CsodaCsiga Flap
2024. prilis 27.   szombat   Zita, Mariann, Petnia, Pintyke, Poppea, Tullia   
Flap ·  · Chat · Tvirat · Trskeres · Kpeslap · Frum · Weblapok ·  · Levelem · Webem · Naplk · BANK
Regisztrci · Kapcsolataim · Trsaim ·  · Bulikpek · MMS ·  · Jtk · Horoszkp · Linkek · Hirdets · Radi

CsodaCsiga > Frum > Ego.csiga > "Kivel karácsonyozol?"
J BERS
oldal: /2
sor: idrend:
Kivel karácsonyozol?
 79  szelket Nekem tetszik!
0  
2007-12-28 16:20:24 

akkor Nálad minden vasárnap karácsony!! irigyellek, mert errõl álmodozik mindenki, nem a sok felesleges ajándékról

 78  eszter Nekem tetszik!
0  
2007-12-27 16:39:31 

Tényleg nem kell Karácsony ahhoz hogy szeresd és örülj a családodnak, rokonaidnak. A három gyerekem közül a legnagyobb már nemlakik velem. Vasárnap jön haza ebédre...azóta másként élem mag a vasárnapi ebédet. ünnep lett. Már szombattól várakozással telik ...pedig még csak tervezem mi lesz az ebéd.... Körbeüljük az asztalt jól eldumcsizunk közben! és örülünk egymásnak!

 77  swallow Nekem tetszik!
0  
2007-12-26 10:06:33 

Látod, errõl beszélek! ))))
A karácsony tartson egész évben, mert, akkor mindig szeretés van, és nem csak a három napon! ))

 76  szelket Nekem tetszik!
0  
2007-12-26 10:02:38 

széééép:))
tudjátok, mi régen minden vasárnap összegyültünk a nagymamámnál és finom ebéd volt, most miért ne lehetne megint igy?? miért kell ehez karácsony?? ez már csak az anyagiak hajszolása, flancolás és rongyrázás
ha adni akarok nekem nem kell karácsony és ha szeretek ahoz sem, minden percben meg kell erõsiteni azokat akiket szeret az ember a szeretetérõl és ne álságos vigyor legyen a fa alatt, mert kell, mert muszáj
és nem kell karácsony ahoz sem, hogy érezzem ünnepelek, mert boldog vagy, szerintem lehet minden nap ünnep és karácsoony, igaz vannak gondok, bajok de azokat el kell tenni, tul lépni a dolgokon és ugy alakitani, hogy azok a rosszak jóra forduljanak, és a szeretet, megbékélés már nem is csak elcsépelt szavak lesznek,
és nem biztos, hogy aki épp melletted van ott is van, az az igazi ha VELED van bárhol van:)))
KELLEMES ÜNNEPEKET

 75  swallow Nekem tetszik!
0  
2007-12-24 01:25:37 

 74  jodephina Nekem tetszik!
0  
2007-12-24 01:06:05 

nálunk szenteste sokan leszünk..... a Babám 4 gyereke az én 2 gyerekem meg a hozzájuk tartozó menyek, vejek, és lesz 5 unoka.... És ma már elõre vagyok a készülõdéssel is.
Itt is kívánok mindnyájatoknak nagyon boldog karácsonyi ünnepeket sok szeretettel Jozefa

 73  eszter Nekem tetszik!
0  
2007-12-22 19:27:10 

Ez a mostani karácsony máslesz mint eddig. Három gyerekem mellé most kaptam még kettõt. Akiknek eddig nagyon nehéz sorsuk volt. Mi leszünk egy ideig az uj családjuk.Izgulok hogy jól érezzék magukat nálunk....és mindent megteszek hogy feledtetni tudjam velük a multat.

 72  monaa Nekem tetszik!
0  
2007-12-22 19:10:26 

Cijjaztok Csiguk! még egyszer se írtam ide, de a karácsony számomra is a legszebb ünnep!
Elég fura lessz a karácsonyom, ugyanis most lesz az elsõ olyan karácsony amikor a párommal ketten díszítjük fel az elsõ közös karácsonyfánkat,ugyanis 1 hónapja költöztünk össze és ez olyan jó érzés. ugyanakkor kicsit fáj is hogy a családomtól "megváltam"! ( akik nem ismernek közelebbrõl, elmondom, h különköltözem szüleimtõl mert õk messzebb költöztek, és így párommal költöztem össze)! szóval egyik felem sír a másik pedig nevet! nincs rá okom hisz holnap megyünk szüleimhez és szentestén együtt leszünk,de mégis összefacsarodik a szívem, de ezt egyszer mindenki átéli és sztem mindenki tudja mit érzek! fúúú nem tudom tovább írni...
MINDENKINEK KELLEMES KARÁCSONYI ÜNNEPEKET KÍVÁNOK! EGYETEK SOK BEJGLIT! PUSZI :)

 71  swallow Nekem tetszik!
0  
2007-12-22 17:14:24 

A karácsonyban azt szeretem a legjobban, amikor este meggyulladnak a fények a fenyõfán. Ilyenkor azt érzem, hogy a szívemben is fény gyullad, és feltöltõdök a következõ karácsonyig.
Sokszor azt érzem, hogy kicsordul a szívem a szeretettõl, amikor a gyerekekkel vagyok, és "marják" egymást, ilyenkor sajnos nem tudok nem könnyezni.
Õk kérdik, hogy mi a baj, de, már rájöttek, hogy ezek csak a szeretés és az öröm könnyei! ))

Aztán, veszek nekik valami ajándékot, nem nagy dolog, csak, már tudom, mire vágynak. Nem és nem bírom megállni, hogy ne adjam oda nekik, mert szeretem látni, ahogy a mosoly felragyog az arcukon.
Tulajdonképpen magammal szúrok ki, mert utána vehetek még valamit, ami, aztán tényleg meglepi lesz! )))
Õk ugyanígy vannak velem! ))

 70  marien Nekem tetszik!
0  
2007-12-22 15:25:09 

Csendes karàcsonyom lesz, kicsi csalàddal.............de gondolatban együtt leszek mindenkivel akit szeretek!

 69  tunde Nekem tetszik!
0  
2007-12-22 14:38:15 

68 Scarlett........hát leírtad nagyjából ahogy gondolom én is:-) és ahogy lesz az idén.....a szeretteim..azokból fog állni akik valóan a szeretteim és nem megjátszós rokonság....az az 5 ember fog körülvenni akiket a legjobban szeretek..és akikrõl tudom szintén így van.....és ebbe nem tartoznak bele se anyósféleségek se szülõk (sajna így van)..
Szép karácsonyt .....kívánom, hogy úgy teljen ahogy eltervezted....
:-)

 68  scarlett Nekem tetszik!
0  
2007-12-22 09:44:47 

Hm
Szerintem nem isa kivel.. inkább a hogyan.... a lényeg: )Én azidén szeretném a karácsonyt
visszavonni oda ahol volt.....
Én azt hiszem.. hogy a Karácsony az nagyon klassz ünnep ha az embernek van gyereke. Akkor kell fa is... kell a hangulat.. kell az ajándék amit a Jézuska csempész a fa alá óvatlan pillanatban...
Felnõttként azonban ami nekem a fontos: a szûk(!) család összejövetele... az örülés egymásnak.. egy finom vacsora, sok olyan csemegével amit Imádunk vagy épp emeli az est fényét...:))) a csillogás a szereteim szemében.. az összemosolygás, a KÖZÖS öröm... Nem kell bele görcsös ajándék... hatszáz felé.. anyósnak.. apóstól és mit tudom még merre. Nem kellenek olyan hatodunokatestvérek akikre egész évben nem vagyunk kíváncsiak.. csak mert éppen Karácsony van. Olyanok akik nem is szeretik egymást látni.. azok CSAK a Karácsony miatt ott vigyorognak egymásra, és lekendezve nézik a másik gyermekinek fotóit.. miközben a fejükben kavarog, hogy: "a francot érdekel ..." De ott van pl a szomszéd ... aki egész évben mosolyog .. kedves... ismer... elnézi a zajos barátaim.. jobban tudja mit mikor teszek .. S nincs családja.... na õt szivesen látnám a szeretet asztalánál.... biztosan mindenkinek van ilyen ismeröse... Sokan azt mondják rideg s önzõ vagyok.. én azt mondom inkább .. hogy soha nem szeretem a rám erõltettet dolgokat.. na a karácsonyt is lassan ránk erõltetik szinteminden azt sugja mit vegyél fõz stb..stb.. na ezt UTÁLOM!!!
Valahogy olyan erõltetett... Valahogy pont a lényege vész el...
Pedig a szereteimmel elköltött vacsora.. egy gyertya..egy jó borkinyitása.. egy csillagszóró.. egy puszi... apa gondtalan mosolya.. öcsémjelenléte.... Ennyi kell. a többit kihagynám... :-)S persze másnapa barátokkal is ugyanígy az IGAZ barátokkal!
Ha meg valakivel (barát) szorosabb kapcsolat alakul ki... akkor ezt egy csók tetézze meg.. meg a csillogó szemû egymásra tekintést... (és az ezt követõ éjjeli szeretkezés.. ami ha ugyan lehet a szokásosnál forróbb.. akkor legyen az ;-)))
Azért írtam mindezeket le... mert napközben sokszor gondolok arra.. hogyha sokan látjuk így.. miért cselekszünk másként!!!!! EZT vajon... TE hogy látod... kedves olvasom:))))

 67  tunde Nekem tetszik!
0  
2007-12-22 09:11:32 

66. ....de szépen írtad, s idézted.........

 66  Shane Nekem tetszik!
0  
2007-12-22 07:27:33 

Kis családommal karácsonyozunk.
Az idei kicsit más...a többiek pedig "velünk együtt ünnepelnek az égben....mindenkiért aki nem lehet itt, mindazokért egy-egy gyertya égjen!"...
Mindenkinek nagyon békés, áldott ünnepeket kívánok!

 65  amica Nekem tetszik!
0  
2007-12-22 00:43:43 

Idén újítok, így úgy tûnik 4 kollégámmal töltöm a szentestét (egy Cseh lány, egy Szlovák lány, két Lengyel fiú), csak mert Õk is egyedül lennének, így anno abban maradtunk, csinálunk egy "majdnemmagányosankarácsonyozom" összejövetelt. De biztosan furcsa lesz, hiszen ez az elsõ karácsony a családom nélkül...
25.-én pedig Zsanettékkal (helyi magyarok, nagyon kedvelem Õket) leszek és terveink szerint kirándulni megyünk. :)

 64  szelket Nekem tetszik!
0  
2007-12-21 17:04:57 

szerencsés vagyok, én mindig a szereteimmel töltöttem eddig és most is, mindenkinek kivánom, hogy szeressék , mert annál nincs jobb ha azzal vagy aki szeret (még ha csak pár órát is), kellemes ünnepeket

 63  tunde Nekem tetszik!
0  
2007-12-21 05:42:31 

Elcsépelt lenne ha csak azt mondanám Neked Kedves Csigatárs ki épp olvasol......hogy Boldog Karácsonyt....inkább azt kívánom Neked ...ha szereted ezt a szép ünnepet..kívánom leld meg benne örömöd...s legyen szép emléke ennek az évnek ez is piciny életedben....Ám ha nem kedveled a karácsonyt....de mégis muszáj "elviselned"..könnyítsd meg magad számára annyival...hogy könnyedén veszed, s meglátod hamarabb elrepül mint gondolnád...talán nem is melletted..hanem VELED:-)
szeretettel ezt kívánom .........

 62  kihivas Nekem tetszik!
0  
2007-12-20 19:33:32 

Én családommal fogom tölteni..szolid karácson annál nagyobb szeretetben fog telni szerintem..Ha igaz bövül családunk is:))

 61  Lilli Nekem tetszik!
0  
2007-12-20 18:12:47 

Mindenkinek Kellemes Ünnepeket!

 60  swallow Nekem tetszik!
0  
2007-12-20 11:44:47 

Jujha! Egy évvel ezelõtt is írtam???
Akkor nem ismétlem magam! DDD

Boldogabbat mindenkinek! )))

 59  Lionlady Nekem tetszik!
0  
2007-12-20 11:38:53 

Ez a topik szerintem most megint aktuális. Én mindenképpen a családommal fogok ezúttal is karácsonyozni.:)
Ezúton kívánok minden kedves csigatársamnak NAGYON BOLDOG, BÉKÉS KARÁCSONYT! :-*

 58  Vikvi Nekem tetszik!
0  
2006-12-13 15:05:37 

Sziasztok!
En mar alig varom a karacsonyt, a csaladdal unneplek. 5 honapja nem lattam oket, mert kulfoldon tanulok.
Azt hiszem az idei karacsony lesz az egyik legszebb, és legboldogabb. Nagyon egyedul voltam az utbbi idoben.

 57  kicsiewy Nekem tetszik!
0  
2006-12-13 13:23:00 



Olyan aranyosak vagytok! :))
Pont ezért szeretek itt lenni a Csigán... :)

Puszillak mindannyiotokat!!!!

 56  saslik Nekem tetszik!
0  
2006-12-12 19:32:36 

Kicsiewy! Ne szomorkodj,, neked van egy szép nagy családod, akik szívesen látnak szerintem nem csak karácsonkor, sokan lennének a helyedben:))

 55  swallow Nekem tetszik!
0  
2006-12-12 17:45:19 

Hahó, mi fenét szomorkodtok?
Én is egyedül leszek szenteste, mert hatig dolgozom, utána vacsit készítek, a nagyobbik fiam dolgozik, a kisebbik meg nyomja a netet!!
Fel a fejjel, utána összeülhetünk egy jó kis dumapartira! A szeretés fontos, nem az, hogy testileg lesz-e ott valaki, akit, lehet, hogy el sem tudsz máskor viselni!!

 54  csigasziv Nekem tetszik!
0  
2006-12-12 17:05:07 

kicsiewy ! Neszomorkodj énis egyedül töltöm a karácsonyt mert velemis szakítottak,neked ottvan a családod de én teljesen egyedül ""ünneplek"" nekem a kapcsolatom a családommal nem rózsás a volt párom miatt. Képzeld el,vagy a volt párommal leszek eggy lakásban aki nemakar tõlem már semmit, vagy az utcán.Ez hasonlít a szeretet ünnepére?Hát fel a fejjel csigalány. Ha nehéz atvészelned a dolgokat veddfel a kapcsolatot cic csigával nekem sokat segitett...

 53  kicsiewy Nekem tetszik!
0  
2006-12-12 14:39:00 


Kettesben szerettem volna tolteni ezt a karacsonyt a baratommal, de sajnos szakitott velem... :(

Mostmar nagyon kezd valoszinuve valni az, hogy a csaladommal fogom tolteni azt (edesanyammal, neveloapammal, testveremmel, 2 feltestveremmel, 2 mostohatestveremmel...) ... erdekes ...

Itt is van egy kep roluk! :))

 52  swallow Nekem tetszik!
0  
2006-11-30 16:44:56 

Nahát!! Itt vannak az ünnepek és mindenki szomorkodik??
Szenteste dolgozom, így az öregjeimmel is tudok ünnepelni, utána meg hétkor a családommal!! Tök jó lesz, azt hiszem, ennél szebbet még nem éltem át!!))
Fel a fejjel, aki magányos, keresse meg réglátott szeretteit, hiszen ez az ünnep errõl szól!! ))

 51  kat Nekem tetszik!
0  
2006-11-29 10:38:16 

ilyen szomorú fórumot! be is fejezem az olvasását

 50  mashogy Nekem tetszik!
0  
2006-11-29 09:37:21 

bocs, nem ment el és még rányomtam..:Z

oldal: /2
sor: idrend: