CsodaCsiga Fõlap
2024. április 26.   péntek   Ervin, Klétus, Peregrina   
Fõlap ·  · Chat · Távirat · Társkeresõ · Képeslap · Fórum · Weblapok ·  · Levelem · Webem · Naplók · BANK
Regisztráció · Kapcsolataim · Társaim ·  · Buliképek · MMS ·  · Játék · Horoszkóp · Linkek · Hirdetés · Radió

CsodaCsiga > Fórum > Ego.csiga > "Segítség, kamaszodik a gyerek!"
ÚJ BEÍRÁS
oldal: /2
sor: idõrend:
Segítség, kamaszodik a gyerek!
 70  csoda Nekem tetszik!
0  
2011-06-04 21:43:10 

Nézd, tanulni azt láttam , hogy abszolúte nem fog! Lekapcsolta a villanyt, hogy átalussza ezt a problémát. Azt nem akartam tovább hallgatni, hogy én vagyok a hibás... ezért javasoltam neki, hogy csak alukáljon jól.
Bizonyos emberek úgy oldják meg a problémákat, hogy átalusszák, amitõl a baj másnap fokozottabban jöhet elõ. De ezt csak én tudom, õ még nem. Gondoltam próbálja ki! Ãtmenetileg ez lett az õ megoldása. Sztem egy kezdõdõ depressziónak is beillik. Baj van, akkor lefekszem aludni, baj van, akkor besöpürjük a szõnyeg alá. Ráadásul már harmadszor alkalmazta ezt a módszert.
Jó jegy az a háromas - csodás anyuka vagyok, de legalábbis NEM ELÉGEDETLEN!

 69  csillagpor   válasza csoda hozzászólására (68) Nekem tetszik!
0  
2011-06-03 16:35:55 

Csodás anyuka lehetsz!

 68  csoda Nekem tetszik!
0  
2011-06-02 21:40:20 

Segitsééééég! Holnap miattam kap töribõl 1-est! Nem baj, - mondom, aludjál!

 67  swalcsek   válasza Hetedik hozzászólására (66) Nekem tetszik!
0  
2011-01-10 14:38:24 

Csak Aladin nem az! DDDDDDDDDDD

 66  Hetedik   válasza Aladin1 hozzászólására (65) Nekem tetszik!
0  
2011-01-10 10:22:31 

Natessék, és akkor még reklamálunk hogy a gyerekeink nehezen kezelhetõek... háthiszen mi se vagyunk százasok :DDDDDD

 65  Aladin1   válasza swalcsek hozzászólására (64) Nekem tetszik!
0  
2011-01-10 08:16:29 

ott hordtam valamiko, de lecsúszott és fennakadt a ...................., ott :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

 64  swalcsek   válasza Aladin1 hozzászólására (63) Nekem tetszik!
0  
2011-01-10 07:55:44 

Te az orrod alatt hordod? DDDDDDDDD

 63  Aladin1   válasza swalcsek hozzászólására (62) Nekem tetszik!
0  
2011-01-09 11:40:47 

AJAH TOLLA ( h ) ??:D:D:D:D:D:D:D

 62  swalcsek   válasza Aladin1 hozzászólására (61) Nekem tetszik!
0  
2011-01-09 11:13:54 

Legénytollnak híjják! )))))))))))))

 61  Aladin1   válasza swalcsek hozzászólására (60) Nekem tetszik!
0  
2011-01-09 07:21:09 

oszt bajusza van é???..............:D:D:D:D:D:D:D:D

 60  swalcsek   válasza Aladin1 hozzászólására (59) Nekem tetszik!
0  
2011-01-08 10:05:32 

Még, vagy harminc évig kamaszodik, az tutkó biztos! DDDD Csak, nem foglalkozom a hisztijeivel.)))

 59  Aladin1   válasza swalcsek hozzászólására (58) Nekem tetszik!
0  
2011-01-08 10:03:54 

haut, jah, :D:D:D:D:D:D:DF:D

 58  swalcsek   válasza Aladin1 hozzászólására (57) Nekem tetszik!
0  
2011-01-08 09:45:25 

Kikamaszodott a gyerek a szobájából, és morcoska! DDDDD Majd megnyugszik, ha megitta a reggeli betevõjét.))))) Ismered, nem egyszerû eset! )))))

 57  Aladin1   válasza swalcsek hozzászólására (56) Nekem tetszik!
0  
2011-01-08 09:38:55 

:D:D:D:D:D:D:D

 56  swalcsek   válasza Aladin1 hozzászólására (55) Nekem tetszik!
0  
2011-01-08 09:34:13 

Köcce, drága, én is téged! DDDDDDDDDD

 55  Aladin1   válasza swalcsek hozzászólására (54) Nekem tetszik!
0  
2011-01-08 09:22:04 

tudod mi lesz a fejfámon?? Itt nyugszom én, olvasod te, de olvasnám én, és nyugodnál te.......:D:D:D:D:D:D:D:D

 54  swalcsek   válasza Aladin1 hozzászólására (53) Nekem tetszik!
0  
2011-01-08 07:31:47 

Aladin, neked a fejfádra is az lesz vésve: itt sem nyugszik az x éves gyerek! ))))))

 53  Aladin1   válasza swalcsek hozzászólására (52) Nekem tetszik!
0  
2011-01-08 01:19:07 

errõl beszélek kedves.................

 52  swalcsek   válasza Hetedik hozzászólására (51) Nekem tetszik!
0  
2011-01-07 15:00:47 

Na, láti, minden ember egy örök kamasz, rigolyás és mégis szerethetõ.)))))))))))))))))) Ha belegondolsz, anno mi sem voltunk különbek, miért várnánk ezt el a srácainktól?
Csoda, a nyugdíjas nénike már újra kamasz, viszont, annyira nem kell sajnálni a hisztisebbeket, mert, megérik a pénzüket néhányan. Nálunk volt egy tokától bokáig smukkos mami, aki minden alkalommal állította, húszezressel fizetett. Kasszazárás, egyebek, a népek elkívánták oda, és most ott tart, hogy szinte minden üzletben persona non grata.

 51  Hetedik   válasza swalcsek hozzászólására (50) Nekem tetszik!
0  
2011-01-07 10:21:28 

:DDD és most elszégyeltem magam!
Tulképp ugyanezt csinálom apróságokkal: például úgy elsejétõl hetedikéig minden nap eszembe jut hogy ki kéne menni a ház külsõ falán lévõ villanyóráig, hogy bediktáljam az óraállást...
... aztán minden nap elmondom magamban hogy ehh, még csak harmadika, ...még csak negyedike... még csak hatodika... majd holnap...
Nem mintha nehéz lenne kimenni és bepötyögni a telefonba, csak épp ... mittomén
Sokszor addig halogatom míg kilencedikén eszembe jut, hogy basszus, megint lekéstem. :DDDD

Szóval lehet hogy én még nem vagyok felnõtt és bagoly mondja verébnek??? :DDDD
Na, megyek, bepötyögöm az óraállást :DDD

Istenemdejóhogyeszembejutott!!!
Szeretlek benneteket... most ez is eszembe jutott! :)

 50  swalcsek   válasza Hetedik hozzászólására (48) Nekem tetszik!
0  
2011-01-07 10:16:27 

Van! A felnõttkor, úgy igazából!

 49  Hetedik   válasza Hetedik hozzászólására (48) Nekem tetszik!
0  
2011-01-07 09:58:57 

Ehh, bocsánat, Csodát akartam írni csak hirtelen felindulásból Csibi lett :DDD
elnézést!

 48  Hetedik   válasza csoda hozzászólására (47) Nekem tetszik!
0  
2011-01-07 09:58:09 

Na, pont errõl beszélek!
Mindent ért, mindent felfog, pontosan tudja hogy õ jár rosszul ha nyûglõdik rajta és mégis nyûglõdik!
Azt is tudja hogy a saját játékidejébõl veszít ha húzza a kötelességet, és annyira igazat ad, hogy kétségem sincs felõle hogy szívbõl teszi...
És mégis!
És százhuszonhatodszor bizonyosodik be hogy rosszul jár ha ezt teszi, és hatszázadszor hogy én megmondtam elõre
...és mégis!
Csibi, ahogy mondod, nekem fáj végignézni!
DE ha megteszem helyette az nem megoldás!
Ilyenkor csak azzal tudom magam vígasztalni, hogy na és akkor mi van, ha egyest kapott??? A hatodikos egyese lófing a szélben már negyvenéves korára. Tudom hogy jelentéktelen!!!... na de meddig megy ez még???
Van valamiféle korhatára ennek a szenvedéses idõszaknak????

 47  csoda   válasza swalcsek hozzászólására (37) Nekem tetszik!
0  
2011-01-07 09:38:55 

Nem hiszed el, hogy nem érti meg? Swalcsek! Megérti! Csak NEM AKARJA megérteni, mert az õ érdeke más, mint az enyém, õ szórakozni akar, érted? Láttál már nénikét értetlenül pénztár elõtt álldogálni, hogy nem fizet és értetlenkedik, mert miért annyi? Tudja õ a lelke mélyén, hogy az annyiba kerül, és hogy azt ki kell(ene) fizetnie, csak annyira kevés szegénynek a nyugdija, keresete, hogy a lelke háborog és igy adja tudtára a világnak, hogy neki nincs, és hogy tehetetlen. Õ sem hülye, õ is értelmes, csak NINCS neki mibõl.

 46  csoda   válasza Aladin1 hozzászólására (36) Nekem tetszik!
0  
2011-01-07 09:33:45 

Klavi , egér eltüntetésével is próbálkoztam... de! De! Tényleg nem ez a megoldás, hanem tényleg meg kellene tudni beszélni. No és hová dugdossam? Gyerekek, már a végén én nem találtam meg! :)))))
Aztán a melóhelyre bevinni, hurcolászni, ráadásul aztán azt hiszik onnan lopod el! Nálunk a cég be van kamerázva.
Swalcseknek igaza van abban, az a normális, ha meg lehet vele beszélni, én is evvel próbálkozom és nem és nem adom fel, de nálunk ez tuti nem mûködött. És õszintén, hogy is érthetné meg, hogy neki a jövõben, azért , hogy boldoguljon most esetleg olyan dolgokat kell tegyen, aminek még nem látja értelmét? Amikor ebben a korban az itt és most a nyerõ.

 45  csoda Nekem tetszik!
0  
2011-01-07 09:25:43 

eszem és józanságom talán nekem van több :)) he-he.

 44  csoda   válasza swalcsek hozzászólására (42) Nekem tetszik!
0  
2011-01-07 09:25:08 

A feltételek szabása egy értelmes dolog... annál a gyereknél, aki hagyja, hogy feltételeket szabjál neki. Vannak lázadó gyerkõcök is Swalcsek, és sokkal többereje van még neki, mint nekem. (na azért remélem, hogy nem!)

 43  csoda   válasza Hetedik hozzászólására (41) Nekem tetszik!
0  
2011-01-07 09:23:51 

Jájj de ismerõs a munka és feladat tologatása, ebben nagymenõ az enyém is!!! Tényleg rossz nézni. Majd,majd,majd, és már látom, hogy õ ideges, mert még mindig nem csinálta meg. Hogy a búsba lehet egy megoldandó feladattól ennyire telecarni a gatyát fogalmam nincs, én nem voltam ilyen! És tudod mi a legrosszabb, hogy nem tudok rajta különösebben segiteni. Nekem fáj, ahogy õ szenved a saját kamaszságától. Nyegle, mutál, és még ülni sem tud rendesen, még vigyáz állásban soha nem állt életében, sztem azt sem tudja minek, na jó, annak nincs is semmi értelme. De már a tartásával is közli, hogy lezser és nyegle vagyok és hagyjatok békén:)))

 42  swalcsek   válasza Aladin1 hozzászólására (40) Nekem tetszik!
0  
2011-01-07 08:02:08 

Talán úgy, hogy, amikor beköttetem, feltételek szabok. Valamint van a jelszavas lehetõség is, nem kell otthonról "ellopni" a klavit, egeret! Szerintem! A fõkapcsolót sem kell agyonverni, mert, attól csak olvad a hûtõ! ))))

 41  Hetedik   válasza Hetedik hozzászólására (38) Nekem tetszik!
0  
2011-01-07 08:00:30 

Nekem inkább azzal van problémám, hogy vajon hogyan lehetne a kiskamaszomat arra rávezetni, hogy felelõs a jövõjéért.
Okos gyerek, fel is fogja a papolást meg az egész témát DE valahogy még mindig a mának él teljes mértékben, mint a kisgyerekek.
A feladatait állandóan az utolsó utáni pillanatra halogatja. Olyan mintha nem értené meg hogy a saját idejét szarja el azzal hogy ha valamit nem szeretne mert nincs kedve ott ül felette órákat inkább, mint hogy gyorsan túl lenne rajta és foglalkozhatna mással.
Felfogja hogy muszáj megcsinálni de mégis addig tologatja ameddig lehet és inkább nyomorúságosan szenved jó ideig semhogy gyorsan túlesne rajta.
Ezerszer megbeszéltük már, és minden alkalommal kiderül hogy hiába!
Apró dolgokat képzeljetek el... pl két hétig kell szólnom hogy a nyomorult margókat húzza meg a füzeteiben visszamenõleg... éééés nem!!! Aztán jön a rossz jegy a füzetre. Mintha nem fogná fel, hogy ha elõre megcsinálná és már eleve úgy írna akkor megspórolná mind az utólagos munkát, mind a rossz jegyet. Két éve ezt játsszuk!!!!!! A hajam tépem tõle és pont úgy viselkedik mintha valami rettenetes hülyeséget akarnék rákényszeríteni, holott nem én találtam ki és csak egy icipici apróság amit a suliban kérnek.
Négyes-ötös tanuló, és minden félévben becsúszik egy -egy egyes tantárgyanként a rendetlen füzete miatt.
Mikor kérdezem hogy megéri e, meg megjegyzem hogy szóltam és könyörögtem... - csak néz rám...
...nekem meg nyílik a bicsak a zsebemben.
MIÉÉÉÉÉRT??????????
(nem, nem vagyok hajlandó helyette megcsinálni)

oldal: /2
sor: idõrend: