CsodaCsiga Főlap
2024. május 3.   péntek   Tímea, Irma, Horác, Juvenál, Maura, Ténia   
Főlap ·  · Chat · Távirat · Társkereső · Képeslap · Fórum · Weblapok ·  · Levelem · Webem · Naplók · BANK
Regisztráció · Kapcsolataim · Társaim ·  · Buliképek · MMS ·  · Játék · Horoszkóp · Linkek · Hirdetés · Radió

CsodaCsiga > Fórum > AutĂł - motor > "Baumgartner Zsolt Forma1-ben"
ÚJ BEÍRÁS
oldal: /0
sor: időrend:
Baumgartner Zsolt Forma1-ben
 18  joigy Nekem tetszik!
0  
2005-03-08 01:52:52 

na autosok a baum vagy a bumm hol volt fajt a laba nyomni a pedalt

 17  joigy Nekem tetszik!
0  
2005-03-03 01:05:09 

na hagyatok mar eszt a zsoltit egy bena vezeto

 16  titya Nekem tetszik!
0  
2005-03-02 23:44:44 

A Zsoltival nincs semmi baj csak a Minardi a rossz

 15  DanMac Nekem tetszik!
0  
2004-09-27 07:56:10 

Egy szónak is száz vége....



Hajrá Zsolti!!!

 14  dromedar Nekem tetszik!
0  
2004-09-27 07:49:25 

Úgy látom, még sokakban él az a magyaros mentalitás, hogy "dögöljön meg a szomszéd tehene is" . Ha már én nem vagyok sikeres, akkor fikázni kell mindenkit, aki többre vitte.
Örülnék, ha magyar versenyzõ küzdene a világbajnoki címért, most csak azon izgulunk, végig tud -e menni, de ott van! És ez több, mintha nem is lenne magyar induló.

 13  ic Nekem tetszik!
0  
2004-09-26 22:31:07 

Setanta, mennyi penzt fizetett a Zsolt managementje azert hogy egesz evben versenyezzen? Es mennyi penzt kapot, amit soknak itelsz?

Es mennyit lopnak a kormanytagok?

 12  ic Nekem tetszik!
0  
2004-09-26 22:25:43 

Hooliboy

"Tiszta röhej,hogy egy ilyen bájgunárból sztárt csinálnak!" Tobb szaz bajgunar szaladgal joval kisebb tudassal... nezd meg a kereskedelmi tevek beszelgetoshow vezetoket... eh.. vagy a csinalt popsztarokat...

"Idegesítõen vigyorog állandóan,mint akit ba..ni visznek!"
Szerinted ö egy chipandale? Nem azert van hogy vigyorogjon, nem musorvezeto, hanem autoversenyzo.

"Ha legalább vezetni tudna!!!"
tud, mert kulonben kozel 300-al szaguldani egy F! versenypalyan akarki nem tud... meg te sem 100-al :))

"De ez a barom még ahhoz is hülye."
Tudod elarulom az F! bazi nagy biznisz... hulyeket mint pl te (aki fikazol masokat akik mar bizonyitottak) nem vesznek fel!! Eleg draga egy auto, hogy pancserekre bizzak... tehat aki bekerul az nem veletlenul van ott... eleg sokan be akarnak kerulni es csak jok juthatnak be!

"Apuci elintézte,hogy ez a szerencsétlen bekerüljön a Forma 1-be,de hogy minek azt nem tudom."
Az elobb leirtak alapjan tudhatnad, hogy csak ugy nem lehet bejutni...

"Csak úgy tudott eddig még szerezni 1 szerencsétlen pontocskát,hogy elõtte mindenki kiesett."
De szerzett es ott van, es nem csak o nem szerez pontokat, hanem mas is... ugygondolod schumi, alonso vagy senna az elso versenyidenyeben mar beszedtt minden pontot es vilagbajnok volt? Nem lehetsz ennyire szuklatokoru...

"Még szerencse,hogy nem ez a szaros állam dobta ki egy ilyen nyomoroncra a lovét feleslegesen!!!"
Na ez aztan a tudatlansag... te is azokkoze tartozol, aki nezi a tv-et es minden baromsagot elhiszel... latom mas is irt ilyen hulyeseget. Nem az allam fizette volna a Zsolt versenylehetoseget! Ezt csak ostobak hiszik... ilyet egy kormany se tenne, hiszen ebbol ok nem tesznek zsebre egy forintot se...
Elarulom, kolcsonrol lett volna szo, ha a MOL mint foszponzor meg a nehany kicsi mifizet x szazalekot, akkor az allam KOLCSON ad a fennmarado par szazalekra. Es a Baumgartner papa mint fedezet volt kotelezve a kolcson visszafizetesere kamattal! Azaz az allam keresett volna meg a Zsolton. Vagod?

Erdekes, hogy a tobbi F1 versenyzot, aki a vegen kullog, senki sem b@szkurassza... mert nem magyarok, de ha azok... pl Zsolti, akkor utalni kell... Talan a magyar az egyettlen nep, amelyik rasszista es sajat nemzetebol valot, (akire buszke lehetne), utalja...
Az irigyseg bun!

 11  hooliboy Nekem tetszik!
0  
2004-09-26 12:49:56 

Tiszta röhej,hogy egy ilyen bájgunárból sztárt csinálnak!Idegesítõen vigyorog állandóan,mint akit ba..ni visznek!Ha legalább vezetni tudna!!!De ez a barom még ahhoz is hülye.Apuci elintézte,hogy ez a szerencsétlen bekerüljön a Forma 1-be,de hogy minek azt nem tudom.Csak úgy tudott eddig még szerezni 1 szerencsétlen pontocskát,hogy elõtte mindenki kiesett.Még szerencse,hogy nem ez a szaros állam dobta ki egy ilyen nyomoroncra a lovét feleslegesen!!!

 10  hungarista Nekem tetszik!
0  
2004-09-26 02:10:18 

Az ország egy ilyen senkinél jobb reklámot is kaphatna!Õ az aki mosolyog a pénzért de nem tesz semmit én is elmennék ennyiért a forma 1 be csak nem férnék be a kocsiba meg én motorpárti vagyok!!Ja a zsolt magyarságáról vitatkozni lehet!

 9  setanta Nekem tetszik!
0  
2004-04-13 10:41:00 

kicsit sok pénzt kapott, nem????

 8  vicaevi Nekem tetszik!
0  
2004-04-13 00:14:00 

Szerintem akkor lenne helye a forma-1-ben, ha bizonyĂ­tani tudott volna a forma-3000-ben. De persze nagyon irigylem, hogy ott lehet.

 7  catee Nekem tetszik!
0  
2003-09-15 15:37:00 

Hát tény, h az elsõ magyar versenyzõ, meg jó hogy ott van, meg most is 11. lett, meg ilyenek, de nekem nem túl szimpi... kicsit bamba...azért szurkolok neki

 6  dzsoni Nekem tetszik!
0  
2003-09-03 18:15:00 

végre itt is láttunk egy magyart!! én sok síkert kívánok neki,és ne tünnyön el a sülyesztõben!!!

 5  bandi Nekem tetszik!
0  
2003-08-29 15:59:00 

Baumgartner menedzsere megkérdezte Eddie-t, hogy Zsolt indulhat-e Monzában.
A képen a válasz látható...

http://www.csodacsiga.hu/bandi/jordi-papa.jpg

 4  bandi Nekem tetszik!
0  
2003-08-29 15:33:00 

BaZsó reklámozza Magyarországot:
- Miért történt, Zsolti?
- Leállt az autó!
- És miért?
- Mert elromlott az autĂł! :-))))

Amúgy meg hurrá HUNGARY!!!!!!

 3  ic Nekem tetszik!
0  
2003-08-29 13:49:00 

Nekem amugy szimpi. Normalis, nem nagy arc mint sok ujgazdag pesti kotsog...
Aki rosszat mer szolni, az elotte jusson be az F1-be es elozze meg...

 2  nimrod Nekem tetszik!
0  
2003-08-29 09:55:00 

Szimpaikus, vagy sem, reklámozza az országot is a személyében. Ha tisztes helytállást tanusít, akkor nincs miért rossz kritika alá venni........

 1  leemaster Nekem tetszik!
0  
2003-08-24 23:03:00 

írjátok meg a véleményeteket

oldal: /0
sor: időrend: