CsodaCsiga Flap
2024. mrcius 29.   pntek   Auguszta, Baracs, Bercel, Bertold, Bertolda, Diomd, Gerle   
Flap ·  · Chat · Tvirat · Trskeres · Kpeslap · Frum · Weblapok ·  · Levelem · Webem · Naplk · BANK
Regisztrci · Kapcsolataim · Trsaim ·  · Bulikpek · MMS ·  · Jtk · Horoszkp · Linkek · Hirdets · Radi

CsodaCsiga > Frum > Utazás > "Horvátországi tapasztalatok"
J BERS
oldal: /0
sor: idrend:
Horvátországi tapasztalatok
 18  pompom Nekem tetszik!
0  
2005-06-22 12:54:26 

Jut eszembe, ha az Isztriai félszigetre megy valaki, mindenképp érdemes a Brijoni nemzeti parkot megnézni, mert elmondhatatlanul fantasztikus!!!!!

 17  pompom Nekem tetszik!
0  
2005-06-22 12:51:07 

Én tavaly is meg tavaly elõtt is Horváto-ban töltöttem a szabadságomat. Tavaly Stadigrad Paklenica-ban, ezt a helyet azoknak ajánlom akik tényleg pihenésre vágynak. A környék gyönyörû, viszont nincs éjszakai élet, a legközelebbi város jó fél órányira van. Elõtte nyáron Rabac-ban voltam, kicsike családias hely, és éjszaka sem unatkozol. És közel van Rovinj, Pula ahova mindenképp érdemes ellátogatni.
És tényleg ugyanannyiba kerül, mintha a Balatonra mennél. :o)
Ha minden igaz, akkor idén is megyek Horváto-ba a párommal. :o)

 16  [Rita] Nekem tetszik!
0  
2005-06-17 20:31:21 

Sziasztok!

Még nem voltam Horvátországban, de Porec megtetszett a közelsége és a róla kialakult vélemény miatt, .....de egy kis segítség kellene szállás ügyben! "2fõre, tenger közelében, tiszta és elfogadható áron" jeligére.Tud valaki segíteni?

 15  piritamas Nekem tetszik!
0  
2005-05-18 14:38:48 

Adriai nyaralás!! Novi Vinodolskiban /Bp-tõl 560km/ nagy teraszos, tengerre nézõ apartmanok kiadók. Ár: 13 euró/fõ/nap. Érdeklõdni: 1-341-7915 és 06-20-9755-352. Nézze meg: http://piritamas.fw.hu

ITT NYARALJ!!

 14  radai Nekem tetszik!
0  
2005-03-10 15:22:12 

Sziasztok!!
Új Horvátországi fórumot inditottam gyere te is csatlakozz!! Csak egy rövid regisztráció és
már írhatod is hozzászólásodat. Köszi Radai http://www.radai.gportal.hu

 13  teveboy Nekem tetszik!
0  
2005-03-09 09:38:29 

harmat... potya utast nem, de ha kedved/kedvetek tartja, akkor távcsiban +beszélhetjük, hogy hogysmint lehetne összehozni, ha mindenkinek megfelelõ...

Amúgy aki nem akar velünk jönni, mert ugye annyi hely már nincs, hogy mindenki velünktartson, azoknak tudok szállásajánlatokat tenni...

ha bárki gondolja :-P

 12  harmat Nekem tetszik!
0  
2005-03-08 12:36:00 

hmmm teve nagyon csábító az ajánlatod.Potyautast is fogadtok? :o)

 11  teveboy Nekem tetszik!
0  
2005-03-08 09:21:32 

Háááát igen! Croatia :-)))))))

Én 89`ben voltam elöször, és azóta minden évebn, kivéve 95-öt, mert akkor nem voltam egy Szemlédi Bandi :-))
Nah ja, az most sem vagyok, de ha tudnátok mennyire olcsó, és cserében milyen gyönyörû, akkor bizonyára többen vágnának neki a nagy dalmáciának...
Gyönyörû hegyek, a kék minden árnyalatában pompázó tenger... aki egyszer látta, az többet nem felejti el, az már bizonyos!
Persze vannak, akik a homokos partokat szeretik, (fehér homok, pálmafák, stb.) ez persze nekem is bejönne, de ezek anyagilag nem az én kategorioáim...
Mellesleg, horvátországban is megtalálhatók a homokos partszakaszok, hogy a pálmafa számtolan változatáról ne is beszéljek! ;-P

Szamélyszerint volt szerencsém végigjárni szinte az öszes nagyvárost, rovinj, porec, senj, zadar, pula, split, omis, dubrovnik, makarska, stb, stb, stb...

Háááát szerintem szólitsatok innentõl kezdve adria buzinak! :D:D:D:D

vállalom!

Persze a simán "buzi" az sértés :z :Z :z

Szóval mi idén is megyünk!

Kicsit sajnáljuk, hogy nem úgy akalkult a szerveszkedés, ahogyan kellett volna, de ebbe most ne menyjünk bele, mert hát ugye jövõre is lesz nyár, és akkor talán sikerül azokkal elmenni, akikkel az ember szívesen tölt el 10-14 napot "összezárva" :D:D:D

Csak próbaként írom be, hogy akit esetleg érdekel idén nyáron egy kis tengerparti party az írjon nekem távcsit, egyrészt mert tudok nagyon olcsón(???) szállásokat, másrészt mert engem is érdekel, hogy esetleg valaki tud-e ezeknél is olcsóbbakat... persze a megfelelõ szinvonal megtartásával.... mert hát ugye nem azért megy nyaralni az ember, hogy egy dohos rozzant omladozó parasztházban pihenje ki a dolgos hétköznapoikat...

Szóval akár még nállunk is van kiadó szoba, kiadó ágy.. a részleteket távcsiban!


De! Egyszónak is száz a vége!

Aki még nem volt, az semmiképpen ne hadja ki, mert a Balatoni árakkal igen csak versenyképes Horvát tengerpart szerintem megér +1000Km (oda visza) utazást ;-))))))

 10  dromedar Nekem tetszik!
0  
2005-03-07 20:31:29 

Na, nagy emlékezésemben rosszul írtam a sziget nevét, helyesen Losinj.
http://www.island-losinj.com/

 9  dromedar Nekem tetszik!
0  
2005-03-07 20:29:37 

Eddig háromszor voltam Horvátországban. Kezdtem Umaggal, majd jöt Rovinj, ezek elég ismertek a magyar túristák elõtt. Tavaly eljuthattam egy távolibb szigetre, Lovinjba. Aki nem "túristagyárakat" keres, hanem igazi természetet, az nem bánja meg, ha elautózik odáig. (Engem szerencsémre vittek)

 8  ic Nekem tetszik!
0  
2005-03-07 15:32:05 


Ketszer is elmentek? :)))))) Cep a cerelem :)

 7  napcsika Nekem tetszik!
0  
2005-03-07 14:58:14 

Én egy éve voltam illetve voltunk kint a párommal:D

Nekem hatalmas élmény volt, mert még nem láttam soha a tengert. Gyönyörû volt és fantasztikus élmény, annyira tettttcccet, hogy tevém idén is elvisz.....

Mert nekünk bejött az élet:D

 6  napcsika Nekem tetszik!
0  
2005-03-07 14:58:12 

Én egy éve voltam illetve voltunk kint a párommal:D

Nekem hatalmas élmény volt, mert még nem láttam soha a tengert. Gyönyörû volt és fantasztikus élmény, annyira tettttcccet, hogy tevém idén is elvisz.....

Mert nekünk bejött az élet:D

 5  radai Nekem tetszik!
0  
2005-03-06 21:33:53 

Plitvicei-tavak csodálatos hely gyönyörû vízesésekkel igaz hogy elég fárasztó végig járni
mert ha mindent meg akarsz nézni az egy nap de megéri a fáradozást! A hajókázás is csodálatos.Rengeteg képet készitettem róla .A web lapomon meg lehet tekinteni ha van
kedved www.radai.gportal.hu

 4  taxi Nekem tetszik!
0  
2005-03-06 20:01:34 

A név változott, és néhol még mindig a felperzselt falak, lövések nyomai. De lassan visszatér az élet, a tengerparti nyüzsi, a régi kerékvágásba. A víz kék, Dubrovnik gyönyörû, Porecs csábítóan közel van. Split hangulatos, Ulcinj forró homokja vízbe csábit. A naturisták még mindig megtalálják kedvenc helyeiket. Kalandra fel.

De nemcsak tenger van, hanem számtalan látványosság, gyönyörû táj.

Ugye hallottál már Plitvicérõl?


 3  nyizige Nekem tetszik!
0  
2005-03-06 16:45:32 

Mali Losinj kikötõje... kb. 4 éve jártam itt :))

 2  royce Nekem tetszik!
0  
2005-03-06 16:34:50 

Én kb 3 éve voltam arra kerékpáron, és fõleg az tetszett, ahogy lerombolt falvakon mentünk át, elhagyatott épületek és akna feliratú táblák között szálltunk meg sátrunkban. Persze a tengerpartra leérve egészen más világ nyílt meg. De a Plitvicei tavakat ajánlom mindenkinek, aki szereti a kék, türkiz zöld színeket. Sehogy sem hittem el, hogy mire képes a természet. Nagyon szép volt. Visszatérve a tengerre, nagyon jó búvárkodni, találni kell olyan partszakaszt, amit még nem "legeltek le" annyira. A vizes kövekre meg vigyázzatok, könnyen el lehet rajta csúszni, fejet bevágni, vérezni, rohangálni orvoshoz... :o)))))

 1  radai Nekem tetszik!
0  
2005-03-06 15:25:43 

Horvátország gyönyörü ország kristálytiszta tenger ragyogó szép idõ hatalmas pálmafák
Te hogy érezted magad Horvátországba?

oldal: /0
sor: idrend: