CsodaCsiga Főlap
2024. április 26.   péntek   Ervin, Klétus, Peregrina   
Főlap ·  · Chat · Távirat · Társkereső · Képeslap · Fórum · Weblapok ·  · Levelem · Webem · Naplók · BANK
Regisztráció · Kapcsolataim · Társaim ·  · Buliképek · MMS ·  · Játék · Horoszkóp · Linkek · Hirdetés · Radió

CsodaCsiga > Fórum > Sport > "David Beckham!Focista vagy csak DivatbĂĄbĂş?"
ÚJ BEÍRÁS
oldal: /0
sor: időrend:
David Beckham!Focista vagy csak DivatbĂĄbĂş?
 9  esztus Nekem tetszik!
0  
2006-05-03 17:52:01 

Real Beckham nĂŠlkĂźl olyan mint... nah nem ez nem igaz ! JĂł focista ĂŠs nagy divatbĂĄbĂş is de a kettĂľ nem zĂĄrja ki egymĂĄst!!!

 8  quattro Nekem tetszik!
0  
2005-11-01 06:21:23 

Szerintem jó focista, igencsak hasznos tagja a csapatnak. Nagy szükség van a beadásaira, passzaira. Én speciál örülök h a spanyol bajnokságban (P.D.) játszik. Ui. imádoma Primera Divisiónt! :)

 7  ciniminis Nekem tetszik!
0  
2004-11-04 20:50:25 

nekem kĂśzĂśmbĂśs
fociban az ĂśsszjĂĄtĂŠk szĂĄmĂ­t

 6  c6mano Nekem tetszik!
0  
2004-10-26 14:04:32 

egy senki....ennyi erĂľvel bĂĄrkibĂľl lehetne sztĂĄr....csak sok sok pĂŠnz kell hozzĂĄ

 5  bigboslaci Nekem tetszik!
0  
2004-10-26 09:21:20 

szia Petra! szerintem igazad van . a reĂĄlnak felesleges volt leigazolni beckhemet ĂŠs mĂĄs klasszist is.nem azt mondom hogy rossz focista de ilyen mint Ăľ van mĂŠg elĂŠg sok( de nem magyarorszĂĄgon)mint az ĂŠletben mindenhez ehez is bagy szerencse kell,neki volt ĂŠs van.az hogy mĂŠgis megveszik az ilyen sztĂĄrokat ,ennek tĂśbb oka is van.lehet hogy nem fĂŠrnekbe a csapatba ,de akkor is megveszik.az egyik az hogy egy ilyen sokszor tĂşlfelfujt sztĂĄr ugyebĂĄr nĂŠzĂś csalogatĂł ĂŠs a reĂĄlnĂĄl van egy pĂĄr ilyen.szerintem az is nagyon fontos egy ulyen nagy csapatnĂĄl hogy ,hiĂĄba nem fĂŠrbe a csapatba de,az allenfelet sem erĂśsĂ­ti.Ăľk igy tudjĂĄk tudatossan gyengĂ­teni az ellenfelet.ez nem mĂĄs mint Ăźzleti sport politika.itt van pl.morientes ĂŠs owen.nem biztos hogy Ăľ rĂĄjuk is olyan nagy szĂźksĂŠg volt.de igy biztos hogy nemerĂľsĂ­tenek mĂĄs csapatott.tavaly a bl-ben pl morientes miatt kapot ki a reĂĄl.elĂśtte ott jĂĄccot nem kellet,de most megint megvettĂŠk.szerintem van ott egy pĂĄr olyan jĂĄtĂŠkos ilyen a beckham is ,aki helyet bĂśven befĂŠrne a morientes.persze ezen lehet vitatkozni ,ez csak az ĂŠn vĂŠlemĂŠnyem.

 4  petrosz91 Nekem tetszik!
0  
2004-10-24 21:08:48 

SZIASZTOK!!!!!!
ÉN NAGYON NEM ÖRÜLTEM,MIKOR A REAL LEIGAZOLTA!!!!
AMÚGY JÓL FOCIZIK,DE SZERINTEM ÍRTÓ RONDA!!!
TEHÁT,NEM UTÁLOM ÉS NEM IS SZERETEM!!!!

 3  nudli16 Nekem tetszik!
0  
2004-10-24 19:35:44 

KĂśszz!(a vĂŠlemĂŠny miatt!

 2  Poka Nekem tetszik!
0  
2004-10-24 19:32:03 

CSĂĄ!! NĂŠha tĂşl fĂşjjĂĄk az egĂŠsz ĂŠletĂŠt!!

 1  nudli16 Nekem tetszik!
0  
2004-10-24 19:27:15 

Írjatok ha szeretitek vagy ha utáljátok!!

oldal: /0
sor: időrend: