CsodaCsiga Főlap
2024. április 26.   péntek   Ervin, Klétus, Peregrina   
Főlap ·  · Chat · Távirat · Társkereső · Képeslap · Fórum · Weblapok ·  · Levelem · Webem · Naplók · BANK
Regisztráció · Kapcsolataim · Társaim ·  · Buliképek · MMS ·  · Játék · Horoszkóp · Linkek · Hirdetés · Radió

CsodaCsiga > Fórum > Tudomány > "Vállalkozások - aki tud segĂ­tsen"
ÚJ BEÍRÁS
oldal: /0
sor: időrend:
Vállalkozások - aki tud segítsen
 2  Milady Nekem tetszik!
0  
2010-07-20 18:24:17 

Hát akkor elkezdem.
Látom, hogy dõlök bele a saját késembe. Lenne munkám, el is végezzük, de nem fizetnek. Nemhogy 1 nem fizet, hanem az összes. Nem lehet mindenkit felszámoltatni, beperelni. Próbálkoztam az elõszámlával, de nem ér semmit. Csak gyûlik a költség és nemhogy csökkenne, növekszik. A lyukakat tömködöm, de ez kanosszajárás. Csõdöljek be? Igen ám, de betéti társaságom van. Ergo teljes vagyonnal. Mondjuk nem sok van, de akkor is. Azért igenis megdolgoztam. És azután? Mert munkahely az nincs. Nem beszélve arról, hogy úgy beszélnek az emberrel, mint egy utolsó szemétládával.

Szóval ebbe kérek segítséget. Én a tippekbõl kifogytam, sõt már energiám sincs.

 1  Milady Nekem tetszik!
0  
2010-07-14 20:21:29 

Jelentem nem politikai fórumot akarok nyitni, és nem egymás bemocskolása a fõ cél.
Minél több vállalkozónak sikerül életbe maradnia, annál több munkahely mentõdik meg.

Azért nyitom ezt a topicok, mert elég sok vállalkozó van fenn a csigán. Egy héten át böngésztem a netet, de sehol nem találtam olyan fórumot, ahol bármilyen tanácsadást lehetne kérni, mielõtt nem perkálod a zsozsót.

Ha tudtok segítsetek a másikon, hátha több magyar cég marad az országban.

oldal: /0
sor: időrend: