CsodaCsiga Flap
2024. prilis 25.   cstrtk   Mrk, Ajncska, Izmael   
Flap ·  · Chat · Tvirat · Trskeres · Kpeslap · Frum · Weblapok ·  · Levelem · Webem · Naplk · BANK
Regisztrci · Kapcsolataim · Trsaim ·  · Bulikpek · MMS ·  · Jtk · Horoszkp · Linkek · Hirdets · Radi

CsodaCsiga > Frum > ART > "Zoltan007 versikéi"
J BERS
oldal: /6
sor: idrend:
Zoltan007 versikéi
 186  melani Nekem tetszik!
0  
2006-12-29 23:51:12 

A csend köpenyében

A ködös est megállt a határban
levett kalapjával a kezében.
Messze a templom halk tornya fölött
varjak kondultak a szürke, saras égen.

Süppedõ, lassan olvadó hóban,
mint szomorú Turgenyev-regényben,
leomló, bõ köpenyemben jártam
gyász-földön, borongva sarjadó vetésen.

És mint padláson sötétet s régi
fényképek emlékét õrzõ láda,
vállamra tette kezét s átölelt
a csend, a magány és távollét országa.

 185  melani Nekem tetszik!
0  
2006-12-27 23:28:05 

Mottó:
Karinthy Frigyes: A költõ

Rólam keresztelték el a világot,
Nekem zenélnek a Hét Csillagok,
Velem harcol az ördög, isten ellen
Hozzám sietnek a szép kisdedek.

Bennem feszül a kéj, fehéren izzó,
Belõlem buggyan aztán langyosan,
Rajtam cikázik át az úr haragja,
Teherben tõlem duzzadnak a fák.

Engem idéz, ki sóhajt itt e földön,
Felém rohan a parttalan dagály,
Miattam ránt kardot a büszke Bosszú
Mögöttem bûzlõ véres bûnökért.

Elõttem köd, helyettem senki, semmi,
Köröttem fény, utánam néma csönd -
És mégis minden nélkülem lesz és volt
És semmi nem történik általam.

 184  Zoltan007 Nekem tetszik!
0  
2005-04-30 10:50:06 

sziasztok!A verseket nem én írtam ,hanem gyûjtöttem.Az íráshoz nagyon kevés ihletem lenne az a profikra bízom!Webem elköltözött ide:www.zoltan007.uw.hu

 183  viking Nekem tetszik!
0  
2005-02-08 17:32:16 

Csatlakozom geneyos-hoz:)

 182  geneyos Nekem tetszik!
0  
2005-02-08 16:35:03 

Ganay Oszkár ide is bemotoszkál....
Ezt a giccshuszárságot, édesapám, elég nehéz elviselni egy ép léleknek!
A ga-LAX-isát neki, hogy Ebling Mist idézzem!!!!
GICCSHUSZÁR!
:D

 181  livkey Nekem tetszik!
0  
2005-02-08 15:24:20 

Gyönyörúek az idézetek meg a versek is! Elismerésem! Imádom a verseket meg a költeményeket is. Az enyémek A "VERSEK" nél van. :-))

 180  [sa{ko] Nekem tetszik!
0  
2005-02-06 19:09:23 

Nagyon teccenek a versek....jo` lenne ha tudnak en is ilyeneket irni:))

 179  lionlady Nekem tetszik!
0  
2005-01-26 13:15:48 

Hogy én hogy imádom a verseidet!!! De én ezt már írtam Neked :-)) MÉÉÉÉÉG! :)

 178  [asdfasdf] Nekem tetszik!
0  
2005-01-26 12:13:36 

asdfsadfsadfasdfasdf

 177  zoltan007 Nekem tetszik!
0  
2004-11-25 18:15:49 

751. "Természetesnek lenni a legnehezebb póz, amit az ember felvehet"

752. Ha szeretsz add a kezed, s ne kérdezd,hogy kivezet, s ne kérdezd hova megyünk. Csak azt kivánd örökre együtt legyünk.

753. Egy tanács... vigyázz magadra, egy kérés.. ne változz meg.. egy kívánság..ne feljts el, egy hazugság.. nem szeretlek, és egy igazság...HIÁNYZOL

754. "Ha Ámor megérinti a szíved ott megnyílik a pokol és a mennyország"

755. Leszáll az alkony pihen a táj nem tudok aludni, mert valami fáj` Valami fáj gyötrenek a vágyak annyira szeretnék ott lenni NÁLAD`

756. Most valóság lesz minden édes remény, mely ott él minden szív rejtekén. Az élet és a szerelem tárt karokkal vár, s hogy szép lesz-e csak rajtunk áll!

757. "A szerelem olyan mint a szél. Nem tudni mikor, milyen irányból érkezik. Nem tudni meddig tart, s mennyire kavar fel, s mi marad utána."

758. Mind angyalok vagyunk, de csak egy szárnyunk van. Csak akkor tudunk repülni, ha szorosan átöleljük egymást.

759. Ne sírj mert vége lett! Mosolyogj, mert megtörtént!

760. Amikor szerelmes vagy, nem vagy eszednél, mert ha eszednél vagy, nem vagy szerelmes.(Publilius Syrus)

761. Ha megszerettelek, kopogtatás nélkül bejöhetsz. De bántana, ha sokáig elkerülnél. (József A.)

 176  zoltan007 Nekem tetszik!
0  
2004-11-25 18:15:37 

701. Szeretnék boldog lenni, kezedet fogva mindennek örülni! Örülni neked, a holnapnak, a mának és éreztetni veled, hogy mennyire IMÁDLAK!

702. A remény jó dolog-talán a legjobb. És a jó dolgok nem halnak meg.

703. Egyetlen lélegzet a hajfürtje illatából, a szája egyetlen csókja, kezének érintése többet ér mint az egész öröklét enélkül.

704. "Ha van kihez és hová visszatérned, attól még lehetsz vándor. A csavargónak is lehet társa, a szabadságot ketten együtt is lehet élvezni." HOBO

705. Egy könycseppen át más a világ...

706. Tudod, hosszú álom az élet, valaki rosszat álmodik, valaki szépet. Én azt szeretném, ha mi együtt álmodnánk valami szépet, s álmunk soha nem érne véget.

707. Halkan kopog az esõ az ablakon, bár lenne minden cseppje csókod az ajkamon! Dörög, villámlik, háborog az ég, nem tudom meddig bírom Nélküled még!

708. Vörös az ég alja, mámoros az este, magányomba bújva ki szerethetne? Te lehetsz az örvénylõ életben a kedvesem, szemeid tükrében arcomat keresem.

709. A SÖR EGÉSZSÉGES, A BOR ROMANTIKUS, A PÁLINKA FEJBEVÁGÓ, DE CSAK EGY DOLOG VAN, AMI IGAZÁN RÉSZEGÍT: TE!

710. "Megfagy a szív ha nem szeret és ha szeret, megég. És ez baj. E két baj közt melyik jobb... tudja az ég." Petõfi Sándor

711. Szerelem. Ahogyan a szél meglebbenti a függönyt. Nem a függöny. Nem a szél. A lebbenés...

712. Szeretnék valakit, aki olyan, mint én, aki nem nevet egy "kislány" szerelmén, aki nem csupán két hétre akar engem s nem csak kétségeket hagy bennem!

713. Véld a világot egy homokszemnek, a menyországot egy vadvirágnak, tartsd a végtelent a kezedben, lásd az örökkévalót a szerelemben!

714. Ha egyedül vagyok, mindig rád gondolok, mert mi csak együtt lehetünk boldogok, soha ne mond, hogy keserû az élet, mindig gondolj arra, hogy szeretlek téged!

715. Te vagy a nap mely lenyugszik este, te vagy a hold az éjszakában, te vagy a csillag mely szemembe ragyog, te vagy az élet, s nélküled nem vagyok!

716. Vágyom arra, hogy szeress, mint régen. Vágyom arra, hogy ölelj, mint régen. Vágyom a csókodra, törõdésedre és vágyom minden 1-es kis rezdülésedre!

717. Szemedbe nézek és teljesen elveszek, gondolataimban is csak Te létezel, a szád ízéért is meghalok, nem is kell nekem már más dolog csak amit még Tõled kaphatok.

718. Te légy a tûz, Te légy a kárhozat, Te légy a szerelem egymagad. Te légy a boldogság, Te légy a végzetem, Te légy az álmom, Te légy az életem.

719. "Az élet egy harc a múlttal a jelenben a jövõért!"

720. Ha két életem lenne s neked egy se, odaadnám egyiket, hogy így együtt tölthessünk egy egész életet.

721. Szerelem a leggyengédebb érzelem, mit fel nem foghat értelem, csak kövesd a szíved ritmusát és élvezd az élet ritmusát.

722. Karácsony van. Boldognak kellene lennem, de nem tudok az lenni, mert nem vagy velem. Repülj hozzám az angyalok helyett, legyél mellettem, mondd,hogy: SZERETLEK!

723. Egy szív, mely érted dobog, egy szív, mely sír és zokog, egy szív, mely érted ver, valaki szeret, tudnod kell!!!

724. Mikor Rád gondolok megremeg a lelkem. Ilyenkor úgy érzem bilincsben a testem. Mindig itt vagy velem, mégis oly távol, én tudom egyedül MENNYIRE HIÁNYZOL!

725. Fáj a lét, a létezés, a lefekvés és az ébredés, fáj a múlt és fáj a jelen, mindez azért, mert nem vagy velem.

726. A semmibõl kerültél utamba, mint kék égbõl a nyári zápor, mely lemossa könnyeim és mosolyra derít. Ebben az esõben szeretnék elázni nap, mint nap!

727. Bársonyos reggel köszöntsön Téged, de gyönyörû álmod ne érjen véget. A nap símogasson, mintha ott lennék nálad, mintha én símogatnám gyengéden a vállad.

728. Lelkemben emlékek ezrei laknak, álmodnak határt semmi sem szabhat. Szerelmem örök, véget soha nem érhet, mert én szívembõl és õszintén SZERETLEK TÉGED!

729. Amikor a boldogság egyik kapuja bezárul egy másik kinyílik elõttünk! Néha olyan sokáig nézzük a bezárt ajtót, hogy nem vesszük észre azt, ami kinyílt.

730. Még nem tudom, hogy mennyi vagy nekem, hallgat még felõled benn a lélek, mély fátylat von köréd, csendesen, s még nem tudom, hogy neked mennyit érek!

731. A zene kifejezi, amit nem lehet elmondani, és amit nem lehet elhallgatni.

732. Lelkemben emlékek ezrei laknak, álmodnak határt semmi sem szabhat. Szerelmem örök, véget soha nem érhet, mert én szívembõl és õszintén SZERETLEK TÉGED.

733. Ámor teszi csodás, bûvös szerével, hogy szívem egyre lángol s mégsem ég el...

734. A könny és a szerelem édestestvér, nem szerelem az mi könnyet sem ér. Aki sohasem sírt az sohasem szeretett, mert a könny és a szerelem 1 napon született.

735. A szív nem felejti õrült vágyait, boldog lenni nem tud ha nem látja már álmait. Ne feledd soha, a szerelem boldogság, feloldozni szíved, ahhoz kell bátorság!

736. A gyûlölet nem más, mint egy befejezetlen szerelem!!!

737. Most valóság lesz minden édes remény, mely ott él a szív rejtekén. Az élet és a szerelem tárt karokkal vár, s hogy szép lesz e csak rajtunk áll.

738. Olyan vagy Nekem, mint egy jó könyv, aminek még csak a borítóját láttam, de szeretném elolvasni, szeretnék a lapjaiba mélyedni, és hinni: jó lesz.

739. Ne a haláltól félj, hanem a meg nem élt élettôl!

740. "Az idô igaz, s eldönti, mi nem az." (Petôfi)

741. " A boldogság a szívben lakozik, Nem a körülményektõl függ "

742. A gyémántot csak a gyémánt vágja, erõs légy, ki az ütést is állja, hisz eljön majd minek jönnie kell, az ítélet nap, és szabad leszel!

743. A végtelenhez mérve szinte nem is létezünk, a csillagévek óráin egy perc az életünk. Az élet magában semmit sem ér, ha nincsen barátunk, elvisz a szél.

744. "Szemedbe nézek, mintha kútba néznék: húz a mélység és vonz a fénye. Sötét tükrében csillagok tanyáznak, s fel-felvillan arcom képe.

745. Ha majd egyszer évek múltán, mikor a múlt már nem beszél, legyek én is azok között, ki az emlékedben él.

746. Minnél többet látlak, egyre jobban kivánlak, ha még egyszer találkozunk félek, hogy nem uralkodom magamon! Úgyhogy vállald a következményeket!

747. Ha majd egykor arra jársz, hol néma sirom domborul, állj meg ott! Mert a szivem, akkor is szeret, ha már nem dobog!

748. "Csókod festi kékre az eget, Szemed színétõl zöldülnek a fák. Nélküled üres minden képkeret És világtalan az egész világ!"

749. "Szeretlek, mint anyját a gyermek, mint mélyüket a hallgatag vermek. Szeretelek mint fényt a termek, mint lángot a lélek, test a nyugalmat"

750. Az én szívem kis óra, szeretet a rugója. Mindig csak azt ketyegi hogy a ___ szereti.

 175  zoltan007 Nekem tetszik!
0  
2004-11-25 18:15:08 

651. A szívem egy kis örökmozdony, mely nem szünetel sohasem, csodálatos erõ hajtja, melynek neve: SZERELEM!

652. Ha felnézel az égre, látsz egy fénylõ csillagot. ott vagyok és neked ragyogok.

653. Mindama vágyat, amely hajszolta szívünket egész nap, ránk gyönyörû csendet küldve betölti az éjt!

654. Bár útjaink százfelé válnak, de szívünk egy célért dobog. Nekivágunk a küzdelmes mának, épít korunk egy szebb holnapot.

655. A szerelem az egyetlen olyan játék, amelynél nem panaszkodnak arra, hogy sötét van!

656. Laza vagyok, szétesem, kezemben a GSM. Ágyban fekszem meztelen, dugnék veled esztelen. Ha te is akarsz énvelem, HIVJÁL ENGEN ÉDESEM!!!

657. "Annyi ember él a földön. De végül minden egyvalakitõl függ. És tudom, hogy ebben a tökéletlen világban van valami szépség amit csakis én láthatok."

658. Csak két szót kívánok mindig és soha, légy boldog mindig, de boldogtalan soha!

659. Te érted él bennem egy cél! Teérted van bennem remény! A napsugár csak érted él, s mi szép, CSAK ÉRTED SZÉP!

660. Egy nap alatt 1 millió SMS-t küldenék, de ez az egy csak Neked szól: SZERETLEK!

661. Fehér a lelked Arcod halovány Szerelmes tested Tudom mit kíván!

662. Sokáig tartott a bánat és szenvedés,de életemben te voltál a legszebb tévedés!

663. ...ha hallom a hangod, ha látlak: megkívánlak, ha nem ...akkor elmúlik.

664. "Nem tudni soha, hova száll a tündér, én sem tudom, hogy hova merre tüntél."

665. " A szerelembe- mondják- belehal.aki él. De úgy kell a boldogság , mint egy falat kenyér."

666. Halld a szívem fájdalmát ami átjárja lelkem bánatát.

667. "Szeretlek szívemmel, szeretlek lelkemmel, szeretlek ábrándos, õrült szerelemmel.` (Petõfi)

668. Ki többet ér minden múló gyönyörnél, a végzetem légy, érezd a lelkem tõled csodát vár, tedd amit kell, én itt leszek és várok rád!

669. Szeretek 1 fiút akire sokat gondolok,szeretek 1 fiút aki hiányzik nagyon! Szeretek 1 fiút aki átölel és simogat,szeretek 1 fiút és ez a fiú Te vagy!!

670. Szeretlek téged, mint galamb a búzát, a koporsómig hû leszek hozzád. S ha már többé nem leszek, porladó szívemmel is téged szeretlek!

671. Az együtt töltött perceinkbõl legyenek órák majd napok, s az örökkévalóság tartson addig, amig veled vagyok!

672. Csendes éjszakán elkerül az álom, gondolataimban teutánad vágyom. Álmodom felõled szerelmes meséket, minden álmom vége, hogy szeretlek téged.

673. A szerelem olyan mint egy labirintus. Nagyon nehezen igazotsz ki rajta. És ha végül sikerült, elnyered méltó jutalmad.

674. Az én szívem kisóra, szeretet a rugója. Mindig csak azt ketyegi, hogy......szereti.

675. Ha könny lennél a szememben, sohasem sírnék; mert félnék, hogy ELVESZÍTELEK!

676. Arcod festi kékre az eget, szemed színétõl zöldülnek a fák, nélküled üres minden képzelet és világtalan az egész világ.

677. Aki nálam jobban szeret, nyelje le a Gellért-hegyet!!

678. Nyelvem pici virágokat rajzol hasadra, szeretném ha kezünk összefonódna, hasadra pici virágokat lehelnék, remélem hogy enyém lehetsz még.

679. "Elmúlt, mint száz más pillanat, s mi tudjuk, hogy mégis múlhatatlan, mert szívek õrzik, s nem szavak"

680. Sosem mondtam még el szebben Neked, de egy könnycseppben benne volt minden. Sosem mondtam még el, de te érezted, hisz tudnod kell, tiéd a szívem!

681. Ha bajban vagy, mindig egyedül érzed magad. Késõbb átgondolod, rájösz mibõl ered, és elismered, nem rossz dolog, ha akad aki szeret.

682. Mióta megismertelek a sok millió csillag is szebben ragyog! Látod, õk is tudják, hogy veled milyen boldog vagyok!

683. 40 fokos lázzal nyomom az ágyat, De nem a betegség kínoz hanem a bánat. A bánat, hogy nem vagyok véled, A bánat, hogy nem látlak téged.

684. Sosem tudtam eddig, milyen szép az élet, mióta ismerlek, azóta élek! Szívem lágyan összedobban, szeretlek téged napról-napra jobban!

685. Kell a Föld, hogy legyen élet, kell a nap, hogy legyen fény, kell a határ, hogy ne legyen végtelen, és kellesz Te, hogy boldog legyen az életem!

686. "A szív fölött gyõzedelmeskedni nagy dolog, de nagyobb a szívvel aratott gyõzelmi babér."

687. Torta recept: 50 dkg csók, 5 dkg simogatás, 1 banán, 2 tojás, fél óra keverés, 1 csepp tejszínhab, 9 hónap nyugalom és 18 év ráfizetés!!!!!!!!

688. SZERETNI SZÉP ÉS NEMES DOLOG, CSALÓDNI FÁJ EZT TE IS JÓL TUDOD. DE BOLDOG CSAK AKKOR LEHETSZ, HA AZ LESZ TIÉD, KIT IGAZÁN SZERETSZ.

689. Van egy álmom, melyben a legfontosabb szerepet neked szánom. Ha egyszer valóra váltom, én leszek a legboldogabb a világon.

690. Hidd el, Te vagy az álmom, minden éjjel a testedre vágyom. Ne szólj semmit, csak fogd a kezem, add meg magad, SZERETKEZZ VELEM!

691. Ezek a csókok nem társulhatnának egy vad szeretkezésbe, mely egymás örömeit kielégítve titkon a csúcsra röpítenek?

692. Akkor szeress, amikor a legkevésbé érdemlem meg, mert akkor van a legnagyobb szükségem rá.

693. Ha bûn 1 álmodás, vállalom ezt a vétket. Ha bûn, hogy várok rád, örökké bûnben élek.

694. Apád tolvaj? Nem! Pedig valaki lelopta a csillagokat az égrõl és a szemedbe rakta!!!

695. Ha patak partján szomorú fûzfa volnék, alkonyatkor szépen rádhajolnék, a füledbe súgnám altató mesémet, s százszor elmondanám: SZERETLEK TÉGED.

696. Bársonyos reggel köszöntsön TÉGED, de gyönyörû álmod ne érjen véget. A nap simogasson, mintha ott lennék nálad, mintha én simogatnám gyengéden a vállad.

697. "Akit párodul rendelt az ég, becsüld meg, szorítsd meg kezét. És ha minden álmod valósággá válik, ne feledd: Légy hû mindhalálig!"

698. Az angyalok úgy becézik: égi gyönyörûség, az ördögök így: pokoli kín, az emberek úgy mondják: szerelem, én így: IMÁDLAK ÉDESEM!

699. A szerelem örök, csak az alany mindig más.

700. A szerelem megfordított hideglelés: elõször forró, azután hideg.

 174  zoltan007 Nekem tetszik!
0  
2004-11-25 18:14:46 

601. Az én szerelmem kedves este-reggel. És gyönyörû csodákkal álmodik. Szilárdan összeforr az énekemmel. Hûség a tárgya & nem változik. (Shakespeare)

602. Mindig kövesd azt az utat, amit a szíved diktál, de az eszed mutat!

603. Rájöttem valamire: a mi függvényünk egy lineáris egyenes, ami szigorúan monoton növekvõ. Egyik tengely az idõ, a másik a kötõdés!

604. Szíved egy cella, melynek én vagyok a rabja .Nem tudok szabadulni, de nem is akarok, mert a szíved rabjának lenni csodás dolog.

605. Ha úgy érzed egy angyal csókot lehelt az arcodra, ne lepõdj meg, én voltam és éppen rád gondoltam.

606. Halkan kopog az esõ az ablakon, bár lenne minden cseppje csókod ajkamon. Dörög, villámlik, háborog az ég, nem tudom meddig bírom nélküled még.

607. Örvény voltál, mélyre húztál. Csókod még érzem a számon, ha kellek tudod a számom!!

608. Egy virágos mezõn sétálok. Sok-sok szép virágot látok, de egyszer meglátom a legszebbet , lehajolok, s felszedlek !

609. Ha vörös rózsa lennék, soha sem szúrnék. Virágomal elkápráztatnálak, illatommal elszédítenélek, hogy mindig szeressél!

610. Nem az a szégyen ha nincs , hanem az , ha nem becsülöd azt, amid van.

611. Nem tudom, hogy szeretem-e, csak valamit érzek, valamit a szívem körül, ha szemedbe nézek!

612. Valaki nagyon szeret téged, valakinek fáj a szíve érted, valaki éjszakákon át csak miattad zokog, bevallom neked ez a valaki ÉN vagyok !!

613. Szerelem az életem lényege! Nem kell más földi öröm vagy kincs! Nekem csak a Te szerelmed kell!!

614. Szereted azt, aki egy kicsit is szeret, mert kimodhatatlanul fáj ha valakit hiába szeretsz!

615. Minden ember arcán mosoly van, mely szép és nyugtató, ám a Te mosolyod nem szép hanem gyönyörû s nem nyugtató hanem õrjítõ!

616. A szerelem az én hitvallásom, és Te vagy egyetlen tantétele. Olyan erõ vonz hozzád, melynek nem állhatok ellent...Lélegezni sem tudok nélküled!

617. Még érzem, ahogyan fölém hajolsz. Még hallom, ahogy hozzámszólsz. Még várom, hogy a dagállyal visszajössz hozzám.

618. A világot már körbejártam , senkit így még nem kívántam. Álmomban is mindig te vársz rám.

619. Minden vágyam együtt lenni veled, csókolni a szád, nézni a szemed. Szeretni úgy, ahogy csak lehet, érted tenném ezt, és csakis veled!!!

620. Ha csótányok lennénk, szeretném, ha mind az 527649 gyerekem tõled lenne és most hidd el, nem a sör beszél belõlem.

621. Szeress egy virágot, mely örökre nyílik. Szeress egy lányt, ki hû lesz a sírig!

622. Kell a Föld, hogy legyen élet. Kell a Nap, hogy legyen fény. Kell a Határ, hogy ne legyen végtelen. S kellesz Te, hogy boldog legyen az életem!

623. Az életben maradásért sokszor elveszítjük azt, amiért élni érdemes!

624. Azt tanultam, hogy egy nap 24 óra, egy óra 60 perc. De azt nem tudtam, hogy egy másodperc nélküled maga az örökkévalóság!

625. A szerelem egy szó, a szex egy játék. Mondd a szót és én játszom veled!

626. A szerelemtõl szabad leszel. A szabadságtól boldog, és ha boldog vagy Tiéd a világ!

627. Borongós reggelen is te vagy a szerelmem. Szürke árnyak közt is te vagy az életem. Halld meg hát az énekem: SZERETLEK KEDVESEM!

628. Szívembe zártalak, a kis kulcs elveszett, de ne törd be az ajtót, mert SZERETLEK TÉGED!

629. Amikor lehunyod két szép szemed, amikor párnádra hajtod fejed, amikor gondod holnapra hagyod, amikor álmodsz én veled vagyok!

630. "Próbálj meg úgy élni, hogy ne vegyenek észre ott, ahol vagy, de nagyon hiányozz onnan, ahonnan elmentél."

631. A szív is páros szerv, csak a párja, egy másik embernél van.

632. Szerelemnek hívják azt, ha kijön a lélek, az ólból!

633. Én te érted élek, s te én értem! Hát miért nem vagyunk együtt?

634. Az én szívem már sokat csatangolt, de mostmár okul és tanul. Aki halandó csak halandót szerethet hallhatatlanul!

635. "A kihullott könny megbosszulja magát azon, aki okozta."

636. "Az az ember, akit bennem szeretsz, természetesen jobb nálam: én nem vagyok ilyen. De Te szeress és én majd igyekszem, hogy jobb legyek önmagamnál."

637. Te vagy a nap, te vagy hold, te vagy a föld, te vagy az ég, te vagy nekem a MINDENSÉG!

638. Nem kell, hogy a dalokat megõrizd. S ha egy hangszerünk eltörik, az sem baj. Eljutottunk arra a helyre, ahol minden zene.

639. Nézz ki az ablakon, felhõtlen az ég. A vágyaim szállnak feléd. Arra gondolok, most milyen jó lenne Veled, és vajon most hiányzom-e Neked?

640. "Aki halandó csak halandót szerethet halhatatlanul!"

641. Sokáig kerestem vajon mi lehet az életem értelme, most végre...Megtaláltalak!

642. Ha szeretsz, olyat szeress, ki téged viszont szeret, mert tõbbet ér egy baráti kézfogás, mint száz hazug szerelmi vallomás!

643. Ha az égen ezer csillag fénye ragyog, gondolj rám, mert szeretlek akár milyen távol vagyok!

644. Ha a szerelem bûn, nekem bûnhõdnöm kell!!!

645. Nem tudom mi ez, de jó nagyon, Fájása édes, had fájjon, hagyom. Ha csalódás, ha tévedés, legyen, Ha szerelem, bocsásd ezt meg nekem!

646. A szerelem erõs, mint a halál. Makacs féltékenység amely fogva tart, mint a sír. Dühöngõ tûzvész, amit semmi nem tud kioltani.

647. A bennem lévõ tüzet te táplálod. Nálam van a tûz, az oxigén és az éghetõ anyag a többi rajtad múlik.

648. Álmaim most csak ébren vannak. Feléd szállnak, csak rólad szólnak. Nem kérem, már hogy megfelelj, csak várom a percet, hogy átölelj!

649. Csókot küldök, nem virágot, annak akit úgy imádok. Annak, kit szívem szeret, mert szeretni csak Téged lehet!

650. Ha a csókok esõcseppek, egy tengert küldök; ha az ölelés falevél, erdõt küldök; ha a szerelmünk örök, akkor az örök valóságot küldöm Neked!

 173  zoltan007 Nekem tetszik!
0  
2004-11-25 18:14:27 

551. A szerelem mindent pótol, de a szerelmet nem pótolja semmi sem.

552. Látom, az eszed már nem szeret, de a szívedbe beégettem a nevemet. Lehet esõ, lehet sár, csak a szívedre hallgass, kicsi virágszál!

553. A szerelem az a parányi édesség, amit az ég csöppent az élet serlegébe, hogy annak keserû ízét elviselhetõvé tegye!

554. Hirtelen letámadlak, ágyba döntelek, megizzasztalak Üdv. influenza

555. Ha akarod szeretlek amíg élek. Ha akarod bármit megteszek érted. Veled alszom el és Veled ébredek fel. Neked csupán akarni kell.

556. Hosszú volt a bánat és szenvedés, de életembe te voltál a legszebb tévedés.

557. Aki szeret, az sose feled. Aki feled, az sose szeret. Aki szeret és mégis feled, az nem tudja, hogy mi a szeretet.

558. Matekozzunk! Adjuk össze magunkat, vonjuk ki egymás ruháit, osszuk el a lábainkat, aztán sokszorozódjunk!!

559. A képzelet vad ösvényén az álmom hozzád szállt, a gondolatom nálad járt, s minden álmom valóra vált.

560. Szállj a széllel kedvesem, Csillogó szemeddel ints nekem. s álmodban, repülj hozzám sebesen.

561. Hidd el, te vagy az álom! Minden éjjel a testedre vágyom. Ne szólj semmit, csak fogd meg a kezem, add meg magad és szeretkezz velem!

562. 1000 lányt ismerjél, 100 lányt szeressél, 10-et megkérjél, 1-et elvegyél!

563. Te vagy nekem az egyetlen. Véges közt a végtelen. Vágyak közt a féktelen. Fontosban a lételem, Szívemben a szerelem.

564. Ha minden álmunk valóra válna, akkor elveszítenénk a legnagyobb kincsünket ,az álmunkat!

565. Semmi ágán ül szívem, kis teste hangtalan vacog, köréje gyûlnek szelíden, s nézik, nézik a csillagok.

566. Vannak olyan zugok az emberek szívében, amelyek még nem élnek. Azért költözik beléjük a szenvedés, hogy életre keljenek.

567. Vannak dacos ajkak mik soha nem beszélnek, de reggel a könnyes párnák mindent elmesélnek!

568. Szeretnék szeretni, szerelmet szerezni, szerelmes szívemet szívedhez szegezni !!!!

569. Te vagy a legnagyobb meglepetés, ami eddig ért az életben, és minden csókkal újabb ajándékokat kapok Tõled!

570. Te vagy az életem, Te vagy a halálom, Te vagy az örömöm,Te vagy a bánatom.Te vagy az árnyék, Te vagy minden amire csak vágynék!!!

571. Kódot beírni: Kódot beírni:# Kódot beírni:## Kódot beírni:### Kódot beírni:#### A kód elfogadva!Most léptél be a szívembe!!!

572. A szerelem az élet ajándéka.. Aki nem nyújtja ki utána a kezét, annak nem teljes az élete..

573. A szíved az én álmom, csókolj meg és megtalálom. Az enyémet már megkaptad, s remélem már a sajátod mellé raktad.

574. Leszáll az alkony, pihen a táj. Nem tudok aludni, mert valami fáj. Gyötörnek a vágyak, ilyenkor szeretnék ott lenni Nálad!

575. Rég lappang egy gondolat a fejemben, aprócska dobbanás itt benn a szívemben. Mondani nehéz mégis megteszem, mert érezned kell: nagyon szeretlek!

576. Csak annyit akartam mondani, hogy: Kevés lenne a hely, hogy leírjam mit érzek, ezért érd be annyival, hogy nagyon SZERETLEK Téged!!!!!!

577. Ha tudnád hányszor gondolok rád, s hányszor töltöm ébren az éjszakát, s hány könny szökik szememre érted, s mindez azért van, mert SZERETLEK TÉGED!

578. Szeress õszintén és tiszta szívbõl, lehet, hogy könnyen sebezhetõvé válsz, de teljes életet csak így élhetsz!

579. Fehér galamb szeretnék lenni, egy áldott szép percben hozzád repülni, mosolyát látni gyönyörû szemednek, s füledbe súgni, mennyire szeretlek!

580. " Amit nekem adtál, azt én elfogadtam, és hittem benned, pedig nem is tudtam, hogy hitem örökre megmarad. ...semmim sincs... csak Te vagy... "

581. Mit ér a nap, ha nem süt melegen? Mit ér a szív, ha nincs benne szerelem? Mit ér az éj, ha nincsenek csillagok? És mit érek én, ha a Tied nem vagyok?

582. " Miért múlik el minden, ami szép. Miért fáj a szívünk az elmúlt tegnapért. Miért nem lehet örökös a ma. Akkor nem kellene elválni soha."

583. Az igaz szerelem olyan, mint az éjféli kísértet! Mindeki beszél róla, de csak keven találkoznak vele!

584. Szeretnék szemedbe nézni, elmondani nélküled nem érdemes élni. Ha a síron túl is van egy élet, ott sem szeretnék mást, csak téged!

585. Szeretni ne tanulj korán. Ha szeretsz, szeress igazán. Szíved legyen inkább meghalni kész, mint elhagyni azt kit szeretni vélsz.

586. A SZERETET: kiválaszt, megtart és elenged, de sohasem sajátít ki, csak önként elfogadja ha neki ajándékozod magad!

587. Nem vagyok veled, de megkérem a napot arcom melegével símogassa arcod, a szelet, lágyan símogasson újjaim helyett...

588. Az életben csak egy, csak egy jó dolog történhet velünk, ha azé lehetünk akit szeretünk....

589. Ha rád nézek a vágytól égek, hogy barna tested a számhoz érjen, sokan látják & ez világos, az én szerelmem a Borsodi Világos!

590. "Ennyi csak mi tudható: Szeretni kell s Szeretve lenni jó!"

591. Az angyalok úgy becézik égi gyönyörûség! Az ördögök úgy pokoli kín! Az emberek ûgy mondják szerelem! Én így: IMÁDLAK KEDVESEM!

592. Szeretlek édes, szeretlek téged, szeretni foglak, amíg csak élek. Kezem remeg, szívem nehéz, SZERETLEK TÉGED ennyi az egész!

593. Legnagyobb cél itt e földi létben, ember lenni mindig, minden körülményben!

594. Hidegen kelt fel ma a nap, de mosolyoddal felmelegítesz mindent. Hát mosolyogj sokat, s legyen szép minden pillanat!

595. A szerelem a leghevesebb vírus, mert egyszerre 2 embert dönt ágyba.

596. Építs a nap alatt jégbõl szobrokat! Megtudod mennyit ad a fájó, múló pillanat.

597. "A csókod festi kékre az eget, a szemed színétõl zöldülnek a fák. Nélküled üres minden képkeret, és világtalan az egész világ."

598. Amikor két embert egybeforraszt a gyönyör,a társadalmi szabályok szünetelnek.

599. Amikor megláttalak nem kellett más, Te voltál nekem a szívdobbanás, úgy vártam rád ahogy még soha senki más, mégsem jött el az a szerelmes láz.

600. "A szerelemrõl beszélni olyan, mint építészetre táncolni..."

 172  zoltan007 Nekem tetszik!
0  
2004-11-25 18:13:29 

501. Aki tapintattal vezet hadat, gyõzelmet arat. A szeretettel védekezõ legyõzhetetlen, a természet fegyverezi s a szeretet védelmezi.

502. A szerelemnek az áldása, hogy kettõnek a lelke egy. Ha külön él a két lélek, csak holttestek ölelkeznek.

503. Remélem, hogy kezed kezembõl vissza nem veszed, és szeretni fogsz akkor is, mikor én már nem leszek!

504. "Elmúlt ,mint 100 más pillanat. De mi tudjuk, hogy mégis múlhatatlan, mert szívek õrzik nem szavak!"

505. Mikor megszülettél mindenki nevetett, csak te sírtál. Élj úgy, amikor meghalsz mindenki sírjon, csak te mosolyogj.

506. Kértem az Istent, engedjen feledni, de az volt a válasz: TÉGED KELL SZERETNI!

507. Ha este felnézel az égre, gondolj egy lány szeretõ szívére. S ne gondold, hogy meg fog csalni, hisz képes lenne Érted MEGHALNI!!!!

508. Amit irántad érzek szavakkal nem tudom kifejezni, mert a magyar nyelv nem tartalmaz annyi jót és szépet! SZERETLEK

509. Mosolyogj! Ez a második legjobb dolog, amit a száddal csinálhatsz!

510. 5-re ottvagyok szeretkezni. Ha késnék, kezdd el nélkülem!

511. Valakit szeretni, annyit jelent: mint egyedül gyönyörködni oly csodában, amely mindenki más számára láthatatlan!

512. Nem tudom, milyenek az angyalok az égben, de amióta megismertelek tudom milyenek itt a földön.

513. Szeresd aki Téged szeret, hûtlen ne légy soha, mert az élet bármily mostoha szeretni megtanít, de feledni soha.

514. A mi gyermekünk lenne a legtisztább kifejezése annak a szerelemnek,amit két ember valaha is érzett egymás iránt.

515. Miért nem vagy itt velem? Az életem nélküled egy sötét verem! Látlak-e még, ezt kérdem, fogsz-e még úgy szeretni, mint régen?

516. Ha lehet veled, ha nem, nélküled, de ellened soha!

517. "...Ahogy akkor ott álltál a gyengék álarcában, tudtam Te kellesz nekem senki más!"

518. Adj erõt és adj idõt nekem, ha senki nem jön, Te maradj itt velem! Segíts rajtam, hogy ne tévedjek el, emelj fel, magadhoz emelj fel!

519. Szeretnék szeretni,szerelmet szerezni,szerelmes szívemet,szivedhez SZEGEZNI!

520. Ha lemegy a nap, és feljön a hold, valaki a távolból RÁD gondol! Vágyakozva nézi a csillagos eget, reméli, hogy ÖRÖKRE VELED LEHET!

521. Üres a szobám, üres az ágyam, üres az életem, mert nem vagy nálam!

522. Nem az a bánat, mikor könnyezik a szem. Hanem amit szívünkben hordozunk, titokban, csendesen.

523. Ha szivedben sok a bánat, ne meséld el fünek-fának, mindegy ha fáj, ha vérzik: ne meséld el, hisz úgysem értik!

524. Köszönöm a sorsnak hogy összehozott minket mert így megtaláltam azt a csillagot mely nekem ragyog!

525. Nem az az igazi barát, ki ha nevetsz veled nevet, hanem az, aki ha sírsz, letörli fájó könnyedet.

526. Szerelem könnyû szívnek nehéz méreg.

527. Életet szerelmed ad nekem. Halálom elvesztésedben nyerem. Életed nekem a mennyország, melyben gyönyörû mosolyod sose feledem.

528. Csókok szállnak feléd gondolatban, epresek, mézesek, hagyjd, hogy gyengéden testedhez érjenek, hagyjd hisz élek, létezek. Szeretlek

529. Valaki titokban rólad álmodik, valaki rólad szövi legszebb álmait. Valaki szemében miattad könny ragyog, hidd el ez a valaki én vagyok.

530. Ha hiányzom nyomd meg a gombot, tudtam én..., de cuki vagy, na elég már, még mindig nyomod..., tehát hiányzom, te is nekem!!

531. Te vagy a kezdet és a vég, nélküled felhõs az ég! Miattad látom szépnek a napot, Szeretlek úgye tudod?

532. Nem tudunk semmit a jövõrõl, csak tobzodunk önfeledten a mában. Pillanatokat lopunk az idõbõl s a végtelent leljük egymás karjában.

533. Miért emésztesz szerelem, mikor tudod nincs remény, akit én szeretek mást szeret, s nem lehet az ennyém.

534. Szerelem. Milyen szép papirra leírva, milyen szép suttogon kimondva, milyen szép kezedet szorítva!

535. Ha az óceán tinta lenne, az égbolt pedig papír és az összes madár tollával írhatnék, akkor se tudnám leírni mennyire szeretlek!

536. Ha ezt az SMS-t kitörlöd szeretsz, ha megtartod akarsz, ha nem érdekel istenítesz, ha válaszolsz szeretkezni akarsz velem. Na, hogy döntesz?

537. Ne küzdj túl erõsen! A legjobb dolgok váratlanul történnek.

538. Szeretnék nevetni, szívbõl ölelni. Pici szádra csókot lehelni, minden reggel melletted ébredni, s édes csókkal álmodból kelteni.

539. Addig vagy Boldog, míg van aki Szeret, a bajban megfogja a kezed. S milyen fontos is Neked, csak akkor tudod meg, ha már nincs Veled!

540. Ne vesztegesd idõdet arra , aki nem tart érdemesnek arra, hogy veled töltse.

541. Csak, mert valaki nem úgy szeret Téged, ahogy Te szeretnéd, az még nem azt jelenti, hogy nem szeret Téged szive minden szeretetével.

542. A "szeretlek" szót csak annak mond, kit igazán szeretsz, ne tedd boldogtalanná azt, kit boldoggá nem tehetsz.

543. Kifakul a papir megfakul a tinta, de örökké szeret, ki-e pár sort irta!!!

544. Ne sírj, mert vége lett! Mosolyogj, mert megtörtént!

545. A szerelem az, ha a szex után is ugyanazt érzed a nõ iránt, mint elõtte!

546. Veled az éj gyorsan múlna el, de nélküled minden perc örökkévalóság!

547. ÉLETEM SORÁN CSAK EGY VALAMI ÉLTET. ELÉRNI MINDAZT MIT EMBER ELÉRHET ÉS BÁRMI ÁRON MEGSZEREZNI TÉGED!

548. Soha ne felejts el mosolyogni, még akkor sem, ha szomorú vagy, mert lehet, hogy valaki beleszeret a mosolyodba!

549. Egy homokszemben lásd meg a világot, egy vadvirágban a fénylõ eget. Egy órában az örökkévalóságot. S tartsd kezedbe a végtelent.

550. Elválni könnyû, de feledni nehéz. Lehet, hogy könny nélkül búcsúzunk, de mégis sírunk, ha ismét találkozunk!

 171  zoltan007 Nekem tetszik!
0  
2004-11-25 18:13:14 

451. Én azért születtem, hogy szeresselek, te azért születtél, hogy szeressenek. Annyit ér az életem, amennyi szeretetet adsz nekem!

452. Õnnek 1 jóétpuszis üzenete érkezett kérem a cuppanás után aludjon el és álmodjon a feladóról.

453. Te vagy a kezdet, te vagy a vég. Nélküled oly felhõs az ég. Veled élmény minden napom, szeretlek téged nagyon nagyon!

454. Oly szomorú mindig egyedül lenni. Valakit mindig hiába keresni. Valakit várni, aki nem jön többé. Valakit szeretni titokban örökké!!!

455. A szerelem olyan bûn, amelyben az ember nem lehet meg cinkostárs nélkül!

456. Csak azt akartam megkérdezni, hogy nem fáj-e a lábad, mert egész nap csak te jártál a fejemben?!

457. Szép vagy, szép vagy, szebb a napnál, de nem szebb a valagamnál.

458. Ezt az sms-t küld el annak, akinek ajkai ízét szeretnéd érezni, s aztán gondold végig, hogy te miért kaptad.

459. Azt akarom, hogy enyém légy mint Robert Gidáé Micimackó,de ne félj mint Malacka,mert én vigyázok Rád mint a bátor Tigris!

460. Nem irom azt hogy szeress, azt se, hogy gondolj rám, mert ha nem vagyok a szívedbe vésve, úgyis hiába mondanám.

461. Bársonyos reggel köszöntsön téged, gyönyörû álmod még ne érjen véget.A nap simogasson, mintha ott lennék nálad, mintha én simogatnám a vállad!

462. A boldogság egyetlen akadálya a valóság!

463. Összedõlhet fenn a magas ég, leomolhat minden, ami ép. Egy a fontos, hogy Te szeress, minden más csak semmiség.

464. Én jó vagyok, ha van miért, én hû vagyok, ha van kiért, én szeretek, ha kellemes, én szenvedek, ha érdemes. SZERETLEK!

465. Ez a kisugárzás, ez a mosoly, jó kedv, helyes külsõ ,sok tudás, gyönyörû szemek. De most már elég rólam. Te hogy vagy?

466. A jelenléted olyan mintha egy angyal szállt volna le az égbõl és ölében ringatna!

467. Lehet, hogy még nem nagyon ismersz, és nem is nagyon szeretsz, de egyben bíztos lehetsz: rengeteget vesztessz, ha engem eleresztessz!

468. Ha veszel, megtelik a kezed! Ha adsz, megtelik a szíved!

469. Ha szeretsz többet látsz a világból . S minél többet látsz annál jobban szeretsz......!

470. ESTE MIKOR LEFEKSZEL, NYISD KI AZ ABLAKOT. KERESD A LEGSZEBB CSILLAGOT. HA MEGTALÁLTAD MONDJ EL EGY IMÁT, AKIRE GONDOLSZ AZ IS IMÁD!

471. Ha szeretsz valakit: engedd szabadon. Ha visszajön: ÖRÖKRE a tied marad. Ha elmegy: Sohasem volt a tied.

472. Csodák voltak, melyek elmúltak, de az érzések, ha egy kicsit is emberiek, sohasem hazudnak!

473. Kicsi szívem, kicsi álma, te vagy már a szívem párja. Szívem a szerelem lángjától ég, határ a csillagos ég.

474. Nem azt kell sajnálni, ami volt és elmúlt, hanem ami lehetett volna, de nem volt!

475. Minden elmúlik, mint az álom, elrepül mint a vándormadár, csak az emlék marad meg a szívben, halványan, mint a Holdsugár!

476. Ne hidd, hogy feledni foglak, bár a sors messze elvezet, emléked szívembe véstem, e szív pedig nem feled!

477. Õrültek azok kik õrülten szeretnek! Õrült vagyok én is mert õrülten szeretlek! Egy õrült szerelmes!

478. Az ember egy porszem, egy felelõtlen senkim, mégis milyen nehéz embernek lenni.

479. A mosoly egy olyan görbe vonal, amely egyenesbe hozhat mindent!!!

480. Életemben fényt. Alkonyomba holdvilágként ragyogsz rám. Szerelmemért szerelmedet zálogul fogadnám!

481. Valahol messzi távol, valaki szíve érted lángol! A nevedet egy szív hûséggel õrzi, ha te is szereted válaszolj Neki!

482. Szeretlek Drága, ezt tudnod kell! SZERELEM CSAK EGY VAN, DE UTÁNZATA EZERFÉLE!

483. Szép ha két ragyogó csillag egymás mellett száll, de ahol két szerelmes boldog ott még a hold is megáll.

484. Az öngyilkosság egyetlen elfogadható formája, ha halálra szeretkezed magad! Ha meg akarsz halni HÍVJ!!!

485. Ha valaki szeret, könnyebb az élet, Ha valaki szeret, van miért élned!

486. Cukor ment a szemembe vagy tényleg ilyen ÉDES vagy!?

487. A gyülölet nem más mint befejezetlen szerelem!

488. Amióta belenéztem a szemedbe, éjjel és nappal te jársz az eszemben.Szemed ragyogását nem tudom feledni, mert megtanítottál igazán szeretni.

489. Szerelem a nevem, sex a játékom, felejtsd el a nevem, játszd a játékom.

490. Féltelek! Ha tehetném, vigyáznám minden léptedet! Vigyáznék rád, mint egy angyal. Hisz te vagy az, ki már akkor hiányzik, mikor ébred a hajnal.

491. Szeretlek, mert ilyen vagy. Szeretlek, mert enyém vagy. Szeretlek, mert társam vagy. Szeretlek, mert SZERETLEK!!!

492. Ne hidd, hogy az édes álmok mind valóra válnak, mert a csalódások annál jobban fájnak.

493. Az élet oly rövid, hogy az ember ne fossza meg magát az örömtõl még ha az öröm veszélyt rejeget is.[Stendal]

494. Szeretnék boldog lenni,kezedet fogva mindennek örülni. Örülni neked, a holnapnak, a mának és éreztetni Veled, hogy mennyire IMÁDLAK!

495. Szerelemrõl beszélni annyi, mint szeretkezni.

496. Reggel mikor felébredtem, a nap fénye érintette arcomat. Olyan érzés volt mintha simogató kezed éreztem volna arcomon.

497. Megszeretni téged egy perc is elég, feledni viszont egy ÉLET is kevés!

498. Szeretlek Téged mint éj a holdsugarat, mint virágos napot az alkonyat, mint sivatagi vándor a harmatot. Úgy szeretlek én!

499. Nem ígérek kincset, csillagot, csak egy hû szívet adhatok. Érzem másé nem lehetsz, én is csak a Tied, ha örökké szeretsz.

500. Az élet remény, küzdelem, bukás, sírig tartó versenyfutás. Keresni mindig a jót, a szépet, s meg nem találni, ez az élet!

 170  zoltan007 Nekem tetszik!
0  
2004-11-25 18:12:47 

401. Csak hallgass este rám, ha nem vagyok melleted akkor is rólam álmodj mert szeretlek!!

402. Kétezer év is kevés, amennyit veled szeretnék eltölteni, de ha kell akár hármat is várok rád.

403. HA EGY PIROS RUHÁS EMBER A ZSÁKJÁBA AKAR BEGYÖMÖSZÖLNI NE IJEDJ MEG, CSAK A TÉLAPÓ, MERT TÉGED KÉRTELEK KARÁCSONYRA!

404. A szerelem egy selyemfonál, mely nagyon könnyen elszakad, össze lehet kötni ugyan, de a csomó megmarad!

405. „Rettenetes szerelem, mire nem viszed emberi lelkünk!” (Vergilius)

406. „A szerelem olyan betegség, ami akkor fáj nekem, ha elmúlik neki.”

407. Szeretem az életet, mert az élet Te vagy, téged meg azért szeretlek, mert az életem vagy!

408. A nõk akkor érik el a csúcspontot mikor a férfiak a mélypontot

409. "Az én szívem sokat csatangolt,de most már okul és tanul: Aki halandó, csak halandót szerethet halhatatlanul." /József Attila/

410. A szív nem ott él ahol van, hanem ott, ahol szeret.

411. Mikor jösz már hozzám? Hisz már nagyon várlak Téged! Gyere te drága lélek, mert a szívem már nagyon vár Téged.

412. Mint ûrben az égitest kering lelkemben hiányod.

413. Szeretném szívemet kitépni, s virág helyett ablakodba tenni. Hogyha látnád hervadó szívemet, akkor elhinnéd hogy igazán szeretlek.

414. Az emberi szív csak úgy tágulhatna magától ha néha meghasad.

415. Se a nappal se az éj, nincs semmilyen szenvedély, ami Nálad jobban kell, és ez sosem múlik el!

416. A szív szavát nem lehet józan ésszel megfejteni...

417. Vágyom arra hogy érezzem böröd illatát, s karjaidba zárjál. Vágyom azokra a bûvös szavakra : Szeretlek Drágám!

418. Istentõl kértem házat, kaptam egy kastélyt, Istentõl kértem egy tavat, kaptam egy tengert, Istentõl kértem egy jó csajt, a Te számodat kaptam!

419. A csókot nem megmagyarázni, hanem megismételni kell!

420. A csók a szerelem beszéde! Kérlek gyere ide gyorsan és beszélgess velem!!

421. Szép vagy, mint a hajnalcsillag, mindig csak Rád gondolok, Szemed csodás csillogása, minden nap elõttem ragyog!

422. Hazugság volt minden szavad! Hazugság volt, mostmár ne tagadd! Mit tegyek, hogy ne gondoljak Rád? Gyere vissza, és hazudj tovább!!!

423. Ne félj nem fogok hülyeséget csinálni,csak téged imádni!!!

424. Kispárnámat szorongatom, könnyes a szemem, szeretném, ha velem lennél, mindig csak velem!

425. Tetszik a ruhád, jól állna a hálószobám szõnyegán!

426. Ez valami csoda, mámor, hogy összehozott minket Ámor! Minden nyíl által, mit Õ kilõtt, a szerelem bennem csak nõt,nõt nõt.

427. Minden elmúlik egyszer,az élet is véget ér, de ha van túlvilág a szerelem ott is él!

428. Szeretlek édes. Szeretlek téged. Szeretni foglak amíg csak élek, kezem reszket szívem nehéz, szeretlek téged, ennyi az egész.

429. Ha a jobb lábod a karácsony, a bal pedig a szilveszter, akkor meglátogatlak a kát ünnep között.

430. "Elérhetõ minden álom, ne add fel semmi áron! Egyszer mind valóra válhat, hogyha akarod, hogy valóra váljon!"

431. Ne törõdj azzal, hogy a világ mit beszél, csak azzal, hogy vele boldog lehessél!

432. ,,A valóság az amit Te tudsz vagy mások!"

433. Gondolataimat csak egy szó fejezheti ki, amiben minden benne van: SZERETLEK!

434. Csukd be a szemed és gondolatban ott leszek veled. A szívedben, a lelkedben csak veled, csak neked.

435. Szeretlek, miért nem érted meg? Mert boldognak lenni, csak együtt lehet. Várok rád, minden éjszakán várok rád, még éjfél után.

436. Csak az érzõ ember képes arra, hogy vágyai, álmai és szíve szerint éljen.

437. Míg pici szivem utolsót nem dobban, szeretni foglak mindenkinél jobban!

438. Látom felcsillani a szemed mikor ezt az üzenetet megkapod.Azt hiszed új hódolód üzenete érkezett. Pedig ez csak a régi üzenet: NAGYON SZERETLEK!!!

439. Szia! Én az álmot hozó pici manó vagyok, s azért küldtek, hogy édes legyen álmod és vigyázzak Rád!

440. Kedvesem!!Elküldöm neked az évezred legnagyobb csókját.......Ha nem kell visszaküldheted!!!!!

441. A nudistastrandon ki a meztelenebb, a férfi vagy a nõ? A férfi, mert neki látszanak a gondolatai is.

442. A sör egészséges, a bor romantikus, a vodka hóditó, de csak egy van a világon, ami igazán részeggé tesz! TE!!!

443. Szeretlek szívemmel, szeretlek lelkemmel, szeretlek ábrándos õrült szerelemmel.

444. Téged hallak, ha tompán zúg a hullám és partra döng, a ligetben ha néma csönd borúl rám, téged köszönt.

445. Álmodat kísérje igaz szerelmem, lágy simogatása, mely mosolyt csal arcodra! Szeretlek!

446. Nem érek többet nélküled a Holdnál, mely az égbolt éji útjain csak a leszállt Nap fényét veri vissza!

447. Irok,irok, kombinálok, három tollat össze rágok. Mégse tudok egyebet, csak annyit, hogy SZERETLEK!

448. Kétezer év is kevés lenne, amennyit veled szeretnék eltölteni, de ha kell akár hármat is várok Rád!(KM)

449. Szeresd a virágot, ne tépd le hiába. Azt a szót, hogy szeretlek, ne mondd ki hiába!!!

450. Szeretlek, mint maci a mézet, szeretlek, mint virág a vizet, de senki sem szeret úgy, ahogy én szeretlek Téged!

 169  zoltan007 Nekem tetszik!
0  
2004-11-25 18:12:28 

351. Senkit szeretni VÉTEK, kettõt szeretni BÛN, egyet szeretni ÉDES, de azt IGAZÁN és HÛN!!!

352. Szerelem az, ha egyik a másikat repülni hagyja. De ha leesik, fél szárnyát kölcsönadja.

353. Ha a szerelemtõl forró szívembõl küldhetnék most egy darabot, olyan melegség öntené el a szobád, hogy takaró sem kellene.

354. Bús az élet de meghalni félek, mert van egy lány akiért élek. Van egy bûnöm, mely fáj s éget. Pedig csak két szó: SZERETLEK TÉGED!

355. PÁR ÓRA ÉS ANGYAL LESZEK, VIGYÁZOK RÁD ÉS VELED LESZEK. FOGOM A KEZED ÉS ÕRZÖM AZ ÁLMOD, HISZ ANGYAL VAGYOK ÉS RÁD VIGYÁZOK.

356. Szerettelek volna csókkal ébreszteni, édes álomból felkölteni. Jó reggelt!

357. A szex olyan bûn, amit egyedül nem lehet elkövetni! Lennél a tettestársam?

358. Hogyha szeretsz, add a kezed, és ne kérdezd, hogy ki vezet, csak azt kívánd, hogy örökre együtt legyünk!

359. Halkan mondom, hogy ne hallja senki, de ha mégis, hát tudja meg mindenki: SZERETLEK TÉGED!

360. Élem életem, de életem nem élet, ha nemi életem nem veled élhetem!

361. Kicsim csak azért küldöm ezt az SMS-t, hogy megkérdezzem nincs-e izomlázad, mert egész nap itt motoszkáltál a fejemben!

362. Ha azokra gondolsz, kik igazán szeretnek, gondolj néha rám is, mert én is SZERETLEK!

363. A világon valaki vagy, de valakinek Te vagy a világ.

364. Szívem szívedért eped, ajkam csókodért remeg, csak az fáj, hogy nem vagy velem. SZERETLEK

365. Érints meg! S kinyílok, mint a liliom a felkelõ nap fényétõl, s testemben az öröm vize táncol.

366. Nem azért szeretünk valakit, mert szép, hanem azért szép, mert szeretjük.

367. Szépet álmodtam az éjjel: csillag szeretkezett a holdfénnyel! Mikor felébredtem, az volt a tény: Te voltál a Csillag, én meg a Fény!

368. Szeretlek, mert szép vagy, szeretlek, mert jó vagy. Szeretem amikor esténként hozzám bújsz, melengetsz, simogatsz. Ó te kedves pizsoma

369. "...mert a szerelem mindent pótol, s a szerelmet nem pótolja semmi sem."

370. Szeretni mindig, szeretni hûn, szeretni egyet sohasem bûn!

371. Két ember között a legrövidebb út: egy mosoly.

372. Hol sírok, hol nevetek, mert valakit igazán szeretek. Messze távol tõled, szomorú az élet szívem azt súgja, látni szeretnélek.

373. Szeretnék szeretni, szerelmet szerezni, szerelmes szívemet szívedhez szegezni, szólj hát szívemnek szerelme, szabad-e szeretni?

374. Fáradt vagyok, de nincs ki elringasson, álmos vagyok, de nincs ki megnyugtasson, kell valaki a szívemnek, elmondom csak neked:HIÁNYZOL!

375. Hogy miért mutatta születésed napján az idõ, az esõs oldalát? Csak Szent Péter siratta legkedvesebb angyalát!

376. Az élet egy angolkeringõ, melyet eltáncolsz a sírig, életed csak attól, függ kivel táncolod végig!

377. Amikor szerelmes vagy, nem vagy eszednél, mert ha eszednél vagy, nem vagy szerelmes.

378. Szeretlek, s ha nem vagy rá érdemes, még jobban megérdemlem, hogy szeress!

379. Te vagy a kezdet, te vagy a vég, nélküled felhõs az ég. Csak veled látom szépnek a napot, csak téged szeretlek, remélem tudod!

380. Szép a kinyílt virág Kettõs ablak között De még szebb az szerelem Két fiatal között!

381. Akkor a legelviselhetetlenebb valaki hiánya, mikor melletted ül és tudod, hogy soha sem lehet a tiéd.

382. Senki sem érdemli meg a könnyeidet, aki pedig megérdemli, az nem fog sírásra késztetni.

383. A szerelem füst, melyet a vágyak mámora hoz létre.

384. A kifli csücske azért hegyes, hogy Te engem mindig SZERESS!

385. Próbáltalak levegõnek nézni, de rájöttem hogy levegõ nélkül nem tudok élni!

386. Az ember nem egész, hanem fél, és csak akkor alkothat egészet, ha megtalálja a világban a másik felét. Én megtaláltam. És te?

387. Hajnalodik, ragyog a harmat a fûszálon, bõröd bõrömhöz ér, S ez nem álom. Ölelj még, ne engedj el, szívem együtt dobban szíveddel.

388. Szeretlek Édes, Szeretlek Téged, szeretni foglak, amíg csak élek! Kezem reszket, szívem nehéz, szeretlek téged, ennyi az egész!

389. A mai fiatalok olyanok, mint a nyulak! Csak két dolog érdekli õket: a fû és a szex!

390. A párnámra könny hull, mert nem lehetek veled, szívemben fény ragyog, mert nagyon szeretlek!

391. Ha most megkérdeznék tõlem, mit jelentesz nekem, én felemelt fõvel azt felelném, semmit csupán csak az életem!

392. Nem jönnek számból nagy szavak, mert az érzelmem szívbõl fakad. Kívánok sok boldogságot, melyre rímet nem találok.

393. Egyetlen szív Kell csak Nekem! Egy messzirõl dobbanó néma jel! Egyetlen szó, egy halk igen, melyet egy magányos csillagnak üzensz.

394. Hosszú utat tettem meg idáig, míg végre elértem a boldogságig. Boldogság igen, ez a mindenem, s tudom, ezt neked köszönhetem!

395. Minden együtt töltött nap eggyel több, mint amennyit megérdemlünk!

396. Engem arra tanítottt az ÉLET, hogy soha ne szeressek mást, csak TÉGED!

397. " Az élet legyen bármilyen mostoha, szeretni megtanít, de feledni soha."

398. Megcélozni a legszebb álmot, komolyan venni a világot, mindig szeretni s remélmi, így érdemes a földön ÉLNI!

399. Nem kell csillag az égrõl, korty az élet vizébõl, nem kell, hogy megvédj mindentõl amitõl félek, csak szeress erre kérlek.

400. A szerelem azért jó mert megoszhatjuk másokkal

 168  zoltan007 Nekem tetszik!
0  
2004-11-25 18:11:38 

301. Akkor is közel vagyunk egymáshoz,ha nem lehetünk együtt.Nézz csak fel:ugyanaz a csillagos ég van fölöttünk....

302. A természet nem csal meg szívet, amely szereti, elõjoga, hogy míg csak tört életünk, örömrõl örömre vezessen (kethi-23).

303. Szeretnélek szeretni szerelemed megszerezni. Ezért szeress ha szeretlek.

304. Gyakoroljunk matekot?Elõször összeadjuk magunkat,kivonjuk a ruháinkat,elostjuk a lábainkat aztán sokszorozódhatunk!

305. Nem tudod mit rejt a sorsod, mosolyt hoz-e vagy könnyeket, tanuld meg hát feledni a rosszat s örizd meg a boldog perceket!

306. Életem értelme ki lehet más mint te.Édes vagy mint a méz,bújj hozzám örökre és szeressél

307. valahol mélyen a szerelem erdelyében elhagytam a szivem! bizom benne, hogy te megtalálod és a szivedhez láncolod örökre!!

308. Reggel elsõ gondolatom Te vagy,este utolsó gondolatom Te vagy,álmomban benne vagy...örökre velem vagy,nagyon szeretlek!

309. Megpróbáltalak levegõnek nézni, de rájöttem, hogy levegõ nélkül nem tudok élni!

310. Szeretlek kedvesem. Letöltöttem azt a táblázatot, amire ilyan nagyon vágytál.

311. Már régóta keresem a számomra legmegfelelöbb párnát!!!Azt hiszem a Tied mellett van!!!!Szeretlek Zoli!Anett

312. Még egy álmatlan éjszaka Pedig már megszoktam mióta szeretlek De ez az érzés megõrjít... Még meddíg nem vagy velem?

313. Elég volt egy perc, hogy megszeresselek, de nem elég egy élet, hogy elfelejtselek! By: Odiey

314. Valakit megszeretni egy perc is elég, de elfelejteni egy élet is kevés!!!

315. Hogyha szeretsz,add a kezed s ne kérdezd,hogy ki vezet.S ne kérdezd,hogy merre megyünk.Csak azt kívánd,hogy örökké együtt legyünk!

316. Szavakba önteni nem tudom, mit irántad érzek, mert a magyarnyelv nem tartalmaz annyi jót és szépet.

317. Szeretlek édes, szeretlek téged, szeretni foglak ,amig csak élek!

318. A csókot nem magyarázni,hanem ismételni kell!!!

319. Soha nem felejtem az éjszakát, csillogó szemeit és halk szavát! Rögtön az elején tudtam,hogy õ meg én, egymásra rátaláltunk!

320. Szeretlek mert szeretlek,imádlak mert imádlak,szép vagyok mert szépvagyok,szép vagy mert szeretlek!!!

321. Bûn az élet de meghalni félek mert van egy fiu akiért élek.Van egy bûnöm mely fáj és éget pedig csak két szó:SZERETLEK TÉGED

322. "Ne olyan Barátot keress,aki Veled együtt nevet,hanem olyat,aki Veled együtt sír!"

323. gyere ide gyorsan,nagyon hiányzol!Naaa..mi lessz?

324. Te vagy kivel az élet olyan mint egy csodaszép álom,nem hallok és nem látok,csak téged.

325. Szeretnék nevetni,Szívböl ölelni,Pici szádra csókokat lehelni,Minden reggel melletted ébredni,S édes csókokkal álmodbol kelteni.

326. Nem azért tudunk szeretni vkit,mert tökéletes,hanem,mert megtanuljók az esendõt tökéletesnek látni.

327. A legõsibb vágyak egyike,hogy hiányozzál vkinek,ha este nem mész haza.

328. Pici erdõben pici nyuszi, pici szádra pici puszi! Egy bûnöm van, nem nagy vétek, két szó az egész: SZERETLEK TÉGED!

329. Ha szavakba lehetne foglalni, hogy mennyirre szeretlek,akkor egy élet is kevés lenne rá, hogy elmondjam neked!

330. Szeretlek,mint patak a medrét!

331. A város, az ország, a Föld állandó mozgásban van, de egy biztos: SZERETLEK!

332. Bárki bármit mond, a legerõsebb drog a szerelem! Függõséget okoz és nehéz lemondani Róla(d)! Imádlak Egyetlenem!

333. Te vagy szívem kuglófjának egyetlen mazsolája!

334. A szerelembe-mondják-belehal aki él,de úgy kell,mint egy falat kenyér!

335. Több vagy nekem,mint gondolod, Bár ezt érzed s tudod Lángoló szívem mely érted dobog, Szeret téged s örökké szeretni fog!

336. Azt hiszem komolyan beszélnünk kell a kapcsolatunkról! Szeretném ha nem lenne köztünk semmi, se ruha, se levegõ!

337. Féltelek ezt meg kell értened, mert félteni csak azt lehet akit az ember igazán szeret!

338. Ha nem kérem, hogy ölelj meg az azért van, mert ez az élet túl rövid ahhoz az öleléshez, amelyre én vágyom!

339. A csókot nem magyarázni hanem ismételni kell!

340. A szerelem olyan, mintha bevizeltél volna. Mindenki látja rajtad,de csak te érzed a MELEGÉT!

341. Vigyázz a jelenre, mert a jelenbõl múlt lesz, és a múlt megölheti a jövõdet!

342. ÉPP MOST KÜLDTEM EGY ANGYALT, HOGY VIGYÁZZON RÁD, DE VISSZAJÖTT ÉS AZT MONDTA, HOGY AZ ANGYALOKNAK NEM KELL EGYMÁSRA VIGYÁZNIUK!

343. Az élet bármilyen ostoba, szeretni megtanít, de feledni soha!

344. Messze távol tõled szomorú az élet. Hiányzol s látni szeretnélek!

345. Az ember erõs, de a szíve megszakad, ha azt akit szeret, szeretni nem szabad.

346. A szívem olyan mint egy könyv? Nyitva van mindenki elõtt, de egyedül csak Te lapozhatsz bele, mert az álmaim veled vannak tele!

347. Vigyázz magadra, belõled csak egy van, a többiek többen vannak, Õket könnyû pótolni!

348. Soha ne feledd, nem vagy egyedül, minden gondolatom hozzád menekül.Te vagy az álmom az ébredésem,te vagy minden szivverésem!

349. Csiripelnek a madarak,elbujtak a felhõk fölé a napsugarak.Ezért ébresztelek ma én:Jó reggelt kicsi szivecském

350. Ha szeretõ szívre vágysz, s nem találsz, se közel se távol, jöjj oda hová engem temettek, ott a fû is azt suttogja, hogy SZERETLEK!

 167  zoltan007 Nekem tetszik!
0  
2004-11-25 18:11:18 

251. Te tanítottál meg szeretni,most légy mester és taníts meg feledni!!!!!

252. Házunk elött van egy bóót, emeld fel a sorompót!

253. Szeress,mert rövid az élet!Szeress,mert múlnak az évek!Szeress,mert annyira kívánlak!Szeress,mert mig élek csak TÉGED imádlak!!!

254. Sokat gondolkodtam, vajon meddig remél az ember? Mostmár tudom: AZ UTOLSÓ PILLANATIG!!!

255. Nagyon szeretlek Manó!!Puszi A te Napsugarad!!

256. Az élet tengerén van egy kis sziget, boldogság a neve az legyen a tied!

257. A csók a szerelem beszéde,kérlek gyere ide hozzám és beszélgess velem.Szeretlek!!!

258. Amíg szeretsz én addig élek, tehát szeress nagyon, hisz meghalni félek! -Babcy-

259. Hogyha szeretsz,add a kezed,és ne kérdezd,hogy ki vezet,és ne kérdezd,hogy hova megyünk,csak azt kívánd:örökre eggyüttlegyünk!

260. 00:03 00:02 00:01 00:00 ((((PATSCH))))... pont most talált téged el egy édes puszika

261. Életem tovább nem élhetem, ha nemi életem nem veled élhatem

262. nézzél szépen!!!! így most jó

263. Soha sem hívsz, mikor rád gondolok, de rögtön, ha tárgyaláson vagyok.

264. Szeretve szeretnék szívedbe szegõdni szerelmet szeretnék szívedbõl szerezni!

265. Mennyit ér mondani a szerelmet és ízlelni a jót,ha az édes álomból a keserû valóságba ébredek?!Mondd, miért?

266. Boldog vagyok ha velem vagy .Ha veled vagyok bodog vagy?

267. A Földön a legszebb virág a szerelem,csak kár hogy a szakadék szélén terem!

268. Oly szomorú mindig egyedül lenni,valakit mindig hiába keresni.Valakit várni ki nem jön többé,valakit szeretni titokban örökké!

269. Fáj a lét a létezés.A lefekvés az ébredés.Fáj a múlt, fáj a jelen.mindez azért,mert nem vagy velem.

270. Fáj a lét, a létezés.A lefekvés,az ébredés.Fáj a múllt,fáj a jelen.Mindez azért, mert nem vagy velem. Eda

271. Egy napig szeretni: uncsi; Egy hétig szeretni: hétköznapos; Egy évig szeretni: emberi; Örökké szeretni: ISTENI."

272. Mondd, mi a szerelem? Két lélek - egy gondolat, Két szív - egy dobbanás!

273. Éjszaka felriadok nem vagy itt velem utolso hangpod,mosolyod még jelenként él bennem,csak tudd:Bennem élsz kedvesem

274. "Igazán csak a szívével lát az ember, mert ami igazán fontos az a szemnek láthatatlan!"A kisherceg

275. Szia!! Mondta Erika, hogy hívtál tegnap, de én nem voltam kikapcsolva! Légy jó! Hiányzol! Puszika!

276. Szia Apuci! Nagyon szeretlek , jó lett volna ha át tudsz jönni értem de nem baj így is nagyon szeretlek.

277. Küldtem neked egy Angyalt,hogy vigyázzon rád,de visszajött,mert az Angyaloknak egymásra nem kell vigyázniuk

278. A legszebb virág a SZERELEM!Csak az a baj hogy szakadék szélén terem!!

279. Szeretlek és imádlak, megeszlek és kihánylak!!!

280. A szerelem olyan dolog amitöl az ember sulyossan megsebesülhet... Kérlek pusztics el!

281. Szeretlek is meg nem is tudod így van ez!SZERETLEK!!

282. Szeress! Hogyan? Mint Nap a havat, mit magába olvaszt!

283. Cigarettát érzek a számban csókod ize helyett,nem tudok én meghalni se,élni se nélküled!imi várlak

284. Üres az ágy és nem jön az álom, nem szól a zene hiába várom, üvölt a csend és hallgat az élet, rámtör az érzés:SZERETLEK TÉGED

285. Pici erdõben pici nyuszi, pici szádra pici puszi! Egy bûnöm van, nem nagy vétek, két szó az egész: SZERETLEK TÉGED!

286. Ha éjszaka felnézel az égre lopj magadnak egy csillagocskát és gondolj rám mert én vagyok a TE FÉNYSUGÁRKÁD!

287. Van 10 másodperced, hogy visszaírj, különben tartozol 1 szeretkezéssel! Ebbõl már 7 letelt, és most még 3 ... már TARTOZOL!

288. Van egy titkom mely fáj és éget pedig csak két szó SZERETLEK TÉGED!!

289. Lehet,hogy még nem ismersz,és nem is nagyon szeretsz,de egyben biztos lehetsz:rengeteget vesztesz,ha engem eleresztesz!

290. Olaszul Ti Amo,angolul I loveU,németül Ich liebe dich,franciául meg majd elmondom ha kettesben leszünk.

291. Sziaéletemjóreggeltnagyonnagyörömetokoztálategnapirózsával!iszonyatosanszeretlekirj!!!!!!!!!!!!! szeretlek BY:kicsikéd

292. Gyûrött az ágy, és nem jön az álom, nem szól a zene hiába várom!Üvölt a csend, és hallgat az élet, rámtör egy érzés: SZERETLEK TÉGED!

293. Reggel nem eszek mert hiányzol!!!Délbe nem eszek mert hiányzol!!!Este nem alszok mert éhes vagyok!!!

294. Sírtam mert nem volt cipõm,aztán láttam egy embert,kinek nem volt lába.

295. Légy napsütés, édes remegés, beteljesült vágy, szerelmes láz, örök érzelem szívemnek édesem...Légy az életem

296. Lehet, hogy még nem ismersz, és nem is nagyon szeretsz, de egyben biztos lehetsz: rengeteget vesztesz, ha engem eleresztesz!

297. Üres az ágy,és nem jön az álom,nem szól a zene,hiába várom.Üvölt a csend és hallgat az élet,rám tör egy érzés: SZERETLEK TÉGED!

298. Jön egy sárkány napkeletrõl,álmot hozó végtelenbõl.Tüzet okád téged akar,de ne félj csak én küldtem egy jóéjt puszival.

299. Biztos fájhat már a lábad,mert egész nap a fejembe jártál!:)

300. Mosolyod az ételem, szemed ragyogása az italom,tekinteted az életem, ha nem láthatnálak talán nem is léteznék`

 166  zoltan007 Nekem tetszik!
0  
2004-11-25 18:10:39 

202. Nem ígérek kincset, csillagot, csak egy hû szívet adhatok! Érzem másé nem lehetsz, én is csak a tied, ha igazán szeretsz!

203. A világnak Te csak egy valaki vagy, de valakinek Te jelented az egész világot!

204. Ha porba írunk valamit,azt elfujja a szél,de ha a szívünkbe irjuk örökké él!

205. Zöld erdõben jártam 2 nagy ló faszt láttam kiakartam verni szabad-e lövelni.

206. Ha kinézel az ablakon, s felnézel az égre, ragyog rád sok ezer csillag képe, köztük ott leszek én is, és onnak kívánok jó éjszakát.

207. Amikor este felnézel a csillagos égre, gondolj egy asszony szerelmes szívére!

208. Megpróbáltalak levegõnek nézni, de rájöttem, hogy levegõ nélkül nem tudok élni!

209. Csend van s nyugalom,csak szívem dobbanását hallom! Mit is dobol nékem?: HIÁNYZOL NAGYON!!!

210. Ne titkold el mi szívedben él, Nem kell, hogy szebb s jobb legyél! Nem hatnak rám gyönyörû szavak, csak mutasd meg nekem önmagad.

211. Szükségem van a Napra, a Holdra, a csillagokra és Rád. A Napra nappal, a Holdra és a csillagokra éjjel, Rád pedig örökké!!!

212. Hidd el te vagy minden álmom,Minden éjjel testedre vágyom,Ne szólj semmit fogd meg a kezem,És add meg magad:SZERETKEZZ VELEM!

213. Ma éjjel nehezen aludtam el.És sajnos mostsem álmodtam Veled.Nem álmodtam veled mert ilyen lányrol álmodni sem lehet.

214. Vajon tudod-e, mi ez a láz, ami bennem ég? Vajon tudod-e, mit teszel, ha hozzámérsz? Égek a vágytól, hogy veled legyek!

215. Ha az est harang imára szól,dondolj rám s aludj jól!!Bárhova vezet az,élet én mindig szeretni foglak téged!!ÖRÖKKÉ

216. Úgy vágyom rád, mint hervadó rózsa az éltetõ esõre, úgy akarlak, mint éhezõ bárány a friss fûre, s úgy szeretlek mint ahogy emberileg csak lehet!

217. Ma ilyen vagyok, holnap más leszek, örökké változom, és örökké szeretlek!

218. Kicsi szívem, kicsi álma, te vagy már a szívem párja! Szívem a szerelem lángjától ég, határ a csillagos ég!

219. Kell a föld, hogy legyen élet, kell a nap, hogy legyenek fények, s kell a határ, hogy ne legyen végtelen, és kellesz Te, hogy boldog legyen életem.

220. UNALMAMBA FULLADT MAGÁNYOM,CSAK AZT A SZÉP ÓRÁT VÁROM,MIKOR ÚJRA VELED LEHETEK. TUDNOD KELL: NAGYON SZERETLEK!

221. Pici erdõben pici nyuszi,pici szádra nyuszi puszi!Egy bûnöm van,nem nagy vétek,két szó az egész :Szeretlek téged!

222. Csöndes éjszaka, ha elkerül az álom minden érzésemmel TE utánad vágyom! Suttog a némaság ábrándos meséket, mindig azt suttogják LÁTNI SZERETNÉLEK!

223. Várom már a szavaidat, szemeid mámorító színét, várom már az illatodat, s akarom csókjaidnak ízét!!

224. Ha nem látlak, szívemet felemészti a bánat, ezért szeretnék mindig veled lenni, s egy életen át szeretni!

225. Pici erdõben pici nyuszi,pici szádra pici puszi!Egy bûnöm van,nem nagy vétek,két szó az egész:SZERETLEK Téged! Szeretlek!

226. Te vagy életem sivatagának egyetlen oázisa!

227. Szeretnék szemedbe mélyen belenézni, elmondani, hogy nélküled nem érdemes élni!

228. Ha van aki most hiányzik nekem, az az aki most a telefonján az üzenetemet olvassa

229. Ugyanaz vagyok, Ugyanazt látom, Ugyanúgy nem kérded mi az álmom...

230. Egész életemben a szõke hercegre vágytam, de sosem találtam rá. Helyette sokkal jobbat kaptam. TÉGED!

231. Sose feledd, nem vagy egyedül. Minden gondolatom hozzád menekül, Te vagy az álmom, Te vagy az ébredésem, Te vagy az összes szíverésem.

232. Szijja Kicsim Nagyon de Nagyon Szeretlek Nem tudok nélküled élni CUPPPPP

233. Cukor ment a szemembe? Vagy tényleg ilyen édesen nézel?

234. Sötétedik, zuhan a holdvilág, gyere és hajolj fölém, fürdess meg szerelmed tüzében, mert szemedben még a csillagok sem fáznak.

235. Gyere, fonódjunk eggyé és hajnalig felfalom szerelmed ezernyi ízét.

236. Ülök a télben, tested melegét, ajkad ízét érzem az éjben, hangod dallamát hallgatom a szélben.

237. Szeretlek mert szeretlek, pici szádat szeretem rajta a számat szeretem.

238. Szeretlek, mert ilyen vagy, szeretlek, mert enyém vagy, szeretlek, mert társam vagy, szeretlek, mert szeretlek!

239. "Az emlékezéshez nem emlék, hanem szeretet kell, S akit szeretünk, azt nem feledjük el."(Shakespeare)

240. A szívnek vannak érvei, amelyekkel az ész nem tud mit kezdeni

241. Én csak annyit mondok,hogy szeretle teljes szívembõl!

242. Szeretkezni akarok Önnel! Ha egyet ért kérem mosolyogjon! Köszönjük az együtt mûködést!

243. Megszeretni valakit egy perc is elég,de elfeledni egy élet is kevés!

244. Szeretnék egy könnycsepp lenni, szép szemedben megszületni, végigfolyni az arcodon és meghalni az ajkadon!

245. Szeretlek

246. Szeretnélek végre magam mellett tudni, esténként az ágyban össze-vissza...

247. a barátok olyanok, mint acsillagok..., nem mindig látod õket, de tudod, hogy vannak...

248. Ha egy könycsepp lennék a szemedben sohasem sirnék, mert félnék hogy elveszítelek. Szeretlek.

249. A szeretet az a kulcs, amellyel bármely szív kincseskamráját kinyithatod, csak rajtad múlik, hogy mikor teszed a kulcsot a zárba.

250. ez egy olyan sms amely kivalasztja a legedesebb lanyt es kuld neki egy puszikat!

 165  zoltan007 Nekem tetszik!
0  
2004-11-25 18:10:21 

151. Szeretném szivemet kitépni s virág helyett ablakodba kitenni, ha látnád hervadó szivemet elhinnéd, hogy igazán Szeretlek!

152. Szeretek szeretni?ezt még kérdezed.Hisz a választ te is tudod.Hisz csak téged szeretlek:Szeretve szeretlek SZERELMEM:

153. A fiú olyan mint egy egér,mindent megigér amig,a lukig elér!:-)

154. Kicsi szívem egyre gondol!Egy emberre rád te drága!szeretlek és nagyon hiányzol!cuuuppp

155. hosszú volt a bánat és a szenvedés,de életemben te voltál a legszebb tévedés.

156. A SZERETET olyan mint a patak: minél többet adsz, annál több marad

157. SZERETLEK TÉGED MINT AZ ÉLETEM ,DE HA ELHAGYSZ ELDOBOM AZ ÉLETEM!!!!

158. Ha van mi hiányzik nekem, az az aki most a telefonján az sms-t olvasa. szeretlek R:ZSolt

159. Szeretem a szemed, szeretem a szád, egy dologra gondolok mindig csak rád!

160. Megpróbáltalak levegõnek nézni, de rájöttem, hogy levegõ nélkül nem tudok élni!

161. Te azért születtél, hogy szeressenek. Én azért, hogy szeresselek. Csak annyit ér az életem, amennyi boldogságot Te adsz nekem!

162. Oly szenvedélyesen szeretlek, hogy szerelmem nagy részét elrejtem nehogy rád nehezedjen a súlya!

163. Te voltál a mester, ki tanított szeretni! Most légy újra mester, s taníts meg feledni.

164. Ha könnycsepp lennél a szememben soha sem sírnék, mert félnék, hogy elveszítelek!

165. Hidd el, Te vagy az álmom, minden éjjel a testedre vágyom. Ne szólj semmit, fogdd meg a kezem s add meg magad: SZERETKEZZ VELEM!

166. E szép könyv, e kötetlen szerelem kötésre vár csak, hogy még szebb legyen!!

167. Kell a föld, hogy legyen élet. Kell a nap, hogy legyenek fények. Kell a határ, hogy ne legyen végtelen, és kellesz te, hogy boldog legyen az életem.

168. "Az élet csak egy álom útban a halál felé!"

169. A boldogság, egy kicsiny, hímes szárnyú lepke, mellyet egy gyermek kerget kacagva, s hirtelen tovaszáll...

170. Sokszor a lélek ura a létnek, sokszor a szív parancsol az észnek. Sokszor fáj a szív, sokszor a lélek, sokszor mindkettõ, ez az élet...

171. Lehet, hogy apád egy földönkívüli, mert nincs még egy ilyen helyes pasi az egész világon.

172. Azzal, hogy szétszedte szirmait, még senki sem fejtette meg a rózsa szépségének titkát!

173. Hogyha patak partján szomorúfûz lennék, csendes alkonyatkor válladra borulnék! A füledbe súgnék altató meséket,100x elmondanám, hogy szeretlek téged!

174. A nõ olyan lakat, amit minden kulcs nyit. A férfi olyan kulcs, ami minden lakatot nyit. Óvakodj a betörõktõl!

175. Miért fáj a szerelem, miért kell szenvedni érte. Majd ha minden elmúlik, megtudod miért sírtam érted!

176. Fáj a lét, a létezés, a lefekvés, az ébredés. Fáj a múlt és fáj a jelen és mindez azért, mert NEM VAGY VELEM!!

177. Gondolkodtam azon, hogy mi legyen köztünk és arra a döntésre jutottam, hogy SEMMI...................se ruha, se levegõ!!!

178. Szeretnék veled felébredni a hajnal tündöklõ fényében..

179. Ha majd leszáll az északai lepke és az égen ezer csillag ragyog, gondolj rám mert szeretlek, akármilyen távol vagyok!

180. Telnek-múlnak a napok, És én egyre boldogabb vagyok. Boldog vagyok, mert vagy nekem, Drága egyetlen Szerelmem.

181. Szeretlek szeretni,szereteted érezni,szemed csillogását szívembe rejteni,puha tested testemmel életfogytig fûteni.

182. A Biblia arra tanít, hogy szeresd felebarátodat. A Káma Szutra pedig megmagyarázza, hogyan.

183. Én egy flört üzenet vagyok és csak kivételesen kedves hapsiknak küldenek, például:NEKED!

184. Minden lány egy angyal, minden fiú egy ördög. Mégis arra vár az angyal, hogy elvigye az ördög.

185. Az erdõben álldogálva neved belevéstem egy fába. Azt belepte a moha, de Én Téged nem feledlek soha.

186. 2 szó van az életben:mindig,soha.Légy BOLDOG mindig,de BOLDOGTALAN SOHA!!!!!

187. Olykor a szívem mélyén soha nem csókolt csókok égnek, és el nem ölelt ölelések tépnek, szaggatnak szüntelen.

188. Ha az égen lemegy a nap, te akkor is az eszembe vagy! Te vagy reménységem csillaga és csillag nélkül sötét az éjszaka!

189. Nem kérlek sokáig,csak örökre,aztán meglátjuk mi lesz.

190. Gyakoroljunk matekot!Össeadhatnánk téged+engem,a ruháinkat levonhatnánk,lábainkat eloszthatnánk&utána sokszorozodhtanánk!

191. Lassan már kívülrõl tudom az összes csillagképet, mert mikor velem vagy, nappal is a csillagok közt érzem magam!

192. Olyan vagy nekem mint nyíló rózsaszirom, oly gyönyörû és illatos! Érintésed, mint a legfinomabb selyem, finom, lágy és csodálatos. Szeretlek!!!

193. Rájöttem valamire: a mi függvényünk egy lineáris egyenes, ami szigorúan monoton növekvõ. Egyik tengely az idõ, a másik a kötõdés!

194. A szerelem olyan mint a láz: anélkül jön-megy, hogy az akarat bármilyen szerepet is játszana a folyamatban!

195. Lelked mélyén érzed: hiányzom,szívem azt súgja: kiállom... a próbát, amit elém vetett a sors, hogy hiányod miatt írjam e pár sort.

196. Ha én írnám a sorsod könyvét, szíved, lelked, vágyát, életed örömét; olyan széppé írnám, mit egy tündérálom, a legboldogabb Te lennél a világon.

197. Szerelmes Szívem Számodra Szabad, Szárnyaljon Szívembe Szeretõ Szavad, Szikrázzon Szerelemtõl Szép Szemed, Szerelmes Szívem Szüntelen SZERET!!!

198. Kifli vége azért hegyes , hogy te engem jobban szeres.

199. Minden kincsemet néked adnám ha volna, de egyetlen kincsem te vagy, és téged soha senkinek nem adnálak oda.

200. Nem tudom mi ez, de jó nagyon! Fájása édes, had fájjon, hagyom! Ha balgaság, ha tévedés ám legyen! Ha szerelem bocsásd ezt meg nekem!

201. Megpróbáltalak levegõnek nézni, de rájöttem, hogy levegõ nélkül nem tudok élni!

 164  zoltan007 Nekem tetszik!
0  
2004-11-25 18:09:58 

101. Parnad arcom,mely borodhoz simul,paplanod karom,mely atolel szotlanul,agyad testem,mely testedhez er,almodban vigyazzon rad az ej!

102. NE ÁLMOD AZ ÉLETET HANEM ÉLD AZ ÁLMAIDAT VELEM!!!

103. AZ EMBER NEM TUD A TÁRSA NÉLKÜL ÉLNI

104. szeretnék szép álmokat kívánni, szorosen hozzád bújni, két kezemmel átkarolni... figyelni téged mondani szeretlek

105. Egy nõ igazi erogén zónája a lelke. És a férfi akkor szerez neki valódi örömet, ha ezzel törõdik!

106. Ülök a télben, ajkad ízét érzem az éjben, hangod dallamát hallgatom a szélben.

107. Ha egy könnycsepp lennél a szememben soha nem sírnék nehogy elveszítselek.

108. A nap 2 szakában hiányzól csk:Éjjel és nappal!:)

109. Te vagy szívem kuglófjának egyetlen szem mazsolája!

110. Ébresztõ! faszodra süt a nap!

111. Szeretni nem lehet se kevesbé se jobban én végtelenül szeretlek

112. A Nap szereti úgy az óceánt, mint én mosolygó lépteid!Úgy szeretlek, mint szomjazó a harmat friss cseppjeit!

113. Megpróbáltalak levegõnek nézni, de rájöttem, hogy levegõ nélkül nem tudok élni!

114. Ha szeretek szeret a testem és a lelkem, s ki szeret az is így egyben szeressen engem!

115. Izé!La...Mit is akartam mondani néked?Szeretlek vágod édes?Akkor fullos!!!!!!!!!!!

116. Szeretlek szerelmem,szeretlek mindenem, bár Veled lehetnék,s farkadra ülhetnék!

117. Világít a csillag az égen Basszunk egyet kérve - kérem...

118. Ha szeretsz valakit,engedd szabadon. Ha visszajön hozzád,biztosan a tiéd. Ha nem jön vissza,akkor sosem volt a tiéd.

119. Kértem Istentöl, engedjen feledni, de ö azt válaszolta, téged kell szeretni.

120. SZERETLEK, TE HÜLYE!!!!!

121. Tiamo tanto,tanto e perto,mio selavi!Szeresdazokat kik téged szeretnek,szeres engem,hisz én is szeretlek!

122. FEKSZEL A FÛBEN ÉS ELJÖN A SZÉL MEGÉRINT TÉGED ÉS HALKAN MESÉL VALÓSÁG NINCS TE NEM LÉTEZEL AZ ÉLET CSAK ÁLOM NE FELEDD EL

123. Szebb vagy mint a fénylõ napsugár,nemcsak egy lány csupán,több vagy,több vagy mit hittem ám.

124. Ha ez az S M S nem villog akkor sürgõsen SZEX-re van szükséged és én itvagyok a közelben csak írj vissza és Repülök.

125. Ha valakit nagyon szerettél, elfelejteni nem fogod. Helyébe más jön, de õt szeretni már úgysem fogod.

126. Szia Mano!Ha valami most hianyozni fog ma este, az Te leszel. Ettöl a szülinapod még lehet igazi. Találkozunk a chaten! Mik

127. Önnek egy jóéjtpuszis üzenete érkezett. Kérjük a cuppanás után, hunja le szemét és álmodjon az üzenet küldõjével!CUPP!

128. nem szeretlek, de érezlek, nem kívánlak, de imádlak,de ha ezt te elolvasod,én leszek a kúrótársad

129. érezni akarlak most!

130. Szeretlek téged nagyon,kimondani azt nem tudom,hogy elmondjam,amit érzek kevés arra az egész élet!!!!!!!!!!

131. Szolj szaporán szabad e szeretni,szeretö szivemet szivedhez szegezni.........SZERETLEK

132. Gyönyörû álmom volt az éjjel,csillag szeretkezett a holdfénnyel!Felébredtem és rájöttem:Én a csillag vagyok és te a fény!

133. Ha van aki most hiányzik nekem, az az aki most a telefonján olvassa az üzenetem.

134. Ha van ami most hiányzik nekem, az az aki most a telefonján az üzenetem olvassa.

135. szeretlek édes szeretlek téged szeretni foglak amig csak élek

136. Az élet egy angol keringõ, mit eltáncolsz a sírig, boldogságod attól függ, hogy ivel táncolod végig!

137. Egy csillogó vízcsepp volt... sok-sok szomorúsággal szívében.Most elhagyott engem,de mindig újjászületik bennem...

138. valaki titkon rólad álmodik valaki rólad szövi legszebb álmait valaki szemében miattad könny ragyog hidd el az a valaki én vagyok!

139. imádlak téged mert beképzelt vagy szeretlek téged de nem tudom miért?szeretni is foglak de nem tudom miért?szeretlek téged attila

140. Majka tevoltál a leggjobb avlovilágban neked szurkoltam csá-csumi-csá csokis palacsinta:zsuzsa

141. Ha van ami most hiányzik nekem,az az aki most a telefonján az üzenetem olvassa.

142. Hiányzol ha nem vagy velem,Édes csókjaid hiányoznak nekem.Oly jó lenne most veled lenni,S mindig csak téged ölelni!!!!

143. Szememet az égre vetettem,a legszebb csillagot kerestem.Megtaláltam,de nem ott,hanem a Te szemedben ragyog!

144. ha van aki most hiányzik nekem ,az az aki most üzentem olvassa,SZERETLEK.

145. Gyönyörû álmom volt az éjjel!Csillag szeretkezett a fénnyel. Nem álom volt, hanem tény: Te voltál a csillag, én pedig a fény!

146. Kis üzenet mondd meg néki, hogy a szívem még a régi, hogy én mindig Õt imádom, boldogságom Tõle várom!

147. Várlak vissza, várlak én. Karjaimba zárlak én. Tudom, visszajössz egy szép napon, visszavárlak én!:-/

148. "Ez a legszerelmesebb szív,mely nem tûr karcolást,mely inkább vérzik,mint szeressen mást"

149. "A Világon Te csak egy valaki vagy, De valakinek Te vagy a Világ" "Lélegzés az életem hát abbahagyni nem merem"

150. Szeretni ne tanulj korán, de ha szeretsz, szeress igazán, mert az élet oly mostoha, szeretni megtanít, de feledni soha.

 163  zoltan007 Nekem tetszik!
0  
2004-11-25 18:09:35 

77. Szükségem van a napra, a holdra és rád. A napra nappal, a holdra és a csillagokra éjszaka, rád pedig örökké!

78. Kezem reszket,szivem nehéz. Szeretlek kiscsillag ennyi az egész!

79. Nem mondom azt hogy szeress, azt sem hogy imádj, mert ha nem vagyok a szívedbe vésve, úgyis hiába mondanám!

80. A világon Te csak egy valaki vagy, de egy valakinek Te vagy A világ!;***

81. Ha nem lehet a mienk az akit szeretunk,szeressuk azt aki a mienk.

82. Privát!Tûzforró,lüktet,Téged vár.Szeretne magában érezni,ahogy simogatod belülrõl,szeretne magába szorítani és veled elélvezni!

83. A csók a szerelem beszéde . Kérlek gyere és beszélgess velem!!

84. eltörheted a vázát, de a rózsák illata mindig megmarad...

85. SZERETLEK-ezt a szót csak annak mondd, kit igazán szeretsz, boldogtalanná ne tégy senkit, ha boldoggá nem tehetsz!

86. Nem vagyok veled, de megkérem a Napot arcom melegével simogassa arcod...., a szelet, lágyan cirógasson ujjaim helyett.

87. Uzenet jott a szellel,egy szerelemrol ami nagy titok. Atolelt s fulembe sugta ,csak a Tied vagyok,csak a Tied vagyok.

88. Szerelemért életfogytiglanra itéltek, igy életfogytiglan szeretlek téged.

89. Micimackó szereti a mézet, mert édes.S ha én lennék Micimackó jobban szeretnélek téged mint a mézet!!!!!!

90. Furcsa ez a dolog Behunyom szemeim mégis Téged látlak furcsa gondolat ez mégis Téged várlak

91. Ha úgy érzed 1 angyal csókot lehelt az arcodra, ne lepõdj meg, én voltam és éppen Rád gondoltam.

92. "A legbiztosabb szerelem az,amelynek szeretet az alapja!" Nicol

93. Látod?Belehalok,ha nélküled vagyok. Bármit is csinálok,Mindig Rád gondolok!

94. Szívemnek muzsája tevagy nekem. Bár a verselés nem kenyerem.

95. Tudnod kell hogy Tied a szívem, elcsented, de vissza nem kérem, s mert szív nélkül élni nem lehet, cserébe elhoztam a Tiedet.

96. Elõször csak álmomban láttalak, aztán a valóságban. Az álmomban megcsókoltál. Az álmok, ugye valósággá vállnak???!

97. Nem tudom hamis vagy-e, vagy való... Szavaid édes erdeje varázslatot hozó...

98. Ha szeretsz hívsz, ha hívsz megyek, ha megyek boldoggá teszlek, s ha boldog leszel, boldoggá teszel!

99. Úgy szeretnélek átölelni, csak rád gondolni, álmodni azt, hogy itt vagy velem, de ez csak álom, csak álom nekem!

100. Mikor meg születtél mindenki nevetett csak te sírtál, Úgy élj, ha meghalsz mindenki sirjon, csak te mosolyogjál.

 162  zoltan007 Nekem tetszik!
0  
2004-11-25 18:09:17 

1. Pici erdõben pici nyuszi, pici szádra pici puszi! Egy bûnöm van, nem nagy vétek, két szó az egész: SZERETLEK TÉGED!

2. Cukor? Nem! Csoki? Nem! Hmm...Méz!!! Nem, az sem. A Fenébe, nem jut eszembe semmi ami nálad édesebb lenne!!!

3. Szeretnék könnycsepp lenni, szemedben megszületni, végigfolyni az arcodon, és meghalni az ajkadon.

4. Szeretlek, mert ilyen vagy, szeretlek mert enyém vagy, szeretlek, mert társam vagy, szeretlek, mert szeretlek!!

5. Amikor megszülettél, azt mondták esette az esõ, de nem esett csak Jézus sírt, hogy elveszítete legszebb angyalát.

6. Az öngyilkosság egyetlen elfogadható formája, ha halálra szeretkezed magad. Ha meg akarsz halni, HÍVJ!

7. V-tech volt veled összejönni,de nem szabad sírni,ha fáj.Ha mégis visszahúz a szíved,akkor vétkezz velem éjfél után!

8. A rózsa csak egyszer nyílik És elhervad azután. Szeretni csak egyet lehet, Tiszta szívbõl IGAZÁN!

9. szia édes mindjárt megyek sok puszit addig is

10. Ha van ami most hiányzik nekem, az az aki most a telefonján az üzenetem olvassa.

11. Mint áldás, vagy varázs, Úgy borul rám a tested. Egymásban lassan elvegyülünk.

12. Nem életem az életem, ha nem veled élhetem a nemi életem!

13. Te vagy a kezdet, te vagy az vég, nélküled felhõs az ég. Csak Veled látom szépnek a napot, csak téged szeretlek, remélem tudod!

14. " Az élet legyen bármilyen mostoha, szeretni megtanít, de feledni soha."

15. Életem értelme legyen életed értelme és életünk értelmet kap egy örök életre.

16. Ha hiányzom nyomd meg a gombot, tudtam én..., de cuki vagy, na elég már, még mindig nyomod..., tehát hiányzom, te is nekem!!

17. Ha este kigyulnak a fényes csillagok baj, hogy Te ott és Én meg itt! Ezért ma a csillagokkal üzenem: Jó éjszakát Kedvesem!

18. Ha a puszi vízcsepp egy egész tengert, ha az ölelés falevél egy erdõt, ha a szeretet örök az örökkévalóságot küldöm Neked.

19. Veled aludva rólunk álmodom: arról, hogy veled alszom.

20. Édes szivárványillatú angyali érintés, mi szívem rejtekét kitárja, s bolgoságot hoz erre a világra.

21. Leszek holdfény szíved teraszán, éjjelente besütnék álmaid ablakán. Sugarammal simogatnám arcodat, s hoznék szemedre gyönyörû álmokat.

22. Szeretném szívemet kitépni, s virág helyett ablakodba tenni. Hogyha látnád hervadó szívemet, akkor elhinnéd, hogy igazán szeretlek.

23. Azt tanultam, hogy egy nap 24 óra, egy óra 60 perc. Azt nem tudtam, hogy egy másodperc nélküled maga az örökkévalóság...

24. Önnek egy jóéjtpuszis üzenete érkezett. Kérjük a cuppanás után hunyja le szemét, és álmodjon az üzenet küldõjével. CUPP!!!

25. Ha van ami most hiányzik nekem,az az aki most a telefonján az üzenetem olvassa.

26. A szeretet az egyetlen dolog, amit ha szétosztanak több lesz belõle.

27. Próbáltalak levegõnek nézni,de rájöttem,hogy levegõ nélkül nem tudok élni.

28. Nem tudom, hogy hogy mondjam el neked, hogy Nagyon szeretlek!!!!!

29. Te vagy szívem kuglófjának egyetlen szem mazsolája.

30. Épp mosst küldtem egy angyalt, hogy vigyázzon rád, de visszajött mert az angyaloknak nem kell egymásra vigyázniuk!

31. Ha megkérdeznéd,hogy mit választok,téged vagy az életem,akkor én azt válaszólnám,hogy az életem.Mert az életem te vagy!

32. szerelmem én csak rád tudok goldolmi minden pillanatban,hiányzik az izgató tested és a hatalmas miccodád

33. te vagy az aki az életet jelenti te vagy az kit nem lehet feledni örökké szeretnék veled lenni és az életemet veled leélni

34. Jó reggelt szerelmem, újabb gyönyörü nap számomra mert szerethetlek.

35. Megszeretni valakit egy perc is elég, de elfeledni egy élet is kevés!

36. Kiemelsz a veszendõség tengerébõl és felmutatsz. Kiemellek a veszendõség tengerébõl és felmutatlak. Egymás kezében ragyogunk

37. Szónál szebbet súgsz, kezdete és vége nincs, ölelsz, ölellek!

38. Tûzforró, lüktet, Téged vár.Szeretne magában érezni ahogy simogatod belülrõl, szeretne magába szoritani és veled elélvezni!

39. A szeretet attól igazán szép, hogy megoszthatjuk másokkal...

40. Épp most küldtem egy angyalt, hogy vigyázzon rád, de visszajött mert az anygaloknak nem kell egymásra vigyázniuk!

41. A nevednél márcsak a mosolyod szebb

42. Te vagy szívem kuglófjának egyetlen szem mazsolája.

43. Gyönyörû álmom volt az éjjel. Csillag szeretkezett a holdfénnyel. Nem álom volt, hanem tény! Te voltál a csillag én pedig a fény!

44. Kedvesem, itt küldöm Neked az évezred legnagyobb csókját!

45. Megfoghatnám két kezedet, nézhetném a szép szemedet, füledbe súghatnám kedvesen, szeretlek téged kedvesem!

46. Van két szó, mely fáj és éget pedig csak két szó: Szeretlek Téged!

47. Ha most megkérdeznéd Tõlem, mint jelentesz nekem. Felemelt fõvelt azt felelném: Semmit, semmit, csak az egész ÉLETEM!

48. A szerelem olyan mint a fa; magától növekszik, mély gyökereket ereszt egész valónkba, és néha tovább zöldül a szív romjain!

49. A szerelemnek áldása, hogy kettõnek a lelke egy! Ha külön él a két lélek, csak két holttest ölelkezik!

50. Szeretlek, mert ilyen vagy, szeretlek mert enyém vagy, szeretlek, mert társam vagy, szeretlek, mert SZERTLEK!

51. Ha az égen lemegy a nap Te akkor is az eszembe vagy. Te vagy a reménység csillaga s csillag nélkül sötét az éjszaka.

52. Szeretnék könnycsepp lenni, Szemedben megszületni, Végigfolyni arcodon s meghalni az ajkadon.

53. Hosszú volt a bánat és szenvedés, de életembe te voltál a legszebb tévedés.

54. Csak azt mondja ajkad, amit a szíved érez, s ha igazat mondasz, az életed szép lesz.

55. Szeretlek édes, szeretlek téged, szeretni foglak amíg csak élek. Kezem reszket szívem nehéz, SZERETLEK téged ennyi az egész!!

56. Életed utolsó pillanátában ne azt bánd amit megtettél, hanem azt, amit még nem tettél meg.

57. Higgy mindent, csak azt ne hogy feledlek, Feledj mindent, csak azt ne, hogy SZERTLEK!

58. Olyan csend és magány van itt nélküled, hogy szinte hallom amit utoljára akartál mondani.

59. Este szeretnék veled szeretkezni! Ha késnék kezd el nélkülem!

60. Én esküszöm, hogy Téged szeretlek, s el nem hagylak, míg szívem dobog, s a szívem ,ha majd el is temetnek, a síron túl is szeretni fog!

61. Két csillag ragyog az égen, Egyek õk már nagyon régen, Szeretlek, suttogják váltig, Egyik te vagy, én a másik.

62. Szép, mint a csillogó harmat, mint a napfényben szikrázó hó, olyan szép az érzés, mikor éjjel rólad álmodom...

63. Igazán az az ember szeret téged igazán aki a hibáid ellenére is szeret

64. "Minden idõ,amit nem szerelemben töltünk,elvesztegetett." (Tasso)

65. Nem az az igazi akivel letudnád élni az életed, hanem az , aki nélkül nem!!!

66. Azt mondod jó velem, de már szédûl a fejem! Azt mondod a szíved az enyém lett, de más a szó és más a tett!

67. Volt idõ mikor megismertelek,volt idõ mikor megkedveltelek és van most,hogy már nagyon szeretlek!

68. Elengednélek, de már a szívem fogja vagy. Gyûlölni nem tudlak, hát enged szeretni magad!

69. "A szerelem az élet. Ha elmulasztod a szerelmet, elmulasztod az életet."

70. Szerelem csak egy van, de utánzata ezerféle.

71. Ha csak egy nap lenne az élet, VELED szeretném tölteni! Köszönöm, hogy vagy nekem, mert nem tudok nélküled élni.

72. Nem az az igazi fájdalom, melytõl könnyes lesz a szem, hanem, amit egy életen át könnyezve hordozunk csendesen!

73. Csókjaimat küldöm tehozzád! Te vagy a szívemben a legnagyobb boldogság! Távolból csak rád gondolok! Aki téged szeret az én vagyok!

74. Édes Kincsem! Most így is elmondom, hogy imádlak. Nincs olyan perc, hogy ne gondolnék Rád.

75. Szeretném nyelvemmel érezni nyelvedet, szeretném ha valóra válna a képzelet. Te légy álmaim vágya, legyen testem tested puha ágya!

76. Hiszel a szerelem elsõ látásra, vagy elsétáljak elõtted mégegyszer??

 161  Zoltan007 Nekem tetszik!
0  
2004-11-24 17:45:00 

"Játék az élet, a halál komoly.
Láttára megfagy tréfa és mosoly."
(Komjáthy Jenõ: gondolatok a halálról)
"...mert ami értelmet ad az életnek, értelmet ad a halálnak is..."

Mérlegeltem, mi volt, s mi lesz és úgy láttam, mindegy mi vár: egyensúlyban tartja üres életem egy üres halál...

Az élet maga egy álom, melybõl felébredve a halállal nézel szembe!!

"Az tesz minket sebezhetõvé, hogy nem fogjuk fel: van rosszabb a halálnál..."

A halál nem lehet olyan rossz dolog, még senki nem jött vissza panaszkodni.

A halál nem szomorú. A szomorú az, hogy a legtöbb ember egyáltalán nem is él.

Az élõk csupán vakációzó halottak.

Bocs, hogy élek. Többet nem fordul elõ!

Élni segít, aki halni tanít.

Élõ embernek is lehet holt lelke.

Ha a természetes ételek valóban olyan egészségesek, akkor hogy lehet, hogy az emberek 70%-a természetes halállal hal meg?

Ha megéred a százat, akkor megúsztad. Nagyon kevesen halnak meg száz éves kor felett.

Mindenki a mennyországba akar kerülni, de igazából senkinek sem akaródzik meghalnia!

Minél elõbb meghalsz, annál tovább leszel halott.

Ne feledd el, sírva jöttél a világra, s körülötted mindenki mosolygott. Úgy kell élned, hogy mosolyogva menjél a másvilágra, s körülötted mindenki sírjon...

Vajon van élet a halál elõtt?

Reggel megismerni az igazságot és este meghalni. (Konfu-Ce)

Akik napi programjukból ki tudják iktatni a halál lehetõségét, azok az optimisták. (Arkagyij Sztrugackij)


Az életet nem lehet élve megúszni. (Ismeretlen)

 160  Zoltan007 Nekem tetszik!
0  
2004-11-24 17:40:38 

Atti
Barangolás

Helyem keresve barangolom be a sivár tájat.
Savanykás csend honol idebent.
Bárki körbenéz, itt nyüzsgõ várost láthat,
nekem csak sivatag. Többet nem jelent.

A morajló tömegek helyén semmi más,
csak puszta némaság lapít.
A kietlenség belülrõl fakad, nem vitás,
lelomboz, kegyetlenül elcéltalanít.

Helyemet addig nem találhatom,
míg reszketõ szívem is hajléktalan.
Ezen a tájon nincs nekem otthonom,
míg kedvesem idegen honban van.

A hiány, mi kerget, mint ûzött vadat,
sérülten... magányosan fázik.
Számkivetettként élem a napokat,
pedig egyszerûen csak hiányzik.

 159  Zoltan007 Nekem tetszik!
0  
2004-11-24 17:38:48 

"...de néha-néha,ha tükörbe nézek,hatalmas ürességet érzek,mintha kihagytam volna valami fontosat,amire már nincs idõm...és a nappalok úgy telnek el,mint egy álom,minden éjszaka a reggelt várom,talán ma lesz a napja,hogy fog történni valami,amiért még érdemes élni..."

Álom

Ülök a parton,a naplementét nézem,
Egyszer csak arcodat látom a víz tükrében.
Leguggoltál mellém,megfogtad a vállam,
Gondolataidat én egyszerre kitaláltam.
Közelebb hajoltál,s fülembe súgtad
Szeretlek én téged,életem bearanyoztad.
Válaszul neked ajkadhoz közeledve
Szeretleket mondtam szádra csókot lehetve.
Hanyadt dõltünk mind a ketten a zöld fûben
Megöleltél,s hûséget fogadtál örökre.
Akkor felébredtem,s megértettem végre:
Gyönyörû volt ez az álom,de ennek már vége.
Rossz úton jár az, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni...

-"Álmaink gazdagabbá tesznek mint a valóság, hisza mit látunk az könnyen semmivé foszlik, de, amit megálmodunk az örök"

A régi álmok jók voltak. Nem váltak valóra, de jó, hogy voltak.

"Az álom az emlék piaca."

Minden álmunk valóra válhat, ha van bátorságunk a nyomukba eredni.

Hisz az álom maga is puszta árnyék (Shakespeare: Hamlet)

Választhatnám, a csillagokhoz vezetõ utat, de én inkább azt választom, amelyikre szükségem van. /Nick Drake/

Álmokban és szeretetben semmi sem lehetetlen.(Arany János)

"Ne add fel az álmaidat és az ábrándjaidat. Ne engedd, hogy az élet elvágja a zsineged, mielõtt felorsóznád azokat az álmokat... tartsd feszesen ... ... és orsózz .... ne add föl .... kapaszkodj bele a hálóba ... , s ha a már benne lévõ álmok kiszökkennének, ugorj a vízbe és ússzál utánuk az életed kockáztatásával is.... de ne engedd õket elszökni... " (Justin Daniels

 158  Zoltan007 Nekem tetszik!
0  
2004-11-24 17:38:13 

Osztrovszkij: Tudod, mi a bánat?


Ülni egy csendes szobában,
s várni valakire, aki nem jön többé.
Elutazni onnan, ahol boldog voltál,
s otthagyni szíved örökké.
Szeretni valakit, aki nem szeret téged,
könnyeket tagadni, mik szemedben égnek.
Kergetni egy álmot, soha el nem érni,
csalódott szívvel, mindig csak remélni.
Megalázva írni könyörgõ levelet,
sirdogálva várni, soha nem jön rá felelet.
Szavakkal idézni, mik lelkedre hulltak,
rózsákat õrizni, melyek megfakultak.
Hideg búcsúzásnál, forró csókot kérni,
mással látni õt, nem vissza fordulni.
Kacagni boldogan, hazug lemondással,
otthon leborulni, könnyes csalódással.
Aztán átvergõdni hosszú éjszakákat,
imádkozni azért, hogy Ö meg nem tudja mi is az a bánat.


Viktor Hugo:
A rózsa és a sír

Kérdi a rózsát a sírbolt:
- Harmat sír rád s ím e titkolt
könnyeket hová teszed?
És ez így felel a sírnak:
- Vermed mélyén holtak sírnak
a testüket hová teszed?

S válaszol a rózsa:-Szálló
illat lesz belõle, illó
ámbra s mézes illatár.
S válaszol a sír:-A testek
bennem mind angyallá lesznek
s vermembõl mind égre száll!


Dante Aligééri: Volt egyszer egy szerelem

Elmentél tõlem kedvesem,
S én hagytam, menj csak el.
Hiába lett volna minden
Ki menni akar hagyni kell.

Mosolygott hozzá két szemem
De mögé már senki nem néz.
Játszani a közömbös embert
Most látom milyen nehéz.

Ha most valaki megkérdezné
tõlem, mit jelentesz nekem,
Büszkeségemben azt felelném
Semmit, csak egy elmúlt szerelem.

Elmegyünk egymás mellett
A két szemed rám nevet
Kacagva köszönök én is
De a hangom egy kicsit megremeg.

Mosolygok az utca sarkáig
De aztán ahogy befordulok
Fáradtan szememhez nyúlok
És egy könnycseppet szétmorzsolok.


"Menj és ne érints, kérve kérlek,
És meg ne csókold ajkamat!
Lángajkat csókolsz: félve félek,
Hogy lángja a szívedbe csap..."
/Komjáthy Jenõ/


Nem mondom hogy szeretlek,
Mi haszna mondanám?
Te szómra nem hajolnál
S csak búmat toldanám.

Nem mondom mint szeretlek,
Hol lelnék arra szót?
Nem érez aki érez
Szavakkal mondhatót.

Nem mondom e kebelben
Mi mély a fájdalom;
Az ilyen fájdalomnak
Legjobb a sírhalom.
/Vörösmarty/


Miért nem öltél meg szemeddel,
Midõn ez is terajtad állt?
Miért nem dúltad szívemet fel,
S nem adtál énnekem halált?
Ölelõ puha karjaidban
Kimúlnom miért nem lehetett!
Midõn szerelmes csókod ittam,
Miért nem szívtad ki lelkemet?...
Szívem` miért nem tépted ki bátran,
Midõn zokogva rád borult!...
Nem vergõdném most itt a sárban,
És nem volnék ily nyomorult !
/Reviczky Gyula/
"Utolért a végzetem. A rabja vagyok. Rabja a saját lelkiismeretemnek. Örökké éget a szeretett lány iránti vágy. Velem mindig veszélyben van - veszélyben azoktól, akik ellen harcolok. Nélküle magányosan járom az utam. Az én történetem mindig az õ elvesztésérõl szól… és mindennap felteszem magamnak a kérdést, hogy még meddig fogom bírni a magányt?"

Csak azok látják meg a világot a maga valóságában, akiknek a szemét tisztára mosták a könnyek...

Az ember nem akkor hal meg, amikor örökre lecsukja a szemét, hanem akkor, amikor elveszíti élete értelmét

Ha erre jársz
és sírni látsz,
ne mondj semmit,
hisz nem tudod mi bánt.

Ha földön fekszem
s Te rám találsz,
ne mondj semmit,
nem tudud mi fáj.

Ha szárnyszegetten
melletted zuhanok alá,
ne mondj semmit,
csak menj tovább.

Ha szívedbe nézel
és megtalálsz,
ne mondj semmit,
várj reám.


“Egyszerre minden oly természetes,
Megbénító, ujjongó félelem.
Csak áll, a fénnyel átszõtt ködbe les.
Vár. Megmozdul. Nem, nincs ott semmi sem.
Szégyenkezik. Elindul hirtelen.
A szél megint hûlõ szívébe fúj.
Fellélegzik: nem, nincs ott senki sem.
És fájni kezd, gyógyíthatatlanul.”
(Vas I.: A hang)


Ha bánat dúlja lelkedet,
Ha szíved sajogva ég,
Ne mondd el senkinek
nehogy gúnyolva légy.
Ne lásson át a folyókon
a kíváncsi tömeg.
Mosoly lebegjen ajkadon,
Ha vérzik is szíved.”


“Miért van az, hogy mindig azt imádjuk, aki hûtlen, aki mást szeret?
Miért van az,hogy szívrepesve várjuk, pedig tudjuk, hogy rajtunk csak nevet?
Miért van az, hogy titkon könnyet ejtünk, ha a múlt emléke énekel?
Bár találhat szebbet-jobbat lelkünk, azt az egyet nem feledjük el.”
(Reviczky)


“Ki nem szenvedett, az félig élt,
Ki nem csalódott, az nem remélt,
Ki nem sírt, az kacagni sem tudott,
Ki mindenkiben bízott, az nem gondolkodott!”


“Elválunk most már. Te is elmégy, én is.
Hogy összefonódott a mi sorsunk mégis.
Engem egy halvány arc ûz messze, mesze
S neked másutt is én jutok eszedbe...
Elváltunk most már, te is elmégy, én is,
Felednél mindent, s emlékezel mégis....!
(Ady E.: Elválunk)
A félelem fájdalmat kelt. A fájdalom szenvedést, a szenvedés kéjt, a kéj örömet, az öröm kedvet, a kedv bátorságot, a bátorság tudást, a tudás felismerést, a felismerés félelmet.

Akkor a legelviselhetetlenebb valaki hiánya mikor melletted ül és tudod, hogy sosem lehet a tiéd. (Gabriel García Márquez)

Ne sírj, mert vége lett! Mosolyogj, mert megtörtént. (Gabriel García Márquez)

Miért van az, ha szeretünk valakit vagy nem örökké szeretjük vagy pedig , hogy nem egyszerre szeretjük egymást és nem egyszerre ér véget a szerelmünk???

"Utoljára látni õt csak erõsebbé tesz, hogy tedd, amit tenned kell."

"In risum pronis fluitant cito lumina fletu."
"Az, ki hamar nevetésre fakad, meghatva hamar sír."


"Animus magnus non curat iniurias."
"A nagy lélek nem törõdik az õt ért sérelmekkel."


" Õrizz és védj fehérlõ fájdalom, s te hószín öntudat, maradj velem.
Tiszta szavam sose kormozza be, a barna füsttel égõ félelem."


,,Oly furcsák vagyunk mi emberek,
Az egyik szemünk sír, a másik nevet,
Egymásról azt hisszük boldog talán,
S irigykedünk egy-egy vidám szaván.
És nem vesszük, ó dehogy vesszünk észre,
Hogy könnyek égnek csillogó szemébe."
" Nem egyszer halunk meg. Ahányszor meghal valaki, akit szeretünk, mi is vele halunk." / Bettina három élete - Bettina Brentano-Arnim/

"Csak esik és esik. Amióta elmentél nem kelt fel a nap. "

"Hirtelen megnyílt a sötét, éjszaki ég, és kidobott téged a mennyország, csak nem az én karjaimba estél."

"Az ember nem akkor hal meg,amikor örökre lecsukja a szemét, hanem akkor,amikor elveszíti élete értelmét. "

semmit várok, nevetek s hull a könyem,
reménytelenség a remény elõttem,

erõs vagyok, de gyönge és erõtlen,
engem mindenki megölel s megöl.
" Kisírt lelkem rabja én vagyok."

" Égõ virágba folytom bánatom, mit belém véstél az éjjel…"

"Az idõ minden sebet begyógyít, de nem végez plasztikai mûtétet!"

"A sírás megtisztítja a csalódás tavaszát!"

bátorság lényege nem az, hogy a szívednek nem szabad remegnie, hanem az, hogy másoknak nem szabad tudniuk a remegésérõl.

Az emberi szív csak úgy tágulhat magánál nagyobbra, ha közben meghasad.

Csak azok látják meg a világot a maga valóságában, akiknek a szemét tisztára mosták a könnyek.

Sebzett szív csak sebezhet.

Elmegyünk innen. Nem tudjuk merre. Beszélnünk sem kell. (Ann Brashares)

A boldogság olyan, mint egy fotó negatívja, pillanatnyi. /Michel Amelin/

Sosem szabad eltúlozni, hogy másoknak mennyire vagyunk fontosak. /Michel Amelin/

"A magány az, mikor belenézel a tükörbe és a semmi néz vissza rád."

Akit feledni akarunk, arra gondolunk /La Bruyére/

"Az a legszegényebb ember a világon, kinek nincs senkije, akinek adni tudna."

“Csak az kedves nekünk igazán, amit féltünk elveszíteni.” (Anatole France)

“Szenvedély nélkül az ember csak lappangó erõ, csak lehetõség, akárcsak a kavics, amely kalapácsütésre vár ahhoz, hogy szikrát hányjon.” (Amiel)

Boldogság az élet egyetlen értelme,
ha nincs boldogság,
a lét ostoba és keserves kaland.
Santayana


Nem tudom, mi voltam eddig,
Ámde azt sem, mi leszek;
Tõled függ, hogy sötét árnyék
Vagy fényes sugár legyek.
Petõfi Sándor
“Nehéz dolog, hogy ne szeress, de nehéz az is hogyha szeretsz. A legnehezebb, ha hiába szeretsz.” (Anakreon)

Ahelyett, hogy engednénk, hogy érzelmeink magukkal ragadjanak és kelepcébe csaljanak, hagyjuk, hadd tûnjenek el, mint az ujjunkkal vízbe írt betûk. (Dilgo Khyentsé Rinpoché)

Mint a méhek a fullánkjukat, úgy a kicsapongó életet élõk is hátrahagynak magukból minden találkozás után valamit, ami fájdalmat okoz. (Cyril Connolly)

Az emberek imádnak valakitõl várni valamit. Ennél csak egy dolgot szeretnek jobban: csalódni az illetõben. (Moldova György)


Lehet, hogy valaki bolondnak tûnik, pedig nem az. Talán csak gondosan óvja bölcsességét. (Zengecu)

Bánatát nem felejti el; de szívét nem fogja beárnyékolni, és attól csak gyarapodik a bölcsessége. (A Gyûrûk Ura)

A színek a fény tettei – tettei és szenvedései (Goethe)


Nem vész el innen semmi, semmi / Csak ami nem bírt megszületni (Vajda János)

Lenni annyi, mint szenvedni. Aki e tudás alól kibújik, a valóság elõl való végtelen menekülésben elveszett. (A Waldstein szonáta)

Fájdalmas érzéseink fenyegetésében élünk: harag, vágy, gõg, féltékenység és a többi. Mindig készen kell lennünk arra, hogy a megfelelõ fegyverrel szembeszálljunk velük. Az igazi hívõt örök éberségérõl ismerjük fel. (Dilgo Khyentsé Rinpoché)

Az élet dolgait két részre osztom: rettenetesre és kibírhatatlanra. (Woody Allen)

“Vakként éltem eddigi életem, körülvett, behálózott, gyötört a félelem”

“Õk azt mondják: Õrületbe estél Õmiatta. Én azt mondom: Az életet csak a bolondok ismerik!”


 157  Zoltan007 Nekem tetszik!
0  
2004-11-24 17:37:12 

Tudsz önzetlenül szeretni? Ki tudod érdemelni az önzetlen szerelmet? (Lena Kaligais)

A szeretet olyan mint a háború. Elkezdeni könnyû, befejezni nehéz. (Közmondás)

Egy mi csak ma tudható: Szeretni kell és szeretve lenni jó /Moulen Rouge/

A szemedben tökéletes vagyok. /Peter Gabriel/

A szeretõ szív örökké fiatal (Görög közmondás)

Még a halál sem választotta el õket egymástól (Sámuel)

Idõvel mindannyian olyanná válunk, mint az, akit szeretünk (Goethe)

Az életet igazán csak akkor élvezhetjük, ha van, akivel ezt az élvezetet megoszthatjuk. (Mark Twain)

A szeretõ szív nem ismer lehetetlent. (John Heywood)

Az igazi szeretet tettekben, és nem a szavakban nyilvánul meg (Filippinó közmondás)

"A hirtelen támadt szerelem múlik el a legnehezebben." (La Bruyere)

" Amikor úgy néz rád valaki, mintha te lennél az utolsó csoda a Földön, az a szerelem."

"Ha az ember magányra vágyik, akkor nem az egyedüllét, hanem csak a megfelelõ ember közelsége kell neki!"

"Az igaz szerelem és a házastársi hûség önmagában is elegendõ ahhoz, hogy megszentelje a házasságot, s törvényessé tegye a szerelmet." (Wolfram von Eschenbach)

"Sohase értjük meg a másikat, sohase ismerhetjük meg akaratának, vágyainak minden hullámzását. Sohasem sejthetjük a másik lelkének misztériumát, bármily közel érezzük is hozzánk." (Maupassant)

"A szerelem csak egy ócska trükk, amit a természet játszik velünk, hogy fennmaradjon a fajunk." (W. Somerset Maugham)

"Ha szerelmes vagy, az nem ok arra, hogy szeressenek..." /Taine/

A boldogságot nem lehet ajándékba kapni,
Egyetlen titka: adni, mindig csak adni,
Jó szót, bátorítást, mosolyt, hitet,
És sok, sok önzetlen, tiszta szerelmet.
Goethe
“A szerelem az élet nagy ajándéka, és aki nem nyújtja ki utána a kezét, az sohasem élte az életet a maga teljes módján.” Erskine

“A két nap alatt beteljesedett szerelem a rákövetkezõ két nap alatt el is múlik, míg a hónapokon keresztül kiharcolt szerelem évekig tart.” Balzac

... a szerelmes
Csillagot hordoz szemében:
Annak nincs sötét s homály;
Bár bolyongjon éj felében,
Kedvesére rátalál.
Vörösmarty Mihály


Örök életet élsz velem,
Vár ránk a kéklõ végtelen,
Mert a sors egymásnak szánja
Kiket összeköt a szerelem.
Edith Piaf


Nem érti szív, nem érti elme sem,
hogy mint szeretlek, én szerelmesem.
Kosztolányi
“A nõ hazája az az ország, ahol szerelmes.” Dumas

"...És beleborzongok, látván, hogy Nélküled éltem." Ismeretlen

Megtaláltalak, fogom a kezed,
Nem ûz el már semmilyen rettenet.
S mint ahogyan két kéz fonódik össze,
Együtt vagyunk, s maradunk egymással örökre.
Pankovits Róbert


Keresek egy tökéletes párnát.
Azt hiszem, valahol a tied
mellett van.
Ashleigh Billiant
Öleljük meg egymást, szívesen, meghitten, és szeressük egymást: úgy áld meg az Isten. (Arany János)

A szeretet mindenki számára a legszükségesebb táplálék. (Edith Piaf)

A szeretet mindent eltûr, mindent elhisz, mindent remél, mindent elvisel.
S a szeretet nem szûnik meg soha.
Szent Pál
A jó asszony az ura fejének a koronája... (Reymont)

A nõket a szerelem nemcsak érdekessé teszi, hanem meg is szépíti. A nõ akkor szép igazán, ha boldog, és akkor boldog, ha érzi, hogy szeretik. (Rippl-Rónai József)

Tudom azt, hogy a világra
Egy nap süt le melegen,
S ez a nap nem fönn az égben,
Hanem
lenn a szív mélyében
Van, s e nap a szerelem.
Petõfi Sándor


Szerelem: meghódítani, bírni
és megtartani egy lelket,
amely annyira eros, hogy
fölemel
bennünket s annyira
gyönge, hogy éppoly szüksége
van ránk, mint nekünk õreá.
Paul Géraldy
“Csak szeretve tanulunk meg szeretni.” (Doris Murdock)

“Szeretni valakit az több, mint egy erõs érzés: az döntés, ítélet és ígéret.” (Fromm)

“Az életben nincs más szépség csak a szenvedélyek, a szenvedélyek pedig értelmetlenek. A legszebb és legesztelenebb valamennyi között a szerelem.” (France)

Az élet csak egy jót ad nekünk:
Azé lehetünk, akit szeretünk.
Lope de Vega
“A szerelem két ember közös ostobasága.” (Napoleon Bonaparte)

“Az igazi féltékenység mindig növeli a szerelem érzését.” (Stendhal)

Nagyon kevés szeretõnek lenni.
Nagyon sok szerelmesnek lenni.
Paul Géraldy
“Ha igazán szeretek egy embert, minden embert szeretek, szeretem a világot, szeretem az életet.” (Fromm)

Szép dolog a szerelem egy férfi és egy nõ között. Feltéve ha a megfelelõ férfi és a megfelelõ nõ közé kerül az ember. (Woody Allen)

Szeretni semmi. Ha szeretnek, az már valami. Ha szeretsz és szeretnek, az a minden. (T. Tolis)

Szeretni azt, amit csinálsz és érezni, hogy számít is -- van-e ettõl örömtelibb dolog? (Katherine Graham)

“A szerelem megsemmisíti az észt .Az agy és a szív olyan, mint a homokóra két edénye: amikor az egyik megtelik, a másik kiürül.” (Renard)

Soha ne kérj bocsánatot érzelmeid kimutatásáért, mert ha azt teszed, akkor az igazságért kérsz elnézést. (Benjamin Disraeli)

“Az igazi szerelemnek megvannak a maga elõérzetei és tudja, hogy a szerelem szerelmet gerjeszt.” (Balzac)

“A szívre csak egy másik szív lehet hatással.” (Caroll O`Connor)

“Lelked az érzelmeid összességének tárháza.” (Walsch)

A szerelem buzgó megfeledkezés mindenrol, ami rajta kívül van. (Victor Hugo)

“A szerelem olyan, mint a fa: magától növekszik, mély gyökeret ereszt egész valónkba és gyakran tovább zöldül a szív romjain.” (Victor Hugo)

“A szerelem olyan, mint a ragályos betegség: minél jobban félünk tõle, annál inkább hajlunk rá.” (Chamfort)

A szeretet az egyetlen ésszerû és kielégítõ válasz az emberi létezés problémájára. (Erich Fromm)

“A szerelem csak két szeszély csereberéje és két bõrfelület érintkezése.” (Chamfort)

“Szerelemmel múlik az idõ, idõvel múlik a szerelem.” (Madame Pompadur)

Nem létezik boldogtalan szeretet. Már az a tény, hogy szeretünk, boldoggá tesz. (Edith Wells)

“Nem a tökéleteseknek van szüksége a szeretetre, hanem azoknak, akik nem tökéletesek.” (Oscar Wilde)

“A szeretet lényegét a legtöbb ember abban látja, hogy öt szeretik, nem abban, hogy õ szeret és képes a szeretetre.” (Fromm)

“Érzések szívbe szorulva, emlékek hevernek szerteszórva. Össze már nem szedhetem emlék vagyok én is, sosem volt szerelem.” (Szécsi Magda: Sosem volt szerelem)

A szerelem az, amikor két szomjas ember egymás szájából próbál inni.

A boldogság a hiányérzet hiánya.

A szeretõ átváltozik annak lényegévé, akit szeret. (Ibn Arabi)

Az érzéki szerelem el akarja hitetni velünk az égi szerelmet; egymaga hiába próbálná, de mert öntudatlanul ott él benne az égi szerelem része, sikerül neki. (Franz Kafka)

"Sose mondd azt: "Szeress engem!" Mit érsz vele? Isten is hiába mondta…" (Paul Valéry)

“Férfi és nõ. Hogy érthetnék meg egymást? Hisz mind a kettõ mást akar - a férfi nõt, a nõ férfit.” (Karinthy)

“Azoknak, akiket szeretünk, csaknem mindig nagyobb a hatalmuk rajtunk, mint nekünk önmagunkon.”

“A szerelemre vágyás még nem szerelem. De a szerelemtõl való félelem már az.”

Nagyon kevés kell ahhoz, hogy boldoggá tegyenek minket, de ahhoz, hogy azok is maradjunk, több kell, mint amennyi a mennyben és a földön csak megtalálható. (Joseph Heller: God knows c. regényébôl)

A szeretet nem adó, vagy követelés, mely mögött ott áll a végrehajtó. A szeretet úgy árad, mint a napfény: csöndesen és állandóan - egyedül a maga csodatévõ hevétõl. (Hecker Antal)

“Éjfél van, az éj rideg és szomorú,
Gyászosra hanyatil az égi ború:
Jöjj kedves, örülni az éjbe velem,
Ébren maga van csak az egy szerelem.”
(Vörösmarty: Csongor és Tünde)

oldal: /6
sor: idrend: