CsodaCsiga Flap
2024. prilis 24.   szerda   Gyrgy, Bojna, Bonifc, Bnis, Debra, Egbert, Egberta, Fidl, Fidlia  Gyrgy;Bojna, Bonifc, Bnis, Debra, Egbert, Egberta, Fidl, Fidlia, Gaszton, Gyngyvirg, Kszon, Melira, Nedda
  
Flap ·  · Chat · Tvirat · Trskeres · Kpeslap · Frum · Weblapok ·  · Levelem · Webem · Naplk · BANK
Regisztrci · Kapcsolataim · Trsaim ·  · Bulikpek · MMS ·  · Jtk · Horoszkp · Linkek · Hirdets · Radi

CsodaCsiga > Frum > Poén csiga > "Hilda és Chuk-os viccek"
J BERS
oldal: /0
sor: idrend:
Hilda és Chuk-os viccek
 23  agica2004 Nekem tetszik!
0  
2009-11-04 14:31:48 


 22  agica2004 Nekem tetszik!
0  
2009-10-28 09:48:29 


 21  agica2004 Nekem tetszik!
0  
2009-07-29 13:39:21 


 20  agica2004 Nekem tetszik!
0  
2009-04-24 12:56:22 


 19  agica2004 Nekem tetszik!
0  
2009-04-07 15:27:56 

Dicsõség.....

 18  agica2004 Nekem tetszik!
0  
2009-04-07 15:26:05 


 17  agica2004 Nekem tetszik!
0  
2009-04-07 15:21:48 


 16  agica2004 Nekem tetszik!
0  
2008-10-01 16:19:00 


 15  agica2004 Nekem tetszik!
0  
2008-07-31 16:25:52 


 14  agica2004 Nekem tetszik!
0  
2006-09-15 12:15:10 


uj megközelítésben , és uj felállásban:))

 13  hilda18 Nekem tetszik!
0  
2006-09-05 15:44:41 

 12  agica2004 Nekem tetszik!
0  
2006-09-05 13:57:51 

: /chuck.jpg"

 11  agica2004 Nekem tetszik!
0  
2006-08-30 16:54:32 


 10  agica2004 Nekem tetszik!
0  
2006-08-30 15:00:58 

 9  agica2004 Nekem tetszik!
0  
2006-08-30 14:51:58 


talán most óg egy kicsit tõled:))

 8  saslik Nekem tetszik!
0  
2006-08-30 14:46:00 

Ne keressétek Chuk Norrist.. a mai naptól nekem dolgozik DD

 7  agica2004 Nekem tetszik!
0  
2006-08-30 14:44:34 

bocsi , nem ezt akartam:))) mindjárt jó lesz...

 6  agica2004 Nekem tetszik!
0  
2006-08-30 14:43:57 

 5  Hetedik Nekem tetszik!
0  
2006-08-30 13:24:43 

...és Isten szólt: -Legyen világosság!
Erre Chuk Norris: -Talán légyszíves...!

 4  swallow Nekem tetszik!
0  
2006-08-30 12:51:25 

Örülök, hogy megint megtaláltál engem! Ha, valami értelemetlen topik nyílik, arra nem regálsz, de, ahogy én írok, egybõl belém kötsz!! Köszi, naffõnök!
Már csak azt várom, hogy megkérj, menjek el a csigáról? Ha, te kéred, nagyon szívesen!

Ha, igen, akkor ne kertelj, és ne alázz meg folyton nyilvánosan, mert nem tettem neked semmi rosszat!
Nem csodálom ezek után, hogy több csiga is elment, és nem a többi társa miatt, hanem csakis miattad!
Mindenkin átgázolsz, és azt hiszed, te vagy az isten! Sajnálom! )

Ja, és nem kell válaszolnod, mert innentõl kezdve nem állok szóba veled! (

 3  ic Nekem tetszik!
0  
2006-08-30 12:28:21 

Swallow, a te irásaiddal is ez a helyzet...

Ha nem tetszik, ne olvasd... mér kell belekötni, Õ is fórumozhat kedvére, vagy csak te?

 2  swallow Nekem tetszik!
0  
2006-08-30 12:19:03 

Nadon viccös! ((((( Kár, hogy már mindenki ezt fújja unásig! ((((( Ezért kár volt! ((

 1  hilda18 Nekem tetszik!
0  
2006-08-30 12:12:50 

Chuck Norris tények:

- Lehetetlen nem létezik, csak olyan hogy, "Chuck Norrisnak nincs kedve hozzá".
- Chuck Norris nem hord órát, Õ dönti el mennyi az idõ
- Batman és Darth Vader viadalából Chuck Norris kerül ki gyöztesen.
- Irakban nincsenek tömegpusztító fegyverek. Chuck Norris Oklahomában él.
- Chuck Norris elszámolt végtelenig! kétszer!!
- Chuck Norris tudja a pi utolsó számjegyét
- Chuck Norris találta fel az automata gépfegyvert, a folyadékot, a sexet és a futballt. Ebben a sorrendben.
- Chuck Norris éjjeli lámpa fényénél alszik. Nem azért, mert fél a sötéttõl, hanem mert a sötét fél tõle.
- Chuck Norris csak maradék nélkül oszt
- Chuck Norris rágója gyémátból van.
- Egyszer valaki lefilmezte amikor Chuck Norrist bepöccent. A film címe: Walker: a Texasi láncfûrészes mészárlás
- A közhiedelmek ellenében Amerika nem demokrácia, hanem Chucktatúra.
- Mikor Chunk Norris fekvõtámaszozik, nem magát nyomja fel, hanem a földet le.
- Chuck Norris ha beleesik a vízbe, nem lesz vizes. A víz lesz Chuck Norrisos.
- Chuck Norris meg tudja gyújtani a hangyákat egy nagyító segítségével...Éjszaka.
- Chuck Norris az ötöd-ölöt négy lépésböl megnyeri
- Chuck Norris nem olvas könyveket. Csupán addig nézi õket, amíg meg nem szerzi a szükséges információt.
- Chuck Norris egyszer Big Mac-et kért egy Burger Kingben. És kapott.
- Sok ember hord Superman-pizsamát. Superman Chuck Norris-pizsamát hord.
- Chuck Norris 20 perc alatt nézi végig a "60 perc" címû tévémûsort.
- Chuck Norris egy alkalommal kihúzott egy szálat a szakállából és három ember szívét szúrta át vele.
- Ha kávézni akar, Chuck Norris a fogaival õrli a kávét, a vizet pedig saját haragjával forralja fel.
- Chuck Norris nem zuhanyzik... vérfürdõt vesz
- Vajon mi mehetett át Chuck Norris áldozatainak a fején mielõtt meghaltak? A cipõje.
- A 3 vezetõ halálozási ok az Egyesült Államokban: 1 Szívroham, 2 Chuck Norris, 3 Rák
- Chuck Norris olyan gyors, hogy ha körbefut a földön, tarkón tudja csapni magát
- Chuck egyszer megevett ket kilo sult pulykat az ettermeben egy ora alatt, de az elso 45 percben dugta a pincernot
- Chuck Norris az egyetlen ember aki teniszezett a fallal es megnyerte a merkozest.
- Amikor Chuck Norris alszik valójában tényleg alszik. !!!
- Chuck Norrisnak 12 holdja van. Ezek közül az egyik a Föld.
- Chuck Norris nem alszik. Vár.
- Ha látod Chuck Norris-t, akkor ö is lát téged. Ha nem látod, sak pár másodperc van hátra életedböl
- Chuck Norris nem megy vadászni, mivel a vadászat szó magában hordozza a kudarc lehetöségét. Chuck Norris ölni megy.
- Hány Chuck Norris kell egy égõ kicseréléséhez? - Egysem! Chuck sötétben szeret ölni!
- Chuck Norris egy élõ csörgõkígyót használ kotonnak.
- Chuck Norris képes bebaszni egy forgóajtót.
- Egy átlagos nappaliban 1242 tárgy van, amivel Chuck Norris meg tud ölni, beleértve magát a szobát is.
- Az ókorban Chuck Norris azért nem lehetett Gladiátor, mert az Oroszlánok nem egyeztek bele.
- Chuck Norris tele tárral is játszott már orosz rulettet. És nyert.
- Chuck Norris egyszer megevett egy egész tortát, mielõtt a barátai figyelmeztethették volna,
hogy sztriptíztáncosnõ van benne.
- Chuck Norris találta fel a fekete színt.
Sõt, az egész látható színtartományt õ találta fel - kivéve a rózsaszínt. A rózsaszínt Tom Cruise találta fel.
Reply With Quote

-Csak Norris pulzusát a Richter-skálán mérik.
-A Földön nincs evolúció. Csak állatok, amelyeket Csak Norris életben hagyott.
-Gondolj egy gyönyörû nõre: Csak Norrisnak már meg volt.
-A Walker a texasi kopó c. sorozat végén nem a stáblista látható, hanem azoknak az embereknek a listája, akik meghaltak forgatás közben.
-Jézus valójában Csak Norris duglóre. Nem azért, mert Csak nem bírná ki a keresztrefeszítést, hanem mert a szögek nem mennek át rajta.
-Csak Norris a születésnapján mindig kiválaszt egy szerencsés gyereket és belehajítja a napba.
-Csak Norris nem szeret senkit, csak van akit életben hagy.
-Hiroshimában valójában nem atombomba robbant, hanem Csak Norrist dobták le.
Reply With Quote

- Chuck Norris tíz évvel ezelõtt meghalt, de a kaszásnak nem volt bátorsága elvinni õt.
- Chuck Norris nem fél a sötétségtõl. A sötétség fél Chuck Norristól.
- Chuck Norris nem farkaséhes. A farkas Chuck Norris-éhes.
- Chuck Norris ki tud egy sörösüveget nyitni a fogaival. Azonban mégis mindig más emberek fogaival nyitja ki.
- Chuck Norris nem hagy üzeneteket. Chuck Norris figyelmeztetéseket hagy.
- Mind ismerjük a varázsszót: kérlek. Mondatban pl. "Kérlek ne ölj meg!". Sajnos Chuck Norris nem hisz a varázslatokban.
- Chuck Norrist egyszer anyja Charlesnak szólította. Egyszer.
- Chuck Norrisnak nem kell a tévéjéhez távirányító. Csak ránéz és az átvált.
- A golyók félelmükben kikerülik Chuck Norrist.
- A legtöbb férfi elviseli, ha a felesége szex közben Chuck Norrisra gondol. Mert õk is ezt teszik.
- A `Tini nindzsa teknõcök` címû rajzfilm igaz történetet dolgoz fel. Chuck Norris egyszer lenyelt egy egész teknõst és amikor kijött belõle, három méter magas volt és tudott karatézni.
- Chuck Norris egyik középiskolai nyelvtan dolgozatában az volt a kérdés "Mi a bátorság?". Csillagos ötöst kapott, pedig csak egy szót írt: Chuck Norris.
- Chuck Norrisnak van 3 pitbullja és 2 dobbermanja, mégis a házánál egy táblán csak ezt látod: "Vigyázat, Chuck Norris!"
- Chuck Norris egyszer verekedett Bruce Lee-val. Az eredmény Jet Li és Jackie Chan lett.
- Isten megteremtette a Földet majd az embereket. Az emberek túlnépesedtek, ezért Isten megteremtette Chuck Norrist.
- A víz gyorsabban felforr, ha Chuck Norris nézi.
- Földönkívüliek léteznek. Csak addig várnak a támadással, amikor Chuck Norris meghal.
- Egyszer Chuck Norris megevett 153 kg sült húst egy óra alatt. Az elsõ negyvenöt percben még a pincérnõvel is szeretkezett.
- Chuck Norris az egyetlen ember, aki úgy nyert az Olimpián úszásban, hogy nem lett vizes.
- Chuck Norris nem lát problémákat. Chuck Norris csak áldozatokat lát.
- Chuck Norris buzogányt használ az arcmosáshoz

Chuk Norris csak egyszer kapott ki de akkor is nyert.

oldal: /0
sor: idrend: