CsodaCsiga Flap
2024. mrcius 29.   pntek   Auguszta, Baracs, Bercel, Bertold, Bertolda, Diomd, Gerle   
Flap ·  · Chat · Tvirat · Trskeres · Kpeslap · Frum · Weblapok ·  · Levelem · Webem · Naplk · BANK
Regisztrci · Kapcsolataim · Trsaim ·  · Bulikpek · MMS ·  · Jtk · Horoszkp · Linkek · Hirdets · Radi

CsodaCsiga > Frum > Kedvencek > "Cica-kutya örökbefogadás"
J BERS
oldal: /1
sor: idrend:
Cica-kutya örökbefogadás
 58  Hetedik Nekem tetszik!
0  
2010-09-03 19:38:56 

 57  Hetedik   vlasza edinacska hozzszlsra (56) Nekem tetszik!
0  
2010-09-03 19:11:44 

Ide is beírom, egyre kétségbeesetten:
három kiscicát találtam.
Kéne nekik gazdi!!! De nagyon... és gyorsan!
Ennyi állattal már nem tudok mit kezdeni!!! Segítsetek!

 56  edinacska   vlasza pampalinni hozzszlsra (55) Nekem tetszik!
0  
2010-08-16 17:39:59 

http://www.illatosut.hu/

 55  pampalinni Nekem tetszik!
0  
2010-08-16 17:04:38 

De ha már ide találtam.Én örökbe fogadnék kis termetû kutyát pl: spániel,vagy annál kisebbet!ha valaki tudd!Írjon nekem táviratot
Budapest és környéke !Érte megyek!
Ja és ne véreb legyen !
2 évesnél fiatalabb!

 54  pampalinni Nekem tetszik!
0  
2010-08-16 17:02:44 

MÉG nem akarom meg etetni a családom! :D

 53  vanilia   vlasza tsis hozzszlsra (52) Nekem tetszik!
0  
2010-08-14 12:11:17 

:-(

 52  tsis Nekem tetszik!
0  
2010-08-13 21:31:12 

Gazdát keresünk!


Sziasztok!

Az egyik kollégám állandó szolgálati vezénylés miatt nem tud otthon lenni, csak éjjel. Van egy másfél éves staffordshire terrierje, és a kutya idõnként átsétál a szomszédba, mert társaságra vágyik, eddig sokat foglalkoztak vele. Nagyon játékos, kedves, barátságos kutya, még tanítható.
Sajnos a szomszédok félnek tõle, ezért feljelentették. Menhelyen sajnos nincsen hely, nem tudják beadni. Sürgõsen keresünk egy kutyaszeretõ gazdit neki, aki be tudja fogadni, különben néhány napon múlva elaltatják.

Kérlek benneteket, ha ismertek olyat, aki befogadná, vagy ilyen kutyát keres, jelezzetek táviratban, vagy a frida0207@gmail.com email címen.
A kutyus fekete színû, kb. 45 cm magas, fajtiszta)
(A kutya Budapesti, ha szükséges, el tudom vinni a gazdinak, a távolság nem probléma! )

Elõre is köszönöm.


 51  edinacska Nekem tetszik!
0  
2009-03-29 12:42:49 

Sziasztok!
Találtunk egy 3-6 hét közötti fiú kölyök kutyust,aki sürgõsen gazdát keress!Segítsetek!köszönöm

 50  Dudka Nekem tetszik!
0  
2008-12-11 18:19:29 

"A kutyák gazdit kérnek karácsonyra!


Örökbefogadó nap: December 14-én 10-13 óra között
Helyszín: Bp. IX. Illatos út 23/A.
Szervezõ: Vigyél Haza Alapítvány
Támogatók: Bayer Hungária Kft., Fressnapf Hungária Kft.
További információ:
Óvári Klári (az alapítvány kuratóriumának tagja) 06 209 344-826 ovari.klari@t-online.hu
dr Kozma Tamás fõállatorvos 06 30 274 7086 dr.kozma.tamas@kozterulet-felugyelet.hu

A Vigyél Haza Alapítvány 2008. december 14-én 10.00-13.00 óra között Örökbefogadó Napot szervez az Illatos úti Állategészségügyi Telepen.

Ezen a napon szeretnénk megmutatni valamennyi állatbarátnak, Alapítványunk támogatásával létrejött beruházást is, melynek révén közel 100 négyzetméter szigetelt gumiszõnyeget fektettünk le a külsõ kutya kennelekben. Ez a hõszigetelõ réteg javítja az állatok hõérzetét a hideg téli napokban, és a kutyusoknak nem a hideg betonon kell feküdniük. Mint ismeretes, Alapítványunk felkérésére kiemelkedõ mûvészek közremûködésével naptár készült az Illatos úti ,örökbeadásra váró kutyákkal. A beruházást Alapítványunk a naptárak eladásának bevételébõl tudta fedezni.
Természetesen azon túl, hogy próbálunk javítani az Illatos úton elhelyezett állatok életkörülményein, a kutyák számára az lenne az igazi karácsonyi ajándék, ha az ünnepeket nem a telepen, hanem már családi körben, az új gazdával tölthetnék.

Az örökbefogadók támogatására a kutyákat védõoltásokkal ellátva, féregtelenítve, külsõ élõsködõk elleni cseppel és mikrocsippel adjuk át, valamint az elsõ napokat segítve kutyatápot is biztosítunk.

Alapítványunk nagy örömmel vár minden , kutyát örökbe fogadni vágyót , de a felelõs állattartásra is szeretnénk felhívni a figyelmet: ezért kérjük, hogy csak azok fogadjanak örökbe kutyát, akik az állatról élete végéig gondoskodni tudnak, és a kutyatartás felelõsségét átérzik.

Egyúttal felhívjuk a figyelmet arra, hogy minden évben a szilveszteri petárdázások hatására nagyon sok kutya próbál, félelmében otthonról elszökni, ezért kérünk mindenkit, hogy kutyájukra fokozottan figyeljenek fõként, ha a korábbi évek tapasztalatai alapján kedvencük félénk. Ebben az esetben zárt helyen tartsák házi kedvenceiket a szokatlan hanghatások elmúltáig.
Vigyél Haza Alapítvány"

 49  dudka Nekem tetszik!
0  
2008-08-19 18:11:37 

4 éves,fajtatiszta, fekete középuszkár, kan kutyus a gazdi halála miatt új, szeretõ, hozzáértõ gazdit keres. Barátságos más kutyákkal kijön, cicákhoz való viszonyát nem ismerjük.
Érdeklõdni nálam lehet táviratban.

 48  wyx Nekem tetszik!
0  
2008-05-29 10:17:36 

hali!
2 bájos, egészséges, szép, szobatiszta cica várja szeretõ gazdijait! (7 hetesek) egy tricolor, és egy grafitszürke.
érdeklõdni: itt, vagy katona.zska@gmail.com, vagy 0630 6127102 (amúgy budapest)

 47  Dudka Nekem tetszik!
0  
2008-03-26 13:00:03 

Lõrinc...

Budapesten találták egy parkban, egy gödörben.
Valószínûleg kidobta a gazdája.
A semmibõl került oda és nem is mozdult el onnan, 2 héten keresztül.
A tököli menhely befogadta a kis öreget (13 éves), de bármilyen jó helye is van ott, öregsége miatt a falka lassan kiveti õt. Mozgástere leszûkült, elõfordul, hogy megkergetik, élelmét elveszi a többi kutya, nem vigyázhat rá folyton valaki...
Ezért égetõen sürgõssé vált gazdira találása, nagyon féltjük õt és szeretnénk, ha az utolsó hónapokat, ami még hátra van neki, békében, melegségben, biztonságban tölthetné el.
Alig vizsla méretû, nagyon rosszul lát és nagyon keveset hall.
Elég volna számára egy kis, biztonságos kertrész, ahol elszimatolgathat kedvére, megkaphatná mindennap a vacsoráját, vitaminját és persze szeretetet.
Minden kutyával jól kijön, õ már senkivel nem akar rivalizálni, békés, totyogós apóka.
Teljesen kenneltiszta, így talán lakásban is lehetne tartani. Soha nem ugat, bóklászásain túl a nap nagy részét átalussza. Tudjuk, hogy kevés az esély, kevesen fogadnak be idõs kutyát, de hátha annyi nélkülözés után végre megesik valakinek a szíve rajta és befogadja még õt pár hónapra... Lõrinc -utoljára- gazdát keres.

Elérhetõség:

24-479-016, 20-9577-181, elek-agh@freemail.hu,

http://www.allatok.info azonosító: 20

 46  furti Nekem tetszik!
0  
2008-03-13 10:25:40 

Sziasztok!

Ismerõsnek keresnék csak vörös és csak fiú kiscicát ha tudtok dobjatok egy távcsit nekem elõre is kösz.

 45  Dudka Nekem tetszik!
0  
2007-09-07 12:15:45 

Az idõ rövid, és nagyon sürgõs lenne, hogy jóindulatú emberek segítsenek!

Ezt a négy kiskutyát ma (2007.09.07.) találtuk a Péterhalmi erdõben.



Egy nyúlüregben húzták meg magukat, kisebb nehézségek árán azonban ki tudtuk õket szedni onnan.

Nem ismerjük az elõéletüket, nem tudjuk - csak sejtjük -, hogy hogyan kerülhettek az erdõbe.

Jelenleg nálam vannak, hamarosan átmeneti gazdához kerülnek, de szeretnénk, ha valakik örökbefogadnák õket.

Két kisfiú és két kislány van.

Ma délután állatorvoshoz viszem õket, ahol féregtelenítik õket, jövõ héten pedig oltást is kapnak.
Részleteket (fajta, kor, egyéb) délután, az állatorvos után fogok tudni.


Mindenkit megkérnék, hogy segítsen ahogy tud. Köszönöm!

Elérhetõségem: cornisrex@freemail.hu, vagy itt táviratban.
(Telefonszámot csak táviratban adok ki.)

 44  suzy Nekem tetszik!
0  
2007-07-24 15:24:27 




Egy 2 hónapos szelíd lány cica ajándékba elvihetõ
06-20-99-25-201

 43  brutalsuzy Nekem tetszik!
0  
2007-06-27 08:13:38 

redhexe hogy lehet egy kutyusra azt irni hogy egy ruppót se ér???? hát neked se adnék kutyát asszem....

 42  Dudka Nekem tetszik!
0  
2007-06-26 17:35:16 

"S.O.S. SÜRGÕSEN KERESÜNK EGY NAGYON ELSZÁNT GAZDIT egy 4 hónapos kis angol bulldog lánynak!
A kiskutya nem tud ráállni a hátsó lábaira, csak a mellsõ lábaival húzza magát, és kúszik a földön.
Valószínûleg csípõfejlõdési rendellenessége van, és a laza csípõizületi szallagok miatt nem tud felállni.
Talán van még reménye a felállásra, ha kapna csont és porcerõsítõt, valamint sokat lenne tornáztatva, és kirakva a fûbe, hogy erõsödjenek az izmai.
De sajnos garancia nincs rá.
Ehhez azonban szüksége lenne egy olyan gazdira akinek sok ideje van, türelmes, és nagyon szeretne neki segíteni.
Nem utolsó szempont az sem, hogy a kicsinek a kezelését, gyógyszereit, esetleges mûtétét is tudja finanszírozni, ha szükséges vagy lehetséges a késõbbiekben.
A kutyusnak kb 2 hetet adtak, hogy új gazdit találjon, utána elaltatják.
Ha valaki elég elszántés nem riad vissza az esetleges kudarctól, bírja türelemmel és anyagiakkal az kérjük jelentkezzek a:
bulldogmentes@gmail.com email címen!

http://bulldogmentes.shp.hu"

 41  redhexe Nekem tetszik!
0  
2006-06-10 11:07:30 

sziasztok óriásuszkárt szeretnék de nincs
tudna nekem valaki segíteni?
ami lett volna arra azt mondták 200 000, de nem tenyészthetem és nem kap törzskönyvet, mire én mondtam, hogy igy a kutya egy ruppót nem ér max 20-25 ezret
ha hallotok valahol óriásusziról nem baj ha hibás és nem tenyészthetõ szívesen örökbefogadom :)))

 40  boboce Nekem tetszik!
0  
2006-06-10 08:39:18 

A kiscicák szállítható állapotban vannak!
:-))))))))))))))

 39  acsenge Nekem tetszik!
0  
2006-05-29 18:59:57 

A cicák neme cca. 2-3 hónapos korra alakul ki: a kicsiket meg 6-8 hetesen szokás a mamától elvenni

 38  nymfa Nekem tetszik!
0  
2006-05-29 18:56:20 

30-ra A háromszínû macska tutira nõstény! Állítólag genetikailag így van, hogy csak lánycica lehet háromszínû....

 37  acsenge Nekem tetszik!
0  
2006-05-29 18:41:28 

31-re a válasz!
Komoly táj jellegû örökségem van ha káromkodásról van szó: de a cica akkor is csodaédes volt......., hiába anyáztam!
Ja jut eszembe nekem is van egy örökbeadandó kistigrisem!!!!! 2 hetes a picikém és a fene se tudja fiú e vagy kislány......egy tuti cica!

 36  boboce Nekem tetszik!
0  
2006-05-25 18:09:53 

Még kettõ cicómnak jó gazdit keresek!!!!!!!!

 35  boboce Nekem tetszik!
0  
2006-05-25 18:04:45 

Labe...dehogynem a Te napod... csak még nem tudod!
:-))))))
Pár nap szabi elég lesz, hogy végig hallgasd!
:-))))))

 34  csipogo Nekem tetszik!
0  
2006-05-25 14:46:14 

nem akarok tudálékosnak tûnni, de hogyhogy nem lehet megkülönböztetni a kiskandúrt a lyánycicától????

 33  labe Nekem tetszik!
0  
2006-05-25 14:35:22 

ez nem az én napom:-)))))))))))

 32  labe Nekem tetszik!
0  
2006-05-25 14:34:39 

bocsi :-((( " m " !! ( vagy a lap top billentyüzete kicsi vagy a kezemen lévõ nyúlványok vatagok !! :-)) )

 31  labe Nekem tetszik!
0  
2006-05-25 14:31:32 

24.re acsengének!! ...akkor ez már gáz !! .....olyankor már nincs mit tenni csak emlegetni valakit :-)))

boboce : tõled neg várom !!

 30  szercsi Nekem tetszik!
0  
2006-05-24 23:47:45 

Sziasztókkk...kinek kell cicákkk? 1 cirmos 2 vörös 1 söt.szürke +2 tricolor:-)))miawww

 29  conik Nekem tetszik!
0  
2006-05-24 09:33:26 

Nem illik bele egyetlen felkínált kategóriába se, de nem találtam jobb helyet...
én nyuszit szeretnék. a fajta neve: törpe kosorrú lógófülû
ha valakinek vannak kicsinyei, nagyon szívesen gondoznám az egyiküket!

oldal: /1
sor: idrend: