CsodaCsiga Főlap
2024. április 27.   szombat   Zita, Mariann, Petúnia, Pintyőke, Poppea, Tullia   
Főlap ·  · Chat · Távirat · Társkereső · Képeslap · Fórum · Weblapok ·  · Levelem · Webem · Naplók · BANK
Regisztráció · Kapcsolataim · Társaim ·  · Buliképek · MMS ·  · Játék · Horoszkóp · Linkek · Hirdetés · Radió

CsodaCsiga > Fórum > SzámĂ­tástechnika > "swallow kĂ©r segĂ­tsĂ©get IC-tõl"
ÚJ BEÍRÁS
oldal: /0
sor: időrend:
swallow kér segítséget IC-tõl
 10  pecimaci Nekem tetszik!
0  
2007-08-15 17:04:43 

bassz tényleg...
: ))))
a szemĂĽvegem :$

 9  swallow Nekem tetszik!
0  
2007-08-15 07:36:40 

Köszi, aranyos vagy, de, amint láthattad, pontosan két évvel ezelõtt írtam az utolsó bejegyzésemet!)))

Azóta két évet okosodtam, nõttem is egy kicsit! ))

Azért rendes vagy ! ))

 8  pecimaci Nekem tetszik!
0  
2007-08-15 07:21:16 

belépésnél nem jegyzi meg a gép a felhasználó nevedet és jelszavadat ?

törlése: fent menüsorban ezközök/ internetbeállítások /tartalom/ automatikus kiegészítés ott a felhasználónevek és jelszavak törlése

pipát vedd ki mellõle..

itt meg változtass jelszót de minél hamarabb !

 7  swallow Nekem tetszik!
0  
2005-08-17 07:33:02 

Van már egy gyanúm, amit a férjem is megerõsített. A volt kolléganõmmel együtt ültünk az irodában, egészen addig, amíg ki nem túrt onnan! Megleshette a jelszavamat, a nevemet meg tudta. A stílusa és a mondanivalója is rá vall, megkeresem mindenképpen!
Csak eléggé kellemetlen, hogy nemcsak az állásom kell neki, az életem is?

Soha nem mocskolódtam senkire, fõleg akkor nem, ha nem ismerem sem õt, sem a körülményeit.
A másik, gondolom láttátok már, hogy eléggé allergiás vagyok a helyesírási hibákra, õ meg folyamatosan helytelenül ír!
Ez sem rám vall!! Remélem megoldom, de akkor nem viszi el szárazon, mert egy ügyvéd barátunk azt mondta, hogy ez büntetendõ!

 6  conik Nekem tetszik!
0  
2005-08-16 21:48:53 

Remélem, mihamarább megoldódik a dolog... borzasztó.. olvastam, amit az ál-swallow írt...

 5  cappaa Nekem tetszik!
0  
2005-08-16 16:11:49 

swallow, a lap tetején, a menük alatt, ott, ahol ikonban van a távirat meg a levelezés, mellettük találsz egy lakatot, ott van az az azonosító szám, ami az ip címed.

 4  swallow Nekem tetszik!
0  
2005-08-16 15:55:17 

Kedves Padre! Mivel eléggé kezdõ vagyok, nem igazán értem, mit is kéne tennem! Ha bõvebben kifejtenenéd, hálás lennék!

 3  padre Nekem tetszik!
0  
2005-08-16 12:43:01 

nézd meg az ip cimet a lakatnál...es azt kuldd el IC nek..az eléggé egyértelmu lesz:)

 2  swallow Nekem tetszik!
0  
2005-08-16 12:25:39 

ég annyit, hogy a család seMm lhetett, mert együtt voltunk, és ma reggel Pécsett voltunk az autópiacon, kora hajnalban indultunk!

 1  swallow Nekem tetszik!
0  
2005-08-16 12:23:39 

Szia!
Talán meg tudod mondani nekem, hogy ki és mikor írogat a nevemben, mert ma olyan döbbenetes dolgokat olvastam, amikor hazaértem, hogy csak kamilláztam!
Már említettem egy csigunak, hogy nem mindig vagyok elérhetõ, ezért megbeszéltük, hogy csak akkor beszélünk, ha biztos, hogy én írok! ez történt kb. két hónapja!
Hogyan lehet, hogy valaki a nevemben olyan dolgokat, és akkor ír, amikor én nem is vagyok a gép közelében!
Tegnap este családi vacsorán voltunk, és nem is lehettem gép közelében, erre van 10 tanum!
A Fókuszt pedig nem is szoktam nézni, nem igazán értem, hogy miért van az, hogy engem lejárassanak!
Gyanúm van, hogy, hogy ki õ, de bizonyíték nincs!

Már benéztem több topikra is, de elrettentem, hogy milyem marhaságokat írnak a nevemben!

Segíts, kérlek, nevet, vagy jelszót változtassak-e, mert nem szeretném a megszerzett barátaimat elveszíteni egy hülye miatt, aki így akar bosszút állni rajtam!

Köszi elõre is!

Ja, és döbbenten olvastam a szigetrõl is az "általam írt" dolgokat, " ha módom lenne rá, biztosan én is kimennék!

Nem tudom, hogyan lehet kiderítzeni, hogy ki írogat a nevemben, de gondolom, van rá mód!

Még a Pacilánytól is bocsi, nem én voltam!!
Most t kell néznem minden írást, és ki kell vágolatnom, mi az, amit én írtam, és mi a szemét!

Segíts kérlek, ha tudsz!!

Köszi!!! :-(((((((

oldal: /0
sor: időrend: