CsodaCsiga Flap
2024. prilis 20.   szombat   Tivadar, Aladin, Dejte, Odett   
Flap ·  · Chat · Tvirat · Trskeres · Kpeslap · Frum · Weblapok ·  · Levelem · Webem · Naplk · BANK
Regisztrci · Kapcsolataim · Trsaim ·  · Bulikpek · MMS ·  · Jtk · Horoszkp · Linkek · Hirdets · Radi

CsodaCsiga > Frum > Ego.csiga > "Elmerokonok,mágia,boszorkányság,meg mindeg spirituális"
J BERS
oldal: /0
sor: idrend:
Elmerokonok,mágia,boszorkányság,meg mindeg spirituális
 13  csoda Nekem tetszik!
0  
2011-03-19 08:44:27 

Elmerokonom - a fiam. (15 éves... mat-fiz-info vonalon elég jó, versenyekre is járt-jár)
Annyira szerencsés vagyok, ugyanis egy nagyon erõs, egészséges szervezetû gyerek. Mi hiányoztunk a legkevesebbet az oviban, és igy volt ez az iskolában is. Sokszor nem is értem, hogy még én is megázom háromszor, mire õ nagy nehezen egyszer. De!!!
Kiskorában kapott egy játék elefántot (fáncsit), kb. 40 cm magas, feltartott orra van, és nagyon aranyos, ez lett a kedvenc. Én pedig még pici volt, amikor egy betegsége alkalmával elkezdtem játszani, hogy a fáncsi egy doktor, és az orrmányában van a gyógyerõ, és odaraktam ahol fáj neki. A gyereknek a láza rögtön!! lement. Azután egyszer csak megint beteg lett szegény fiam anyunál (nem lakunk együtt) annyira, hogy nem is akart gyógyulni, pedig orvos is látta, irt neki gyógyszert (csak éppen nem találta el az orvosságot). A vége az lett, hogy haza kellett hoznom a gyereket, mert nem volt képes meggyógyulni már 2-3 hete és egyre rosszabb állapotban volt. Otthon elvittem azonnal az ügyeletre, eltalálták a gyógyszert meg ott volt fáncsi, aki gyógyitott.
Azután egyszer a sok kacatot összeraktam mérgemben és kivittem a szemétledobóba, hogy majd valakinek odaadjuk az egészet. Mire a fiam nagyon beteg lett. Skarlát 13 évesen, azt hittem nem éli túl, napokig 39 fokos láz, mire meguntam. Elkezdtem gondolkodni, valamit tennem kell! Eszembe jutott, hol a fáncsi? Hát a szemétledobóban.... hogy én mekkora marha vagyok gondoltam, azonnal kimentem, szerencsére még ott porosodott az összes "kacattal" együtt, kikaptam belõle a gyógyembört és visszahoztam a szobába. Orrmány nagy röhögések közepette odatartva csecsemõmirigyhez, de a lényeg, hogy a fiam meggyógyult. Röhej, hogy 15 éves gyerek szobájában egy feltartott orrú elefánt diszelegjen, de ez most már ott marad életünk végéig, viszi a csajhoz is, ha nõsül. Vagy ki kell találni valami mást.

 12  csoda Nekem tetszik!
0  
2011-03-19 08:29:42 

Másik: Városunkban jógaelõadást tartott egy jógi, egy mester és én árultam valakivel a jegyet az ajtónál. A hétköznapi emberek (nem jógázott még soha, azt sem tudta mi az, de megfogta az elõadás cime, igy eljött) vették a jegyet, végig ülték és vagy értették az elõadást vagy nem. Volt szünet is elõadás közben. Ekkor a következõ történt. Egy házaspár (úgy tudom orvos volt a férfi) nagy hangon hõbörgött, hogy õ még életében ennyi tömény baromságot nem hallott, és hogy õ nem erre számitott, az elõadás cime nem ezt sejtette, és hogy õ és a felesége kérik vissza a pénzüket. Na most én árultam a jegyeket és kicsit vegyes érzések bújkáltak bennem. Egyrészt örültem, hogy ez az ember hõbörög. Ez..... ez egy jó jel. Van a férfiben TÛZ, van iccsa (akarat). Ha nem fogta volna meg az egész, akkor simán hazamegy csendben és soha többet nem foglalkozik hasonló dolgokkal, de nem, õ meg akarta ezt az egészet érteni, csak nem ment hirtelen neki. Másrészt úgy gondoltuk ott többen , fõleg a szervezõk, hogy az õ tudatlansága miatt mi miért adjuk neki vissza jegy árát? Ráadásul végig hallgatta felét! No az volt a tanulópénzük akkor és ott, hogy nem kapták vissza a belépõjegy árát. Sajnos nem tudom mi lett vele, pedig úgy gondolom, hogy igenis foglalkozik õ valami spirituálissal, de mondom nem tudom mi lett vele, azóta nem láttam.

 11  csoda Nekem tetszik!
0  
2011-03-19 08:16:46 

Igen sok fura szerzettel találkoztam már életemben, de az egyiket itt leirom: Volt nálunk egy házaspár. A férfi masszirozott egy hotelben akkoriban, a felesége pedig epilepsziás volt. A férfi közelében éreztem egy nagyon erõs negatív energiát, egy olyan erõ volt a birtokában, hogy szinte megijedtem tõle (cérnavékony férfirõl van szó). Beszélgettünk errõl-arról, mire a felesége rosszul lett, fennakadt a szeme, eldõlt az ágyon, stb. Nekem pedig végig kellett néznem az egész történetet és betegséget(geket, mert sztem a férfi sem tökéletes!) Akkor is érzetem ezt a negativ erõt,valamit, ami körülvette õket. A férfi nem nagyon segített a feleségén, inkább közönyösen, majdhogy nem kárörvendõen nézte a feleségét. Én úgy láttam, hogy abszolút hatalma van a nõ fölött, befolyásolja (hiszen gondolom a gyógyszereit is õ adogatta?) Még kb. fél órát maradtak és nagyon örültem amikor elmentek.
Annyit tudok, hogy a férfi már nem a hotelben gyógymasszõr és nincs a beteg hölggyel, hanem egy másik nõvel van, akitõl van egy gyermekük, úgy tudom rendben mennek a dolgaik. A férfin azóta már nem annyira érzem azt a negativ erõt, úgy érzem jót tett neki a család, kicsit elvonta az elvont gondolkodástól õt, és visszarakta a való világba. De igazából azóta nem tartom vele a kapcsolatot, tehát igazából nem ismerem.

 10  csoda Nekem tetszik!
0  
2011-03-19 08:07:56 

Én úgy vagyok evvel, hogy lehetséges, hogy van rontás, meg kötés, de ezért nem szaladok jóshoz, inkább megpróbálok pozitivan gondolkodni és azt mondani, hogy nekem nem tud ártani a másik. Egyébként is mindig is magamban hittem elsõsorban.
A kártyajóslás számomra is érdekes, mert volt két jósnõ, aki megmondta a tutit, de lehet, hogy én vonatkoztattam az életemre a mondásait - mindegy is. Én magamban hiszek!

 9  zafir Nekem tetszik!
0  
2011-03-18 18:30:24 

Nem tudom ki hogy van vele, de én hiszek benne hogy vannak szerelmi rontások ,kötések is! Sõt én egy idõben jártam jósnõhöz nagyon sok minden be is jött amit mond!persze egy igazi jósnõ megmondja hogy hisszel -e benne vagy sem!Engem nagyon érdekel a téma szívesen olvasgatok,tanulmányozom ezeket!

 8  swallow Nekem tetszik!
0  
2005-09-16 13:23:27 

Én már eldöncsöttem, hogy ez hölleség!!!
Ha elvinnének a zöld kicsi bácsik, lehet, nem is vágynék vissza erre a nagy sárgolyóra!

 7  esztus Nekem tetszik!
0  
2005-09-16 13:01:36 

Velem már rengeteg furi dolog tõrtént..lehet hogy csak véletlen de akkor is feledtébb furcsa.Mondjuk a boszorkányság és mágia rettentõen ellenkezik a hitemmel! Valahol a jó, és rossz között lehet..Egy olyan világban, ahol se nem jó a jó és nem igazán rossza a rossz sem...Természetfeletti tulajdonságok olyan embereknek járnak, akik már létezésük elött is kiválasztott a sors..Ez nem Isten mûve de nem is az ördögé ez a kettõ közötti harag ás ármánykodás szüleménye, amit döncsön el mindenki aki él vele hogy pozitív vagy negatív, és a maga belátása szerint használja....

 6  swallow Nekem tetszik!
0  
2005-09-16 08:20:45 

Azt hiszem, inkább MUNKÁS!!

 5  Albundy Nekem tetszik!
0  
2005-09-16 07:30:31 

Biztos valami mezítlábas FECSKE....
vagy KOSSUTH. :)))

 4  nymfa Nekem tetszik!
0  
2005-09-16 00:22:48 

a retrofiling milyen cigi, vaksi?:-))))

 3  swallow Nekem tetszik!
0  
2005-09-15 13:26:56 

Vaksikám! Máris találtál még egyet, egy kishölgy személyében!! :-DDDDDDDDDDDD

 2  vaksofor Nekem tetszik!
0  
2005-09-13 06:29:50 

Nekem soksok elmerokonom van :D Esténként a 61-es nevû becsületsüllyesztõbe járunk egy kis retrofílinget szívni, és akkor mindenféle furcsaság történik velünk :D Fõleg ha megérkeznek a boszorkányok :D Na? Most jól elmondtam :D

 1  Holivee Nekem tetszik!
0  
2005-09-10 16:03:19 

Heló!
Akinek van elmerokona,vagy boszorkány ismerõse,netán valami fura dolog történt vele,akkor itt megoszthatja másokkal is!

oldal: /0
sor: idrend: