CsodaCsiga Főlap
2024. május 2.   csütörtök   Zsigmond, Aténé, Minerva   
Főlap ·  · Chat · Távirat · Társkereső · Képeslap · Fórum · Weblapok ·  · Levelem · Webem · Naplók · BANK
Regisztráció · Kapcsolataim · Társaim ·  · Buliképek · MMS ·  · Játék · Horoszkóp · Linkek · Hirdetés · Radió

CsodaCsiga > Fórum > Mozi, videĂł, DVD > "Lost-EltĂ»ntek"
ÚJ BEÍRÁS
oldal: /3
sor: időrend:
Lost-Eltûntek
 109  Szigonyka Nekem tetszik!
0  
2005-11-06 13:00:30 

Aham,köcce!!! :):)

 108  meregcsok Nekem tetszik!
0  
2005-11-06 09:56:52 

Szigi, leírtam annak a résznek a tartalmát. Nézd meg a 101-est.

 107  europa Nekem tetszik!
0  
2005-11-05 20:30:23 

találtak pár hullát aq víz alatt undórító volt, ja meg egy böröndöt, amiben egy pici repcsi volt.de különben nem volt valami nagy szám ez a rész.

 106  Szigonyka Nekem tetszik!
0  
2005-11-04 23:02:44 

vlki le tudná írni h mi volt a mai adásban??:( nem láttam :(:(:(

 105  Poka Nekem tetszik!
0  
2005-10-26 04:12:21 

http://www.hatterkepek.hu/index.php?subcat=3687
Nézzétek a képeket:)

 104  Szigonyka Nekem tetszik!
0  
2005-10-23 21:24:19 

De ugye akkor Charlie nem hal meg?:(((

 103  Poka Nekem tetszik!
0  
2005-10-23 17:39:47 

Szerintetek jol néznék ki Lostba?:) Mint az árva fiu a rengetegbe?:)

 102  europa Nekem tetszik!
0  
2005-10-23 14:15:40 

ez komoly? nem is tudom, ha pl. 10 évvel fiatalabb lennék tuti lekötne, de így olyan unalmas.(nekem)

 101  pacilany Nekem tetszik!
0  
2005-10-22 11:43:01 

Lost
11.
Clairet és Charliet elrabolják. Lock Boonenal Jack pedig Katetel megy a megkeresésére.
Újabb dráma derül ki Jack életébõl, miszerint az apja alkohol befolyása miatt elszúrt egy mûtétet, ami a nõ életébe került, ugyanis alkoholtól remegõ keze elvág egy létfontosságó szervet, ha jól emlékszem egy ütõért. Jack apja ráveszi fiát, hogy ne árulja el az errõl folytatott tárgyaláson, hogy miatta halt meg a nõ és nem a sérülésekbe. Jack majdnem el is halgatja, de a tárgyaláson kiderül, hogy a nõ terhes volt és a részeg apa így tulajdonképpen két ember haláláért felelõs.
A szigeten eközben Kate és Jack megtalálja Charliet felakasztva. Levágják az indáról. A létségbeesett Jack visszahozza a klinikai halálból Charliet. Lock és Boone sem találja Clairet, de valami szokatlanra bukannak. Egy csapóajtóra, amely a földbe van ásva.
12.
Kate és Sawyer meglepõen jó kapcsolatban vannak egymással. Sawyer a tóban, ahol fürdöt Katetel egy fémbõröndöt talál.
Kate azt állítja,hogy a bõrönd az övé. Eközben Shannon Sayid kérésére lepróbálja fordítani a farncia szöveget.
Kate múltja: egy bankban vagyunk, ahol Kate épen tárgyal valakivel, mikor hirtelen bankrablók jelennek meg. Kate és a többi ember a földre hasal. A bankot vezetõ férfi nem akarja odaadni a széf kulcsát, ezért a támadók vezére megfenyegeti azal, hogyha nem engedelmeskedik lelövi Katet. El is hurcolja a nõt egy másik helyiségbe ám ahelyett hogy bántaná csókolózni kezd vele. Kiderül, hogy Kate a rablókkal van és egy beépített ember. Katet arra kéri a férfit, hogy üsse meg, a látszat kedvéért, hogy bántotta. Meg is üti és vissza viszi a túszokhoz. A bank vezetõje megijed és átadja a kulcsokat. El is mennek a széfhez. Ekkor a bankrablós ürge fegyvert kap elõ. Kate"Mit csinálsz?" A rabló: "Megtisztítom a terepet" Kate: "Úgy volt, hogy senkit sem bántunk". Kate nem engedi,hogy lelõjék a bankost, fegyvert ragad és lábon lövi saját társait. S itt kiderül, hohy Kate a rablókat is átejtette, mert õt nem érdekli a pénz, csak egy valamiért jött. Egy bankban õrzött csomagé, amiben van valami, ami fontos számára...
A szigeten Kate visszaszerzi Sawyertõl a bõröndöt és Jackkel kiássák a békebírót, kinél a bõrönd kulcsa volt. Jack Kate tiltakozása ellenére kinyitja a bõröndöt. Fegyverek voltak benne és a kis csomag. A csomagban pedig egy kis játékrepülõ. Jack"MI ez Kate?" Kate"Az emberé volt, akit szerettem!" Jack:"Az igazat mond!" Kate:"Az emberé volt, akit szerettem!" Jack: "Az igazat!" Kate:"Az emberé volt, akit MEGÖLTEM!"
Kate elsírja magát...

 100  pacilany Nekem tetszik!
0  
2005-10-22 11:06:34 

Eathan mellékes. Lesznek ennél nagyobb kérdések is. A képbe belekerül majd valami átkotozz számsor is, meg a szörny, ami lehet, hogy a hangjából ítélve mechanikus ahogy mondták biztonsági rendszer. Egy tuti, a föld alól jön elõ.

 99  Szigonyka Nekem tetszik!
0  
2005-10-22 11:01:20 

aham,aham..=)=) köcce!!! xegény Boone :( De az a pasask i volt a tegnapi réxnek a végén?=)=)

 98  pacilany Nekem tetszik!
0  
2005-10-22 10:51:23 

Bocs,ezt sem bírtam megállni:)

 97  pacilany Nekem tetszik!
0  
2005-10-22 10:51:04 

Hoy hogyan, azt nem mondom meg, de szegény egy részen keresztül szenved. Jack megigéri neki, hogy meggyógyítja. Annyira elkeseredik, hogy anélkül, hogy tudná e vércsoportját vért akar neki adni. A végére Jack szeme tiszta karikás lesz. Bonnenak megsérül a tüdeje, ha jól emlékszem, és a lába, amit le kellene vágni. Jack majdnem meg is teszi, mikor a haldokló Bonne ezt nyögi ki neki:"Engedj el...Most feloldozlak az eskü alól". Mikor meghal, pont akkor születik meg Clair kisbabája.
Az utolsó jelenetekben furcsa, szomorú zene hullámzik fel. Az emberek a baba köré gyûlnek. Közben megérkezik Shanon Sayiddal, ugyanis összejött vele. Boldog, mert vele töltött egy romantikus éjszakát. Nem tudta, hogy balesetet szenvedett a báttya. Jack arca mindent elárul...Shannon arcáról eltûnik a vidámság. Egy újabb képsorban a lány Bonne mellett ül. Vállai lassan elkezdenek rázkódni, szája eltorzul és sírni kezd.
Ezek a képsorok fájdalmasan és kegyetlen egyszerûséggel omlanak a nézõkre.
Az utolsó napokban Boone és Lock társak lettek és egyik este a földbe temetve egy titokzatos csapóajtót találtak, amit ki akartak nyitni. Senkinek sem szóltak. Tulajdonképpen ez okozta Boone halálát, nem szó szerint, csak köze volt hozzá. A legutolsó jelenetben Lock sírva püföli a csapóajtó átláthatatlan, betörhetetlen ablakát és kiabál, mintha az élne:
"Mindent megtettem amit kértél!!!!!!!Miért szórakozol velem?!!!!!!"
Hirtelen fény gyulad ki a csapóajtó ablaka mögül. A férfi rápillant...
(borzongás)
És vége.......

 96  Poka Nekem tetszik!
0  
2005-10-22 09:55:01 

Elárultad?:) Nem értem:) Nem gyerekes amugy tényleg:)

 95  pacilany Nekem tetszik!
0  
2005-10-22 09:41:29 

Nem gyerekes. Különösen megrázó az a rész, mikor Boone meghal. Jujj, bocs, hogy elárultam...:D:(

 94  Poka Nekem tetszik!
0  
2005-10-22 08:20:51 

Nem derül ki soha sem semmi,mert akkor a sok nézõ nem nézné a filmet:) De tudom nem ide illik,ha reklám van kikapcsolom TV-t legyen az bármilyen filmsorozat...... Miért lenne gyerekes?o):P

 93  meregcsok Nekem tetszik!
0  
2005-10-22 08:14:39 

Nem fog kiderülni az 1. szériában. Semmi sem fogg kiderülni.:D
Egyébként szerintem nem gyerekes a film, a családdal együtt néztem és nézem.

 92  europa Nekem tetszik!
0  
2005-10-21 22:34:51 

egy biztos, hogy rossz ember, aztán nehogy rosszat álmodj szigonyka.
ezt viccbõl írtam. De elég kisértetiesen nézzett.
Én csak azért nézztem mert a férjemnek tetszik ez a sorozat. Õ is kiváncsi, mi lesz a folytatásban.

 91  Szigonyka Nekem tetszik!
0  
2005-10-21 22:07:33 

KI az a pasas aki a mostani film végén ott állt Klare-el és Charlie-val xemben??:((( wááááááááááááá ez oan idegesítõõõõõõ h nemtudjuk h ki a xar az!! Bizti az is,h az akart a Klaire babáját bántani!!!

 90  Szigonyka Nekem tetszik!
0  
2005-10-20 15:50:24 

Ăłhh..perxe

 89  europa Nekem tetszik!
0  
2005-10-19 14:56:25 

szigonyka én is voltam gyerek, én is szerettem az ilyen filmeket régen. szerintem kimondottan kamaszoknak csinálták.

 88  Szigonyka Nekem tetszik!
0  
2005-10-19 13:44:34 

europa,köxx....a gyerekezést..:

 87  europa Nekem tetszik!
0  
2005-10-19 07:51:02 

Loke- bocsi rosszul Ă­rtam.

 86  europa Nekem tetszik!
0  
2005-10-19 07:50:25 

igen, a gyerekek szeritik a kaland fimeket. Ha gyerek lennék, lehett, hogy én is szeretném ezt a filmet.
Melyik a Lock bácsi? van benne bácsi? szoktam nézzni a férjemmel ,de bácsit még nem láttam benne.

 85  pacilany Nekem tetszik!
0  
2005-10-18 16:43:04 

Nekem is szigi:)
Lock bácsi:D
Azt bírom benne, hogy olyan titokzatos és bölcs.

 84  Szigonyka Nekem tetszik!
0  
2005-10-18 16:33:58 

Nekem a kedvenceim: Jack,Kate,Sawyer,Loke Ă©s Charlie :)

 83  Szigonyka Nekem tetszik!
0  
2005-10-18 16:33:08 

europa,naon érdkes..éés....hát izgalmas és jó! :P cval éretd!

 82  europa Nekem tetszik!
0  
2005-10-18 14:17:41 

öszintén.? Nem érdekel, a férjem nézzi, de mi benne a jó.? Az Oniden család is volt ilyen, ha nem jobb, na meg a péntek esti Dallas, az érthetõbb volt. szerintrm.

 81  Szigonyka Nekem tetszik!
0  
2005-10-15 09:30:20 

paci,jaja :(

 80  pacilany Nekem tetszik!
0  
2005-10-14 20:28:14 

láttam az elsõ széria utolsó részét és mérges vagyok, mert nemhogy nem adtak választ egy kérdésre sem, de újabb talányok is jelentek meg, amiknek látszólag se füle, se farka. nem tudom, hogy hogyan kapcsolódnak egymáshoz! hogy fogom kibírni a második szériáig?:( olyan trükkösek ezek a kérdések, annyi van belõlük és annyira különbözõek, hogy találgatni sem tudok. csavarosabb, mint egy Agatha Cristine regény.

oldal: /3
sor: időrend: