CsodaCsiga Flap
2024. prilis 19.   pntek   Emma, Gerold, Kocsrd, Kun, Malvin, Timon   
Flap ·  · Chat · Tvirat · Trskeres · Kpeslap · Frum · Weblapok ·  · Levelem · Webem · Naplk · BANK
Regisztrci · Kapcsolataim · Trsaim ·  · Bulikpek · MMS ·  · Jtk · Horoszkp · Linkek · Hirdets · Radi

CsodaCsiga > Frum > Számítástechnika > "Új vírus?"
J BERS
oldal: /1
sor: idrend:
Új vírus?
 35  Wolfy Nekem tetszik!
0  
2008-12-11 12:55:30 

Tudom ajánlani az AVAST antivírust. Ingyenes, könnyen telepíthetõ, kis rendszerigényû, frissítve van minden nap, magyarnyelvû, stb
Mellesleg a legjobb vírusvédelem, ha a gépeteken felhasználói profillal neteztek, ott nincs annyi jogkör, efektíve a vírrus ami becsúszik sem tud nagy bajt csinálni. Nálam bevált a triumvirátus is. Felhasználói profil+tûzfal(Közepesen magas biztonsági szinten)+vírusírtó. Eddig megúsztam..:)
De itt az ezerszázalékos tuti tipp. :):) Húzd ki a kábelt a falból, biztosan nem jön át semmi sem. :):):):):):)

 34  viva Nekem tetszik!
0  
2008-12-11 10:41:30 

Nagyon FONTOS!
A Belügyminisztérium több szélhámosságra figyelmezteti a mobiltelefon-tulajdonosokat.

Olyan próbálkozásokra, amelyek rendkívüli módon megemelhetik a telefonszámlájukat.
A roppant találékony szélhámosok olyan módszert találtak, amely lehetõvé teszi mások mobiltelefonjának jogtalan használatát.

GSM mobilon hívják az áldozatot, bemutatkoznak, mint Provider, Orange, SFR, Bouygues, s arra kérik a hívott felet, hogy táplálják be telefonjukba a 09# kódot, azzal a magyarázattal, hogy
"az ön mobiltelefonjának az ellenõrzésérõl van szó".
Semmi esetre se üssék be a kódot, s azonnal zárják le a telefon!
A szélhámosok olyan készülékekkel rendelkeznek, amelyek lehetõvé teszik számukra, hogy a fenti kód segítségével leolvassák mások SIM kártyáját,
és természetesen fel is használják azt!

Ajánlatos figyelni egy másik dologra is:
Ha bárki kap egy telefonhívást, és készülékén megjelenik

az A C E felirat,
NE válaszoljanak, azonnal nyomják ki a hívást!

Egy nagyon ártalmas vírusról van szó, amely tönkre teszi a SIM kártyát és magát a készüléket is.

Ezt a tényt megerõsítette a Motorola, a Sagem, a Nokia is."

KÜLDD TOVÁBB/!

 33  swallow Nekem tetszik!
0  
2008-08-11 11:39:24 

Eleve azonnal törlök minden ismeretlent, lett-légyen, ismerõs küldje is!!!!!!!!!!

Ha, a tárgy nem ismerõs, valami gánya van!!!!!!!

 32  agibaby Nekem tetszik!
0  
2008-08-11 11:28:57 


KÜLDJÉTEK TOVÁBB!!!!!


A következo riadó fut végig az interneten:

Az "EUROPA 1" fújt riadót, mert találtak egy vírust, ami az
elkövetkezõ napokban fog megjelenni,
és amit "quota invitation" -nak neveznek.
Ezt nem szabad kinyitni, még ha olyan is küldte, aki rajta van az
ismerõseid névsorán!!! ( Még véletlenül se nyisd ki!!!!)
Eddig minden esetben egy, a fogadó által ismert név szerepelt
feladóként. Azonnal törölni kell és utána kikapcsolni a computert.
Ez a leggonoszabb vírus a CNN közlése és a Microsoft osztályozása szerint.
Péntek délután fedezte fel a MCAfee és még nincs ellene ellenszer
("olimpiai lángot" gyújt, mely "elégeti" a merevlemezt).

Jó lenne ha minél több ismerõsödnek elküldenéd.

KÜLDJÉTEK TOVÁBB!!!!!

 31  bmoncsicsi Nekem tetszik!
0  
2006-02-06 08:27:23 

IC, hozzám johetnél segíteni mosogatni... :DDDDD
De azért a bacikat is szemmel tartom és szemmel verem... :DDDDDD

 30  gabriela61 Nekem tetszik!
0  
2006-02-06 01:08:45 


IC!
Ugyan nem nekem írtad, de megnyugtatlak, kapálni és ásni nem kell! :))

 29  gabriela61 Nekem tetszik!
0  
2006-02-06 00:54:03 


Stewen!
Okés! Törlöm idõnként a felesleget! A 2. verziót részesítem elõnyben!
Persze péntek óta kiderült, mi a problem.

 28  ic Nekem tetszik!
0  
2006-02-05 22:36:18 

20 Swallow ismet kezded... :)
A kamasutra virus, vegyel virusirtot es kiirtja. Hogy lehet maskeppen segiteni, menjunk kapalni asni mosogatni hozzad? Mert itt senki meg en se tudok irni virusirtot. Szoval baromsagokat ne irjal, hogy segitenem kellene lamaknak, mikor virusirtasban en se tobb mint barki mas.

Albandy, legyen epitojellegu beiras vegre (mert ugye tobbnyire ti sem ezt teszitek, csak irogattok, de ha en is teszem az mar bun... kar hogy en nem tehetem. Tudod eloszor sajat hazad tajan...)
Szoval epitojellegu iras: Vegyel NAV (norton antivirus) vagy NOD32 virusitot es frissitsd es kiirtja a virusokat.

 27  stewen Nekem tetszik!
0  
2006-02-05 22:16:24 

gabriela61!
Írd be a keresõdbe a: pucoló nevet. Ott kapsz egy Pucoló v3.2.1.0 -es linket. Tõltsd le és nyugodtan telepítsd!! ---Nem engedi a "rendszerfájlok" tõrlését! Ezzel is mentesíteni tutod a "túlterheltséget"!!! Vagy törõld: Start-menü/ vez.pult/ int. beállításoknál a Cookik mellett a fájl tõrlést. ---ezt csak XP-re írtam!!

 26  gabriela61 Nekem tetszik!
0  
2006-02-05 21:43:32 


Albundy! Köszi a tanácsokat!
Hát sajna nem attól lassult be, hogy tele van a gépem. Bár tele is van. Még holnapig büntiben vagyok. :)))
Nemrég töredezettségmentesítettem, és tényleg gyorsabb lett utána! Azért én naponta nem futtatom le!
A mentéssel meg az a helyzet, hogy a gépben jobban eligazodom, mint a CD-im közt.:)

 25  stewen Nekem tetszik!
0  
2006-02-05 21:03:46 

IC! :))))))
Így megfelel?? ---Itt kérek elnézést mert nem megfelelõen értettem az álltalad írd megszólalást!!
Ui:--ezt Néked is meg kell tenni! :-PP :-DDDDD

 24  swallow Nekem tetszik!
0  
2006-02-03 11:04:05 

Al! Van haszna, utána gyorsabb lesz a gép, tapasztalat! Minden este megcsinálom!

 23  Albundy Nekem tetszik!
0  
2006-02-03 11:03:01 

Lehet csak tele van a géped és emiatt lassult be. Én a file-okat cd-re, vagy dvd-re mentem és nem a gépen tárolom.
Egy töredezettségmentesítés sem ártana, bár annak sosem láttam hasznát.

 22  gabriela61 Nekem tetszik!
0  
2006-02-03 10:58:56 


Elkelne a segítség! Tegnap óta totál belassult a gépem. Mit tegyek, azonkívül, hogy feladom a netszolgáltatónak a csekket?
Vagy ez már a "káma szutra" mûve?

 21  Albundy Nekem tetszik!
0  
2006-02-03 10:48:45 

ic köszönjük a vírusokról szóló összefüggésektõl hemzsegõ építõ jellegû hozzászólásaidat! Csak így tovább!

 20  swallow Nekem tetszik!
0  
2006-02-03 10:45:49 

Feszültségvírus! Pusztuljon! Ez fõleg azokra értendõ, akik cinikus megjegyzéseket tesznek az általuk lebecsülendõ, vagy kevésbé hozzáértõ személyekre. Azt gondolom, itt a segítség kéne, nem a veszekedés!

 19  ic Nekem tetszik!
0  
2006-02-03 10:34:33 

16 albundy, kicsit osszefuggestelen amit irsz..., es hogy nem nyitsz vitat, mikozben mar megtetted... :D

 18  Albundy Nekem tetszik!
0  
2006-02-03 10:23:32 

TÖRÖLVE WAZZEG!

 17  lionlady Nekem tetszik!
0  
2006-02-03 10:18:17 

Lehet, hogy beférkõzött ide egy olyan vírus, ami feszültséget, vitát okoz a csigások közt? Na ezt irtsuk ki gyorsan! :)

 16  Albundy Nekem tetszik!
0  
2006-02-03 10:13:26 

Aham...
Tudod ic ne bizonygasd az igazadat.
Neked túl sokban van,
nekem meg van elég.
A Magyar értelmezõ kéziszótár és vita kezdeményezése sem a vírusokról szól... bár ez is rombol... :))))
Nem kívánok vitát nyitni sem errõl, sem másról.
Úgy gondolom a többit táviratban megbeszéltük, jöhetnek a vírusok!

 15  ic Nekem tetszik!
0  
2006-02-03 09:53:39 

stewen, neked meg mi bajod? :D
Vedd be legyszi a humortablettad es olvasd ujra (ja es nezd meg az idopontot) :D
Mindenki parazik Kama Sutratol... en azon kaptam magam, hogy mar ejfel... es nem is ellenoriztem... ugyanis ejfeltol nyomul a virus... Bocs, ha poenkodtam es nem erted.. :D

"Miért nem lehet megadni azt a lehetõséget"
Steven mirol beszelsz? Milyen elerhetoseget. Nekem mi kozom hozza? nem en irtam a virust es nem en irtam a virusolot sem..

"gépet és a NET."
mit?Remelem azert te erted... sajna en nem... segits! :D


Albundy
Ha nem erted a szabalyokat es nem tudsz alkalmazkoni az nem jelenti azt, hogy a szemelyesen veled van kiszurva. ismerd meg szabalyt ha van es alkalmazkodj. Nem erdemes martirnak lenni.

"fórum arculatába nem illõ"
arculat=design... szoval amit irtam az nem ronditja esztetikailag a forumot, nem log ki a kep (mert nincs), mint ahogy neha nalatok
"cinikus"
Nem cinikus... mert steven nem erti es ezt irta, azert meg nem az... olvasd te is
"nem a szabályokhoz alkalmazkodó"
bartom, hol a szabaly? Mert itt nincs
De alkalmazkodik, hoszen virusrol szol es tobb infot elarul, mint a te beirasod, ami nem a virusrol szol :D:D

 14  Albundy Nekem tetszik!
0  
2006-02-03 07:53:16 

Köszönjük az érdemi hozzászólásokat, reméljük törlésre kerül a fórum arculatába nem illõ cinikus és nem a szabályokhoz alkalmazkodó beírás!

 13  swallow Nekem tetszik!
0  
2006-02-03 07:29:01 

Úgy tudom, hogy e-mail-ban jön a vírus, tehát nem szabad megnyitni az ismeretlen feladótól jövõ leveleket.
Az sem árt, ha a fontosabb dolgokat elmentitek lemezre!

 12  viva Nekem tetszik!
0  
2006-02-03 07:25:31 

Stewen: igazad van, légyszi ne add fel!!!!! Köszi a figyelmeztetést, a tanácsot, ha lehet kérnem akkor máskor is jelezd!!!!!!!!!!!!

KÖSZÖNÖM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 11  Albundy Nekem tetszik!
0  
2006-02-03 07:16:31 

Mi mindannyian vírusok vagyunk...

 10  stewen Nekem tetszik!
0  
2006-02-03 00:36:41 

ic!
--cinizmusból könnyû tanácsot adni!! Te is voltál "kezdõ" talán még az Amiga korszakból. Miért nem lehet megadni azt a lehetõséget, Azoknak Akik esetleg még csak most tanulják Pl. a gépet és a NET.-et? Mit gondolsz, Õk miként veszik az ilyen beszólásaid??

 9  ic Nekem tetszik!
0  
2006-02-03 00:05:02 

Tudjatok hogy lehet megallapitani egyszeruen, hogy van-e ilyen virus a gepeteken?
Megvarjatok az ejfelt es ha nagyon kattog kerrehg a gep, akkor virusos... mi ez? valami zorog gepemben... naa.. naaaaaa...a..a..
%*&*&^^D&^
wazzz

 8  reggi Nekem tetszik!
0  
2006-02-02 21:34:18 

holnap aktivizálodik a "Káma -szútra"virus figyeljetek ,és virusirtot feltenni.

 7  stewen Nekem tetszik!
0  
2006-02-02 20:00:11 

Most megint aktiválódik a "Nyxem féreg" / -Péntektõl-/, nagyon gyorsan és durván törli a fájlokat. Aki még nem tette meg, telepítse a legfrisebb letöltéseket!!!
Több info:http://www.virushirado.hu

 6  swallow Nekem tetszik!
0  
2005-09-22 07:57:42 

Tig!! Szeretnél velem levelezni ???:-DDDD Csak azért, mert a Dromi jól megmondta! :-DDDDDDDDDDDD

oldal: /1
sor: idrend: