CsodaCsiga Főlap
2024. május 2.   csütörtök   Zsigmond, Aténé, Minerva   
Főlap ·  · Chat · Távirat · Társkereső · Képeslap · Fórum · Weblapok ·  · Levelem · Webem · Naplók · BANK
Regisztráció · Kapcsolataim · Társaim ·  · Buliképek · MMS ·  · Játék · Horoszkóp · Linkek · Hirdetés · Radió

CsodaCsiga > Fórum > Mozi, videĂł, DVD > "Star Wars"
ÚJ BEÍRÁS
oldal: /0
sor: időrend:
Star Wars
 15  swallow Nekem tetszik!
0  
2005-09-02 10:32:21 

Én hû maradnék a 20 évvel ezelõt készült változathoz, ha , nem baj! Az új nem megy a hajamhoz!
Igen, szõke vagyok!!

 14  tridio Nekem tetszik!
0  
2005-09-02 09:59:25 

europa: Te mit tettél volna a helyében?
bagira: csak a hibákat kerested a filmben?

 13  europa Nekem tetszik!
0  
2005-09-02 09:03:08 

Lehett, hogy meséltek róla neki. Én is sajnáltam, a fõhöst, de a végére (6 rész) visszatalált a jó oldalra.

 12  Bagira Nekem tetszik!
0  
2005-08-13 21:21:37 

Permierkor megnéztem a sith-ek bosszúját.
Kicsit meghalltam a végére.Mindenre számítottam, de nem így.
Apró hiba: Leia és Luke nem ismerik az anyukájukat (aki látta a harmadik részt, az tudja, miért), a hatodik részben (Jedi visszatér) van egy jelenet, amikor a testvérek állnak a hídon és Luk megkérdezi Leiat: Te emlékszel az anyánkra? Válasz: igen. Fiatal volt, kedves és szomorú. Akkor most hogy is van ez?

 11  europa Nekem tetszik!
0  
2005-06-05 17:12:36 

csubaka az a szörös valami? igen azt én is szeretem, kedvelem.
talán egyszer én is megtudom nézzni magyarszinkronnal.

 10  magdolna Nekem tetszik!
0  
2005-06-04 06:54:40 

Jaj ,elfelejtettem mondani, hogy azért a kedvenc birodalmi ûrhajóm is feltûnt benne az a Y-szárnyú vagy milyen. Na mondjuk muris dolgok is voltak benne, igaz én is az utolsó 3 részen nõttem fel, s ahhoz mértem az elsõ kettõt. Meg most a 3.at. Bár õszintén az elsõ kettõ nem fogott meg annyira, talán azért se emlékeztem, hogy Anakinnak is levágták a fél karját. Na sebaj,azért megláttam a 3. részben. Ja és Csubakkát még mindig kedvelem, olyan kedves lény. :)

 9  magdolna Nekem tetszik!
0  
2005-06-04 06:50:23 

Na tegnap sikerült megnéznem az összekötõ 3 epizódot, nagyon látványos volt, szinkronosan persze. Tetszett is ahogy a cselekményt megírták. Figyeltem egész végig, csak alig ittam valamit, meg egy kis M&M`s t rágcsáltam .:) Szóval a zene az még mindig tetszik, amit hozzáírtak, s szép ruhája volt a hercegnõnek. :)

 8  europa Nekem tetszik!
0  
2005-06-03 09:53:10 

láttam a hiányzó részt egy baj volt vele, se felirat se szinkron, így a férjem fiordított. a kislányomnak így is tetszett és nem riadt fel éjjszaka. Remélem meg tudom nézni magyrul is. Kiváncsi vagyok milyen lesz az a film amit mi magyarok csináltunk, eddig csak elõzetest láttam bellöle, nekünk tetszett.

 7  gloria Nekem tetszik!
0  
2005-05-28 14:10:35 

szerintem az új részekbõl hiányzik az a valami, ami olyan igazivá tette az elsõ hármat, amikor még nem voltak számítógépestrükkök csak kezdeti próbálkozások, hogy ezt vagy azt hogy is kéne az még sokkal emberibb volt. nekem az újak már tûl erõltetettek

 6  magdolna Nekem tetszik!
0  
2005-05-24 15:56:59 

NA igen a Star wars on nõttem fel, s van amelyik részét legalább 15ször láttam. Még német nyelven is. :) Annyira szeretjük. S nekem mondjuk a Han Solo tetszett. :) a Luke -ot játszó Mark Hamill is jó pasi. :)

 5  europa Nekem tetszik!
0  
2005-02-01 08:51:35 

persze az összes részt szeretem, de a 2 éves lányom még a trillogiához pici.
kiváncsi vagyok milyen lesz az új hiányzó rész.
Ürgojhok 2 is lesz? Szerintem a parodia is jól sikerült belöle.

 4  nanemar Nekem tetszik!
0  
2005-01-30 11:31:36 

Hát én az újat, pont az ilyen figura miatt nem. A régi trilógia az igazi, nem is tudják mennyire eltalálták az elsõ rész reklámozó mondatát "
every generation has a legend"
Azt hiszem az én generációmnak, meg párnak akörnyékünkön, AZ a trilógia a legenda :-)

 3  europa Nekem tetszik!
0  
2005-01-29 19:57:09 

én igen, de kislányomnak is tetszik nagyon, föleg az a gagyin beszélõ jópofa szörny vagy mi.
nagyon szép jelenetek vannak benne

 2  JarJarBinx Nekem tetszik!
0  
2005-01-27 09:34:01 

Csatakozom!
Nincsa fĂłrum eddig nem van! De kell lenni!
Leszkapszdurrbele makszi-ejnyebejnye!
Tessék írni ki szereti ezteta!

 1  geneyos Nekem tetszik!
0  
2005-01-27 09:31:31 

Jól látom, hogy ennek az alapmûnek nincs még nyitva semmi?
Pedig idén bõvül újra a sorozat...
Ráadásul most lesz harminc éves az elsõ, azaz negyedik epizód......

oldal: /0
sor: időrend: