CsodaCsiga Fűlap
2024. februŠr 29.   csŁtŲrtŲk   Elemťr,   
Fűlap ·  · Chat · TŠvirat · TŠrskeresű · Kťpeslap · Fůrum · Weblapok ·  · Levelem · Webem · Naplůk · BANK
RegisztrŠciů · Kapcsolataim · TŠrsaim ·  · Bulikťpek · MMS ·  · JŠtťk · Horoszkůp · Linkek · Hirdetťs · Radiů

CsodaCsiga > Fůrum > Ego.csiga > "Majdnem befuccsolt az √©letem!"
ŕJ BEÕRŃS
oldal: /1
sor: idűrend:
Majdnem befuccsolt az életem!
 36  csoda Nekem tetszik!
0  
2011-04-13 17:49:38 

2005 √≥ta nem fuccsolt be senki √©lete. H√Ľha! Na majd...

35  agica2004 Nekem tetszik!
0  
2005-11-28 15:47:55 

nekem már mondták, hogy az utolsó utáni esély is kell.......

34  swallow Nekem tetszik!
0  
2005-10-10 08:11:37 

M√°r sok es√©lyt kapott! Nme azzal van gond, ha beleszerelmesedne valakibe √©s elmenne, hanem az a megal√°z√≥, hogy a n√Ķt sem v√°llalja, √©s engem is h√ľly√©nek n√©z! Mostan√°ban olyan dolgokat m√Ľvel, mint a kapcsolatunk elej√©n, vissza akar h√≥d√≠tani!
Sokszor nagyon kell vihognom rajta, csak a skacok miatt neh√©z, mert √Ķk meg isten√≠tik, ak√°rmit is csin√°l!

33  lionlady Nekem tetszik!
0  
2005-10-10 08:08:33 

Akkor egy kicsit hagyjad, had f√Ķj√∂n a lev√©ben, √©s ha l√°tod, hogy nem t√°g√≠t, adj neki m√©g1 es√©lyt. De ez legyen az utols√≥! :))

32  swallow Nekem tetszik!
0  
2005-10-10 08:07:01 

K√∂cce, Moncsik√°m, de r√°j√∂ttem arra, hogy amelyik pasi norm√°lis, √©di, meg minden, az vagy foglalt, vagy, messze lakik t√Ķlem! :-((
Téged nem nehéz barátul venni! :-DDD Ahogy a sok többi kedvest sem!
A másik dolog szépséghibája csak annyi, hogy még odavagyok a szemét alakért! :-((( De nem mutatom neki, jusztlaciért se! :-))

31  lionlady Nekem tetszik!
0  
2005-10-10 07:54:42 

K√∂sz√∂n√∂m Kisfecsk√©m, hogy a bar√°todnak tartasz, nekem ez nagyon megtisztel√Ķ, term√©szetesen a szimp√°ti√°d k√∂lcs√∂n√∂s, ami engem illet :)
........√©s igazad van! Ne is hagyd magad, ha √ļgy √©rzed, m√°r nem k√∂t hozz√° semmi, kezdd √ļjra, √©ldd, √©lvezd az √©letet, hiszen annyi √©des pasi szaladg√°l m√©g a vil√°gban, bizti tal√°lsz olyat, aki megbecs√ľl T√©ged! √Čn mindenesetre szor√≠tok Neked, hogy tal√°lj ilyet! :)

30  swallow Nekem tetszik!
0  
2005-10-10 07:49:04 

Van egy h√≠rem nektek, a bar√°taimnak! A f√©rjem teljesen megv√°ltozott, √ļjra az a f√©rfi akar lenni, aki 15 √©vvel ezel√Ķtt elvar√°zsolt engem! Csakhogy!
√Čn most m√°r nem hayom magam, nem vagyok h√°zicsel√©d, adok magamra az eddigiekn√©l is jobban, √©s √©reztetem vele, hogy sz√°momra nem jelent m√°r semmit!
√ögy, kapar, mint egy kis kotor√©keb! √Čn m√°r csak nevetni tudok az eg√©szen! √öj √©letet kezdtem, m√°s ember lettem!
Ebben nagyon sokat k√∂sz√∂nhetek, ha nem b√°nj√°k, felsorolom √Ķket, im√°dott bar√°tn√Ķimet:

Penelope, Nymfa, Milady, Lionlady, Harmat, Kismacsek, Reggi,nos √©s persze a Monic36! A sorrendet nem a fontoss√°g alapj√°n kell n√©zni! A fi√ļkr√≥l most nem besz√©lek!

Köcce mindenkinek!!!! :-DDDDDDDDD

29  leila Nekem tetszik!
0  
2005-10-09 01:04:40 

Swallow! √Ėr√ľl√∂k, hogy siker koron√°zta a felv√©telidet.

Pusz Leila

28  viva Nekem tetszik!
0  
2005-10-08 11:05:32 

swallow ez igen uj melo, v√°loper nem irigyellek, jol belenyult√°l! L√©lekben veledvagyok szoritok neked, hogy minn√©l hamarabb egyenesbe ker√ľlj, √©s felh√∂tlen√ľl √∂r√ľlj pl nek√ľnk!!!

27  swallow Nekem tetszik!
0  
2005-10-08 08:49:44 

K√∂szi, skacok, nem is tudj√°tok, mennyire j√≥l eseik ez nekem! Azt √©rzem, hogy v√©gre egyenesbe j√∂n az √©letem! Eddig, sajnos girbe-gurba volt! Majd a v√°l√≥peremen is szor√≠tsatok, akkor bizti, hogy nem hosszadalmas √©s ocsm√°ny proced√ļra, amit nem szeretn√©k! :-))

26  Milady Nekem tetszik!
0  
2005-10-08 06:37:00 

Egy√©bl√©nt ilyenkor az ember azt √©rzi, hogy feleslegess√© v√°lt a t√°rsadalom r√©sz√©r√Ķl
Kisfecském gratula:)))))))))))))
Quattro szivem, Te pedig ne bunkukolj.:P:D Kismacseknek adok igazat.:)))))))))))))

25  kismacsek Nekem tetszik!
0  
2005-10-07 17:01:27 

Q. Ez√ļton is megk√∂sz√∂n√∂m a helyreigaz√≠t√°st. Pusszancs √©rte. :-)

24  sziamiau Nekem tetszik!
0  
2005-10-07 17:00:03 

Dr√°ga Q! Ne f√ľllents, hogy nem vagy j√≥k√©p√Ľ pasi, mert ezt helyb√Ķl c√°folom!
EZ EGY√ĀLTAL√ĀN NEM √ćGY VAN!
R√ĀAD√ĀSUL EGY NAGYON KEDVES √ČS V√ČGTELEN√úL HUNCUT FICK√ď VAGY!

23  sziamiau Nekem tetszik!
0  
2005-10-07 16:58:25 

Drága Q.! Igazad Van. 2005-öt most írunk. Látod, hogy megzavarodtam. 1995-96-ról van szó. bocsika és köszi a helyreigazítást.

22  quattro Nekem tetszik!
0  
2005-10-07 16:51:59 

Kismacsek, még nincs is 2006!!
Egy√©bk√©nt val√≥ban igen nehezen √©ltem meg azt a k√©t h√≥napot. Amikor megkaptam az els√Ķ seg√©lyem, majdnem els√≠rtam magam, pedig m√°r huszonvalah√°ny √©ve nem b√Ķgtem. (Egy√©bk√©nt √©ppen ma j√∂tt a m√°sodik seg√©ly.)

A meleget meg a t√∂bbit nem ments√©gnek √≠rtam, s√Ķt. √Čppen azt szerettem volna hangs√ļlyozni, h mindezek ellen√©re norm√°lisan viselkedtek, legal√°bbis am√≠g √©n bent voltam. Lehet h √Ķk t√©nyleg √°testek 1-2 pszichol√≥giai, alkalmass√°gi teszten.

Ja, a legfontosabb! √Čn egy√°ltal√°n nem vagyok j√≥k√©p√Ľ pasi!!!! Sztem ennek semmi k√∂ze sem volt az √ľgyh√∂z. Most nem azt mondom, h egy cig√°nnyal is biztosan √≠gy viselkedtek volna t√∂rt√©netem szerepl√Ķi, de nem tartom lehetetlennek. Azt m√°r ann√°l nehezebben tudom elk√©pzelni, h durv√°n besz√©ltek volna vel√ľk. Persze ki tudja, szerencs√©re nem vagyok ott minden nap, ennyi tapasztalatb√≥l m√©g nem sz√≠vesen √°ltal√°nos√≠tok.

Senki ne értse félre, én egyáltalán nem vitatom a leírt eseteket, csupán szerettem volna megmutatni a hivatal másik oldalát is.
A hanyags√°gra, oda nem ill√Ķ modorra, ki nem √©rdemelt ut√°latra nincs ments√©g, sem a hivatalban, sem a p√©nzt√°rn√°l stb.

Swallow, gartul√°lok a felv√©teledhez! Sok sikert az √ļj helyen (is)!! :))

21  viva Nekem tetszik!
0  
2005-10-07 09:45:16 

√Čn m√©g nem voltam munkan√©lk√ľli szerencs√©re, de nagyon elszomorit amit itt olvasok, nagyon felh√°borit hogy pont azok az emberek flegm√°skodnak, nemt√∂r√∂d√∂mk√∂dnek akiket az√©rt fizetnek hogy segitsenek m√°sokon!! Nem kellemes √©rz√©s munkan√©lk√ľlinek regisztr√°ltatni mag√°t az embernek k√∂zben m√©g bele is rugnak? H√°√°√°√°√°√°t........

20  kismacsek Nekem tetszik!
0  
2005-10-07 09:30:32 

Dr√°ga Swallow!
√ögy √∂r√ľl√∂k a sikerednek. Sz√≠vb√Ķl gratul√°lok.

A munka√ľgyi k√∂zpontokr√≥l nekem is megvan a v√©lem√©nyem. √Čn 2005-2006-ban voltam munkan√©lk√ľli √©s havonta olyan kirendelts√©ghez j√°rtam, ahol az √ľgyint√©z√Ķ egy volt koll√©gan√Ķm volt. Se munkahely-c√≠met, sem tov√°bbk√©pz√©si aj√°nlatokat az alatt az egy √©v alatt, am√≠g regisztr√°lt munkan√©lk√ľli voltam, nem kaptam. Az √ľgyint√©z√©si st√≠lusr√≥l vegyesek a tapasztalataim. Az el√Ķttem le√≠rtak mindegyik√©vel egyet√©rtek, mert mindegyik st√≠lussal "volt szerencs√©m" tal√°lkozni. Teh√°t, √©n magam er√Ķmb√Ķl tudtam 2006-ban elhelyezkedni. Ne tudj√°tok meg h√°ny √∂n√©letrajzot √≠rtam meg √©s h√°ny szem√©lyes konzult√°ci√≥t √©ltem v√©gig. √Čppen ez√©rt a mostani ifj√ļs√°gnak azt tan√°csolom, hogy addig ne alkosson v√©lem√©nyt, am√≠g a saj√°t b√Ķr√©n ezeket a megal√°z√≥ helyzeteket meg nem tapasztalja. Mert igenis megal√°z√≥, hogy oda kell menni a hivatalhoz, h√°rom-n√©gy √≥r√°t v√©gigv√°rni a t√∂meg miatt. √Čs azt is valljuk be, hogy mi, √ľgyfelek sem vagyunk, mindig t√ľrelmesek. De ez a kiszolg√°ltatotts√°gunkb√≥l √©s a megal√°ztatotts√°gunkb√≥l fakad.
Sz√≥val! Dr√°ga ifj√ļ bar√°taim! Nem heher√©szni az id√Ķsebbek kiszolg√°ltatott √©s megal√°zott helyzet√©n, mert ti is ker√ľlhettek ilyen helyzetbe. Hamarabb, mint gondoln√°tok. Rengeteg p√©lda van erre is. (L√°sd: p√°lyakezd√Ķ fiatalok, diplom√°sok, 40 √©v felettiek elhelyezked√©si neh√©zs√©gei). Sz√©gyellje mag√°t az √°llam, hogy nem k√©pes munkahelyeket teremteni.

Bocsika azokt√≥l, akiket fenti soraimmal megb√°ntottam volna. Nem ez volt a sz√°nd√©kom. S√Ķt!

Quattro barátom esete, igen-igen humorosra lett megírva, holott, biztosan tudom hogy nem élte meg - és nem éli meg - ezeket a találkozókat ilyen humorosan.

Jómagam mindenkinek szurkolok és drukkolok - 1000-rel.

Szép napot minden csigucinak.

19  viva Nekem tetszik!
0  
2005-10-07 08:44:39 

Köszi lányok ugy érzem már érdemes volt ma felkelni!!

18  lionlady Nekem tetszik!
0  
2005-10-07 08:23:46 

Ugye Fecsk√©m √©n is benne vagyok a list√°dba? :))) √Čn is szurkoltam Neked :))
Az én listámban is sokan vannak már....... többek közt Te és Te, kedves Viva :)

17  swallow Nekem tetszik!
0  
2005-10-07 07:47:08 

Viva! A legteljesebb mértékben, és sorolhatnék jó pár embert, de nem lenne elég a hely! Nagyon kedves EMBEREKET ismertem meg itt, a csigán! :-))

16  viva Nekem tetszik!
0  
2005-10-06 19:12:04 

swallow gratulálok habár nemtudom a barátaid közé számitok-e :))))

15  swallow Nekem tetszik!
0  
2005-10-06 18:52:06 

Mondjátok meg nekem, hátha megértem: miért van az, hogy egyes emberkék lenézik a másikat? Azért, mert neki munkahelye van, a másiknak meg nincs? Lehet, hogy nem is tehet róla!

Am√ļgy tisztelettel jelentem minden bar√°tomnak, hogy ma sikeresen felv√©teliztem, √©s maxim√°lis pontsz√°mot √©rt√ľnk el ketten a 42 emberk√©b√Ķl! 20 -at vettek fel , benne vagyok! K√∂cce mindenkinek, aki szurkolt nekem!

14  cappaa Nekem tetszik!
0  
2005-10-06 13:42:11 

T√©vedsz, nem ugyanaz, m√°r m√°s a k√ľlsej√ľk p√°r h√≥napj.a

13  franke Nekem tetszik!
0  
2005-10-06 12:08:28 

Nyugdijas és diák bérlet ugyan az. :P

12  cappaa Nekem tetszik!
0  
2005-10-06 12:00:00 

Ahol √©n voltam nemr√©g, ott is nagyon kedves volt velem a h√∂lgy, √©pphogy csak telefonsz√°mot nem cser√©lt√ľnk. √ćgy is lehet.
Viszont, reggel t√∂rt√©nt, nem pont ide tartozik, de le√≠rom. BKV b√©rletp√©nzt√°r,nyit√°s (6 √≥ra), el√Ķttem egy fogyat√©kos ember, siket-n√©ma lehetett, mert jelbesz√©det haszn√°lt. A sz√∂szi pitsa nem √©rtrette, k√©rdezte, hogy nyugd√≠jas b√©rletet? Di√°k b√©rletet? A n√©ni b√≥logatott. Adott neki egy di√°kb√©rletet. A n√©ni visszaadta, artikul√°lni pr√≥b√°lt, hogy nyugd√≠jast. Erre m√°r √©n is besz√≥ltam, hogy nyugd√≠jas b√©rletet akar a n√©ni. Erre a sz√≥ke pitsa visszaadta a p√©nzt, elvette a rossz di√°kb√©rletet, √©s elk√ľldte egy na viszl√°ttal a n√©nit.

11  swallow Nekem tetszik!
0  
2005-10-06 09:08:54 

H√°t, igen, √≠gy is lehet! Nekem is van dipim, kett√Ķ is! Tal√°n, ha √©n is j√≥k√©p√Ľ pasi lenn√©k "olyan" n√©z√©ssel, m√°s elb√°n√°sban r√©szes√ľltem volna?
Nem tudom, mindenesetre itt n√°lunk mindenki csak panaszkodik √©s h√°borog az √ľgyint√©z√Ķk flegmas√°g√°ra. Megal√°z√≥ a helyzet, az biztos. Az igazs√°g az, hogy nem tudom, miel√Ķtt √Ķket alkalmazz√°k, valami pszichol√≥giai tesztet nem kellene kit√∂lteni√ľk? Hiszen nem mindenki tud emberekkel b√°nni. Azt is meg√©rtem, hogy ny√°ron d√∂gmeleg, t√©len esetleg f√°znak, de tudt√°k, hogy mit v√°llalnak!
√ögy gondolom, ez nem lehet ments√©g az ilyet√©n viselked√©sre, f√Ķleg nem a hagyags√°gra!

10  quattro Nekem tetszik!
0  
2005-10-06 08:56:10 

Kedves Swallow!

Szeretn√©m √©n is elmes√©lni a saj√°t sztorimat. El√Ķrebocs√°tom, nem vitaanyagnak sz√°nom!

T√∂rt√©n h a ny√°ron egyszer csak hogy, hogynem munkan√©lk√ľli lettem √©n is. 16 √©vig szolg√°ltam a magyar √°llamot -sz√°nd√©kosan nem √≠rom nagybet√Ľvel-, √©s ezt kaptam.
Annak rendje √©s m√≥dja szerint bev√°nszorogtam √©n is a munka√ľgyibe, h am√≠g √ļjabb munk√°t nem tal√°lok, kapjak vissza egy kis p√©nzt mindabb√≥l, amit 16 √©ven √°t vonogattak a "j√≥ nagy" fizet√©semb√Ķl.
M√°r a sorsz√°mk√©r√©sn√©l is norm√°lisan besz√©ltek velem! Ez m√°r kicsit gyan√ļs volt. Azt√°n az el√Ķad√≥ el√© ker√ľltem, aki n√Ķ l√©t√©re szint√©n norm√°lisan besz√©lt velem, s√Ķt m√©g sz√∂rny√ľlk√∂d√∂tt, amikor megtudta hogy ennyi √©v √°llami szolg√°lat ut√°n....
Sz√©pen elmagyar√°zta milyen pap√≠rokat honnan kell beszereznem. √Čppen csak b√ļcs√ļcs√≥kot nem adott, pedig m√©g ki sem voltam √∂lt√∂zve, ha j√≥l eml√©xem farmerben mentem, mondv√°n √≠gy beolvadok a nagy t√∂megbe.
K√∂vetkez√Ķ alkalommal m√°s el√Ķad√≥ el√© ker√ľltem. Meg√©rdemli szerintem h le√≠rjam a nev√©t, ha lehet m√©g eleg√°nsabban viselkedett, mint a koll√©gan√Ķje. Szab√≥ Krisztin√°nak h√≠vj√°k, a Szabolcs Sz. B. megyei hivatal dolgoz√≥ja.
Krisztina sz√©p magas h√∂lgy -m√°r nyer√Ķ n√°lam-, r√°ad√°sul szokny√°ban volt. Plusz a dekolt√°zsa. El lehet k√©pzelni, h az am√ļgy sem visszafogott letapogat√≥ n√©z√©sem, b√°mul√°som most is r√∂gt√∂n el√Ķj√∂tt. De Krisztin√°t mindez nem zavarta szerencs√©re, √ļgy l√°tszik m√°r megszokta.
Sz√©pen kit√∂lt√∂tt√ľk a megfelel√Ķ pap√≠rokat. Sajna egy nyomtatv√°ny hib√°s volt, m√°r nem volt a jav√≠tott v√°ltozatb√≥l, pedig kereste szeg√©nyk√©m vagy 10 percen √°t. Arra k√©rt, j√∂jjek vissza ekkor √©s ekkor, addigra beszerzi a hi√°nyz√≥ pap√≠rt. De ne itt keressem, hanem az √Ķ szob√°j√°ban. Akkor gyorsabban v√©gz√ľnk, √©s akkor m√©g tizedik√©ig megkaphatom a p√©nzt. (10. a kifizet√©si hat√°rid√Ķ.)
El is mentem a megadott id√Ķpontban. N√©h√°ny perces v√°rakoz√°s ut√°n j√∂tt Krisztina. M√©g a nevemre is eml√©kezett amikor megl√°tott. Most is szokny√°ban volt, ugyan√ļgy b√°multam, mint a m√ļltkor. :))) Sz√©pen p√≥t√≥ltuk a hi√°nyoss√°got, (szex nem volt sajna!), s√Ķt m√©g elmagyar√°zott egy √∂szt√∂nz√Ķ programot is. Sz√≥val nagyon korrekt√ľl viselkedett. √ćgy meg is kaptam a szeptemberi seg√©lyem, mert am√ļgy v√°rhattam volna m√©g egy h√≥napot.

Egy√©bk√©nt iszonyat amilyen t√∂meg van ott. J√≥ csajokt√≥l kezdve (lehet h oda j√°rok majd ismerkedni) a cig√°nyokig mindenf√©le ember van ott. √Čs az el√Ķad√≥knak ebben a d√∂g melegben kell ennyi emberrel -elm√©letileg norm√°lisan- foglalkozniuk. Nekem egy zokszavam nem lehet r√°juk. Sz√≥val nem k√∂nny√Ľ nekik sem. A rom√°kkal sem besz√©ltek ocsm√°nyul.

Mindezt csak az√©rt √≠rtam le, h l√°m, √≠gy is lehet. √Čn rem√©lem, nem a diplom√°mnak sz√≥lt a "hozz√°m√°ll√°suk", a st√≠lusuk. Tal√°n van m√©g rem√©ny arra, h m√°shol is hasonl√≥k√©ppen int√©zz√©k a dolgokat.
Teljesen igazat adok Neked, sz√≥v√° kell tenni azt a fajta viselked√©st, amit le√≠rt√°l. Hiszen l√°m, nem kell felt√©tlen√ľl ut√°latosnak lenni. Nem a munka jellege ilyen, hanem a dolgoz√≥k jelleme!

9  swallow Nekem tetszik!
0  
2005-10-06 08:15:59 

K√∂szi, l√°nyok! Ma d√©lut√°n 1 √≥rakor megyek felv√©telizni, nagyon rem√©lem hogy beker√ľl√∂k, mert a l√©tem f√ľgg t√Ķle! Nem az√©rt csin√°lom, hogy a nagy "kockafejem" t√°guljon √ļjra, hanem az√©rt, mert t√©nyleg ezzel szeretn√©k foglalkozni!

8  reggi Nekem tetszik!
0  
2005-10-05 21:20:27 

swallow:drukkolok Neked

7  Milady Nekem tetszik!
0  
2005-10-05 21:17:48 

Kedves Xiporka!

K√≠v√°nom, hogy minden siker√ľlj√∂n neked az √©letben, mert ha √ļgy j√°rsz, mint itt egyesek, k√≠v√°ncsi vagyok, hogy akkor is √≠gy wehehezel.
El√Ķtted az √©let √ļgy teszed jobb√°, ahogy engedik, de majd kb. 10 √©v m√ļlva megt√°rgyaljuk. Amikor kiker√ľlsz a nagy b√ľd√∂s √©letbe √©s nem lesz munkahelyed. Ott fogsz te is kuncsorogni valamelyik ablakn√°l. Akkor is lesz wehehe?
Ezen jó lenne elgondolkodnod.

oldal: /1
sor: idűrend: