CsodaCsiga Flap
2024. mjus 2.   cstrtk   Zsigmond, Atn, Minerva   
Flap ·  · Chat · Tvirat · Trskeres · Kpeslap · Frum · Weblapok ·  · Levelem · Webem · Naplk · BANK
Regisztrci · Kapcsolataim · Trsaim ·  · Bulikpek · MMS ·  · Jtk · Horoszkp · Linkek · Hirdets · Radi

CsodaCsiga > Frum > Mozi, videó, DVD > "Passió"
J BERS
oldal: /0
sor: idrend:
Passió
 13  swallow Nekem tetszik!
0  
2005-09-06 11:17:38 

Úgy tudom, Mel Gibbson mélyen vallásos lett, ezért is készítete a filmet! Én végigbõgtem, bár volt egy másik is, még régebben, ne tudom megszerezni! A címe : Máté evangéliuma! Csúcs!
Amúhy a Jézus Krisztus szuperszrárt csak hallgatni szeretem! Isteni! Mármint hallagtni!

 12  elizabeth Nekem tetszik!
0  
2005-05-05 08:53:27 

A Passió az egyik legjobb "mûalkotás". Tudjátok, ismeritek a történet lényegét, mármint Mel Gibson részérõl? Miért is készítette, rendezte ezt a filmet???

 11  nemarika Nekem tetszik!
0  
2004-08-19 19:50:00 

Én is megnéztem a Passiót..Engem nagyon meghatott a film.Nagyon sokáig a hatása alatt voltam.Sajnos a mai világban is ilyen gonoszok az emberek egymással szemben,a hatalomért és a vagyonért.Így elpártolnak az igaz embertõl.Megkinozzák,megalázzák.Én hiszek Istenben és áttudtam érezni,hogy mit szenvedett Jézus.Mi csak a testi gyõtrelmeit láttuk,de Õ lelkileg jobban szenvedett,kinok gyõtrelmeit élte átt éretünk,emberért.Mi büneink miat,hogy ne pusztuljon ki az emberiség.Jézus áttélte a második halál gyötrelmeit,amit nekünk nem kell megérnünk,mert Õ már megtette hejettünk.Ezért jött el Jézus.

 10  obivan Nekem tetszik!
0  
2004-06-30 22:16:00 

Nekem nagyon tetszett a film. A napokban láttam,de megfogom még nézni.
Szerintem jó volt a rendezés és a színészek megválasztása is.
Elismerésem Gibson faternak!!!

 9  [Lepi13]<> Nekem tetszik!
0  
2004-06-19 16:39:00 

Én nem láttam:(

 8  kiscica87 Nekem tetszik!
0  
2004-05-20 13:23:00 

Szerettem volna nézni, de sajna csak késõn tudtam meg, hogy mikor lesz náunk, és efogytak a jegyek! :(

De már aig várom,hogy megnézhessem DVD-n!

 7  beri Nekem tetszik!
0  
2004-05-08 13:35:00 

Mindenképpen meg szerettem volna nézni a filmet, de sokáig gondolkoztam azon, hogy ezt hol tegyem, moziban, vagy majd dvd...., nem tudtam hogy fogok hozzáállni, mennyire fog megrázni.

A sajtó visszhangzott tõle, és már eleve mindenkinek volt egy hozzáállása utána, hogy milyen is lehet. Volt ahol tiltották is, állítólag a pápának annyi hozzáfûznivalója volt csak, hogy: "Így történt."

Szóval azért csak elmentem, és megnéztem.
Meglepett, mert egyáltalán nem volt olyan szörnyû és brutális, mint amennyire felfújták, mostanában sokkal több brutálisabb filmet játszanak és nem csak a moziban, hanem fõmûsoridõben a tévében is.
Ráadásul itt mindenki tudja mit néz meg, nincs olyan ember szerintem, aki ne ismerné Jézus történetét, akár hívõ, akár nem.

A lelki ábrázolás, a lelki szenvedés és kínok sokkal megrázóbbak voltak a filmben a test gyötrelmének ábrázolásánál, és ez az, amin el kell gondolkozni.
Megmondom õszintén, én sírtam rajta.

És nagyon jó volt a színészválasztás, több szempontból is, nagyon jól játszott, és igazán szép volt a szeretetábrázolás, fõleg az utolsó vacsorán.

 6  Dudka2 Nekem tetszik!
0  
2004-04-02 08:17:00 

Mi is megnéztük a filmet, de furcsa, mert én nem tudok mit mondani, amikor megkérdezik tõlem, milyen volt a film...
Mert máskor azt mondanám erre a kérdésre, hogy tök jó, sokat nevettünk, vagy unalmas volt, vagy izgalmas, vagy egyszer megnézhetõ... stb.. De ennek a filmnek az esetében nem tudok mit válaszolni. Talán mert nem a film volt a lényeg, hanem amit meg akartak vele mutatni...
De nem akarok hülyeségeket mondani... ez csak az én véleményem...:-)) Mindenesetre örülök, hogy láttam.

 5  danka Nekem tetszik!
0  
2004-04-02 00:44:00 

hat jah
voltak, akik film közben felálltak és kimentek, és minden tisztelet az õvék, h megpróbálták megnézni

azt egy kis menekülésnek tartom, ha vki elzárkózik az ilyen dologok megismerése elõl :(

persze nem szeretni kell a filmet, vszinû nem ezt fogom kérni karira DVD-n ;) és bömböltetni a szobámban, de mégis a kultúránk része..

 4  setanta Nekem tetszik!
0  
2004-04-01 21:55:00 

ja elírtam pár szót pl. BRUTALITÁS STB bocsánat de fája hátam és kihúzva magam viszont messze van a bill. azt kõ néznyi.

 3  setanta Nekem tetszik!
0  
2004-04-01 21:54:00 

én viszont nem ajánlanám azoknak akik nem akarják látni a brutalistás naturalista ábrázolását, a szenvedést stb mert mondjuk elegük van amúgy is és nem is keresztények stb. én a visszafordíthatatlan c. film brutális megerõszakolása után soha többé nem vagyok hajlandó naturalista filmet nézni, a fentieket a húgom mondta akivel lakunk és sokban hasonlít rám, nemcsak az hogy ugyanúgy néz ki mint én:)

 2  danka Nekem tetszik!
0  
2004-04-01 19:17:00 

 1  danka Nekem tetszik!
0  
2004-04-01 19:16:00 

Nem volt nehéz revenni magam, h megnézzem a filmet. A körülötte lévõ hisztéria hidegen hagyott és nem is értem ma sem miért csinálják, bár igaz jó marketing fogás ;)

Ti már láttátok?
Hogy tetszett?

A film storyja ismert, semmi lényeges változtatás nincs benne, azonban a látvány, megjelenítés és a hatás fantasztikus. A film nem félmetes, nicsenek ilyesztõ jelenetek, úgyhogy bátram ajánlom mindenkinek, egy horrorfilm idegrázóbb nála.

Azon a szenvedés és kínok ábrázolása brutális!
Nincs sok párbeszéd a filmben, viszont sok a zene, visszaemlékezés.

Aki igazán magába akar szálni és gondolkodni az élet dolgairól üljön be megnézni a filmet .... persze ne egy limonádé helyett, azoknak mást ajánlanék. ;)

oldal: /0
sor: idrend: