CsodaCsiga Főlap
2024. április 24.   szerda   György, Bojána, Bonifác, Bónis, Debóra, Egbert, Egberta, Fidél, Fidélia  György;Bojána, Bonifác, Bónis, Debóra, Egbert, Egberta, Fidél, Fidélia, Gaszton, Gyöngyvirág, Kászon, Melióra, Nedda
  
Főlap ·  · Chat · Távirat · Társkereső · Képeslap · Fórum · Weblapok ·  · Levelem · Webem · Naplók · BANK
Regisztráció · Kapcsolataim · Társaim ·  · Buliképek · MMS ·  · Játék · Horoszkóp · Linkek · Hirdetés · Radió

CsodaCsiga > Fórum > Ego.csiga > "Mindenki segĂ­tsen, kĂ©rlek benneteket, aki tud!"
ÚJ BEÍRÁS
oldal: /2
sor: időrend:
Mindenki segítsen, kérlek benneteket, aki tud!
 60  topi77 Nekem tetszik!
0  
2009-03-21 08:40:52 

Kérem segítségeteket kedves csiga tagok . Hátha tud valaki valami információval szolgálni. 2009.03.19-rö 2009.03.20-ra reggelére eloptál családi autónkat. Egy fekete Seat Alhambra Red száma: KHX-875 Várpalotáról.

Eben az idõben a rendõrség elmondása szerit Veszprémbõl is elloptak egy ugyan ilyet
Ha tud bárki bármilyen információval szolgálni nagyon szépen meg köszönném.
Tudom az össze fogás néha csodákra képes nagyon szerettük az autót és két gyermek is nagyon várja vissza Kérem segítsetek.

Táviratban is vagy a topi7777@citromail.hu címre jelzéseket.
Köszönöm

 59  zsu25 Nekem tetszik!
0  
2007-10-25 16:35:54 

Tudod mit cincike én nem izgatom magam rajta, 100-ból 5% gondolja így!! És várlak hétvégén!! Tomika aki állítólag "defektes" még jó hogy ismeri:) már vár!!! :):) Szió

 58  incognito Nekem tetszik!
0  
2007-10-25 16:01:47 

57. Felesleges, látod téged ez a kevés info is megzavart :P

 57  cincike Nekem tetszik!
0  
2007-10-25 15:52:02 

Ja....neve van csak arca Ă©s neme nincs:)

 56  zsu25 Nekem tetszik!
0  
2007-10-25 13:54:20 

Köszönöm CINCIKE :):)

 55  cincike Nekem tetszik!
0  
2007-10-25 10:00:27 

Ha-ha-ha!Zsu,pont egy olyan ember akar neked véleményt mondani aki azt sem tudja fiú-e vagy lány?:)Sõt még magát sem meri felvállalni....Arc és név nélkül,írogat....Ez igazán korrekt:)No comment!JA:MELLESLEG A GYEREK GYÖNYÖRÛ!!!!!

 54  zsu25 Nekem tetszik!
0  
2007-10-25 09:46:41 

incognito én nem sértegettem a te gyerekeidet!!!! oké ezt te se tedd!!! Ezt azért légyszi mellözd!!

 53  audrey17 Nekem tetszik!
0  
2007-10-25 09:31:46 

Ha valaki beír valamit, akkor arra jöhetnek pozitív esetleg negatív reakciók is!
Itt az a baj, hogy talán nem kellene az elsõ kritika után a plafonon lenni, mert csak az esélyeit rontja vele!
Elriasztja a többi embert, akik esetleg szavaznának.
Nem mindig úgy történnek a dolgok, ahogy elképzeljük! Így kerek a világ!

 52  edinacska Nekem tetszik!
0  
2007-10-25 09:17:49 

Gyerekek minek kell ezen felkérésen veszekedni?

 51  incognito Nekem tetszik!
0  
2007-10-25 09:10:58 

2007-10-25 08:55:58 zsu25->incognito 2007-10-25 09:04:36
Tarsd meg a hülye kommentárjaidat magadnak!! Nem vagyok rá kiváncsi és még annyit hogy kb a szinted az ott lehet int egy 5 évesnek!! Ez a csiganevedbõl is kiderül!!!!!!!! h...b.....!!!!!!!!!!!!!

Legközelebb inkább kisszéket csináljál gyerek helyett. A defekteseknek kár szaporodni.
Irigység kizárt, ugyanis van sajátom, aki nekem gyönyörû és még szépségversenyre se kell beneveznem, hogy ezt tudjam...
Sok sikert!

 50  swallow Nekem tetszik!
0  
2007-10-25 08:59:35 

Szavazni lehet, de, azt gondolom, nem kéne ennyire kuncsizni érte!
Ugyanis amikor egy szemmûtétre kértem segítséget, nem magamnak, egy ember mozdult rá!!!
Mirõl beszélünk? Mit lehet nyerni, lakást, autót, nyaralót?????????????

Szánalmas!!!

 49  ic Nekem tetszik!
0  
2007-10-25 08:57:09 

Kedves: Zsu25

Elnézést kérek, hogy lebutázlak :) Nem a szavazatgyûjtésed és a távirat spamelés miatt, hanem mert megadtad a hozzáférésed.
Ha valaki belép az oldalra, akkor megtudja a lakhelyet, telefonszámot. Ki szereti a telefonbetyárokat?
De megváltoztathatja a jelszót. Sõt, rendelhet is a nevedben és meglepett szemekkel nézheted a postást, aki több százezres rendelést visz ki.

 48  Hetedik Nekem tetszik!
0  
2007-10-25 08:45:53 

Lehet, rosszul fejeztem ki magam!
Nem a gyerekeket kritizáltam hanem a fura módot ahogy szavazatot kérsz...
Büszke lehetsz a lurkókra de ez olyan mintha nem csak megmutatni szeretnéd õket hanem kicsikarni valamit amit talán maguktól is megérdemelnek.
...ráadásul egy ilyen szomorú témában nyitott topicban...

 47  zsu25 Nekem tetszik!
0  
2007-10-25 08:40:23 

Tarsd meg a segítséged!!!!!!!! De ha neked is az kell " legyen sikkered" :D:D:D

 46  audrey17 Nekem tetszik!
0  
2007-10-25 08:39:29 

45-höz csatlakoznék! Az is elég lehúzó!

 45  swallow Nekem tetszik!
0  
2007-10-25 08:36:44 

Ez olyan, mint a "cseréj velem pontikat" ????

 44  zsu25 Nekem tetszik!
0  
2007-10-25 08:34:21 

Még az a jó hogy ilyen emberekbõl is kevés van a földön :):):)

 43  zsu25 Nekem tetszik!
0  
2007-10-25 08:33:10 

Figyi a segítségedet kértem nem a kritikádat!!! Ha nem teszed meg akkor kommentárt sem kérek!!
Még az a jó hogy neked nincs beleszólásod a kizárásban :):) Nem értem az ilyen embereket!! Az irigység beszél vagy mi?? Meg lehet nézni a fiamat és utána beszélj!!! Ugyhogy légyszi kimélj meg a kommentáraidtól!!! :p

 42  Hetedik Nekem tetszik!
0  
2007-10-25 08:30:49 

Ugyanez járt nekem is a fejemben mikor ezt a kedves felkérést távcsiban kaptam...
...fura...

 41  incognito Nekem tetszik!
0  
2007-10-25 08:25:21 

40.
Azértsem.. ezt annyira utálom!
Csináljál szép gyereket, hogy ne kelljen szavazatokért kuncsorogni.
Ha 500-an szavaznak rá, attól nem lesz aranyosabb.
Simán kizáratnám a versenybõl az ilyeneket.
Pfej :/

 40  zsu25 Nekem tetszik!
0  
2007-10-25 06:39:36 

Sziasztok!!!!
LĂ©gyszĂ­ves segĂ­tsetek!!!
Beneveztem kisfiamat és uncsihugomat egy szépségversenyre!
Légysziíves segítsetek!! Szavazzatok rájuk!! Nem kerül semmibe !! csak egy gombnyomás!! Hol?:
www.babavilag.com nem kell regelned! Ezzel a címmel be tudsz lépni: bodnarjozsef jelszó tomika
Majd ha beléptél van egy baba és alatta hogy szavazz katt rá!! Majd elöjön sok baba nektek a 6. képre Erika Boglárka, és a 12. képre tomikára kellene szavzni!! Légyszi csak 2 perc az egész44 Nagyon szépen kérlek!! Köszönöm elöre is a segítséget!4 Jelezz ha szavaztál :):)
Köszönöm :)
[email][/email][email][/email]

 39  swallow Nekem tetszik!
0  
2007-08-07 09:40:04 

Valami érdekes dolog ez, hogy éppen most került elõ ez a topik, amikor hírt akartam adni!!
Rózsa elköltözött, Pécsre, miután a gyereket súlyos testi sértés és garázdaság vádjával leültették! Eladta a házát, és a nagyobbik fiával elmentek . Sok idõ után kaptam hírt róluk, tegnap este hívott fel!

A fiának a börtön mellett kényszergyógykezelést is elrendeltek. Az ítélethirdetéskor még megfenyegette az anyját, hogy kinyírja, ha szabadul. Remélem, megjavult a srác, és belátja, mekkorát hibázott!!!
Ettõl Rózsa még retteg, mert a gyerek hamarosan szabadulni fog!!!!!!!!!!((((((((((

 38  country Nekem tetszik!
0  
2007-08-07 07:58:48 

Sziasztok!

Nem tudtam elolvasni a történetet az elejétõl, de így is megrázott! Egyaránt sérült lehet az anya és a gyerek is. A gyerek most nem saját maga és tényleg segítségre szorul! Van X.Kõbányán is egy ilyen intézmény én oda járok szorongás miatt és akkupunkturával kezelnek. Nagyon jó szakemberek vannak ott. Együtt gondolkodnak a szülõkkel és a gyerekkel, persze igaz, hogy kell a gyógyulási szándék is. Ott láttam már egy-két esetet és mûködött. Tudom,, hogy ez a levélke nem segítség, de azért erõsen kívánom, hogy sikerüljön rendbe hozni a dolgokat

 37  Bagira Nekem tetszik!
0  
2005-08-13 22:31:07 

Sajnos nem tudok segíteni,mert még ötletem sincs, hogy hova lehetne fordulni. Felháborítónak tartom, hogy kiskorúakkal senki sem foglalkozik komolyan, hogy egy anyát, aki retteg a saját gyermekétõl, senki sem segít meg.
Ahogy olvastam, a fiút csak erõszakkal lehetne lejutattni egy kezelésre. De egy ilyen kezelés nem néhány órát vesz igénybe és ha nem tartják bent, akkor valószínûleg el sem megy a következõre. Ha pedig benttartják, akkor megszökik és az édesanyjának esik.
Csúnya dolog, amit írni fogok és remélem, a dolog nem is fog elfajulni. De, ha senki sem segít, akkor a drogozás folytatódik. A droghoz pénz kell, ha már mindenét pénzzé tette, akkor az utcán fog pénzt keresni és találni. Akkor rablás, vagy gépkocsilopás, feltörés, lakásbetörésért fogják körözni, elítélni. De akkor már bûnözõ lesz . A másikik végletebe nem akarok gondolni, hogy az anyukát nem csak lelki terrorban, hanem fizikai bántalmazásban is részesíteni fogja.
Ez döbbenetes!
Nagykorúságig a gyámügy a felelõs, a drogozás ebben az országban büncselekménynek minõsül és már kiskorúaknak is megvan a megfelelõ büntetés.A családsegítõ pedig kor nélkül köteles segíteni.
Milyen jogállamban élünk, hogy ezt megteheti bárki is? Ne elõzzük meg a bajt, hanem neveljünk holnap gyermekét?
Lehet, hogy hülyeség, de megkeresnék egy ügyvédet és az odaillõ rendelkezéseket, jogszabályokat, törvényeket a megfelelõ hatóság orra alá dörgölném.
Bocsánat, hogy kiakadtam!

 36  cappaa Nekem tetszik!
0  
2005-08-01 18:06:28 

Hát, ez egy ördögi kör... Az meg egyenesen hihetetlen, hogy az anya ment el a saját házából, de tudjátok mit? Én is elmentem volna. Hát kinek van kedve állandó életveszélyben élni?!
az meg, hogy nincs egy hatóság, egy szervezet, ami tenne valamit, sajnos megszokott itt nálunk.....

 35  Albundy Nekem tetszik!
0  
2005-08-01 17:37:42 

Swallow fogalmam sincs, nem ismerem a történetet, de ha a gyermek életveszélyes sérülést okozott és fenáll a bûnismétlés veszélye, akkor nem szabadna szabadlábon védekeznie.
Nem kiskorú, de még nem érte el a felnõttkort.
Mivel függõ és önmagára, valamint a környezetére veszélyes, kényszergyógykezelését lehetne javasolni. Ha mégis elengedték, eljárási hibára hivatkozva lehet kérni az ügy felülvizsgálatát, sõt panaszt lehet tenni az intézkedés (vagy a nem intézkedés) ellen a felettes hatóságnál, ezesetben a körzeti rendõrkapitánynál, illetve a felügyeleti szerveknél!

 34  tmaddi Nekem tetszik!
0  
2005-08-01 17:27:55 

bocs hogy megint beleszólok, de az a baj hogy az új törvény szerint ha "csak" fûvezik nem büntetendõ csak ha elkapják hogy eladja, vagy termeszti. A verekedés miatt pedig mivel kiskorú más elbírálás alá esik. Csak kérdezem nem bántani akarom nem lehet hogy az élettárs alkoholos bafolyás alatt volt? Tudom hogy ez nem lenne indok hogy leszúrják. Mi van a nagyobbik fiúval?
egyébként ha gondolod utána tudunk nézni a fiatal korúak büntetésének, de sajnos a manapság ismert ifjúsági intézmények nem
sokat Ă©rnek.

 33  swallow Nekem tetszik!
0  
2005-08-01 16:41:23 

Al, akkor mondd meg, hogy szerinted mi a gáz, mert én is csak annyit tudok, amit leírtam! Tudod, hogy számít a véleményed!
Légy szíves, adj tanácsot, vagy mondd el a véleményedet, mert itt én mr többet tenni nem tudok, az öszes tanácsomamat kiosztottam, + a tieteket!

 32  Albundy Nekem tetszik!
0  
2005-08-01 16:29:30 

Itt valami nem kerek...

 31  tridio Nekem tetszik!
0  
2005-08-01 16:14:01 

Ez szörnyû! Nem igaz, hogy minden hivatal, tétlenül nézi, és csak akkor lép közbe, (de ezek szerint akkor se) ha baj van!

oldal: /2
sor: időrend: