CsodaCsiga Főlap
2024. április 25.   csütörtök   Márk, Ajnácska, Izmael   
Főlap ·  · Chat · Távirat · Társkereső · Képeslap · Fórum · Weblapok ·  · Levelem · Webem · Naplók · BANK
Regisztráció · Kapcsolataim · Társaim ·  · Buliképek · MMS ·  · Játék · Horoszkóp · Linkek · Hirdetés · Radió

CsodaCsiga > Fórum > Barter / Fusi > "GYengĂ©nlátĂłknak gyĂĽjtĂĽnk!"
ÚJ BEÍRÁS
oldal: /0
sor: időrend:
GYengénlátóknak gyüjtünk!
 6  gabber Nekem tetszik!
0  
2007-11-16 09:31:02 

akkor már el is kezdhettek gyûjteni nekem! félszemmel látok, hemüvel, és egyre gyengébben... szar dolog, de hát ez van. május óta cukorbeteg vagyok, és azóta egyre gyengébben látok sajnos... nagyon ritkán megy 8,5 alá a cukrom, de ez a legjobb érték. jelenleg 12 és 15 között van folyamatosan...

 5  swallow Nekem tetszik!
0  
2007-10-26 06:35:44 

Most akkor mi van, mindenki elaludt a témában? ((((

 4  swallow Nekem tetszik!
0  
2007-10-12 09:26:39 

Bármilyen formában segítek, mindkettõtöknek! Az egyikkel már jó úton haladok, legalábbis remélem az ígéretek alapján!!!

 3  szilvia Nekem tetszik!
0  
2007-10-07 13:34:02 

Holnap este meg tudom mondani a pontos cĂ­met!
Elõre is köszönöm sokat segítenél!!

 2  swallow Nekem tetszik!
0  
2007-10-06 15:59:27 

Benne vagyok!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ha, már itt tartunk, akor viszont kérném egy nagyon kedves csigusz szemmûtétjéhez a hozzájárulást!!!
Aki adakozni szeretne, keresen meg, Ă©smegmondom a cĂ­met!!!

Szilvi, te meg mondd a tiéteket!!!!

 1  szilvia Nekem tetszik!
0  
2007-10-05 17:03:47 

Sziasztok !
Néhányan tudjátok az én kisfiam látássérûlt. Az óvodának ahová jár nagy szüksége lenne egy olyan készülékre ami gyengénlátó kisgyermekeket segítene abban, hogy könnyebben megtanúljanak olvasni.
Ez a készülék több mint 100000 ft amire az intézménynek nincsen pénze.
Ha ismertek olyan személyeket akik akár néhány száz forinttal hozzá tudnának járulni a készülék megvásárlásához azt nagyon meg köszönnénk.
Aszerkezet lényegérõl röviden!
Úgy kell elképzelni mint egy nagy világító dobozt amire tárgyakat , betüket mindenféle formákat tesznek aminek a segítségével a picik megtudhatnak egy-két dolgot az õket körülvevõ világról.
Ha valakit érdekel nagyon szivesen elmondom bõvebben miért fontos.
Köszönöm

oldal: /0
sor: időrend: