CsodaCsiga Főlap
2024. május 2.   csütörtök   Zsigmond, Aténé, Minerva   
Főlap ·  · Chat · Távirat · Társkereső · Képeslap · Fórum · Weblapok ·  · Levelem · Webem · Naplók · BANK
Regisztráció · Kapcsolataim · Társaim ·  · Buliképek · MMS ·  · Játék · Horoszkóp · Linkek · Hirdetés · Radió

CsodaCsiga > Fórum > Mozi, videĂł, DVD > "Tapasztalat a mozirĂłl"
ÚJ BEÍRÁS
oldal: /0
sor: időrend:
Tapasztalat a mozirĂłl
 9  swallow Nekem tetszik!
0  
2005-08-23 18:12:37 

Szepcsajok! Van ilyen! Szerintem is a szerelmeseknek jó dolog a mozi, illetve, csak volt a mai viszonyokat nézve!

 8  szepcsajok Nekem tetszik!
0  
2005-08-22 23:40:46 

ott ahol lakom sajna nincs,mert a polgármester megszüntette masra van pénz elõszõr kiadta magánszemélyeknek pályazaton,utána nemtudták mibõl felujitani más baromságra persze van pénz!Pedig szivesen járnak a szerelmesek moziba!
Egyjo film a moziba maga az élet hangulatát növeli4
!!!!
Köszönet a polgármesternek 20 évig voltrá pénz hogy az emberek szorakozzanak kikapcsolodjanak már erre se telik csak más köcsögségekre ami senkit nem érdekel!pedig a mozi a mozi!!!

 7  swallow Nekem tetszik!
0  
2005-08-22 16:49:41 

és a hejjesírás má megin, doktornõ!

 6  swallow Nekem tetszik!
0  
2005-08-22 16:48:35 

Én elmondom neked, méregzsák, hogy én itthon láttam dvd-n, de nekem sem a stílusom! Attól mg nem fikzom, bár semmi felemelõ érzást nem éreztem a láttán! Baj?
Nemeléggé intellektuális? És mi lenne, küldenél magadról egy "igazi"képt?

 5  pacilany Nekem tetszik!
0  
2005-08-22 11:16:19 

Mikor a Világok harcát néztem a mögöttem ülõ kissrác végigröhögte a filmet, majd befejeztével elkezdte szitkozni, hogy ilyen marhaságot még nem látott. Egy, szerintem maga a kora miatt sem lett volna szabad beengedni,meg az éretlensége miatt, mert szerintem nem volt semmi vicces abba a filmben, sõt, kicsit könnyeztem is miatta a végén.

 4  swallow Nekem tetszik!
0  
2005-08-22 07:49:20 

Csatlakozom az elõttem szólókhoz, megtûzve még azzal, hogy elég, hogy egy vagyon a jegy ára, ráadásul hataémas kosz is van!
Hogy mitõl: nos én biztosan kitiltanám a csicsogó celofánba burkolt nasikat, mert az tuti, hogy ai ilyet eszik, az a közelemben ül!
Dobálják egymást pattogatott kukoricával, nem érdekes, he lõtte-mögötte pár sorral ül a címzett. Röfögnek a kólától, hangosan szürcsölik, a film meg nem érdekli õket.
Én meg alig várom, hogy vége legyen, mert, ha szólok, vagy felállok, természetesen én vagyok a paraszt, aki maradjon otthon, ha nem tetszik neki valami! Így inkább marad a dvd!

 3  viking Nekem tetszik!
0  
2005-08-22 07:27:57 

Hát igen...engem is ért már hasonlo "élmény":D
A gyürük ura elsõ részét néztem és mellettem 3 csaj ült,probáltam beleélni magam a filmbe de folyamatosan kijárkáltak meg dumáltak az egész film alatt.aztán amikor vége lett a filmnek elkezdtek káromkodni hogy milyen szar film meg milyen hülye egy befejezése van!:D azt sem tudták hogy mit néznek...meg hogy még két rész hátra van talán azért nincs befejezve a film:DD
Én azért szeretnék moziba járni mert teljesen más érzés mint a tv elõtt ülve,valahogy jobban bele tudom élni magam a filmbe.
Legalábbis régen mert mostanában tényleg tele van a mozi az ilyen idiotákkal...

 2  conik Nekem tetszik!
0  
2005-08-21 23:29:15 

A mozikkal az a baj, hogy aki elõtted ül, mindig legalább két fejjel mgasabb... bár lehet, h én vagyok pici
illetve hogy nem állítják meg a filmet, amikor te szeretnéd...:)))))
nem szeretem a mozikat.. otthon a kanapéból, betakarózva..teával..az az igazi ;)

 1  Folane Nekem tetszik!
0  
2005-08-21 20:37:53 

Kíváncsi vagyok, ki miért jár moziba?
Én speciel a feelingért, a filmért. Mások sajna nem. Miért?
Ha beülök egy filmre, valószínûleg azért teszem, mert érdekel.
Pl. ma este megnéztem a Fantasztikus Négyest. Nem írok kritikát, nézzétek meg.
De: elõttem egy kiskölyök folyamatosan jártatta a száját, persze hangosan. Ha nem érdekli, miért megy moziba?
Szó nélkül tûrtem egy darabig, majd megrugdostam a székét. 5 percnyi csendet nyertem.
És: a mögöttem ülõ - szintén kiskorú - felteszi az ülés támlájára a lábát. Egy dolog, hogy nem sáros, vagy ilyesmi, de a szaga... khm... értitek, ugye?
Plusz: egy plazacica a kandúrjával mellettünk a fél filmet átlelkizte. Csaj 1,5 óra elteltével naivan felmutat a vászonra és hangosan megkérdi: "JÉÉÉ!Hát ez meg ki???"
ASszem` az ilyenek veszik el az ember kedvét a mozizástól...
Mozis élményem idénre ennyi is volt. 100x inkább a téka és a DVD! :)

oldal: /0
sor: időrend: