddig a kis kamikazénak, Takaginak szurkoltam, most Satonak. Nem várok sokat, csak azt, amit eddig is csináltak: jó mûsort :) Imádom a stílusukat :D
Jól jellemezted, az F1 valóban cirkuszra hasonlít és kellenek az ilyen színfoltok is :) A nagy nevekért nem vagyok oda, inkább azt szeretem, ha valaki az eddigi eredményeitõl függetlenül ügyeskedik, pl. ugye Alonso. Kíváncsi vagyok, hogy Baricello sorsa (nemtom, hogy írják) hogyan változik az új csapatban...

 44  juddy Nekem tetszik!
0  
2006-03-17 19:42:53 

Folane! Itt szerintem semmi veszekedés nincs :)))
Sato szerintem hozza a formáját idén is. Egy-két autót leamortizál és ennyi :)))) Ne várj tõle nagy eredményt, szerintem elég, hogy pályán van. Kétségkívül egy színfolt ebben a cirkuszban :))))
Nem tudom, mióta követed az eseményeket, de azt tudom, hogy mindíg volt valami peches pilóta. Most sajna Raikonnen az :(( Régen volt egy versenyzõ, Mensell és õ volt ugyanilyen peches. De végül is csak kibulizott magának egy gyõzelmet és utána le is lépett a színrõl. Nagyon szimpi versenyzõ volt!!

 43  juddy Nekem tetszik!
0  
2006-03-17 19:35:33 

Dzsunior!!!! Jogos a bejegyzés :)))) Szánom-bánom bûnömet, magyarból mindig 5-ös voltam, a hibámat tudd be a koromnak :))))
Megbocsátásod annyira meghatott, hogy azóta is könnyezem :))))
Egyet viszont nem értek! Ebben a fórumba eddig bele se szóltál, akkor most miééééééééééért???? :DDD

 42  Folane Nekem tetszik!
0  
2006-03-17 18:39:19 

Srácok... Vissza lehetne térni a F1-hez? ;)
Végülis ez a topic arról szól, nem a veszekedésrõl! Aki szereti, az szereti, aki nem az nem. Ennyi. Semmi sutyerák meg ilyenek, okés?
Szal` F1... na!
Én Satoért vagyok oda, bár.. khm... nem soxor látta a kockás zászlót :D
Idén kíváncsi vagyok a teljesítményére, hogy vajh az elõzõ futam gyászos helyezése vár-e rá, vagy elõbbre is jut? Alonso csúcs volt most, Raikkonen meg sajna kicsit peches.

 41  dzsunior Nekem tetszik!
0  
2006-03-17 18:27:16 

Semmi gond, de akkor elég sajátosan értelmezed a magyar személyes névmások alkalmazását és nem tudsz különbséget tenni az egyesszám és a többesszám között...:))) Megbocsájtom.:)))

 40  juddy Nekem tetszik!
0  
2006-03-17 16:20:10 

Nem is lehet érteni dzsunior!!!! Te most dumálsz valamirõl, ami a Te véleményed és curvára nem akarod elfogadni a másik álláspontját :))))
Még egyszer magyarul (ismét) leírom, hogy a sutyerák egy embernek szólt, nevezetesen dawnak :))) Ha Te vagy ez alatt a nick alatt is, arról én nem tehetek :DDDDDD

 39  dzsunior Nekem tetszik!
0  
2006-03-17 12:01:04 

Swallow!
Látom nem érted, vagy nem akarod érteni...szóval ha Te azt mondod, hogy a sok hülye, aki fut a labda után aztán elrúgja, arra mosolygok és azt mondom, hogy sajnálom hogy igy látod...de ha azt mondod, hogy aki nem szereti a futballt az hülye (sutyerák), arra már felkapom a fejem...és Juddy az utóbbit állította....de ezen már akarok vitatkozni, mert úgy látom nem nagyon akarjátok megérteni mit magyarázok....:(

 38  swallow Nekem tetszik!
0  
2006-03-17 10:59:04 

Akinek nem inge, ne vegye gatyára!!!! Én is mondhathám, hogy a fociban hülék kergetnek egy labdát, és, ha utolérik, jól elrúgják!
Ám, nem tszem, mert tudom, hogy nagyon sokan szeretik! Akkor engedtessék meg nekünk, hogy mi is szeressük az F1-et, úgy, ahogy van! Itt sincsenek sem jobbak, sem rosszabbak, de, legalább nem törnek-zúznak egy-egy futam után!

 37  dzsunior Nekem tetszik!
0  
2006-03-17 09:13:47 

:))) Köszi Lion..:)))

 36  LIONLADY Nekem tetszik!
0  
2006-03-16 15:41:38 

Na ezt birom, mikor mindannyian ugyanarról beszéltek, mégis vitatkoztok :-))) De ha valaki kérdezné az én véleményem (bár úgysem kérdezi senki), akkor én maximálisan Dzsuniorral értek egyet. Meg hát kinek a pap.... :-)

 35  juddy Nekem tetszik!
0  
2006-03-16 15:31:17 

Igen dzsunior a sutyerák pont daw miatt volt.......... és pont azért, mert a versenyzõket sutyerákozta le :))))
Az, hogy kinek, mi a világ legjobb sportja, hagy legyen mindenkinek a szuverén joga eldönteni. Igen, nekem a világ egyik legjobb sportja és nem tudsz meggyõzni az ellenkezõjérõl :)))
Azt hiszem ezzel nagyon sokan így vannak, tartsátok tiszteletben..... csak a rend kedvéért :)))

 34  dzsunior Nekem tetszik!
0  
2006-03-16 15:21:01 

Swallow...én csak Juddynak vezettem le, miért esett rosszul a sutyerákozása...rólad egy büdös szót nem irtam...kifakadnivalója maximum Juddynak lehetne, a meggondolatlan mondata miatt...

 33  swallow Nekem tetszik!
0  
2006-03-16 15:03:52 

Na, ezt jól megírtam felindultságomban!! Bocsi!

 32  swallow Nekem tetszik!
0  
2006-03-16 15:02:49 

Jinior!! Nem hintettem semmit !4 Nekem ez a véleményem, kész, punktum!!! Ne varja rám olyan dolgokat, amik nem igazak!
Reagáltam, men hintettem és nem térítettem! A véleményem nem változik, a sport szerintem ez!!!!!
Ne bánts ezért, én sem szólok a focért s a többiért!!! :-))) Azért szeretlek!

 31  dzsunior Nekem tetszik!
0  
2006-03-16 14:50:09 

Nézd Juddy!
Swallow elhintette, hogy ez a világ legjobb sportja, mire rákontráztál, hogy "Igazad van swallow!!!! De ezt nem tudják a sutyerákok, csak mi :DDD"
Mivel szerintem nem a világ legjobb, maximum a legdrágább sportja, azért mertem magamra venni...én sem értem amúgy miért vannak annyira ezzel a sporttal elszállva egyes emberek...de ennek a nem tudása talán még nem sutyeráskodással egyenlõ..egyébként meg Daw - kissé alpári módon - a sutyerák alatt a versenyzõket értette, nem pedig a F-1-tõl ódzkodó embereket...csak a rend kedvéért...

oldal: /2
sor: idrend: